'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Структура тарифу і вартість його складових  (Прочитано 11180 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Пам"ятаєте на виконання припису прокуратури щодо наданя структури тарифу і вартість його складових жек надав таку відповідь.
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ви ще сказали, що це відписка, а не тариф. Я повторно звернулася до прокуратури і вона знову направила припис
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

продовження
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

продовження
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

продовження
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Під час зустрічі прокурор сказав, що директору ЖЕО дуже не сподобався другий поспіль припис і він почав з"ясовувати стосунки з прокуратурою, зазначаючи, що моя вимога і вимога прокуратури є безпідставними та не передбачені законом, що в свою чергу не сподобалось прокуратурі. Тепер в разі потреби можно спокійно скаржитись до прокуратури на ЖЕО знаючи, що скарга не залишиться без належного розгляду. А директор тим часом направив мені такого листа
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Я вже і не знаю як при зустрічі пояснити директору що таке струкура тарифу, вартість його складових, як розраховується і ким, як затверджується ...
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Я вже і не знаю як при зустрічі пояснити директору що таке струкура тарифу, вартість його складових, як розраховується і ким, як затверджується ...
Виховувати директора у дусі поваги до ЗУ Про житлово-комунальні послуги" та постанови КМУ № 529 - марна справа. Він дав досить інтелігентну відповідь, яка ґрунтується не на законі, а на поняттях, про що свого часу заявляв відомий російський діяч Березовський.
Збирайте докази для суду. Іншого виходу немає.
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

На виконання припису прокуратури щодо наданя структури тарифу і вартість його складових ТОВ "Квартет" надало ... Приписи діють... :)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Шановна? pobeda! Ви одну сторінку виклали двічі. Можливо помилково, бо це не всі складові тарифу. Чи є продовження?
Щодо викладеного:
- викликає велике питання п/п "накладні витрати" у п. "2. прибирання прибудинкової території". Як для накладних витрат - сума завелика. Потрібна детальна розшифровка, бо тут можуть бути приховані зовсім не обов`язкові, або навіть незаконні витрати.
- норма площі обслуговування прибиральника під`їзду та двірника однакова 3108 кв. м  - це неможливо. Норма для першого дорівнює половині норми для другого ( наказ Держкомжитлокомунгоспу № 59 від 04.08.1997р.) :
Цитувати
Для двірників, які виконують роботи з прибирання сходових маршів, місць загального користування, службових та культурно-побутових приміщень та ін., 1 кв. м площі, яка прибирається, дорівнює 2 кв. м площі, яку прибирає двірник на прибудинковій території.

http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1041.4614.0
По таблицям 7 і 8 праграфів 10 та 11 знаючи який у Вас клас території можна вирахувати яку площу повинен прибрати двірник за 8-ми годинний робочий день. Доречі комунальники при розрахунках як правило беруть тільки ІІІ- клас, бо найбільш працезатратний (а чим менша норма на одного двірника, то тим більше двірників потрібно по штату - більша сума зарплати двірника піде в розрахунок тарифу, відповідно тариф зростає).
В таблиці 21 для Києва та міст обласного підпорядкування норма: для 5- поверхових будинків 3800 - 5000 кв м, в інших містах - 3600 - 4600 ; для будинків зі сміттєпроводами 4000 - 5000.
Так що норма в  3108 кв м може бути занижена , щоб збільшити витрати, а через них і тариф.
Ще питання : як підраховані суми "витрати на зарплату" ? Щось ця сума не співвідноситься з "тарифною ставкою" та "явочною чисельністю".
« Останнє редагування: 04 Вересня 2010, 15:30:46 від Юрій Васильович »
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Шановний Юрію Васильовичу! Продовження є, але вчора коли намагалась викласти в мене з'являлося повідомлення "сторінка не доступна", може тому вона продублювалася. Зараз спробую викласти продовження. Дуже Вам дякую за Ваш коментар щодо викладеного та посилання, мені було б цікаво дізнатися про Вашу думку щодо останніх аркушів. 
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Продовження, сторінка 2
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

сторінка 3
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сторінка 4
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сторінка 5
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email