'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: як відреагувати на такі листи від жеку?  (Прочитано 9611 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю

Доброго дня! На днях я отримала від жеку, який обслуговує мій будинок такі відповіді на мої запитання:
1. Ніяк не можу від них отримати копію рішення органу місцевого самоврядування про затвердження тарифів. Вони весь час надсилають мені тарифи, які встановив сам жек. Але ж він не орган місцевого самоврядування, на що я їм і вказала і дала розшифровку органу місцевого самоврядування згідно законодавства. На що і отримала відповідь, в якій мені відмовляли в розгляданні звернення.
2. Так як послуги, які надає жек, не відповідають ніяким нормам, або взагалі не надаються, договір я з ними в їх редакції відмовляюся підписувати, але акти-претензії надсилаю регулярно, на останній акт претензію мені надійшла відповідь, що тільки  при заключенні договору я маю право надсилати їм претензію. 
Як правильно відповісти їм на такі відповіді? Чи вони праві?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

А какой совет Вы хотите?
Не платите за их услуги, и стребуйте с них деньги за предыдущие 3 года до подачи ими оферты!
ПОДХОДИТ?

ПС: ну не добъетесь вы правды в такой борьбе!
Записаний

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю

Я розумію, що треба йти в суд. Але ж для цього треба добре підготуватися. Я планую це зробити. Про ці листи...тобто я можу у відповідь на них написати заяву, що так як жек згідно свого ж листа відмовляється без договору приймати акти претензії, а отже і надавати послуги, то я не буду сплачувати за послуги, поки не підпишемо договір? Чи можна використати ці листи і відмовитися сплачувати за послуги без договору?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Да Вы и не должны НИЧЕГО платить без договора!
Основание для оплаты - ДОГОВОР!
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Чи можна використати ці листи і відмовитися сплачувати за послуги без договору?

Листи листами. А сплачувати за ЖКП потрібно і без договору. Питання -кому і за що.
Записаний

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю

Так я і сплачувала. Але за рік закидала жек претензіями, тому що нічого не робиться. А тепер вони і акти претензії відмовляються приймати. І прокуратура на них не діє. Чи можу я використати цей лист від жеку, щоб відмовитися сплачувати за послуги, поки жек не підпише зі мною договір? Оферти і протоколи розбіжностей я надсилала . Відповіді не отримала.
І чи тарифи, підписані жеком є копією рішення органу місцевого самоврядування? Як я розумію, тарифи, які надає жек, повинні бути затверджені органами місцевого самоврядування згідно законодавства. А у жека вони не затверджені, тому вони і відмовили мені у розгляді моєї заяви.
Дякую за допомогу.
« Останнє редагування: 22 Серпня 2011, 15:44:41 від Valentyna »
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Пані Валентина!
Киньте в останнє цьому КП «Вимогу» надати виключно копію рішення органу місцевого самоврядування про затвердження тарифів (саме по Вашому будинку за весь потрібний період) і зобов’яжіть їх надати власну відповідь тільки поштове з обов’язковим описом вкладення (щоб виключити будь-яку можливість в чергове прислати непотріб). Разом з цим, попередьте їх у змісті Вимоги, що в зв’язку з відсутністю у Вас цих необхідних документів (в т.ч. невідповідних) - з дати першого звернення (з особистої провини КП), Ви не маєте спроможності перевірити нарахування раніш отриманих послуг, а також лишились можливості свідомо замовити, використовувати та здійснювати оплату за послуги у подальший період, так як їх перелік, ціна та обсяг Вам взагалі невідомі. Попередьте їх про те, щоб КП припинило надання Вам власних послуг -  до моменту отримання вищезазначених документів і укладання відповідного договору.
Після відправлення цієї Вимоги – можете сміливо не сплачувати за жодну, конкретно їх послугу.
Водночас, направте скаргу у адміністрацію  про те, що КП відмовляється приймати від споживачів листи, акти,.. та детально повідомте про інші його порушення законодавства.
Якщо є бажання, сплачуйте частку тільки за жит.ком. послуги
Записаний

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю

Дякую.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Да Вы и не должны НИЧЕГО платить без договора!
Основание для оплаты - ДОГОВОР!
З такою відповіддю погодитись неможливо. Хоч в ЗУ Про ЖКП і зазначені статті 19 та 29. Якщо послуги надаються, вони повинні бути оплачені.
Якщо послуги споживачу не надаються - законом передбачено порядок фіксації порушень і перерахунку плати. В досудовому порядку або через суд.
Якщо споживач вважає, що тариф незаконний - є право звернення до суду з оскарженням тарифу.

Неодноразово вже обговорювалось. І підтвердженням тому численні судові рішення, в тому числі учасників форуму.
Неналежна якість послуг чи відсутність письмового договору не є підставою для неоплати за надані послуги.
Крім норм статей 19 та 29 ЗУ Про ЖКП існує судова практика. Якщо споживач у справі "борг за ЖКП" має єдиний аргумент: "не був укладений договір", судді зазвичай виносять рішення стягнути борг, вказуючи, що відсутність підписаного договору є формальним міркуванням. Для юридично непідготовлених відвідувачів порада "не платити без письмового договору" не корисна. І вводить відвідувачів в оману.

Чи можна використати ці листи і відмовитися сплачувати за послуги без договору?
Листи листами. А сплачувати за ЖКП потрібно і без договору. Питання -кому і за що.
З цією відповіддю згодна. До питань - "кому і за що" я б додала ""скільки сплачувати".

Valentyna, на моє розуміння у Вас є всі підстави звернутись до суду з позовом про повернення коштів за неналежну якість послуг. Так само в судовому порядку Ви можете оскаржити незаконні на Вашу думку тарифи.
Записаний

Valentyna

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 62
    • Перегляд профілю

 Позов до суду я готую і готуюся сама. Якщо подавати до суду, так треба добре орієнтуватися в законодавстві. А я ще в цих питаннях погано орієнтуюся.
Дякую за відповіді.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Всього найкращого!
...
Valentyna, на моє розуміння у Вас є всі підстави звернутись до суду з позовом про повернення коштів за неналежну якість послуг. Так само в судовому порядку Ви можете оскаржити незаконні на Вашу думку тарифи.
Бажаю успіху!
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
Неодноразово вже обговорювалось. І підтвердженням тому численні судові рішення, в тому числі учасників форуму.
Неналежна якість послуг чи відсутність письмового договору не є підставою для неоплати за надані послуги.
Крім норм статей 19 та 29 ЗУ Про ЖКП існує судова практика. Якщо споживач у справі "борг за ЖКП" має єдиний аргумент: "не був укладений договір", судді зазвичай виносять рішення стягнути борг, вказуючи, що відсутність підписаного договору є формальним міркуванням. Для юридично непідготовлених відвідувачів порада "не платити без письмового договору" не корисна. І вводить відвідувачів в оману.

Кроме статей 19, 29 есть еще и ст. 32 этого же закона, на которую суды плевать хотели. И то что в нашей стане нет суда, а поэтому нет закона, не может "вводить  відвідувачів в оману". Самый лучший закон ничего не стоит если его некому защитить. Я поддерживаю Ваванчика.
Вот пример  судебного решения, о котором говорит Татьна, http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/12038077 но это заведомо незаконное, коррупционное решение.  Если у кого-то есть сомнения - я получил разрешение опубликовать материалы.
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Овнер, ВССУ уже был?
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
Овнер, ВССУ уже был?
Был. Два раза. Два заявления на пересмотр.  Два заявления по нововыявленным. Показательный пример "правосуддя по українськи" для пользователей сайта и иных пользователей ком. услуг,  а также  для всех  других   граждан, дабы не строили иллюзий. Коммунальный  Рэкет.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email