'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Справа 2а-9429/11/2670 (2а-843/11) до КМДА (РКМДА 80, 478, 995, 187 та інші)  (Прочитано 18098 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

ПЕРО  не приняли 3м лицом. Не нашлось доказательств нарушения его прав. :)
Перо, а що я повинен мати таке, чого не було у Вас?  :o
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Перо, а що я повинен мати таке, чого не було у Вас?  :o

Якщо Ви уважно читали цю гілку,
« Reply #31 : 05 Серпень 2011, 19:50:41 »
то могли б побачити, що я просив суд залишити без розгляду подані мною документи (причини тут обговорювати не будемо).
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

19 березня 2012 р. о 16-30. в ОАС відбувся судовий розгляд справи № 2а-9429/11/2670. Був представник відповідача (КМДА) та позивач (ВАВАНчик), третя особа на стороні відповідача - представник КП ГІОЦ, і треті особи на стороні позивача - Валентина та Олена.

Головуюча суддя О.В. Песоцька, заслухавши мою заяву про вступ у справу в якості третьої особи про на стороні позивача без самостійних вимог, задовольнила її.

Сторона відповідача весь час намагалася переконати суд, що розпорядження КМДА - це акти індивідуальної дії, що їх треба було реєструвати в Мінюсті тільки з кінця 2011 року, що вони не займаються розсилкою рахунків киянам, що прав киян вони не порушують, що 0,5%, які вони беруть від плати за ЖКП кияни все одно платили б своїм ЖЕО і взагалі, щоб кияни без них робили - вони не розуміють...

Були в міру запеклі баталії, під час яких позивач навіть трохи задрімав  ;D , а представник КП ГІОЦ тим часом подавав тихенько якісь таємні знаки судді (розводив руками). Не знаю, може він їй і моргав - я не бачив  :o , але те, що суддя доволі симпатична моложава кокетка (до речі, Перо передавала "вітання"  ;) ) - це точно. :)

В результаті суддя сказала, що рішення буде готове не пізніше 12 травня і що суд його надішле всім учасникам поштою (начебто так). ВАВАНчик сказав, що позитивний результат він прогнозує з вірогідністю 0,5 (що в принципі зрозуміло - або задовольнить позов, або ні  ;D ).

А, - ще ВАВАНчик познущався з молоденького міліціонера - сказав, що не буде показувати свій паспорт і той таки пропустив його згодом, хоча представник ГІОЦ радив викликати наряд міліції, бо ВАВАНчик неголений (чи небритий).  ;D

Начебто нічого не пропустив...
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Головуюча суддя О.В. Песоцька, заслухавши мою заяву про вступ у справу в якості третьої особи на стороні позивача без самостійних вимог, задовольнила її.
А що Ви додали до своєї заяви про вступ 3-ю особою, що суддя вирішила, що справа зачіпає ваші права та інтереси.
Бо колись мені Качур відмовив, не побачив порушення моїх прав.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Головуюча суддя О.В. Песоцька, заслухавши мою заяву про вступ у справу в якості третьої особи про на стороні позивача без самостійних вимог, задовольнила її.
Вітаю нового учасника в міру запеклих судових баталій!

А що Ви додали до своєї заяви про вступ 3-ю особою, що суддя вирішила, що справа зачіпає ваші права та інтереси.
Бо колись мені Качур відмовив, не побачив порушення моїх прав.
В тарифних справах по м. Києву до заяви про приєднання третьою особою достатньо додати копію сторінок паспорту з штампом реєстрації, або рахунку на оплату ЖКП з Вашими даними. Будь-який документ, який підтверджує Ваше проживання в Києві, і необхідність платити за встановленими КМДА тарифами. Дехто приєднував довідку ф.3. Здається, були випадки задоволення таких заяв і без доданих документів.

Питання залучення третіх осіб судді вирішують виходячи з власного рівня правосвідомості.

У мене було кілька випадків відмови у вступі в тарифні справи під надуманим приводом. Такі відмови доцільно оскаржувати. Суддям, що безпідставно відмовляють громадянам у доступі до правосуддя, заявляти відводи в інших справах.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Питання залучення третіх осіб судді вирішують виходячи з власного рівня правосвідомості.
До своєї заяви я додала Ф-3 і копію відповідних сторінок паспорта. Це для рівня правосвідомості Качура - не доказ  ;D
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

До своєї заяви я додала Ф-3 і копію відповідних сторінок паспорта. Це для рівня правосвідомості Качура - не доказ  ;D
Пані Оксано, Вас це дивує? Впевнена, що ні. Це наші реалії.
А щодо судді Качур добрим кроком було б подати скаргу до ВККС.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Головуюча суддя О.В. Песоцька, заслухавши мою заяву про вступ у справу в якості третьої особи на стороні позивача без самостійних вимог, задовольнила її.

А що Ви додали до своєї заяви про вступ 3-ю особою, що суддя вирішила, що справа зачіпає ваші права та інтереси.
Бо колись мені Качур відмовив, не побачив порушення моїх прав.

Ось моя заява:
(click to show/hide)
яку я подав за 30 хв. до початку засідання і яку одразу занесли до судді.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Головуюча суддя О.В. Песоцька, заслухавши мою заяву про вступ у справу в якості третьої особи про на стороні позивача без самостійних вимог, задовольнила її.
Вітаю нового учасника в міру запеклих судових баталій!...
Краще було б, щоб моє КП "УЖГ" зрозуміло, що раціональніше визнати якісь "компромісні тарифи" і підписати "мирову угоду", щоб закрити питання по "боргу" і укласти нові договори.  ::)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Постанова ОАС м. Києва від 16.05.2012 р. у справі № 2а-9429/11/2670:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/26493492
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Відкрито провадження у зв'язку із нововиявленими обставинами:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/38360818
http://reyestr.court.gov.ua/Review/38417440
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email