'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов від ЖБК після скасування судового наказу (договору немає)  (Прочитано 26627 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Чечако

  • Гість

Шановні добродії! Про всяк випадок додаю файл розрахунку і індексами інфляції на окремому аркуші
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Вересень 2012
К = [(1,001 * 1,000 * 0,999 * 1,002 * 1,005 * 1,249 * 1,031 * 1,053 *  1,108 * 1,140 *   * 1,022 * 1,004  * 0,990 * 0,992) * 100] – 100 = 73,80

 вересень 2012   366,83 грн. * 73,80%  = 270,72
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
З якої дати можна обчислювати строк позовної давності? З дати позову(лютий 2016), чи з дати судового наказу (серпень-вересень 2015)?
З дати подання заяви на видачу судового наказу.
Цитувати
Клопотання ніколи не готував. Де б подивитись і як обгрунтувати?
В справах у вказаному розділі.
Цитувати
Достатньо в цьому запереченні вимагати розрахунку по кожній послузі чи готувати додатковий документ(Заяву)?
Додатково клопотанням про витребування доказів.
Цитувати
Вимагати застосування строку позовної давності в запереченні, чи подавати окрему заяву?
В запереченні  вказати, але заяву окремо треба подати.
Цитувати
Скоріш за все, протоколи загальних зборів та голова сама і складала. Я вимагав завірені копії, але нічого не отримав.
Є мої звернення про те, що кілька РОЗРАХУНКІВ тарифів загальними зборами не розглядалися. Тарифи об"являлися, але не розглядалися. Є мої звернення з цього приводу. Загальні збори кооперативу підмінялися громадськими слуханнями, але розрахунок тарифів збори не бачили. Зарплату голові та іншим загальні збори не затверджували. Складових послуг загальні збори не бачили. Самі послуги сумнівні (підкачка води у 9-поверховому будинку. Тож про які тарифи можна говорити? Є звернення,
От Вам і підстава клопотати про витребування всього  цього судом.  Бо Вам  на звернення не відповіли.
Цитувати
І що то за звір такий-клопотання?
Вам треба подивитись Цивільно-процесуальний кодекс.
Записаний

Чечако

  • Гість

Вересень 2012
К = [(1,001 * 1,000 * 0,999 * 1,002 * 1,005 * 1,249 * 1,031 * 1,053 *  1,108 * 1,140 *   * 1,022 * 1,004  * 0,990 * 0,992) * 100] – 100 = 73,80

 вересень 2012   366,83 грн. * 73,80%  = 270,72
Не зрозумів звідки з"явилось 1,005 * 1,249?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Не зрозумів звідки з"явилось 1,005 * 1,249?
То 2013 і 2014 рік. Коли в розрахунок  входить увесь рік то можно зразу застосувати річний індекс, він теж  є в таблиці. Коли частина року, то потрібно брати місячні індекси.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Клопотання ніколи не готував. Де б подивитись і як обгрунтувати?
Заперечення я спробую підготувати.

Здесь можете кое-что посмотреть.
Информация об исковой давности « Reply #64 : 18 Лютого 2015, 00:30:17 » http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8732.60.html
Ходатайство об истребовании доказательств « Reply #229 : 04 Березня 2015, 13:00:35 » http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8732.225
К этому ходатайству приложите копии своих запросов на которые указывает Ю.В.
Цитувати
Скоріш за все, протоколи загальних зборів та голова сама і складала. Я вимагав завірені копії, але нічого не отримав.
Є мої звернення про те, що кілька РОЗРАХУНКІВ тарифів загальними зборами не розглядалися. Тарифи об"являлися, але не розглядалися. Є мої звернення з цього приводу. Загальні збори кооперативу підмінялися громадськими слуханнями, але розрахунок тарифів збори не бачили. Зарплату голові та іншим загальні збори не затверджували. Складових послуг загальні збори не бачили. Самі послуги сумнівні (підкачка води у 9-поверховому будинку. Тож про які тарифи можна говорити? Є звернення,
От Вам і підстава клопотати про витребування всього  цього судом.  Бо Вам  на звернення не відповіли.
Цитувати
І що то за звір такий-клопотання?
Вам треба подивитись Цивільно-процесуальний кодекс.


Встречный иск « Reply #247 : 08 Березня 2015, 20:51:54 » http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8732.240.html
Этот образец на всякий случай. Смотрите по ситуации. На подачу встречного иска есть сроки, смотрите ЦПК.
Записаний

Чечако

  • Гість

Щиро дякую, шановні добродії! Часу обмаль і потрібно виходити на фінішну пряму. Про зустрічний позов я замислювався, але, якщо таке ще буде можливо, то подам пізніше. Зараз вишукується такий порядок:
1 Заява, що я не власник із сподіванням на закриття справи.
2 Заперечення
3 Клопотання про витребування доказів по кимось сплаченим (чи імітованим) сумам у розрахунку ціни позову про стягнення заборгованості.
4 Заява на застосування загального строку позовної давності.
Я і це все можу не встигнути.
І ще важливе питання: Усе робити у двох примірниках, чи можна один?
Чи можна Заяву, що я не власник поєднати з копією реєстраційного посвідчення, чи дати на звороті. Чи все друкувати з одної сторони? Чи Додатки можно давати на двох сторінках одного аркушу. Скасування судового наказу потягнуло на 11 аркушів заяви та 20 з гаком аркушів двосторонніх додатків і ще копія всього цього останнім додатком. Дуже великий клопіт.
Записаний

Чечако

  • Гість

Глянув в ухвалу, а там "Відповідачу у строк до 25 лютого подати письмові заперечення проти заяви та посилання на докази, якими вони обгрунтовуються" ДО 25 лютого. І на що можна очікувати завтра? Може спробувати віднести хочаб заяву? Чи може суд прийняти до уваги, що я отримав позов 20 лютого? І як до нього достукатись? Чи лапки до гори і не тратьте куме сили...?
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

1 Заява, що я не власник із сподіванням на закриття справи.
Если у истца неплохой юрист, по он может воспользоваться нормой ГПК
Цитувати
Ч.1 ст.33 Суд за клопотанням позивача, не припиняючи розгляду справи, замінює первісного відповідача належним відповідачем, якщо позов пред'явлено не до тієї особи, яка має відповідати за позовом, або залучає до участі у справі іншу особу як співвідповідача.
После этого Вы не сможете быть участником суда без доверенности от брата. Укажите в заявлении о ненадлежащем ответчике, что применение ч.1 ст.33 противоречит норме п.2ч.8 Ст.105-1 ГПК где сказано, что только после отмены судебного приказа, заявленные взыскателем требования могут быть рассмотрены в исковом производстве с соблюдением общих правил предъявления иска. Судебного приказа  в отношении надлежащего ответчика (брата) не было.
Если суд удовлетворит заявление о ненадлежащем ответчике, то закрытие дела не запрещает истцу подать заявление на судебный приказ, но уже на владельца квартиры. В этом случае увеличится срок исковой давности уже по отношению к брату.
Глянув в ухвалу, а там "Відповідачу у строк до 25 лютого подати письмові заперечення проти заяви та посилання на докази, якими вони обгрунтовуються" ДО 25 лютого.
ГПК установлено.
Цитувати
ч.2 Ст.27  Особи, які беруть участь у справі позовного провадження, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться - до початку розгляду справи по суті.
Не  установлено сроков подачи возражения. Главное требование, подать все доказательства, заявления, ходатайства до начала рассмотрения дела по существу. Об этом суд должен сделать заявление.
Цитувати
І на що можна очікувати завтра?
Суд примет заявления, ходатайства от сторон и скорее всего назначит следующее заседание на другой день. Хотя может быть всякое. Может все произойти за день.
 
Цитувати
Чи може суд прийняти до уваги, що я отримав позов 20 лютого?
Здесь нарушений нет.
Цитувати
Ч.4 ст.74 Судова повістка про виклик повинна бути вручена з таким розрахунком, щоб особи, які викликаються, мали достатньо часу для явки в суд і підготовки до участі в судовому розгляді справи, але не пізніше ніж за три дні до судового засідання, а судова повістка-повідомлення - завчасно.
Приготовьте все, что собираетесь подавать в 2-х экземплярах и в суде это подадите.
Записаний

Чечако

  • Гість

Щиро дякую, шановні добродії! Про всяк випадок дуже швидко зліпив заяву про неналежного відповідача, заяву про урахування строку позовної давності і клопотання щодо надання документального підтвердження "розрахунку суми позову..." (сплачених сумах, переліку послуг, розрахунку тарифів, протоколів загальних зборів, тощо). Правда в одному примірнику. Другий з відміткою канцелярії (зовсім забув про необхідність) залишив у себе. Потім запитав чи можна залишки (заперечення, та другі примірники) занести завтра, перед судовим засіданням і отримав добро. Тож трохи часу є. Щиро вдячний за підтримку, що надходить від Юрія Васильовича та Gelo
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

На судебном заседании заявите, что через канцелярию подано... и зачитывайте поочередно содержание каждого документа, можно устно пересказывать. Суд вероятно или не получил, или не успел ознакомиться. Можете устно что-то  добавлять к содержанию.
Что сегодня не подали через канцелярию подайте прямо на заседании суду.
Если обнаружите, что что-то важное пропущено, завтра письменно подайте дополнение к заявлению/ходатайству и изложите здесь свое упущение.

По отсутствию 2-го экземпляра от Вас, как ответчика, укажите на отсутствие таких требований в ЦПК. ;)
Покажут, тогда извиняйтесь.
Записаний

Чечако

  • Гість

Шановні добродії! Пройшов першу м"ясорубку. За годину до слухання у мене ще не було усього пакету. Щоб не збільшувати витрати часу убрав кілька додатків, тобто факт у запереченнях присутній (звертався такого-то з такого-то приводу, отримав (чи не отримав відповідь), але посиланняна копію прибрав і додатком. У голові бахкає, бік болить, думки - мої скакуни, але у різні боки. Швидкість засідання приголомшує. Неналежний власник не спрацював. Представник позивача додав якісь матеріали, а у мене їх немає. Представник згадує воду, тепло, ГАЗ!!!, гарячу воду, а у мене документів позивача немає.  Десь я підхопився та заявив, що по ГАЗУ є договір, і заборгованість сплачено і є довідка, а позивач просто не захотів отримати листа з оголошеною цінністю, з описом вкладення, та повідомленням про вручення (Копія конверту з відповідними відмітками, та копія вмісту того конверту додавались до заперечень.) Найбільш пригнічующе відчуття від того, що відчуваєш себе мішком для боксування. Тільки захист. І думки. Дійшло до заперечень. Я постарався викласти усе, що тільки можливо. Коли почав зачитувати то поступово спливли оті футболи моїми зверненнями, оті відмови та образи. Оті підвищення "тарифів", без розрахунків, без прозорості, без загальних зборів, без протоколів, без складових послуг, без затверджених загальними зборами заробітних плат, ота єдина вимога у судовому наказі - "споживач зобов"язаний сплачувати". Читав швидко, але намагався виділити інтонацією усі зафіксовані порушення законодавства і, врешті решт почав "дзвеніти" від напруження. Не чекаючи закінчення, суддя перенесла засідання на початок квітня.  Вийшов, як з під катка. Кілька днів приходив у себе та заспокоювався. Особлива подяка за підтримку Юрію Васильовичу. Усі зауваження були влучними, корисними, дієвими. Щиро дякую.  У неділю спробував зайти на gro-za.pp.ua від провайдера Lanet і, з подивом побачив, що не можу зайти. (Щось подібне до: "Ви не маєте дозволу на доступ до цього серверу"). Головна проблема - СФОРМУЛЮВАТИ СВОЇ ВИМОГИ, . Порушення законодавства я зафіксував, а далі????? Позивач на протязі десяти років порушує закони "Про ЖКП", "Про кооперацію", "Про метрологію", "Про звернення громадян", "Про захист прав споживачів", перетворив сплату за КомПосл на благодійну пожертву чи добровільні внески. РОЗРАХУНОК ТАРИФІВ НЕ НАДАВАВСЯ І НІКОЛИ НЕ РОЗГЛЯДАВСЯ ЗАГАЛЬНИМИ ЗБОРАМИ. Складові послуг - так само. Загалом виходить, що "Техасців мають грабувати техасці". І без заперечень. І ЦЕЙ ПОЗИВАЧ ВИМАГАЄ ЧЕРЕЗ СУД СПЛАТИТИ УСІ ЙОГО ВИМОГИ, ТА ЩЕ БЕЗ УРАХУВАННЯ СТРОКУ ПОЗОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. А я, як мішок з піском. Можливих вимог, з моєї сторони, та їх варіантів немає. Тільки "не визнаю у повному обсязі". Пан Gelo нагадав про можливість подання зустрічного позову, а також, про строки його застосування. Не використовував, хоча читав у пані Монтян про таку можливість - "Рыба встречного иска".  Знову потрібні варіанти вимог. І ще одна думка-спостереження. ЖБК через свої дії  і дії голови (спочатку пАпередника, а потім наступника), працюючи поза межами правового поля і ігноруючи письмові попередження фактично підставляється під позови та штрафи. То може, це звичайний договорняк? Один дояр створює умови, а інший дояр подає в суд і виграє. Поділ доходу - за домовленостями. А ЖБК  лише доїться. Мої звернення були адресовані і до правління, і до ревізійної комісії, і до спостережної ради, і до загальних зборів. Мабуть, крім голови, їх ніхто не бачив. Ніхто не готує загальні збори. І члени ЖБК починають підписувати пусті папірці. А ці паперці можна підкласти під будь-яке рішення.  І ще одне. Я працюю у колективі. Інколи роботи мало і тоді графік - один день на місяць. Коли роботи більше - три дні на тиждень. Коли роботи багато - вимагають працювати і по суботах. Заробітну плату сплачують не регулярно. Борг по зарплаті за кілька років трохи менший за вимоги за цим позовом. І якщо доведеться відбиватись ще від Ком.Підприємства за "послуги" надані вже мені, як власнику, то доведеться шукати собі представника бо на роботі  потрібен робітник, який вирішує задачі підприємства, а не свої власні. Може хто зможе запропонувати до кого можна звернутись з такою пропозицією і обговорити умови. Я не збираюсь відсторонюватись, але ситуація може повторитись у той момент коли на роботі буде потрібна моя присутність і тоді буде сумно. Може є ще якісь варіанти.
Записаний

Чечако

  • Гість

Щось незрозуміле коїться! Тільки відіслав попереднє повідомлення, як з"явилась дурнувата заставка "Хакнуто русским медведем". І ця заставка тепер з"являється одразу, як перехожу на форум. Мені більше здається, що то не російський ведмідь, а українські щури. До того ж Ланет взагалі обійшовся без ведмідя - заборонив і усе.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Представник позивача додав якісь матеріали, а у мене їх немає.
Представник згадує воду, тепло, ГАЗ!!!, гарячу воду, а у мене документів позивача немає.
На подачу истцом новых документов в суде надо просить суд предоставить время (перенести с/з) для ознакомления с этими документами. Для этого надо иметь с собой готовое, написанное заявление, а в суде только поставить дату и подать суду. Раз Ваш оппонент засранец и не дает копии своих документов, подавайте свои документы в суд тоже в одном экземпляре.
Теперь Вам надо ознакомиться с материалами дела в суде. Снимите копии с документов, которых у Вас нет. Фотографировать можно (см.ГПК) Покажите фото на форуме. Свои личные данные, ФИО можете удалить.
Цитувати
  Головна проблема - СФОРМУЛЮВАТИ СВОЇ ВИМОГИ,
Ответьте на вопрос, для чего пошли в суд? Что хотите от суда относительно иска? 
Цитувати
можливість подання зустрічного позову, а також, про строки його застосування.
 Не використовував,           Знову потрібні варіанти вимог.
Разве суд перешел к рассмотрению дела по существу? Если считаете нужным пишите встречный иск, право на это есть.
Определите, что бы Вы хотели от ЖСК, это и будет Вашим требованием. Поисковик форума поможет найти образцы встречный исков.

 По поданным ходатайствам, заявлению. Суд какое принял решение? По всем отказал? ГПК не запрещает подавать эти ходатайства повторно. Рекомендую выкладывать заготовки своих документов на рецензию. Без ознакомления с документами рекомендации форума носят обобщенный характер.
з"явилась дурнувата заставка "Хакнуто русским медведем". І ця заставка тепер з"являється одразу, як перехожу на форум.

У меня началась аналогичная история. "Убил" эту заставку, а она появилась опять.
Записаний

Чечако

  • Гість

Шановні добродії!  Шановному пану Gelo! Матеріали я додам, хоча можливе відрядження, тобто затримка. І Заперечення викладу (досі не можу відійти від такої напруги) В суд не я прийшов, а мене потягнули. На побутовому рівні фіксувати порушення та вимагати пояснень простіше ніж висувати ОБГРУНТОВАНІ вимоги в суді, тим більше, що знахабнілі голови просто залякують і ніяк не обгрунтовують. І в відповіді на досудове попередження я написав, що за таких умов сплачувати за комунальні послуги означає заохочувати усі ці порушення законодавства, необгрунтовані тарифи і т.і. Я маю уявлення про бухгалтерський облік, про ціноутворення, про розрахунок тарифів, про послуги та їх складові, про калькуляцію. А про судові справи уявлення розпливчасте, кіношне. Коли певний етап пройду - з"явиться досвід. А якщо не пройду, то отриманий досвід поєднається з доволі ВЕЛИКОЮ оплатою за його отримання. Я впевнений у тому, що реальні тарифи набагато менші і, якщо поміняти організацію надання послуг, ті тарифи можна зробити ще меншими. Приклад: прийом в ЖБК. Сидить трійка (голова, бухгалтер та паспортист) і робить вигляд що працює. А насправді хамлять, провокують на образи у відповідь і створюють суцільні проблеми і вимагають за це сплати. А є варіант головних офісів КиївГаз, Водоканал, Енерго, Телеком. ПРИЙОМУ НЕМАЄ. Прийшов, кинув звернення у скриньку для звернень, записав телефон і наступного дня по тому телефону отримав вхідний номер свого звернення. Через два тижні буде відповідь. А не буде віповіді, (чого ще не було) то буде скарга листом з оголошенною цінністю, з описом вкладення, та повідомленням про вручення. Є звернення - є витрати на обробку та відповідь. Немає звернення - немає роботи, немає витрат, немає оплати. А трійка бажає грошей. До того ж журнал звернень можуть не вести. Ще один приклад: мешканці самі повинні утримувати свої під"їзди, парадні, сходи, сходові клітинки, бо оплачувати керуючу компанію буде значно дорожче. Скільки води прибиральниця зможе принести з підвалу і використати? Відро на усе парадне та сходи з сходовими клітками! А мешканець то відро витратить лише на один поверх. А далі, чим глибше, тим цікавіше. Яка закладена заробітна плата- може її рівень в кілька разів перевищує заробітну плату середнього голови? Хто її затверджував? А що мається на увазі під терміном капітальний ремонт? А може голова підробив протокол загальних зборів, сам зляпав статут і намалював собі необмежені повноваження у користуванні готівкою ЖБК? А потім голова купує домові лічильники за шаленні, ні з ким не погодженні гроші. А потім малює нові тарифи і вводить їх ні з ким не погоджуючи. А через рік на підставі цих тарифів розраховує нові, просто помножуючи старі витрати (з врахованими витратами на домові лічильники) на індекс інфляції. За підказкою зверху, бо хтось дуже хоче прибрати до своїх липких долоней квартири неспроможних пенсіонерів (договір довічного утримання) і створює умови. А уряд, замість того, щоб створювати умови для індивідуального обліку та індивідуального регулювання, виступає з дебільною заявою - УТЕПЛЮЙТЕСЬ (начебто це утеплення на щось вплине). Побутових питань багато, а чого добиватись в суді - невідомо.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email