Судові справи > Цивільні справи

Позов КП про стягнення заборгованості

<< < (2/21) > >>

stepan:

--- Цитата: Перо від 23 Лютого 2019, 13:41:03 ---
--- Цитата: stepan від 15 Лютого 2019, 13:27:10 ---В мене була думка надати зараз суду копії платіжок за частину спірного періоду, які надходили до мене від імені КП "Залізничне", а не від КП, що подало позов, а також надати копії угод між виробниками послуг Київенерго, Водоканалом та виконавцем послуг КП "Залізничне", а не з КП "Керуюча".

--- End quote ---

Куди надати і в якості кого? Ані самої справи, ані Вашого процесуального статусу у справі немає до відкриття провадження у справі. Ще буряк не кинули а вже борщ пробуєте. :)

--- End quote ---
Чому справи не має? Номер справи був мені відомий на час написання мого посту 14.02.19 р. з сайту "Судова влада".
Справа №760/3946/19, позивач - КП, позов до мене.
Суддя визначений авторозподілом.
Хіба ЦПК забороняє суду розглядати при відкритті провадження заяви особи, проти якої подано позов до суду?
Якби я подав 14.02.19р. ті документи до суду, про які я писав в пості, то можливо суддя, приймаючи рішення про відкриття провадження зважив би на ті факти, що є в цих документах, і відмовив би у відкритті провадження, вказавши в ухвалі наприклад, що КП не є належним позивачем.
Але тепер вже пізно, як я дізнався у помічника судді, 15.02.19 р. прийнята ухала про відкриття провадження. Хоча саму ухвалу поки що знайти не можу в реєстрі.Помічник судді пропонувала мені отримати ухвалу, але я відмовився.Нехай надсилають поштою.

Перо:

--- Цитата: stepan від 23 Лютого 2019, 21:40:11 ---Чому справи не має? Номер справи був мені відомий на час написання мого посту 14.02.19 р. з сайту "Судова влада".
Справа №760/3946/19, позивач - КП, позов до мене.
Суддя визначений авторозподілом.
Хіба ЦПК забороняє суду розглядати при відкритті провадження заяви особи, проти якої подано позов до суду?

--- End quote ---

Це тепер вже є: коли відкрито провадження у справі і розпочався процес. Відповідно до ч. 1 ст. 13 ЦПК
--- Цитувати ---Суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.
--- End quote ---
Така відповідність (позову вимогам Кодексу) встановлюється судом по ст. 187 ЦПК, а не фактом подачі позову.

(click to show/hide)В порядку жарту. Можете ще до відкриття проваджень подати до суду заяви відразу щодо 10-ти позовів наперед, щоб суд відразу враховував ту чи іншу Вашу думку, як можливого відповідача. ;) Бо ж писати в суд -це не заборонено. ;) Тільки навіщо тоді процес і ЦПК, який його регулює. ???

stepan:
Якщо я встиг би до відкриття провадження в цій справі подати до суду документи, про які я написав в першому пості, то згідно ЦПК -

--- Цитувати --- Стаття 53. Треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору
3. Якщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення суду може вплинути на права та обов’язки осіб, що не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1618-15
--- End quote ---
Якби суд, відкривши провадження по цій справі, залучив би за власною ініціативою у якості третьої особи КП "Залізничне", то я вважаю це було б корисно мені для подальшого захисту проти вимог позову.
А ще, крім подання до суду документів, про які я написав, можна було надати ще й роздруківку ухвали судді Кицюк В.С. Можливо цей позов КП має ті самі недоліки, на підставі яких суддя Кицюк В.С. повернула позов позивачу, і суддя, зваживши на факти, можливо прийняв би аналогічну ухвалу про повернення позову.

Юрій Васильович:
(click to show/hide)Сміх та  й годі!
Еси бы да кабы...

--- Цитувати ---Легендарный разговор жены Черчилля с дворником

Однажды вечером Черчилль с женой решили прогуляться по Лондону. Когда они проходили через один из уютных двориков, к ним подошел дворник. К удивлению Премьер-Министра, дворник заговорил не с ним, а обратился к первой леди.

После этого разговора Черчилль спросил у своей жены: «Почему он был так заинтересован в общении с тобой?».

Она ответила, что в ее подростковые годы, он был безумно влюблен в нее.
Премьер-Министр Черчилль сказал: «Видишь, если бы ты вышла за него замуж, ты бы сейчас была женой дворника…».

Жена Черчилля дала просто легендарный ответ: «Нет. Если бы я вышла за него замуж, он бы стал Премьер-Министром.»

автор неизвестен
--- End quote ---
https://www.inpearls.ru/

Юрій Васильович:

--- Цитата: stepan від 25 Лютого 2019, 01:34:04 ---Якщо я встиг би до відкриття провадження в цій справі подати до суду документи, про які я написав в першому пості, ......
.....А ще, крім подання до суду документів, про які я написав, можна було надати ще й роздруківку ухвали судді Кицюк В.С....
--- End quote ---
Перший пост:
--- Цитата: stepan від 14 Лютого 2019, 22:49:03 ---Дізнався про новий позов КП Керуючої компанії до мене.
Справа №: 760/3946/19 від 08.02.2019
На сьогодні стадія - призначено склад суду.
Суддя - Українець Віталій Васильович
Цей суддя вже розглядав позов цього КП з тих самих підстав, та ухвалою в справі http://reyestr.court.gov.ua/Review/48185599 ухвалив повернути позовну заяву позивачу.
Також суддя Кицюк В.С. ухвалою http://reyestr.court.gov.ua/Review/45085694 ухвалила визнати позов неподаним та повернути позивачу.
Питання - чи можу я зараз вчинити якісь дії, які можливо також призвели б до ухвали про повернення позовної заяви позивачу?
--- End quote ---
Які тут ще зазначені документи, окрім ухвал суддів Українця В.В.  та Кицюк В.С.?

Можливо, Ви мали на увазі оце:
--- Цитата: stepan від 15 Лютого 2019, 13:27:10 ---В мене була думка надати зараз суду копії платіжок за частину спірного періоду, які надходили до мене від імені КП "Залізничне", а не від КП, що подало позов, а також надати копії угод між виробниками послуг Київенерго, Водоканалом та виконавцем послуг КП "Залізничне", а не з КП "Керуюча".
--- End quote ---
? Тільки ж то "інша історія"...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version