'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Робота по скасуванню судового наказу -2 в Дарницькому р/с  (Прочитано 51914 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Додатки:
1. Копія Розпорядження КМДА від 30.09.2010 р. № 787 «Про організаційно-правові заходи, пов'язані з виконанням рішення Київської міської ради від 09.09.2010 N 7/4819 "Про питання організації управління районами в місті Києві"».
2. Копія Постанови Шевченківського районного суду м. Києва від 06.03.2007 р. у справі № 2а-412/2007.
3. Копія ухвали КААС від 17.07.2008 року у справі № 22-а-16/08.
4. Копія Постанови Шевченківського районного суду м. Києва від 05.07.2007 р. у справі № 2а-166/2007.
5. Копія ухвали КААС від 23.12.2008 року у справі № 22-а-5383/08.
6. Копія Постанови КААС від 14.01.2009 року у справі № 22-а-5301/08.
7. Копія Розпорядження КМДА від 18.04.2008 року № 578 “Про визнання такими, що втратили чинність, окремих розпоряджень Київської міської державної адміністрації” .
8. Копія Заяви Особа-1 до ЖЕД № 201 вх. № 421 від 08.09.2010 року.
9. Копія відповіді КП УЖГ вих. № 1196 від 22.09.2010 року на вх. № 421 від 08.09.2010 року.
10. Копія Заяви Особа-1 до ЖЕД № 201 вх. № 501 від 26.10.2010 року.
11. Копія відповіді КП УЖГ вих. № 1413 від 11.11.2010 року на вх. № 501 від 26.10.2010 року.
Шановна Тетяна Academia!
28 вересня я також знайшов у своїй поштовій скриньці лист з Дарницького суду з судовим наказом сплатити борг за ЖКП за три роки, який був виданий 8 вересня. Дата на поштовому штампі - 26 вересня.
Мені один юрист порадив нічого не робити і чекати, поки СН не прийде заказним листом і я не розпишусь у його отриманні. Але чи надійна така тактика? Якщо згодом до мене прийде судовий виконавець або колектор, то що тоді робити?
Інший юрист порадив подавати заяву про скасування СН, додавши до неї копію конверта з поштовим штемпелем 26 вересня. Сказав, що у разі відмови можна буде подати апеляцію.
Яка Ваша думка з цього приводу?

І у мене є ще питання.
1. Чи обов'язково в заяві треба писати слово "боржник"? А "заявник" - це буде помилка?
2. Якщо я буду подавати заяву з додатками у загальну канцелярію суду, то чи буде достатньо поставити відмітку суду тільки на копії заяви без додатків?
3. Чи потрібна ще й копія заяви з додатками для стягувача?
4. Чи треба мати завірені копії "Розпоряджень КМДА"?
5. Ви можете дати посилання на відскановані версії (кнопка пошуку наразі не працює, а я мушу в понеділок подати заяву у загальну канцелярію суду):
а) Ухвали КААС від 17.07.2008 року у справі № 22-а-16/08;
б) Постанови Шевченківського районного суду м. Києва від 05.07.2007 р. у справі № 2а-166/2007;
в) Розпорядження КМДА від 18.04.2008 року № 578 “Про визнання такими, що втратили чинність, окремих розпоряджень Київської міської державної адміністрації” ?
6. У кого можна отримати (для майбутніх судових процесів) завірену копію "Постанови КААС від 14.01.2009 року у справі Хельваса В.П. № 22-а-5301/08." (незавірену я маю)?
7. У кого можна отримати завірену копію "Ухвали ВАСУ від 29.03.2011 року у справі № К-18726/09" (або хоча б відскановану версію - сам текст у мене є)?
8. Чи була оскаржена у ВАСУ "Ухвала КАСУ від 09.01.2009 по справі № 22-а-14381/08", яка залишила без змін "Постанову ОАС від 24.01.2008 року у справі ОСББ "Престиж" № 8/131", якою вже були скасувані розпорядження КМДА від 30.05.2007 №№ 640-643 (я маю їх завірені копії)?
9. Чи доцільно згадувати у заяві "Постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 25.05.2006 року по справі Кулі В.І. № 2а-1405/06", якою скасовано рішення КМР від 24.11.2005 року № 427/2888 "Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м.Києва" та відповідні ухвали ВАСУ та АС?
10. Чи доцільно згадувати у заяві інформацію Головного управління юстиції від 13.12.2010 № 17500 про те, що "чинні розпорядження КМДА, занесені до держреєстру НПА, відсутні"?
11. Чи доцільно згадувати у заяві "Постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 19.10.2009 року по справі Кличка В.В. № 2а-2292/09", якою визнано нечинними з моменту прийняття Розпорядження КМДА від 29.04.2009 року №№ 516, 518, 520 і чи була вона оскаржена? Якщо ця постанова вступила у законну силу, то в кого можна отримати її завірену копію?
12. Чи вичерпав я перелік судових рішень по тарифам ЖКП у житловому фонді комунальної власності територіальної громади м.Києва, які де-факто діяли останні 3 роки?

Дякую за відповіді і прошу всіх фахівців прокоменувати мої питання.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Яка Ваша думка з цього приводу?


Особисто моя думка -краще відразу подавати заяву (і копію конверту обов'язково).

Цитувати
І у мене є ще питання.

1. Пишить заявник -на суть це не впливає.
2. Саме на заяві і ставиться відмітка суду. На додатках (Ваших примірниках) відмітки не потрібні.
3. Див. п. 4 ст. 105 ЦПК.
4. Ні. Навіщо вони потрібні?
5. а) Ухвали КААС від 17.07.2008 року у справі № 22-а-16/08;
Скасована ВАСУ. Рішення по суті немає, тому згадувати не потрібно (поки що).

б) Постанови Шевченківського районного суду м. Києва від 05.07.2007 р. у справі № 2а-166/2007;
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4938.msg18206.html#msg18206

в) Розпорядження КМДА від 18.04.2008 року № 578 “Про визнання такими, що втратили чинність, окремих розпоряджень Київської міської державної адміністрації” ?
Див. вкладення.

6-7. В Шевченківському р/с м. Києва в порядку ст. 12, ч. 2 ст. 167 КАС (у випадку відмови видачі рішення така (не задоволена) заява є підставою для витребування доказів). Або у ЄДРСР.

8. По справі ОСББ "Престиж" подано третю апеляцію. Рішення по суті немає і згадувати її непотрібно.
9. Можна згадати, оскільки в тарифах, по яким стягується борг по СН включені витрати на юридично неіснуючих виконавців послуг.
10. Доцільно.
11. Справа № 2а-2292/09 знаходится в ВАСУ. Згадувати її не потрібно (поки що).
12. Є ще справа № 2а-1888/10 (див. мотивувальну частину):
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5951.0.html
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Шановний Перо,
дякую за вичерпний коментар.
Але я помилився в одному пункті - я не можу знайти:
"Постанова Шевченківського районного суду м. Києва від 06.03.2007 р. у справі № 2а-412/2007".
Прошу допомоги у цьому питанні...
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Шановний Георгий, дякую!
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Як я зрозумів, наразі скасовани (або визнани нечинними) РКМДА по ЖКП тарифам №№ 640-643, 748, 1332, 1333, 1335, 191, 392.
Я знайшов на своїх "Рахунках на сплату ЖКП" згадки ще про РКМДА №№ 141-144, 516, 518, 520, 978, 1127, 1221, 1222, які діяли останні 3 роки.

Може хтось вже відслідкував, який період діяли вже скасовані (визнані нечинними) РКМДА, а який - інші (у межах останніх 3 років)?
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

І ще: якщо день отримання СН - 26 вересня, то останній день подачи заяви про його скасування - 5 жовтня ?
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

І як розуміти цей пункт ст.105 ЦПК:

     6. До  неналежно  оформленої  заяви  про  скасування судового
наказу застосовуються норми статті 121 цього Кодексу.

Сподіваюсь, що "боржник" при подачи заяви про скасування СН не повинен платити судовий збір та витрати на ІТЗ ?
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Це значить, що ухвалою суду Вашу заяву залишать без руху, перелічать недоліки, які цю заяву, на погляд суду роблять неналежно оформленною та нададуть Вам термін на виправлення недоліків.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Це значить, що ухвалою суду Вашу заяву залишать без руху, перелічать недоліки, які цю заяву, на погляд суду роблять неналежно оформленною та нададуть Вам термін на виправлення недоліків.
Сподіваюсь, це не пророцтво  :).
Мене більше цікавило, чи повинен я при подачи заяви про скасування СН платити судовий збір та витрати на ІТЗ...
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Цікаво, чи можна на додатках кольоровим маркером виділяти те, на що я посилаюсь у заяві?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

І ще: якщо день отримання СН - 26 вересня, то останній день подачи заяви про його скасування - 5 жовтня ?
6.10
Но советую НЕ СЛУШАТЬ других и не подавать заявление.
ДО получения возратки (ф. 119) отсчет 10 дней не начнется. Не переживайте.
Зато без возватки они смело могут отсчитать 10 дней с 08.09.2011....
:(
Сподіваюсь, це не пророцтво  :).
Зависит от Вас.... Но в этом нет ничего страшного.
Цитувати
Мене більше цікавило, чи повинен я при подачи заяви про скасування СН платити судовий збір та витрати на ІТЗ...
Для приказов выданных до 01.11.2011 - НЕТ!
Цікаво, чи можна на додатках кольоровим маркером виділяти те, на що я посилаюсь у заяві?
Конечное!
Як я зрозумів, наразі скасовани (або визнани нечинними) РКМДА по ЖКП тарифам №№ 640-643,
отменены. Такого действия с НПА не предусмотрено ЗАКОНОМ!
Цитувати
748
если это о РКМДА 2000 года, то отменено РКМДА в 2010,
Цитувати
1332, 1333, 1335, 191, 392
признаны ненабравшими силы
Цитувати
Я знайшов на своїх "Рахунках на сплату ЖКП" згадки ще про РКМДА №№ 141-144
отменены отмененными :) РКМДА 640-643,
Цитувати
516, 518, 520, 978, 1127,
по ним еще нет законных решений
Цитувати
1221, 1222, які діяли останні 3 роки.
Обжалуются в моем суде (слушанье как раз 6.10, можете вступить)

Цитувати
Може хтось вже відслідкував, який період діяли вже скасовані (визнані нечинними) РКМДА, а який - інші (у межах останніх 3 років)?
Я на память помню почти все :(
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

советую НЕ СЛУШАТЬ других и не подавать заявление.
ДО получения возратки (ф. 119) отсчет 10 дней не начнется. Не переживайте.
Зато без возватки они смело могут отсчитать 10 дней с 08.09.2011....
:(
Уважаемый ВАВАНчик, спасибо за комментарий!
Однако Вы меня ввели в состояние грогги  :o , так как я все-таки немного переживаю. Я понимаю, что истины не существует и видимо у каждого юриста "своя правда", но давайте немного порассуждаем.
Вариант 1.
Я ничего не делаю. Что будет делать судья, который уже нарушил п.1 ст. 104 ЦПК и вполне вероятно заангажирован? Думаю он также легко может нарушить и п.1 ст. 106 ЦПК - передаст СН "стягувачу". И как мне потом отбиваться от судебного исполнителя, который прийдет описывать мое имущество? Подавать аппеляцию?
Вы поможете мне в этом?
Вариант 2.
Я подаю заявление об отмене СН, аргументируя датой на верхнем правом углу конверта. Кстати, это дата его отправки - значит 10 дней истекают: 26 окт+3 дня+10 дней=9 сент (воскресенье). Это означает, что в понедельник, 10 октября уже поздно подавать заявление про отмену СН?
Какие риски в этом случае?
Как судья сможет "отсчитать 10 дней с 08.09.2011"? Я что - его ангел-хранитель и вижу все, что он делает? Это будет вообще беспредел.
Вот Ухвала ВАСУ от "15" квітня 2010 р. № К-14937/09 :
http://jurportal.org/writ/9007655

Для приказов выданных до 01.11.2011 - НЕТ!
А после 01.11.2011 - нужно будет платить?  :o

отменены. Такого действия с НПА не предусмотрено ЗАКОНОМ!
Отменены, но это незаконная отмена?  :o

отменены отмененными :) РКМДА 640-643
То есть, "=вступили в законную силу"?  ???

Обжалуются в моем суде (слушанье как раз 6.10, можете вступить)
А это не больно?  ??? А просто так получить эти решения сейчас разве не разрешает новый закон о доступе к публичной информации?

Я на память помню почти все :(
В общем, нет ни одного законного РКМДА по ЖКП тарифам? Вообще опереться не на что, даже на старые - они ведь все отменены?
« Останнє редагування: 03 Жовтня 2011, 04:18:10 від Олександр »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Уважаемый ВАВАНчик, спасибо за комментарий!
Однако Вы меня ввели в состояние грогги  :o , так как я все-таки немного переживаю. Я понимаю, что истины не существует и видимо у каждого юриста "своя правда", но давайте немного порассуждаем.
Вариант 1.
Я ничего не делаю. Что будет делать судья, который уже нарушил п.1 ст. 104 ЦПК и вполне вероятно заангажирован?
Ничего!
Дело УЖЕ сдано в канцелярию, и именно она занимается выдачей ВЛ. И пока она не увидить возвратку, она не выдаст СН с отметкой о его вступлении в силу!
Я это уже проходил. И через пол года после того как СН УЖЕ был отменен, я повторно его же получал как ненабравший силу, именно изза того, что не было ф. 119 в деле!
Цитувати
Думаю он также легко может нарушить и п.1 ст. 106 ЦПК - передаст СН "стягувачу". И как мне потом отбиваться от судебного исполнителя, который прийдет описывать мое имущество? Подавать аппеляцию?
Вы поможете мне в этом?
Воообщем - то то что я пишу - это УЖЕ ФАКТ ПОМОЩИ :)
Цитувати
Вариант 2.
Я подаю заявление об отмене СН, аргументируя датой на верхнем правом углу конверта. Кстати, это дата его отправки - значит 10 дней истекают: 26 окт+3 дня+10 дней=9 сент (воскресенье). Это означает, что в понедельник, 10 октября уже поздно подавать заявление про отмену СН?
Отвечу после получения разяснения по выделенному красным

Цитувати
Какие риски в этом случае?
Как судья сможет "отсчитать 10 дней с 08.09.2011"? Я что - его ангел-хранитель и вижу все, что он делает? Это будет вообще беспредел.
Так Вы ж сами только что про беспредел говорили :) .
Цитувати
Вот Ухвала ВАСУ от "15" квітня 2010 р. № К-14937/09 :
http://jurportal.org/writ/9007655
Это определение вынесено по старым редакциям КАС и ЦПК. Счас все намного строже!

Цитувати
А после 01.11.2011 - нужно будет платить?
  Ну Ваш то ДО вынесен! Хотя чтобы не рисковать - можно подоть заявление сейчас :)

Цитувати
Отменены, но это незаконная отмена?
Выданы незаконно, а отменены полузаконно!

Цитувати
То есть, "=вступили в законную силу"?
Я считаю что ДА, но многие форумчане со мной не согласны :(

Цитувати
А это не больно?
кому как 
Цитувати
А просто так получить эти решения сейчас разве не разрешает новый закон о доступе к публичной информации?
Закон есть, но не тот. Тем более должна будет быть публикация в случае выигрыша!

Цитувати
В общем, нет ни одного законного РКМДА по ЖКП тарифам? Вообще опереться не на что, даже на старые - они ведь все отменены?
Старые ОТМЕНЕНЫ, но это не мешает их использовать, ибо других просто НЕТ!
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Дело УЖЕ сдано в канцелярию, и именно она занимается выдачей ВЛ. И пока она не увидить возвратку, она не выдаст СН с отметкой о его вступлении в силу!
А почему Вы не допускаете, что работники в канцелярии не засчитают в качестве "обратки" принесенный лично работниками "КП УЖГ" судебное уведомление с отметкой от руки, что "боржник відсутній за  вказаною  адресою" (ведь все живые люди и все ошибаются, тем более, если власть заинтересована в таких "ошибках")?
Кстати, может мне нужно подойти в канцелярию и поинтересоваться, сдано ли им мое дело и пришло ли почтовое уведомление (без личного ознакомления с делом)?

...аргументируя датой на верхнем правом углу конверта. Кстати, это дата его отправки - значит 10 дней истекают: 26 окт+3 дня+10 дней=9 сент (воскресенье). Это означает, что в понедельник, 10 октября уже поздно подавать заявление про отмену СН?
Отвечу после получения разяснения по выделенному красны
Я перепутал месяца в 4 часа ночи  :) :
26 сент+3 дня+10 дней=9 окт (воскресенье)
"+ 3дня" - согласно "Наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 12.12.2007 № 1149".
Так в понедельник, 10 октября уже будет поздно подавать заявление про отмену СН?

Как судья сможет "отсчитать 10 дней с 08.09.2011"?
Владимир, я считаю, что если он так сделает, то это оспорит любой юрист - правда  ;) ?

Вот Ухвала ВАСУ от "15" квітня 2010 р. № К-14937/09 :
http://jurportal.org/writ/9007655
Это определение вынесено по старым редакциям КАС и ЦПК. Счас все намного строже!
Я имел в виду только это:
Цитувати
Відповідно ж до підпункту 4.1 Нормативів і нормативних строків пересилання поштових відправлень та поштових переказів, затверджених наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 12.12.2007 № 1149, нормативні строки пересилання простої письмової кореспонденції операторами поштового зв'язку (без урахування вихідних днів об'єктів поштового зв'язку) (тобто час, установлений для пересилання простих листів та поштових карток з часу останнього виймання з поштових скриньок до часу вкладання до абонентської поштової скриньки адресата (одержувача)): для місцевої - Д+2; у межах області та між обласними центрами України (у тому числі для міст Київ, Сімферополь та Севастополь) - Д+3.


А после 01.11.2011 - нужно будет платить?
Ну Ваш то ДО вынесен! Хотя чтобы не рисковать - можно подоть заявление сейчас :).
После 01.11.2011 точно нужно будет платить СЗ и ІТЗ при подаче "заявы про скасування СН"?

Выданы незаконно, а отменены полузаконно!
Вы считаете, что суды не имеют право отменять "не чинні" НПА? В принципе - логично...

То есть, "=вступили в законную силу"?
Я считаю что ДА, но многие форумчане со мной не согласны :(
Я с Вами согласен, так как это "отрицание отрицания"  ;) . Другое дело, что они вступили в силу только с момента последней отмены. А с другой стороны - они же все равно "нечинні", так как не были зарегистированы в Минюсте...

А это не больно?
кому как
Я имею в виду - на какие жертвы я должен буду пойти, кроме того, что тратить время на судебные заседания по этому делу?

...должна будет быть публикация в случае выигрыша!
Мне для защиты докторской все равно ее не засчитают  :) . А что за публикация?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email