'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: \"Тимошенко призывает киевлян платить за коммунальные  (Прочитано 2740 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Таня

  • Гість

"Тимошенко призывает киевлян платить за коммунальные услуги по старым тарифам".
А какова технология? Замазывать или исправлять цифры в квитанциях нельзя... Самому себе на компьютере набрать квитанцию, что ли? Да и типовые договоры не заключены, они и по старым-то тарифам не могут подтвердить факт предоставления услуг...
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю


463 x 340, 55 кБ
Щоб засвоїти технологію здійснення платежів за ЖКП, не обов\\\'язково потрібно бути Юлією Тимошенко. Кожен банк, у тому числі найвідоміший усім Ощадбанк, приймає повідомлення на переказ готівки від осіб, які не мають банківського рахунку у даному банку, на користь юридичних осіб, які, звісно, мають поточний рахунок у якомусь банку. У даному випадку слід платити не в КП ГІОЦ КМДА, а на поточний рахунок балансоутримувача Вашого будинку. Дізнатися про цей рахунок Ви можете, якщо замовите яку-небудь платну послугу для себе. Потім, отримавши платіжний документ, можете відмовитися від замовленої платної послуги. Таким чином Ви отримаєте банківські реквізити свого балансоутримуача. Цей захід може бути вимушеним, якщо балансоутримувач відмовляється надати свої банківські реквізити. Звісно, при наявності укладених Типових договорів ці реквізити будуть вказані у них. Тобто, є варіанти.
Ви маєте можливість на станартному бланку "Повідомлення - Квитвнція" зазначити будь-які суми переказу за фактично надані послуги. Окремо для свого балансоутримувача можете надрукувати довідку про те, які суми Ви собі нарахували і за які конкретно послуги та за який період. Зліва на фото Ви побачите, як я це виконую у власних інтересах та інтересах своїх родичів з застосуванням одного спільного для трьох сімей платіжного документу. У такому випадку економиться ще й комісійна винагорода банку. В цілях економії, якщо не можете об\\\'єднатися з кимось, можна платити за кілька минулих або майбутніх місяців. А за електроенергію слід платити окремо на поточний рахунок Київенерго. Це передбачено ЗУ "Про теплопостачання". Бланк квитанцї можна отримати в МСП Енергозбуту Київенерго (у кожному районі м. Києва свій). Зліва та нижче знайдете скан-копії деяких документів, про які йшла мова.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю


462 x 526, 85 кБ
Щоб відкрити це або попереднє зображення у більшому масштабі, клацніть на ньому "мишкою".
Записаний

Олександр

  • Гість

Вікторе Івановичу, є питання по Вашим квитанціям:
1) "Рахунок на сплату за надані ЖКП" - це Ви просто для себе складаєте? Чи Ви кожен раз погоджуєте з Вашим "КП Індустріальна"? Чи так домовились для звітності у Договорі з Вашим КП?
2) Вам продовжують надходити рахунки з КП ГІОЦ після заключеня Договору з "КП Індустріальна"?
3) Ви вказуєте переплату і продовжуєте платити! Не розумію - навіщо? Думаєте пізніше повернути її через суд (це не було відрегульовано у Договорі?)?

Доречи! Після того, як я перевів гроші на рахунок своєго "КП УЖГ" за спожиту ХВП та ГВП за декілька місяців (вказавши у квітанції, за що я плачу!), вони САМОВІЛЬНО використали мої гроші на оплату "мого міфічного боргу за послуги з утримання будинку та прибудинкової території"! Після цього я перестав платити і за воду (у мене лічильники!) та написав їм листа, де вказав їм, що переплатив по завищеним тарифам на декілько місяців наперед, та запропонував укласти договори (другий раз). Відповідей на мої 3 зареєстровані листи немає... Можливо ще вишлю їм САМ ЗРАЗОК договорів, якщо вони і на це не зреагують, тоді буду змушений писати позов до суду на них.

Вікторе Івановичу, а чи є десь у "Нарисах" зразки цих двух укладених договорів?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Відповідаю:
« Reply #4 : 18 Липня 2009, 12:02:57 »

Відповідаю:
1) Я ці рахунки щомісяця надаю в КП "Індустріальне" головбуху разом з копіями квитанцій про сплату. Головбух розносить по особових рахунках відповідні суми. Підстава - укладені Мировою угодою Типові договори. Мирова угода визнана судовим рішенням. От і вся технологія.
2) Рахунки від імені ВСП КП "Дирекція ...", з яким у мене відсутні договірні відносини, продовжують надходити у поштову скриньку разом з іншим хламом, який я викидаю на смітник (у дворі є 3 контейнери).
3) Я вказую переплату за утримання будинку, але нічого не плачу, бо у мене "нульовий" тариф за цю послугу, встановлений Типовим договором по КМУ-560. Переплата створилася внаслідок витрат по демонтажу, черговій метрологічній повірці, повторному монтажу квартирних приладів обліку. Ці витрати відносяться до послуги з утримання будинку на підставі постанови КМУ-560 (нині КМУ-529).
4)Відносно Вашого КП УЖГ. Якщо він балансоутримувач і виконавець послуг, то ви повинні узаконити свої відносини шляхом укладення Типових договорів. Інакше будете битися головою об бетонну стінку, яка ці удари витримає, а Ви - ще невідомо.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email