'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Не треба так поступати з учасниками форуму!  (Прочитано 12886 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю
Не варто так поступати з учасниками форуму!
« Reply #15 : 19 Березня 2011, 18:41:27 »

Повідомлення видалено автором!
« Останнє редагування: 20 Березня 2011, 19:02:12 від funmaster »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Шановний! А як же свобода договору? Тут  у нас  має місце принципове розходження позицій.  І  НЕРОЗУМІННЯ  цього  є у багатьох учасників і гостей форуму.  Я вважаю, що  дане  розходження позицій  потребує  обговорювання в окремій темі.
В ВРУ, или в ВРЮ?
Вы хотите поломать хребет ЭТОЙ системе?! Удачи Вам я желаю. Только не нужно кричать что суд продаждный после того как Вам откажут!
Разберитесь досконально как система Вас отимела, а потом ломайте ни там где удобнее подлезть, а там где неправильно срослось!
Цитувати
ВИ вважаєте, що у  виконавця,  балансоутримувача,  якого визначив  ОМС,  вже  автоматично виникли  договірні  відносини  зі мною.
НЕТ.
Цитувати
І ВОНИ  договори  не  повинні  укладати,
договор о чем?
Цитувати
а у мене автоматично  виникають перед ними обовязки.  Так?
Я - НЕТ. Но есть практика. Судебная. Показать?
Цитувати
Поясніть,  будь-ласка не на пальцях, а на підставі закону. Яким чином вони виникли?
На основе судебных решений. Показать?
 
Цитувати
Я  вважаю, що   якщо  ОМС,  (який до речі  не  має права управляти і сунути носа до  приватного майна)  визначив балансоутримувача  або виконавця  послуги  для приватного (не комунального) будинку, то це  не позбавляєї  ЇХ
Кого ИХ? ОМС?   
Цитувати
обовязку укладати  договри  із  співвласниками будинку  - на право утримання на балансі,
Т.е. своим договором пытаешься "узаконить" решение ОМС?! 
Цитувати
або у виконавця - укласти договори з балансоутримувачем.
А кто исполнитель? ОМС?
Цитувати
Це   всього-навсього означає, що балансоутримувачем даного будинку указом ОМС  буде ЮрОсоба Х,  а  не ЮрОсоба У, 
НУ. Хорошо.
Цитувати
а виконавцем  послуг  - буде   Субєкт Господарювання  А  а не Субєкт Господ.  В.  І ВСЕ.
Вам подходит? Так а зачем договор с балансодержателем? О чем?
 
Цитувати
Визначення виконавця, балансоутримувача  ОМСом  не  відміняє норми  ст. ст. 19,  а  також  21, 22, 24, 25, 26, 29 ЗУ Про ЖКП.
а раздача земли студентам оне отменяет ЗК. И мне тоже должны дать землю, а не дают, так что, получется закон отменен?
Цитувати
Я не розумію,  громадян які  добровільно визнають, що у них указом ОМС про визначення виконавця, виникли  договірні відносини з тим  виконавцем, 
БРЕД. Я ТАКОЕ говорил?
Цитувати
І  Ви  цього НЕ МОЖЕТЕ ПОЯСНИТИ. Досі не пояснили на підставі закону.
 ТА НЕ МАЄ ПРАВА  ОМС УПРАВЛЯТИ ПРИВАТНИМ  МАЙНОМ, І НАВЯЗУВАТИ МЕНІ  НЕДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ, НЕ МАЄ ПРАВА. І НАКШЕ  ПОРУШУЄТЬСЯ ПРАВОВИЙ ПОРЯДОК І СВОБОДА ДОГОВОРУ.  Що означає  рішення про "визначення", я вже написав. НЕ МАЄ ТАКОГО ЗАКОНУ,  на підставі якого ви  можете пояснити  Вашу цитату.
Так не только я не могу обяснить. Куча судей об этом пишут в соих решениях, а откуда они взяли это - ТАЙНА!
 
Цитувати
І на Віктора Івановича  не посилайтеся.  Його позиція співпадає з моєю.
а где это я на него ссылался?
Цитувати
Одні пусті балачки. Читайте  матеріали  форуму.
Отлично... Теперь молчу. Жду решения по ЭТОМУ суду, чтобы попросить прощения! (или признание того, что был прав!)
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

ВАВанчик! Я Вам рішення  вже виклав. По моїй справі будуть аналогічні.  Читайте тему  за  вказаним посиланням і  рішення судді Новака та АСК.
Дякую  за розяснення.  Я не все до кінця зрозумів.  Але   ваша позиція   зрозуміла.
Можливо  ми з Вами продовжимо  зясування  деталей,  якщо Ви не проти.
 
Цитувати
Разберитесь досконально как система Вас отимела, а потом ломайте ни там где удобнее подлезть, а там где неправильно срослось!
Я не хочу працювати  по  схемі яку рекомендує  більшість "вимагати укладання договорів безпосередньо з виконавцями". Це тут "неправильно срослось?"
  Так, я на 99 відсотків впевнений,  що  по моєму позову  отримаю відмову,  точно так як і Победа. Але я не зобовязаний законом і добровільно ніколи не визнаю  обовязок  вступити  у  прямі  відносини  з  виконавцями - третіми особами. 
З мене здеруть гроші? Ну що ж.  Я знаю як називається та країна  де я  маю щастя жити.  Суд вже  зідрав  їх частину з мене.  Їх деруть   з нас в інших місцях, щодня.   Один   ніколи  не "зламає хребет" .  Треба,  щоб нас було багато.  А я так розумію навіть  на  цьому  форумі не  вироблено  (немає)  єдиної  правильної позиції, що до способів боротьби.     
Дякую за дискусію. 
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Шановний funmaster! Саме в останніх рядках Вашого допису я дуже хочу бачити таки надію на порозуміння. Так, ми живемо в країні, де життя покращується вже сьогодні. І немає - чуєте? немає в природі однозначної єдино правильної позиції, стратегії і тактики по зупиненню цього "покращення життя".
Всі, хто прийняв для себе рішення захищати свої права людини і громадянина - самі, шляхом набивання гуль та лупання тієї скали відшукують свої стратегії. І діляться здобутками з колегами.
І ВАВАНчик - один з небагатьох, хто не балачками (ні в якому разі не сприйміть як докір комусь з відвідувачів форуму, дуже прошу!), а реально працює в судових процесах по ламанню хребта тій гідрі (зверніть увагу ось на це http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5628.msg19932.html#msg19932).
Різниця лише в тому - що він, можливо почав цю роботу, трошки раніше за Вас. І набутий вже досвід дозволяє бачити зараз те, що Ви теж зрозумієте, тільки трошки пізніше. Його повідомлення - результат не тільки книжкового досвіду "як повинно бути по закону", а ще й судового (як воно в судах насправді є, як бути, коли на обгрунтований позов отримуєш завідомо неправосудне рішення, тощо).

Ви ж самі розумієте - нас дуже мало. І вважаю, що ми повинні один одного підтримувати та допомагати, а не ображати та не ображатись.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

"неправильно срослось" - это там где ОМС сделал балансодержателем контору Х , исполнителем услуг контору А без согласия с Вами.
Нужно сначала разобраться кто это, как ими стали, может прийдется как В.И. бороться с "псевдоконкурсами" и т.п.
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю
Не варто так поступати з учасниками форуму!
« Reply #20 : 19 Березня 2011, 21:04:51 »

Видалено автором
« Останнє редагування: 20 Березня 2011, 19:03:15 від funmaster »
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю
Не варто так поступати з учасниками форуму!
« Reply #21 : 19 Березня 2011, 21:16:12 »

видалено автором
« Останнє редагування: 20 Березня 2011, 19:04:05 від funmaster »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Я  вже не раз задавав на форумі питання: Чому учасниками  форуму даються рекомендації укладати (добиватися) укладання договорів  безпосередньо з  виконавцями  послуг?   Я НЕ ОТРИМАВ ВІДПОВІДІ.
НЕ зовсім коректно. Я особисто Вам давала відповідь на це питання. Посилання шукатиму в понеділок, не раніше.
ЗУ Про ЖКП, статті 19, 29 - договори Ви повинні укласти з балансоутримувачем чи уповноваженою ним особою. Якщо ВАм це вдасться (за дотримання всіх істотних умов договору, з прозорим розрахунком тарифу включно), і Ви підтвердите це рішення в ап. та касаційній інстанції - будете героєм. І Ваше рішення потрапить в розділ "Судових рішень", буде прикріплене на початку розділу. Багатьом це не вдалось.
При вирішенні питання укладення договорів доведеться розмотувати мотузочку законності призначення балансоутримувача (можливо, з адмінпозовами), і законності уповноваження когось на укладання договорі (тема "псевдоконкурсів", там цивільні позови).

Одночасно. Існують історичні нюанси (в процесі судових спорів, реорганізацій КП, інше) за яких для споживача вигідно укласти договір з виконавцем ЖКП. Це вже тактичні міркування в рамках захисту споживача ЖКП від тарифного свавілля.
Наприклад, в Києві споживач ЖКП укладається прямий договір з Київгазом:
1. Оплата за послугу здійснюється на прямі рахунки Київгазу. Сума, яка не оспорюється споживачем - проплачена, договір та платіжні документи - в наявності;
2. Споживач відмовляється платити за обслуговування без договору, власне без послуги, за космічними тарифами.
3 Монстр КПГІОЦ нараховує споживачу "борг". Одночасно в суму боргу включається послуга газопостачання (оскільки в Києві існують ігрища з фінансовими потоками, переважна більшість споживачів платить на рахунки КПГІОЦ, а той вже ті кошти "кудись розщеплює", отримуючи свій відсоток).
4. В судових процесах по стягненню боргу споживач отримує простір для маневру при доказуванні незаконності вимог позивача.
Це тільки один з варіантів.

Якщо до Вашої ситуації ці рекомендації не підходять - Ви вибудовуєте свою стратегію, реалізуєте її. Далі зможете поділитись набутим досвідом з колегами. Приблизно так.
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

видалено автором
« Останнє редагування: 20 Березня 2011, 19:05:11 від funmaster »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

пане funmaster!

Це добре що Ви мислите нестандартно. як не всі. я себе відношу до таких як ви.  важко зрозуміти вас зразу на всі 100%. але ви копайте...копайте і аналізуйте. за один день правильну відповідь на такі питання отримати дуже важко. і я нюхом відчуваю що у ваших твердженях є раціон правильності. а приймати суд заяву не хоче тому, що ви дійсно в судовому рішенні можете поламати так званий хребет. це очевидно, це видно навіть з тієї ухвали що ви надали. там суддя гаряча.

до вас прохання. чи не могли б ви ту позовну заяву скинути мені в розділі осоьисті повідомлення? Дані свої можете повитирати.



 
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

Мою думку про те, що позови з приводу примусового укладення договорів безперпективні, тупикова гілка підтверджує справа Побєди.
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4746.0;attach=1660
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4746.0;attach=1661
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4746.0;attach=1662

http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4746.0;attach=3565

При всій  повазі до пані Побєди, вважаю, що  подавати касацію, звертатися до Євросуду  в даному  випадку  -  безперспективно.  Дані рішення  просто можна використати  для захисту - Договір необхідно укласти, я намагалась,  навіть через  суд, а  мені відмовили. Немає договору, немає відносин  - я нічого нікому платити не  зобовязана. Труд не пропав даром.   
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю
На форумі запроваджена цезура
« Reply #26 : 20 Березня 2011, 09:45:57 »

Видалено автором
« Останнє редагування: 20 Березня 2011, 19:06:16 від funmaster »
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю
На форумі запроваджена цензура?
« Reply #28 : 20 Березня 2011, 11:55:59 »

вудалено автором
« Останнє редагування: 20 Березня 2011, 19:09:09 від funmaster »
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю
На форумі запроваджена цензура?
« Reply #29 : 20 Березня 2011, 14:32:23 »

видалено автором
« Останнє редагування: 20 Березня 2011, 19:10:00 від funmaster »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email