'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Кримінальне провадження проти КП ГІОЦ (поширення персональних даних)  (Прочитано 10570 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Ще 12.09.2010 р. я звернувся до СБУ з повідомленням про злочин в порядку ст. 97 КПК (1963 р.), після чого у підсумку матеріали звернення через прокуратуру опинилися в Печерському РУГУ МВС України в м. Києві.
« Останнє редагування: 04 Листопада 2013, 20:20:08 від Перо »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Крім того, прокуратура направила моє повідомлення про злочин до КМДА, тобто безпосередньо організатору злочину. З КМДА заяву про злочин було направлено до КП ГІОЦ, тобто самій особі, щодо якої подано заяву про злочин. КП ГІОЦ мені пише, що рекламні агентства не мають доступу до інформації, що містять персональні дані, у той час як одне з них надає до КП ГІОЦ довідку про пакування у конверти рахунків з персональними даними громадян разом із своїм рекламним мотлохом:

Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Міліцією було відмовлено у порушенні кримінальної справи за ст. 190 КК (за якою я не просив її порушувати). Про фаховий рівень автора постанови свідчить пасаж, що бази даних КП ГІОЦ не містять персональних даних, а лише зазначені прізвища, ім'я, по-батькові та адреси мешкання споживачів.   :o
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Постанова про закриття к/с була оскаржена до суду і скасована:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/28042463
http://reyestr.court.gov.ua/Review/29014215

Проте, до цього часу немає жодних повідомлень про подальший рух заяви про злочин. Отже, якщо хтось одержує такі конверти, у "віконцях" яких бачить свої ПІБ та адресу -звертайтеся до міліції з повідомленням про злочин.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email