'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Що до порушень правил користувачами  (Прочитано 6049 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email

Простите, но не могу сдержаться...
ЧТО ЗА ХРЕНЬ?

А це по-Вашому , по "Гро-зівськи" - не нецензурна лексика?
Чи ...вашим можна? ;D
Записаний

Леслі

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 91
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Re: З КИМ укладаються договори?
« Reply #1 : 10 Травня 2011, 19:15:10 »

Зауваження дописувача brtpw слушне. Правила обов`язкові для всіх.

Простите, но не могу сдержаться...
ЧТО ЗА ХРЕНЬ?
Постійний учасник форуму ВАВАНчик. Порушення п.8 Правил.
  • На форумі заборонені: ненормативна лексика, образливі та зневажливі висловлювання, що зачіпають честь і гідність людини.
« Останнє редагування: 10 Травня 2011, 19:26:31 від Леслі »
Записаний

Леслі

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 91
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Re: З КИМ укладаються договори?
« Reply #2 : 10 Травня 2011, 19:30:30 »

Для дописувача owner
П. 10 Правил форуму.
  • Жоден відвідувач не має права встановлювати свої правила спілкування в темі. Також користувачам заборонено виконувати модераторські функції. Якщо Ви вважаєте, що хтось порушує правила, повідомте про це адміністрацію (кнопка "Повідомити модератора").
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Що до порушень правил користувачами
« Reply #3 : 10 Травня 2011, 20:26:44 »

Прохання користуватися посиланням "Повідомити модератору" у разі якщо Ви вважаєте пост іншого користувача некорректним.
 
Як свідчить досвід, такий спосіб дозволяє не захаращувати форум флудом.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Що до порушень правил користувачами
« Reply #4 : 10 Травня 2011, 21:15:55 »

Допис ВАВАНчика відредаговано. Повідомлень через кнопку "Повідомити модератору" вчасно не надходило.
Шановна, brtpw! Користуйтеся кнопкою "Повідомити модератору" у разі виявлення порушень. Але з огляду на те, що цей допис ВАВАНчика було Вами прочитано ще 06.05.2011р., а претензії пред`явлено тільки 10.05.2011р. і то тільки після мого зауваження  owner, думаю що маємо не стільки образу на ВАВАНчика, скільки спробу захисту owner. Що в даному випадку недоречно. Бо не можна виправдовувати такі дії навіть посиланням на дії інших.
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Що до порушень правил користувачами
« Reply #5 : 12 Травня 2011, 14:14:08 »

Допис ВАВАНчика відредаговано. Повідомлень через кнопку "Повідомити модератору" вчасно не надходило.
Шановна, brtpw! Користуйтеся кнопкою "Повідомити модератору" у разі виявлення порушень. Але з огляду на те, що цей допис ВАВАНчика було Вами прочитано ще 06.05.2011р., а претензії пред`явлено тільки 10.05.2011р. і то тільки після мого зауваження  owner, думаю що маємо не стільки образу на ВАВАНчика, скільки спробу захисту owner. Що в даному випадку недоречно. Бо не можна виправдовувати такі дії навіть посиланням на дії інших.

Знаєте, що я помітила? 
От якби ви так оперативно реагували на надання відповідей - то вашому формуу не було би ціни!
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Що до порушень правил користувачами
« Reply #6 : 24 Жовтня 2011, 19:36:48 »

Знаєте, що я помітила? 
От якби ви так оперативно реагували на надання відповідей - то вашому формуу не було би ціни!

Ціна б була. І дуже висока.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Що до порушень правил користувачами
« Reply #7 : 24 Жовтня 2011, 19:58:48 »

Ще раз звертаю увагу дописувачів на вищевикладене:

Прохання користуватися посиланням "Повідомити модератору" у разі якщо Ви вважаєте пост іншого користувача некорректним.
 
Як свідчить досвід, такий спосіб дозволяє не захаращувати форум флудом.


Також вкотре нагадую, що неприпустимим є вживання некоректних оціночних суджень по відношенню до інших дописувачів і до викладених ними документів (заяв, скарг або ж процесуального характеру до суду). Некоректним є зауваження до таких документів із вживанням медичної та іншої термінології, що не має відношення до юриспруденції, як наприклад у цій темі останніми днями:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6053.html 
(системні порушення п.п. 6, 7, 8 Правил)

З іншого боку некоректним є викладання частини документів і підміна іншої частини власними домислами: 
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6722.0.html 
(порушення п. 7 Правил: категоричні твердження без достатньої мотивації, а також п. 13)

В обох випадках має місце провокація флуду, за яким втрачається зміст форуму. Раджу усім ще раз переглянути Правила:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5758.msg20996.html#msg20996

В подальшому жодних попереджень на кшталт цього не буде.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Так що "спасіння утопаючих - справа рук самих утопаючих! Не пропустіть руку, яка пропонує Вам реальну допомогу!

Чи співпадає IP адреса цього дописувача з адресою раніше забаненого? Маємо клон?
Записаний

shulga

  • Гість

Так що "спасіння утопаючих - справа рук самих утопаючих! Не пропустіть руку, яка пропонує Вам реальну допомогу!

Чи співпадає IP адреса цього дописувача з адресою раніше забаненого? Маємо клон?
В баню  (лазню) я хожу регулярно, але не ви мене там баните.  Що би це значило, шановний  модератор? Я порушую Правила? Які претензії?
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email

Так що "спасіння утопаючих - справа рук самих утопаючих! Не пропустіть руку, яка пропонує Вам реальну допомогу!

Чи співпадає IP адреса цього дописувача з адресою раніше забаненого? Маємо клон?
Адреса не співпадає. Але, його адреса є адресою проксі сервера з Росії. Тож, вірогідність, що це людина, яка неодноразово викидалася з цього форуму за невміння коректно обстоювати свою точку зору є дуже високою.
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email
Про тролінг
« Reply #11 : 18 Січня 2012, 20:02:12 »

Велике прохання до користувачів не відповідати на повідомлення тролів. Надалі теми з такими балачками будуть видалятися без попередження. Дякую користувачам, які скористалися посиланням "повідомити модератору" щодо останньої подібної теми.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email