'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ОАС, а/с № 2а-11889/10/2670, № 2а-9685/11/2670 (РКМДА № 478 від 15.04.97)  (Прочитано 41221 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Перед початком с/з мені у коридорі суду секретарем було вручено непроцесуальний документ, а саме -лист за авторства судді Вєкуа Н. Г., який очевидно є відповіддю на мої заперечення щодо її дій:



В судове засідання, окрім мене з'явився представник третьої особи КП ГІОЦ (слід відзначити, що пан Науменко сумлінно виконує свої процесуальні обов'язки як у цій справі, так і у цивільній справі № 2-3386/1, де КП ГІОЦ є відповідачем за моїм позовом). Представники відповідача КМДА у засідання не з'явилися (пан Науменко повідомив мені, що їх не було і в минулому засіданні 10.11.2010 р.), про причини неявки суд не повідомили. На тлі штучно створюваних перешкод при розгляді справи у мене з суддею відбувся обмін думками щодо можливості її слухання без участі відповідача, на що я заперечив (отримавши від суду зауваження за поведінку  :'(), посилаючись на неможливість цього без опублікування оголошення про оскарження його розпорядження. Після цього суддя Вєкуа Н. Г. зачитала мою заяву про збільшення позовних вимог (яке фактично є їх частковим приведенням до спочатку заявлених), вручила її третій особі і нарешті зобов'язала відповідача опублікувати оголошення. Що ж - принаймні 2 місяці зволікання зі своїм обов'язком має пійти їй у залік від КМДА.  ::) Наступне засідання призначено о 15-00 на 17.12.2010 р. Оскільки є очевидним, що КМДА публікувати оголошення не буде, у канцеляріїї суду після засідання я зареєстрував заяву про забезпечення позову (див. вкладення), яка, що так саме є очевидним, не буде задоволена танцюючим під дудку відповідача судом. :-X
« Останнє редагування: 24 Січня 2011, 00:39:59 від Перо »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Забезпечити позов у такий спосіб, тобто зобов'язати виконати певні дії, навіть у разі винесення відповідної ухвали, на практиці нічого, крім морального задоволення, не дасть. Судові рішення, у тому числі й у формі ухвал, можуть виконуватися або добровільно, або примусово. Примусовий спосіб насправді не передбачає дійсно примусових дій. У даних випадках ВДВС є інвалідом.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Забезпечити позов у такий спосіб, тобто зобов'язати виконати певні дії, навіть у разі винесення відповідної ухвали, на практиці нічого, крім морального задоволення, не дасть. Судові рішення, у тому числі й у формі ухвал, можуть виконуватися або добровільно, або примусово. Примусовий спосіб насправді не передбачає дійсно примусових дій. У даних випадках ВДВС є інвалідом.

Сподіваюсь, що кількісне накопичення таких заяв в якійсь іншій справі надасть мені можливість забезпечити позов відразу, а не чекати місяцями реакцію кожного судді по кожній справі на бездіяльність КМДА щодо зобов'язання опублікувати оголошення. Я завжди використовую всі процесуальні можливості, навіть якщо заздалегідь відомо, що вони не призведуть до бажаного результату. Кількість має перейти в якість. ;)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Шановне панство, чи правильно я розумію? Якщо вимоги державних виконавців посадова особа не виконуватиме, то там і штраф можна стягнути. Дрібненький, але "що бог не дає - все  в торбу". Вікторе Івановичу, у Вашій практиці таке колись було... Уявляю, яких зусиль це вимагало, але  ;) подіяло!
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Шановне панство, чи правильно я розумію? Якщо вимоги державних виконавців посадова особа не виконуватиме, то там і штраф можна стягнути. Дрібненький, але "що бог не дає - все  в торбу". Вікторе Івановичу, у Вашій практиці таке колись було... Уявляю, яких зусиль це вимагало, але  ;) подіяло!
Такі суб'єкти владних повноважень взагалі-то штрафів не бояться. Бо не зі своєї кишені. Але примусити виконувати судове рішення практично неможливо. Прокуратура відмовляє у порушенні кримінальної справи. А інші важелі впливу не передбачені.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Сьогодні з суду отримав ухвали. Оскаржувати відмову у забезпеченні позову не буду, бо у засідання 17.12.2010 р., як тільки з'ясується невиконання ухвали суду про опублікування оголошення, буде подана нова заява.

Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Такі суб'єкти владних повноважень взагалі-то штрафів не бояться. Бо не зі своєї кишені. Але примусити виконувати судове рішення практично неможливо. Прокуратура відмовляє у порушенні кримінальної справи. А інші важелі впливу не передбачені.

Бездіяльність прокуратури теж можна оскаржувати до Вищої ради юстиції. Але про ВРЮ незабаром відкрию нову гілку.   ::)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Сьогодні у засідання з'явилися всі сторони (третя особа -із запізненням). До його початку судді Вєкуа Н. Г. я заявив відвід (у вкладенні), який був залишений без розгляду, тому що суддя вважає, що розгляд справи по суті на її думку вже почався. Далі мною було заявлено у другий раз про забезпечення позову (у вкладенні), що так саме шаблонно було відхилено:



На цей раз ухвала про відмову у забезпеченні позову буде мною оскаржена. Як і передбачалося -ніякого оголошення КМДА не опубліковано. Представник пообіцяв це зробити продовж 10 днів: мов складна бюрократична процедура. Оголошено перерву до 14-00 на 28 січня 2011 року. У найближчий вівторок планую ознайомится з м/с.
« Останнє редагування: 24 Січня 2011, 00:41:03 від Перо »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

У вкладенні -апеляційна скарга на ухвалу від 17.12.2010 р. про відмову у забезпеченні позову.
« Останнє редагування: 24 Січня 2011, 00:41:31 від Перо »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Заперечення третьої особи КП ГІОЦ по а/с № 2а-11889/10/2670. З додатками, на які є посилання у запереченнях КП ГІОЦ, можна ознайомится у цій гілці:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5152.0.html



У запереченнях КП ГІОЦ (яке не полінувалося їх викласти на 11 аркушах) олівцем помічені фрагменти тексту, які, очевидно, суддя Вєкуа Н. Г. покладе в основу відмови у задоволенні позову. 8)
Втім справа для мене принципова, оскільки показово грубим є порушення заборони з боку КМДА і КП ГІОЦ щодо збирання відомостей про мою особу, яка видається за "виробничу інформацію".
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Науменко любит писать....
Но от него очень большая польза: он дает РЕАЛЬНУЮ пользу и практику, в отличии от многих других "юристов" аппонентов :) !
По крайней мере мне с ним интересно спорить :) (и читать его заперечення :)
« Останнє редагування: 22 Грудня 2010, 23:35:34 від ВАВАНчик »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

14.01.2011 р. опубліковано оголошення (дату і місце судового розгляду не вказано):
http://www.kreschatic.kiev.ua/file/7073.pdf
(стор. 31)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Когда там слушанье? 28 вроде?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Когда там слушанье? 28 вроде?


ВАВАНчику, див. пост Відправлено: 17 Грудень 2010, 19:19:53

На 03.02.2011 р. о 16-00 заплановано засідання КААС щодо поновлення строку на оскарження ухвали від 10.11.2010 р. про залишення частини позовних вимог без розгляду:



Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Подал заявление :)
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email