'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: відсутність договору на надання послуг  (Прочитано 22036 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
тех паспорт на будинок - це інший документ він є в управлінні архитектури.
Повинен бути у балансоутримувача. Доречі Наявність у Вас техпаспорту на Вашу квартиру ні яким чином не змінює техпаспорту будинку, там плани квартир і приватизованих і не приватизованих.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

Юрій Васильович,
цей процес - преддоговірний спір. Хто кого забовяже укласти договір.
Шо в лоб шо полбу.  ;D
Зараз я в суді нічого не програю і не виграю.
Договір все одно буде укладений,
а свою аргументацію я перевірю в суді і потім використаю коли буде суд про стягнення нарахувань без договору.

З Вашою допомогою, я рік тому скасував СН в якому я позіцінував себе власника квартири як співвласника будинку.  (Одним з аргументів була - відсутність до мене претензій зі сторони інших співвласників).
Для мене було шоком Рішення ОМС 2001 р.
що ОМС, а не я власник будинку і тому я почав шукати інший захист.

Зараз в преддоговірному спорі я пробую в суді протилежну аргументацію - яку я з Вами обговорюю.
Те, що Ви зрозуміли мою спробу обіграти те, що юрист ВРЕЖО називає "ОМС начудив" мене надихає. Я думаю що ОМС дійсно начудив і я зможу це використати щоб уникнути стягнень без договору...
Чи одобрюєте Ви таку мою спробу?
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

1. mata є власником квартири у будинку. ( Ви й не заперечували).
2. Відповідно до ЗУ Про приватизацію державного житлового фонду (ст.10 п. 2), ЦКУ (ст.382 ч.2) mata є співвласником допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою, приміщень загального користування,  опорних конструкцій  будинку,  механічного, електричного, сантехнічнного та іншшого обладнання за межами або всередині квартири,  яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруд, будівель,  які  призначені  для  забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку.
3. Відповідно до рішень КСУ (процитує) та ЗУ Про державну реєстрацію речових прав    на нерухоме майно та їх обтяжень (Ч.5 ст. 3  в редакції що діяла до 16.03.2010  "5. Право власності та інші речові права на нерухоме майно, набуті згідно з діючими нормативно-правовими актами до набрання чинності цим Законом, визнаються державою. Відповідно до цього Закону реєстрація речових прав на нерухомість, їх обмежень здійснюється лише в разі вчинення правочинів щодо нерухомого майна, а також за заявою власника (володільця) нерухомого майна") та ( Ч.4 ст. 3  в редакції що діє з 16.03.2010  " 4. Права на нерухоме майно, що виникли до набрання чинності цим Законом, визнаються дійсними у разі відсутності їх державної реєстрації, передбаченої цим Законом, за таких умов:
якщо реєстрація прав була проведена відповідно до законодавства, що діяло на момент їх виникнення, або
якщо на момент виникнення прав діяло законодавство, що не передбачало обов'язкової реєстрації таких прав.")
Державна реєстрація прав  на допоміжні приміщення будинку не передбачена.
4. Відповідно до ЗУ Про приватизацію державного житлового фонду (ст.10 п. 2), ЦКУ (ст.382 ч.2) mata, як співвласник допоміжних приміщень і т.д. і т. п. будинку зобов'язаний утримувати ( брати участь у утриманні) майно,  що йому  належить, якщо інше не встановлено договором або законом.
Висновок з Ваших аргументів
1. mata є власником квартири

2. mata є співвласником допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою, приміщень загального користування,  опорних конструкцій  будинку,  механічного, електричного, сантехнічнного та іншшого обладнання за межами або всередині квартири,  яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруд, будівель,  які  призначені  для  забезпечення потреб усіх власників квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у житловому будинку. (АЛЕ НЕ СПІВВЛАСНИК БУДИНКУ. Ну или дайте закон в которм установлено, что то, что выше перечислено, сокращенно называтся дом.)

3.mata, як співвласник квартири і допоміжних приміщень і т.д. і т. п. будинку зобов'язаний утримувати ( брати участь у утриманні) майно,  що йому  належить.

А я всегда был согласен. Так давайте
 заключим договор на содержание квартиры и всего того, что перечислено в законе как моя собственность.
 Или удалите из реестра прав собственности на недвижимое имущество запись, что дом в собственности горсовета.
« Останнє редагування: 06 Січня 2012, 21:48:22 від mata »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Ваше право прийняти думку учасників форуму чи стояти на своїй позиції.
Пропоную припинити обговорення.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цікаво було б побачити документи від БТІ на цей будинок.
Як там житлові площі позначені у технічному паспорті?
Реєстрація в державному реєстрі прав власності на нерухоме майно підтверджується свідотством, а тех паспорт на будинок - це інший документ він є в управлінні архитектури.
А хіба свідоцтво про право власності на нерухоме майно видається без проведення інвентаризації будівлі(квартири)?
А результатом інвентаризації - і є техпаспорт на обьект.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Зараз в преддоговірному спорі я пробую в суді протилежну аргументацію - яку я з Вами обговорюю.
Те, що Ви зрозуміли мою спробу обіграти те, що юрист ВРЕЖО називає "ОМС начудив" мене надихає. Чи одобрюєте Ви таку мою спробу?
Я ж вже казав, спробуйте.
Цитувати
Я думаю що ОМС дійсно начудив і я зможу це використати щоб уникнути стягнень без договору...
Дай Бог... Поживемо - побачимо....
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email