'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Свавілля жеку (порушення ДБН димовентиляційних каналів)  (Прочитано 8204 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

rosomacha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
    • Перегляд профілю

   Доброго дня!
Підскажіть будь-ласка як за допомогою юридичних методів можна вирішити  наступну ситуацію.
 Мешканець  суміжного будинку порушив норми ДБН, врізавшись  своїм димоходом в димовентиляційні канали  помешкання, в якому я проживаю. Дане порушення  спричиняє загрозу моєму життю і здоров’ю  та може призвести до летального наслідку, оскільки чадний газ поступає по вентиляційний каналах з його  квартири безпосередньо в мою квартиру. Вентиляційні канали моєї квартири закріплені за моєю квартирою ще з  2004 року (є Акти) , жодних перепланувань і реконструкції я не здійснював, сусід зробив ремон- і для того щоб в квартири в нього все візуально красиво виглядало вирішив скористатись моїми каналами. Сусід стверджує що жек надав йому дозвіл на котел, але незрозумілим залишається те звідки взявся цей дозвіл, адже димовентиляційні канали є моїми, а жек вказує на їх сумісне використання що є абсурдним . Я написав ряд звернень з метою вирішення ситуації. Жек вирішив ситуацію. "просто і швидко"- відключив мені газ. Тобто сусід самовільно і незаконно здійснив перепланування і використав мої димовентиляційні канали, жек в свою чергу здійснює кришування таких незаконних дій і пресує мене відключенням газу. Виникла ситуація при якій я проживаю в одному будинку а сусід в іншому(суміжному), сусід з цього суміжного будинку використовує димовентиляційні канали які належать саме будинку в якому я проживаю а не суміжному в якому проживає сусід. В результаті моє законне право здійснити експлуатацію моїх димовентиляційниїх каналів стало незаконним(чорне стало білим). Куди звертатись?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Щось Ви недоговорюєте...
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

    Мешканець  суміжного будинку порушив норми ДБН,
Нарушены не нормы ДБН, здесь самовольно внесены изменения в проект дома, даже двух.
Цитувати
Сусід стверджує що жек надав йому дозвіл на котел,
Разрешение ЖЭКа на установку котла надо видеть, говорить можно разное. Сосед не говорил кто дал разрешение на врезку в ДВК соседнего дома?
Цитувати
чадний газ поступає по вентиляційний каналах з його  квартири безпосередньо в мою квартиру.
Вы с этим соседом находитесь на одном этаже?
Цитувати
Жек вирішив ситуацію. "просто і швидко"- відключив мені газ.
Отключил (перекрыл вентиль) или отрезал? Акт об отключении составлен?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Нарушены не нормы ДБН, здесь самовольно внесены изменения в проект дома, даже двух.
ДБН порушено. Зміни наврядчи внесено  в проект ( тим паче це не можливо зробити самовільно). Змінено будову, а не креслення.
Записаний

rosomacha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
    • Перегляд профілю

Щось Ви недоговорюєте...
Звичайно... Не договорюю...
Мати сусіда працює в Міськ Виконкомі ну і розумієте???
Записаний

rosomacha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
    • Перегляд профілю

Цитувати
Нарушены не нормы ДБН, здесь самовольно внесены изменения в проект дома, даже двух.
Сосед там вообще ЧУДИТ, так как имеет крышу в РайАдминистрации. Стены (несущие) пораздолбывал, каналы... Домой никого не пускает - ТОЛЬКО ПО РЕШЕНИЮ СУДА. А где-то 2 месяца назад произошел несчастный случай - начали проверять ДВК и вентиляцию. Нашли мое - сказали что у нарушение соседа!!! А виноватым делают меня!!!
Цитувати
Разрешение ЖЭКа на установку котла надо видеть, говорить можно разное. Сосед не говорил кто дал разрешение на врезку в ДВК соседнего дома?
Сосед не совсем порядочную игру ведет. Сейчас, внимательно проанализировав разрешение на котел свое и соседа, понимаю, что ВРЕТ ЖЕК. Тот проект, согласно которому у нас общие ДВК - грубая фальшивка и НЕ ИМЕЕТ НИКАКОГО ОТНОШЕНИЯ К НЕШЕМУ ДОМУ!!! У соседа были и есть свои ДВК, но он решил воспользоваться моими - по дизайну ему так лучше было!!!
Цитувати
Вы с этим соседом находитесь на одном этаже?
Да. Мы с соседом на одном этаже. Счас сброшу план-проект тот который ЖЕК мне впаривает на совместное использование ДВК!!!
Цитувати
Отключил (перекрыл вентиль) или отрезал? Акт об отключении составлен?
Перекрыли вентиль и опломбировали. Акт составили, если это можно назвать актом. Подписался работник ОблГаза и весь акт.
Записаний

rosomacha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
    • Перегляд профілю

Цитувати
ДБН порушено. Зміни наврядчи внесено  в проект ( тим паче це не можливо зробити самовільно). Змінено будову, а не креслення.
А не підскажете де можна переглянути прект будинку в "первозданному" нетронутому вигляді???
І ким (і в який спосіб) туди вносяться зміни???

Що я зробив???
1. Я вчора написав в Прокуратуру Повідомлення про вчинення кримінального правопорушення ст..366 ККУ, а саме
службове підроблення - складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів,
внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів
2. Написав на міський виконавчий комітет міста звернення про протиправних діях директора ЖЕКа.

В понеділок це все діло відправлю.
Записаний

rosomacha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
    • Перегляд профілю

Мене цікавить таке питання- за допомогою яких юридичних інструментів можна відстояти і захистити у даному випадку свої права?
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

А где-то 2 месяца назад произошел несчастный случай - начали проверять ДВК и вентиляцию. Нашли мое - сказали что у нарушение соседа!!! А виноватым делают меня!!!
Обратитесь к тем кто проверял ДВК и возьмите у них Акт проверки ДВК и вентиляции, который был составлен два месяца назад. Пусть в нем укажут выявленные нарушения в Вашей квартире. Этот документ будет доказательством врезки соседа в Ваш ДВК. Ведь Ваше заявление о врезки ничем не подтверждается.
Попросите письменно изложить в чем заключается нарушение и пусть укажут возможные варианты решения этого нарушения (так узнаете на сколько врезка нарушила ЗУ и возможность решения этого вопроса). Заодно уточните, кто может давать разрешение на право делать такие врезки в ДВК.
Ответ будет тем документом, где будут указаны правовые нормы и законы, которые нарушил сосед и ЖЭК.
Без подобного технического заключения в суд идти не имеет смысла, нет доказательств.

Не говорите, что собираетесь разбираться с соседом. Эта контора защищает интересы ЖЭКа. Скажите, что хотите узаконить и оформить это документально.

)))Можно обратиться в любое подобное предприятие и заказать у них проверку ДВК и вентиляцию, и получить эти документы.
Записаний

rosomacha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
    • Перегляд профілю

Вот что у нас получается - ЖЕК балансо содержатель ДВК должен смотреть за сохранением ДБН и т.д. А он что делает - продает свои решение ПОДВЕРГАЯ ОПАСНОСТИ МОЮ ЖИЗНЬ И ЗДОРОВЬЕ!!!
1. У меня на руках разрешение от ЖЕКа + разрешение от ОблГаза (датированное 2004г) на установку 2 секторного котла в моей квартире. И в плане ДВК ничего на тему ОБЩЕГО использования ДВК НЕ УПОМИНАЕТСЯ!!!
2. 2 месяца назад - НИКТО НИКАКИХ Актов не составляв. Просто посмотрели - головами покивали...
3. Хочу найти такой юридический инструмент - ЧТО БЫ ТАК ДАТЬ беспредельному ЖЕКу в кость - КУДА ПИСАТЬ???
4. Где можно посмотреть ДБН дома??? Там же изменение внести в одностороннем режиме - НЕВОЗМОЖНО!!! Или я ошибаюсь???

Всем спасибо
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Вот что у нас получается - ЖЕК балансо содержатель ДВК должен смотреть за сохранением ДБН и т.д.
Разве ДБН пропало? Балансодержатель должен обеспечить предоставление услуг по обслуживанию и проверке 2р. в год состояния ДВК.
Цитувати
А он что делает - продает свои решение ПОДВЕРГАЯ ОПАСНОСТИ МОЮ ЖИЗНЬ И ЗДОРОВЬЕ!!!
Где и кому продано решение? Может имеете ввиду, что выдано решение соседу? Можете доказать факт продажи или незаконность выдачи.
 У Вас есть доказательства, что Ваша жизнь и здоровье в опасности? 
Цитувати
1. У меня на руках разрешение от ЖЕКа + разрешение от ОблГаза (датированное 2004г) на установку 2 секторного котла в моей квартире. И в плане ДВК ничего на тему ОБЩЕГО использования ДВК НЕ УПОМИНАЕТСЯ!!!
Разве до 2004г. сосед оформлял свои документы? Только в этом случае должно быть в плане ДБН указано о его врезке. По событиям это произошло в этом году, возможно в 2014г. Ваши документы и не обязаны иметь информацию о второй врезке.
Цитувати
2. 2 месяца назад - НИКТО НИКАКИХ Актов не составляв. Просто посмотрели - головами покивали...
Тогда вопрос, кого Вы пускали в свою квартиру. Люди от ЖЕКа пришли Вас запугать, а Вы и повелись...
Цитувати
3. Хочу найти такой юридический инструмент - ЧТО БЫ ТАК ДАТЬ беспредельному ЖЕКу в кость - КУДА ПИСАТЬ???
Юридический документ-это документ имеющий законную силу, т.е. оформлен по в соответствии с законом. В вашем вопросе их должно быть несколько. Надо не писать куда-то, а собирать. Затем "ДАТЬ" ЖЕКу и соседу.
Цитувати
4. Где можно посмотреть ДБН дома??? Там же изменение внести в одностороннем режиме - НЕВОЗМОЖНО!!! Или я ошибаюсь??
Ошибаетесь.
Зачем Вам надо смотреть проект дома? Изменения в сам проект дома не вносят (именно по данному вопросу). Отдельно составляются соответствующие документы где указывается где, куда, кем и на каком основании вносятся изменения.

Составьте план действий. Определите какие документы надо собрать и где. Можете посоветоваться по списку собираемых  документов на  форуме.




Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Форум не предполагает составление заявлений, исков, ходатайств и т.д. Образцы, подобные документы выложены в форуме. Ищите, изучайте и согласно правилам форума можете выложить на рецензию. В этом случае Вам помогут. А указывать на чудо юридический документ здесь не будут.

Кстати. Газовщик опломбировал газ в квартиру. Акт Вам дали? Указана причина отключения? С этого надо начинать, газ в квартире ведь нужен. 
Записаний

rosomacha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
    • Перегляд профілю


Цитувати
Газовщик опломбировал газ в квартиру. Акт Вам дали? Указана причина отключения?
Был в руководителя в ОблГазе - сказали что ЖЕК написал о нарушении ДВК - поэтому они отключили газ. Директор ЖЕКа так и сказал - не врежешься в каналы другого соседа - ОТКЛЮЧИМ газ.
Цитувати
Где и кому продано решение? Может имеете ввиду, что выдано решение соседу? Можете доказать факт продажи или незаконность выдачи.
 У Вас есть доказательства, что Ваша жизнь и здоровье в опасности?
Прямое нарушение експлуатации ДВК и ДБН (санкционированное ЖЕКом) соседом - НЕСЕТ ЗА СОБОЙ УРОЗУ моей жизни так как угарный газ... И соответственно газ перекрыли потому что есть угроза!!!
И доказывать это в ЦПК надо, а согласно ст..366 ККУ, а саме
службове підроблення - складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів.
Кроме того подал на Исполнительный комитет Р-на.
Цитувати
Разве до 2004г. сосед оформлял свои документы? Только в этом случае должно быть в плане ДБН указано о его врезке. По событиям это произошло в этом году, возможно в 2014г. Ваши документы и не обязаны иметь информацию о второй врезке.
Конечно, но согласно моим разрешениям (2004г) у меня стоит 2-х контурный котел, а сейчас (после несанкционированных изменений) я могу себе поставить только колонку и то на расстоянии 50см от соседа - ЧТО НЕВОЗМОЖНО СОБЛЮСТИ!!! То бишь: дом соседа (и квартира соседа) имела (и имеет) свои ДВК! Но... Он сделал перепланировку и труба с ДВК через всю комнату - БЫЛА ЕМУ ОХ КАК НЕ КСТАТИ!!! И он воспользовался моим ДВК
Цитувати
Изменения в сам проект дома не вносят (именно по данному вопросу). Отдельно составляются соответствующие документы где указывается где, куда, кем и на каком основании вносятся изменения.
Насколько мне известно, если изменения и вносятся, то это делается явно не в одностороннем режиме (как в моем случае) и только с соблюдениями существующих ДБН и не создавая угрозу здоровью и жизни людей!!! И я хочу не просто ОПРАВДАТЬ СВОЕ ЗАКОННОЕ СУЩЕСТВОВАНИЕ а призвать к ответственности ЖЕК за незаконные действия повлекшие за собой угрозу моей жизни и здоровю!!! И реализовать свое законное право на проживание в моей квартире со всеми удобствами и с ДВК!!!
За совет по сбору документов - ОТДЕЛЬНОЕ СПАСИБО.

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

ДБН це Державні будівельні норми ( нормативний  документ ).  ДБН не "сохраняют", ДБН дотримуються. Під час проектування, будивництва, перепланування і переобладнання.
ДВК це узагальнюєче скорочення від димо- вентиляційні канали. Насправді вони існують окремо. Є канали димовідведення (димовидалення), тобто димоходи. А є канали вентиляційні.
Вентиляційні канали можуть бути окремі, а можуть бути об'єднані ( вентиляційні шахти).
Димоходи мають бути тільки окремі.
Для встановлення газових приладів у квартирі  спочатку робиться проект.
В проекті вказується які  і де прилади встановлюються, до яких каналів і як підключаються.
В багатоповерхівках бувають випадки коли димові канали існують, але не використовуються, бо є ЦО і ГВП. Під час надання дозволу на встановлення  газових колонок ( відключення від ГВП) та автономного опалення ( відключення ЦО)  на стадії видачі ТУ балансоутримувач в ТУ вказує які канали є на той час незадіяними і які з них можна використати. Проектувальник розробляє проект з урахуванням наданих ТУ. Може так статися,  що комусь дозволять підключення до "вільного" каналу, який під час проектування і будівництва передбачався для іншої квартири але на той час ще не був задіяний.
Для того,  щоб вірно "оцінити" ситуацію, потрібно бачити купу документів,  як Ваших, так і сусіда.
Не думаю, що  це вдасться в рамках форуму ( викладене креслення нічого  не доводить ( його навіть роздивитися важко, а оокремі  детаалі навіть не можливо)). Радив би Вам  звернутись до адвоката за місцем проживання ( не виключено, що побачити документи сусіда вдасться лише в рамках судового позову).
Записаний

rosomacha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
    • Перегляд профілю

Не, як можна давати відповід, не прочитавши запитання до кінця.
Концепція всіх Ваших коментарів дуже проста - ЯКЩО ПОРУШИЛИ ТВОЇ ПРАВА ОДИН РАЗ - ВТІКАЙ, БО ЦЕ ЛИШЕ ПОЧАТОК. Втікай може мати напрямки (до юрист, до адвоката, до нас і взагалі в невідомому-му напрямку)
Повторюсь в мене є дозвіл на котел з 2004р. з привязкою до моїх ДВК (повністю законний зі всіма підписами і резолюціями довідками і талонами про надання пожливості підключення 2-х контурного котла. Сусуд живе в іншому (суміжному) будинку і має ІНШІ ДВК (з другої сторони будинка), але він взяв "незаконно" мої ДВК і вентеляційні канали ТАКОЖ!!!
Прийшов ЖЕК - побачив. Зробив великі очі... Побачив відкрите порушення. Почав жалітись, що сусід (тож що використовує мої ДВК незаконно) не пускає їх до хати. В нього новий ремонт... І т.д... і т.п. І каже мені - бери ДВК іншого сусіда (ЗНИЗУ, який доречі 2 неділі назад віддав Богу душу, з приводу тих же самих ДВК)!!! [ВИДАЛЕНО] собі, що подумав - А В ГРУДЯХ КИПИТЬ вулкан і кажу НІ - КАТЕГОРИЧНО НІ!!! Ну то ЖЕК каже - Я ТОБІ ВІДКЛЮЧУ ГАЗ!!! Я думав, що це ШУТКА. АЛЕ ЧЕРЕЗ 2 неділі - сталося відключення газу МЕНІ!"!
Прийшов я в ОблГаз питаю за що??? Відповідають - ЖЕК!!! Питаю на якій підставі??? Дають пакет документів!!! Приглядуюсь, а він ВЗАГАЛІ ВІДНОШЕННЯ ДО МОГО БУДИНКУ (і моїх каналів) НЕ МАЄ!!!
В доданих файлах все видно НЕВООРУЖЕННИМ глазом:
1. ПроектДВК (реальний) - Реальний переріз ДВК на 2004р - присутній в моєму дозволі на котел.
2. ПроектЖЕК - переріз ДВК виданий ЖЕКом мені в 2015р. - зверніть увагу, що мій ДВК знаходиться зрузу біля вентиляційного каналу, а НАСПРАВДІ він міститься між ДВК кв. 2 і кв. 6
3. Фото ДВК і вентиляції - фото, яке я зробив на горищі де видно РЕАЛЬНЕ розташування ДВК і вентиляції, А НЕ ТО ЯКЕ МЕНІ "ВПАРЮЄ" ЖЕК, піддаючи загрозі моє життя і здоровя і брутально порушуючи мої законні права!!!

І коли хтось не може прочитати ці ПЕРЕРІЗИ - ТО ВІН НЕ МОЖЕ ЧИТАТИ - а які тоді він може поради давати???
Ідентично ЖЕК - БАЛАНСОУТРИМУВАЧ ДВК - субєкт, який має слідкувати за дотриманням нормативів, ДБН і порушеннями!!! А він що робить - НАГЛО ПРОДАЄ МІЙ КОМФОРТ, БЛАГОУСТРІЙ І ЗДОРОВЯ!!! А коли я намагаюсь відстояти свої законні права - ВІН ВІДРУБУЄ МЕНІ ГАЗ!!! За що????

Правда вчора голова Р-ну звонив і зі страхом питався: ВАМ ВЖЕ ВКЛЮЧИЛИ ГАЗ???
Редагування: Видалено, допущене дописувачем, спотворення нормативної лексики.
« Останнє редагування: 19 Грудня 2015, 17:21:38 від Юрій Васильович »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email