'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Что делать в такой ситуации? (война с жэком и не только)  (Прочитано 17430 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВЕНЕЦиЯ

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 378
    • Перегляд профілю

Добрый день. вот пока я воюю с ЖЭКом нам приходят новые бумаги. Возможно не без стараний ЖЭКовского юриста.
Бумаги эти от гос исполнителя. вот и прошу совета как поступать дальше - есть ли смысл как-то и что-то отстаивать в данных "организациях" или просто начинать платить?
Счета выставлены из водоканала и за тепло. Что скажете?
Реальны ли угрозы о том, что свекровь могут лишить жилья или имущества? Что делать если квартира не приватизирована? Законно ли то, что и с мужа хотят эти долги выбивать (он прописан там, но не проживает с 2005 года)?
К тому же на воду у нее уже дано стоит водомер, но другая сторона - она его так и не поверила, сколько мы ее не просили.....
Записаний

Alina

  • Гість

А що у вас є рішення суду чи судовий наказ? , оскільки до вас звертається ДВС?


К тому же на воду у нее уже дано стоит водомер, но другая сторона - она его так и не поверила, сколько мы ее не просили.....

Чи опломбовані лічильники? Є акти на опломбування? Якщо ні , то чи є докази, що ви зверталися   з проханням опломбувати?
За який період борг?
Записаний

ВЕНЕЦиЯ

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 378
    • Перегляд профілю

гос исполнитель открыл дело по судебному приказу, но я документов еще не видела т.к. явка для ответчиков назначена только на 5.03.
на счет опломбировки - должна быть, ставили то его по правилам, работники, только он не проходил поверок (1 в три года), как должен был (ну счетчик в смысле)  :)
на счет опломбировки вечером сегодня уточню.
И, соответственно, не видя бумаг я пока не знаю за какой период они хотят взыскать долг, но явно больше, чем за 3 года....  :)
но ведь у нее счетчик стоит, а шлют как по среднему - как вот эту проблему решить, ведь (повторяюсь) сверку счетчик так и не прошел   :(
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
гос исполнитель открыл дело по судебному приказу, но я документов еще не видела т.к. явка для ответчиков назначена только на 5.03.
А СН отримували? Якщо ні, то потрібно  діяти так,  як і з "ЖЕКом", отримати  СН та подати заяву  про  його скасування.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
на счет опломбировки - должна быть, ставили то его по правилам, работники, только он не проходил поверок (1 в три года), как должен был (ну счетчик в смысле) 
на счет опломбировки вечером сегодня уточню.
З'ясуйте чи була письмова вимога від водоканалу про необхідність повірки і чи є акт огяду та розпломбування приладу обліку для повірки.
Записаний

Alina

  • Гість

гос исполнитель открыл дело по судебному приказу, но я документов еще не видела т.к. явка для ответчиков назначена только на 5.03.

а  як ви отримували цей документ? по пошті, розписувалися за отримання?


но ведь у нее счетчик стоит, а шлют как по среднему - как вот эту проблему решить, ведь (повторяюсь) сверку счетчик так и не прошел   :(
за повірку лічильників слідкує водоканал. До вас зверталися з вимогою про повірку? Якщо да, в якій формі?

гос исполнитель открыл дело по судебному приказу,

Ви бачили цей судовий наказ?
Записаний

Alina

  • Гість

Я дуже сумніваюсь, що є судовий наказ, тому що наполегливо вимагають оплатити або скласти договір  на реструктуризацію. І слова про судовий наказ. Да і папірець з ДВС без жодної печатки.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Я дуже сумніваюсь, що є судовий наказ, тому що наполегливо вимагають оплатити або скласти договір  на реструктуризацію. І слова про судовий наказ. Да і папірець з ДВС без жодної печатки.
Автору запитання повинні були надати копію постанови про відкриття виконавчого провадження, а також повідомити йому особистий код, за допомогою якого він можете зайти через інтернет в Единий реєстр виконавчих проваджень, та подивитись у ньому всю послідовність виконавчих дій державного виконавця, які були зроблені.
В повідомленні, що отримано, вказані телефони, можна запитати - "чи приймалась постанова?"
« Останнє редагування: 28 Лютого 2013, 21:41:28 від stepan »
Записаний

ВЕНЕЦиЯ

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 378
    • Перегляд профілю

Касательно документов - я написала выше, что я просто "предварительно поинтересовалась" у гос исполнителя по поводу данного вопроса. Явка у ответчиков назначена на 5.03.2013 года (писала об этом выше).
Так что мы еще ничего не видели и понятия не имеем что там к чему. Вот 5 марта они пойдут (если очухаюсь, а то болею, я тоже составлю им компанию). Попросим бумаги касательно открытия дела у гос исполнителя. Потом я так понимаю пойдем получать судебный приказ и материалы дела, на основании которых исполнитель открыл производство. Во всяком случае она мне сказала, что судебный приказ был.
Записаний

ВЕНЕЦиЯ

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 378
    • Перегляд профілю

Касательно водомера - акт опломбировки есть и паспорт на него. Чем это поможет в данной ситуации?
Записаний

Alina

  • Гість

Я дуже сумніваюсь, що є судовий наказ, тому що наполегливо вимагають оплатити або скласти договір  на реструктуризацію. І слова про судовий наказ. Да і папірець з ДВС без жодної печатки.
Автору запитання повинні були надати копію постанови про відкриття виконавчого провадження, а також повідомити йому особистий код, за допомогою якого він можете зайти через інтернет в Единий реєстр виконавчих проваджень, та подивитись у ньому всю послідовність виконавчих дій державного виконавця, які були зроблені.
В повідомленні, що отримано, вказані телефони, можна запитати - "чи приймалась постанова?"

Ви отримували копію постанови про відкриття провадження? Ви отимували судовий наказ чи рішення суду? Як отримували? Як отримували "виклик"?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Я дуже сумніваюсь, що є судовий наказ, тому що наполегливо вимагають оплатити або скласти договір  на реструктуризацію. І слова про судовий наказ. Да і папірець з ДВС без жодної печатки.

Автору запитання повинні були надати копію постанови про відкриття виконавчого провадження, а також повідомити йому особистий код, за допомогою якого він можете зайти через інтернет в Единий реєстр виконавчих проваджень, та подивитись у ньому всю послідовність виконавчих дій державного виконавця, які були зроблені.
В повідомленні, що отримано, вказані телефони, можна запитати - "чи приймалась постанова?"


Ви отримували копію постанови про відкриття провадження? Ви отимували судовий наказ чи рішення суду? Як отримували? Як отримували "виклик"?

Так, я отримав копію постанови про відкриття виконавчого провадження(і навіть викладав її на цей форум тоді  http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5649.15.html) , а до того я отримав рішення суду про стягнення з мене заборгованості.
Ніякого "виклику" до ДВС я не отримував.
« Останнє редагування: 01 Березня 2013, 13:15:34 від stepan »
Записаний

ВЕНЕЦиЯ

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 378
    • Перегляд профілю

Мы получили "виклик" по почте. Но как всем известно - не расписываясь за него - просто сунули в дверь.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Мы получили "виклик" по почте. Но как всем известно - не расписываясь за него - просто сунули в дверь.

Цитувати
Стаття 18. Вимоги до виконавчого документа
    3. Виконавчий документ повинен бути підписаний  уповноваженою
посадовою  особою  із  зазначенням  її  прізвища  та  ініціалів і
скріплений печаткою.
  Скріплення  виконавчого  документа  гербовою
печаткою є обов'язковим
у разі,  якщо орган (посадова особа), який
видав виконавчий документ, за законом зобов'язаний мати печатку із
зображенням Державного Герба України.
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/606-14

Але є і таке -
 
Цитувати
6. Боржник зобов'язаний:
своєчасно з'являтися за викликом державного виконавця;
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/606-14

Думаю, що "виклик" повинен бути або надісланий поштою, рекомендованим листом, або "виклик" вручений курьером, з роспискою про вручення.
А на Вашому "виклику" навіть не написано - кому він адресований.
Може хтось випадково його загубив біля Вашої квартири, а хтось інший прикріпив до Вашої двері.
« Останнє редагування: 01 Березня 2013, 14:11:11 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Стосовно можливого СН.
1. В Донецькій області і суди і ВДВС часто "хворіють" на забудьковість. Надсилають документи простими листами. Навіть ті, що  потрібно  рекомендованими  з повідомленням про вручення. Пошта листи губить. Інколи випадково, інколи у змові з комунальниками.
Тому ситуація коли є СН, а боржник його  не  отримував; є постанова про відкриття ВП, а боржник її  не  отримував, не є рідкістю. ( ВЕНЕЦиЯ з таким вже  стикалася.)
2. Деякі виконавці ( в області) інколи замість постанови про ВВП надсилають "виклик". А як боржник з'явиться,  діють "залежно від обставин". "Проблемному" надають ПВВП,  "переляканому" надають реквізити для сплати і відправляють  до банку за квітанцією  про сплату.
Звісно це не відповідає нормам чинного законодавства, але який відсоток боржників з ним знайомі?
Тому давайте дочекаємся від ВЕНЕЦиЯ з'ясування конкретних обставин.
3. Не виключено, що ВДВС "допомагає" " тепломережі" ( зараз в області прям якась КАМПАНІЯ йде по залученню ВДВС до "роз'яснень" "несвідомим" громадянам " А що буде,  як не сплатиш борг!" (і на TV, і на радіо)).  Тому можливий і варіант,  що, прибулим по "виклику", після порції "роз'яснень" ( читай - залякування) "тепломережа" прямо там підсовуватиме договори реструктурізації боргів.
Це припущення,  але цей варіант теж  слід мати на увазі.

Довідково: ВЕНЕЦиЯ, накласти арешт на неприватизовану квартиру неможливо.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email