'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Монтаж та взяття на абонентський облік лічильника води ЛВ-4Т  (Прочитано 21520 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Потрібно мені буде виконати певні операції з лічильниками ГВП та ХВП. Щоб убезпечити себе та сусідів по стояку від форс-мажорів, треба відключити на період робіт воду. Планове відключення в КП Чоколівське відбувається по четвергах, з 10 до 13 години.

Здається, все просто. Пишемо заяву, реєструємо в КП Чоколівське та працюємо.
Однак, не все так просто в "альтернативно одаренном" (С, Абсурдопедія) Солом`янському районі.
Заздалегідь звернулася до КП Чоколівське і дізналась: обов`язкове і штатне відключення води буде здійснено тільки після підписання мною договору і оплати 100 гривень за платні послуги.

В якості правової підстави - посилання на рішення СРР № 319 від 24.09.2008 року. Чому саме 100 грн? Тому що така сума зазначена (увага!!!) в програмі АВК-3. Це все при тому, що епопея з платними послугами в місті Києві завершена в 2009 році і розпорядження про платні послуги скасовані.

Доведеться з понеділка скаржитись по 15-51, звертатись до управління ЖКГ Солом`янської РДА, писати заяви, попереджати про кримінальну відповідальність за вимагання. Як же набридли ці комунальники з їх ненав`язливим сервісом!

Дуже вже часто згадую Булгакова: "Королева в восхищении!"  :-\
Записаний

Lilith

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 20
    • Перегляд профілю

вам це відповіли письмово?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

вам це відповіли письмово?
Звичайно ж, ні. Намагалась з`ясувати умови відключення спочатку в телефонному режимі, а потім відвідала інженерів.
Тактика у них відпрацьована. "В четвер планове відключення, приходьте в середу на прийом, підпишете заяву та інші папери". Поки розібралась, що то за інші папери! Розраховано все на те, що людині напередодні відключення буде нікуди діватись, все сплановано та узгоджено. Та й часу на вивчення ситуації не вистачить. Тому й розбиралась заздалегідь.

Щодо письмового звернення - воно буде в понеділок, зі стандартною синтаксичною конструкцією: "Прошу виконати планове відключення. На особистому прийомі в п`ятницю, 01.07.11, посадова особа КП Чоколівське (ПІБ, посада) повідомила мені, що планове відключення здійснюється за умови підписання договору та оплати 100 грн. Вважаю, що зазначені дії містять ознаки кримінального злочину "Вимагання"... І далі по тексту.
Для надійності - скарга по 15-51, звернення до СРДА. Можливо, дубль до прокуратури. Подивлюсь на реакцію в КП Чоколівське на заяву.

Щодо скарг - ні мені, ні сумновідомому директору цього КП пану Данілову до моїх скарг в прокуратуру, СЕС, службу 15-51 не звикати. Ну не хочуть наші комунальники вчитись коректним методам взаємодії з населенням. Що ж тут поробиш.
Записаний

Lilith

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 20
    • Перегляд профілю

Якась маячня... що за договір та "тариф" вони бажають отримати та на яких підставах мені не зрозуміло.
В КП залізничне для цього вистачає заява на ім'я директора/інженера.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Про маячню  - цілком згодна. Дії посадових осіб КП Чоколівське протягом всього часу, що доводиться з ними спілкуватись, нагадують виставу у театрі абсурду.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Прийшов час встановити придбаний лічильник води ЛВ-4Т.
Довелось враховувати специфіку ЖЕО Солом`янського району.
Спеціально повідомляю. Ні у кого ніяких дозволів на монтаж не питала. Лічильник внесений до державного реєстру засобів вимірювальної техніки. Демонтаж/монтаж/опломбування та оформлення документів здійснює спеціалізована організація з відповідними ліцензіями. Все.

Для убезпечення себе та сусідів від форс-мажорів звернулась до КП Чоколівське з заявою про відключення води.
(click to show/hide)

Як повідомляла раніше - спочатку КП Чоколівське забажало отримати за планове відключення 100 грн. "за платні послуги населенню". Після особистого візиту до інженерів та головного інженера КП питання було врегульовано.

Після виконання робіт до КП Чоколівське подана заява про взяття лічильника на облік з повним комплектом документів.
(click to show/hide)

Наступний крок - відвідаю КП Чоколівське з оригіналами всіх документів. Для закриття питання взяття лічильника на облік.

p.s. З огляду на відсутність законно встановленого виконавця послуг для мого будинку і можливість колізій у випадку якихось судових суперечок, трошки модифікована заява про прийняття лічильників на облік з усім пакетом документів буде подана і балансоутримувачу КП Дирекція.

Спостереження з життя. Температура гарячої води: 29, 32, 44, 35... Та за таку якість ГВП мені ще доплачувати повинні!  8-) 8-)
Записаний

People

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 11
    • Перегляд профілю

то Тетяна Academia

То есть вам демонтаж-монтаж счетчиков обошелся в 791 Гр????!!!!!

Многовато. Или я что-то недопонял?  Да и пара этих счетчиков стоит больше тысячи на сегодня.

По вашим расчетам, когда окупятся ваши счетчики?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

...
По вашим расчетам, когда окупятся ваши счетчики?
По моим расчетам (с учетом МОИХ тарифов) - НИКОГДА!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Так, монтаж коштує багатенько (я фактично сплачую за ліцензію фірмі, яка має право опломбувати лічильники). І сам лічильник переоцінений.
Однак, як у ВАВАНчика, "випадково" укладеного з ЖЕО договору з копійчаним тарифом у мене немає. І нема такого у переважної більшості киян. Тому приклад ВАВАНчика - не може застосовуватись.

У мене ж є судове рішення на примусове укладання договору. І є кількарічний спір щодо "боргу за ЖКП". І послуга ГВП неналежної якості. І неможливість протягом кількох років довести ЖЕО це очевидне порушення. Складені споживачами акти-претензії ігноруються. ЖЕО регулярно за допомогою "підсадних"  складає свої акти про належну якість послуг. Тому за допомогою ЛВ-4Т вирішуються кілька задач. Найголовніша - отримання належних доказів відсутності якісної послуги ГВП.
Питання "коли лічильники окупляться".
Вважаю, що відшкодування вартості лічильника вже відбулось за рахунок припинення платежів на користь КП ГІОЦ за космічними тарифами.
Відшкодування монтажу/демонтажу - буду здійснювати шляхом зменшення на цю суму майбутніх платежів за ГВП та ХВП.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Звіт з полів і ферм. 4-тарифний лічильник фіктично визнаний моїм КП Чоколівське.
Як це відбулось?
1 етап. Після демонтажу/монтажу була подана заява про взяття лічильника на абонентський облік.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6454.msg28392.html#msg28392
У відповідь КП Чоколівське запропонувало мені укласти з ним окремий договір.
2. В рамках виконавчого провадження по примусовому укладанню договорів по ПКМУ 630 я подаю до КП Чоколівське проект договору до підписання. В розділі "прилади обліку" заповнюю дані нового лічильника.
У відповідь - КП Чоколівське надає власний проект. Геть не відповідний ПКМУ № 630 (за що і сплачуватиме штрафи).
Однак в розділі "прилади обліку" у версії КП Чоколівське, з його підписами і печатками, проставлені дані нового лічильника.
Фініта. Можна назвати везінням.

Висновки.
- Тезу ПКМУ 630 про прийняття лічильника на абонентський облік можна реалізувати тільки в рамках договірних правовідносин. Шляхом укладення додаткової угоди до існуючого договору. Чи при укладанні нового договору.
Це ще одна відповідь на питання - навіщо договори.
- Стандартизованої операції прийняття на абонентський облік - немає. В кожному конкретному випадку діяти доводиться за обставинами.
- Понесені витрати на демонтаж/монтаж я вписую в повідомлення про оплату ком. послуг в якості переплати.  Визнання цієї переплати в судовому порядку - буде однією з вимог в якомусь черговому процесі.
Записаний

Roman

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 371
    • Перегляд профілю

Як повідомляла раніше - спочатку КП Чоколівське забажало отримати за планове відключення 100 грн. "за платні послуги населенню". Після особистого візиту до інженерів та головного інженера КП питання було врегульовано.
Вот и мне ответили, что бесплатно они отключать воду не будут.
Как же их уговорить?
« Останнє редагування: 06 Листопада 2011, 07:44:36 від Roman »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

- Понесені витрати на демонтаж/монтаж я вписую в повідомлення про оплату ком. послуг в якості переплати.  Визнання цієї переплати в судовому порядку - буде однією з вимог в якомусь черговому процесі.
Ну що ще можна сказати: БРАВО !
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

...
По вашим расчетам, когда окупятся ваши счетчики?
По моим расчетам (с учетом МОИХ тарифов) - НИКОГДА!
От і у мене сумніви щодо доцільності у лічильниках, поки не буде вирішено питання монопольності виробника ЖКП. Ну встановили Ви лічильник - а вони тарифи підвищили у рази! І що далі? Проблема лежить не у технічній чи судовій площині, а у політичній. Це мафія, шулери ("шлепери" (с)). Треба або обставляти прапорцями та схиляти мафію до компромісу (як Віктор Іванович та Вованчик, але це скоріше виключення з загального "правила"), або йти більш кардинальним шляхом...
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Лічильники самі по собі - не панацея, а складова частина "правового поля". Якщо споживач створює його для себе - він захищений.
Якщо є укладені договори на ЖКП (у суворій відповідності до ПКМУ 630 та 529) - споживача менше турбують оте "вони підвищили тарифи".
І Віктор Іванович, і той же ВАВАНчик мають підписані ЖЕО договори з конкретною цифрою тарифу, в яких відповідно до ПКМУ зафіксовано, що зміна тарифу оформлюється додатковою угодою.
Тобто, без підпису споживача на згоду з новим тарифом по дод. угоді - діє старий, зафіксований в договорі.

Це ще одна відповідь на питання: навіщо укладати договори.
Записаний

Валерий

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 16
    • Перегляд профілю

Всем привет!
Что в Харькове хорошо ,в Киеве видалено: ненормативна лексика.Я год видалено: ненормативна лексикас ЛВ-4Т.Куда только не писал,жек,район,КМДА.Везде отписки и нежелание регистрировать этот, счетчик.Оставался суд с нервотрепкой.В итоге я плюнул и поменял ЛВ-4Т на стандартные счетчики. А ЛВ-4Т положил в коробку до лучших времен для этого счетчика в Киеве!
Пока эти счетчики не примут официально в КМДА и не дадут отмашку жекам,всем "счастливым" обладателям ЛВ-4Т и их клонам,ждут долгие месяцы борьбы за право их легализации в квартире!!!

Зауваження: Порушення п. 8 Правил форуму.
Цитувати
На форумі заборонені: ненормативна лексика, образливі та зневажливі висловлювання, що зачіпають честь і гідність людини.
« Останнє редагування: 21 Грудня 2011, 11:08:23 від Юрій Васильович »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email