'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: АМКУ наклав штраф на ТОВ "Новобудова" и Ко  (Прочитано 2593 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

http://195.78.68.21/amc/control/uk/publish/article;jsessionid=D43067980D25652261F792F880712F43?art_id=202781&cat_id=177947

Київське міське територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Новобудова» на 65 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, товариство укладало договори щодо надання комунальних послуг, положення яких не відповідали вимогам чинних нормативно-правових актів, обмеживши права споживачів. Відділення зобов’язало відповідача припинити порушення та привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства.

А я і не знав!
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

А що конкретно порушила "Новобудова" при заключенні договорів і що з цього випливає, та як це можна використати для мешканців Києва?
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

А ось відповідь АМКУ (КУ)
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Я в свій час, вимагала від р/прокуратури проведення перевірки на місцевості з обов,язковим залученням багатьох органів (до списку якого входило також і АМК України).
Але, мені не пощастило, оскільки АМК категорично відмовився приходити, посилаючись при цьому на зайнятість у дуже важливих дорученнях за вказівкою САМОГО ГАРАНТА наших "досить обмежених" прав.. а  жаль..
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email