'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Обережно ЦКС - колектор за ЖКП  (Прочитано 13203 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Тепер Комунальний концерн «Центр комунального сервісу», створений КМДА, буде ВИБИВАТИ борги з киян, немаючи на це законних підстав (прав на передачу боргу від споживачів центр НЕМАЄ)!

Як захиститися від нього в суді?
« Останнє редагування: 23 Грудня 2015, 19:47:14 від bav »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обережно ЦКС - колектор за ЖКП
« Reply #1 : 23 Грудня 2015, 21:09:06 »

Цитувати
(прав на передачу боргу від споживачів центр НЕМАЄ)
Ви мали на увазі передачу права на стягнення  боргу від виконавців послуг до цього центру?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обережно ЦКС - колектор за ЖКП
« Reply #2 : 23 Грудня 2015, 21:17:02 »

Цитувати
Як захиститися від нього в суді?
Як завжди. Центр може бути представником у суді.
КОМУНАЛЬНИЙ КОНЦЕРН "ЦЕНТР КОМУНАЛЬНОГО СЕРВІСУ" Ідентифікаційний код юридичної особи    39946227
Цитувати
Види діяльності    Код КВЕД 82.11 Надання комбінованих офісних адміністративних послуг (основний);
Код КВЕД 82.20 Діяльність телефонних центрів;
Код КВЕД 63.11 Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність;
Код КВЕД 69.10 Діяльність у сфері права
Цитувати
69.10    

Діяльність у сфері права
Цей клас включає:

    юридичне представництво інтересів однієї сторони, що виступає проти іншої сторони в судах або інших судових органах, як особисто членами колегії адвокатів, так і під їх керівництвом:
        консультаційні послуги та представництво в цивільних справах
        консультаційні послуги та представництво в кримінальних справах
        консультаційні послуги та представництво в трудових суперечках
    загальні консультації та складання юридичних документів:
        свідоцтв про реєстрацію підприємств, статутів підприємств та інших документів, пов'язаних зі створенням підприємств
        патентів і авторських прав
        підготовку різних юридичних документів, заповітів, доручень тощо
    діяльність державних та приватних нотаріусів, судових виконавців, третейських суддів, експертів і арбітрів
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Обережно ЦКС - колектор за ЖКП
« Reply #3 : 24 Грудня 2015, 13:01:46 »

Цитувати
(прав на передачу боргу від споживачів центр НЕМАЄ)
Ви мали на увазі передачу права на стягнення  боргу від виконавців послуг до цього центру?
я мав на увазі, що споживачі послуг (боржники через незаконні тарифи) не давали згоди виконавцям (КП, Дирекціям) передавати їх дані третій особі - ЦКС.
Чи не так?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обережно ЦКС - колектор за ЖКП
« Reply #4 : 28 Грудня 2015, 18:57:16 »

Цитувати
(боржники через незаконні тарифи)
А в чому різниця між боржниками  "через незаконні тарифи" та "через несплату по законних тарифах" в питанні обробки персональних даних?

Боржник - суб’єкт персональних даних.
Виконавці (КП, Дирекції) -володільці персональних даних.
Чому ЦКС не може бути розпорядником персональних даних?
Цитувати
розпорядник персональних даних - фізична чи юридична особа, якій володільцем персональних даних або законом надано право обробляти ці дані від імені володільця;
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Обережно ЦКС - колектор за ЖКП
« Reply #5 : 05 Березня 2016, 18:00:18 »

Надійшов лист від Комунального концерну «Центр комунального сервісу», у якому вони пишуть, що:

1) вони "занепокоєні, що у мене сформувалась суттєва заборгованість за ЖКП, які надавались до 01.07.2014 року";
2) у них "відсутня будь-яка інформація , у тому числі мої звернення стосовно причин виникнення моєї заборгованості";
3) "зростання боргу може стати на заваді отримання якісних ЖКП";
4) якщо я їм не відповім до 01.04.2016 року, то "на суму боргу будуть нараховані штрафні санкції, які збільшать борг в середньому на 30-40%, а в подальшому підприємство залишає за собою право захищати свої інтереси, самостійно обираючи засоби та форми (згідно чинного законодавства)".

У мене з попереднім КП, яке увійшло в цей концерн, є спір щодо оплати за ЖКП, пройшло 4 роки, як мною був скасований СН (правда там позивачем було КП з іншою назвою, але з тим самим рахунком і реєстраційним номером - фактично та сама юридична особа, яка потім просто змінила назву). Після скасування СН я їм знову запропонував оферту по останнім законним тарифам 2000 та 2002 років, але вони відмовились від неї і позовну заяву до суду так і не подали.

Чи потрібно їм взагалі відповідати?
Може стисло написати їм, що вони дезінформовані щодо наявності у мене боргу за ЖКП, що рахунки КП ГІОЦ визнані судом недійсними і такими, що не підлягають оплаті, що для мого будинку не визначена прибудинкова територія, не встановлені її площа та межі, що комунальними працівниками ніколи не робилась звітність про обсяг та якість виконаних робіт, що тарифи на ЖКП з грудня 2006 року по червень 2014 року визнані судами незаконними і нечинними з моменту їх прийняття (всім попереднім КП я все це писав)?
Записаний

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Обережно ЦКС - колектор за ЖКП
« Reply #6 : 05 Березня 2016, 21:48:30 »

Може стисло написати їм, що вони дезінформовані щодо наявності у мене боргу за ЖКП, що рахунки КП ГІОЦ визнані судом недійсними і такими, що не підлягають оплаті, що для мого будинку не визначена прибудинкова територія, не встановлені її площа та межі, що комунальними працівниками ніколи не робилась звітність про обсяг та якість виконаних робіт, що тарифи на ЖКП з грудня 2006 року по червень 2014 року визнані судами незаконними і нечинними з моменту їх прийняття (всім попереднім КП я все це писав)?

Для початку направте їм запит на підставі чого вони висувають до Вас притензії, якщо ця інформація не наведена у їхньому листі,
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Обережно ЦКС - колектор за ЖКП
« Reply #7 : 05 Березня 2016, 22:33:49 »

Для початку направте їм запит на підставі чого вони висувають до Вас притензії, якщо ця інформація не наведена у їхньому листі,
У кожній ЖЕД, попереднє КП якої увійшло в ЦКС, є представник ЦКС - бухгалтер, який має доступ до рахунків за ЖКП, до всієї попередньої інформації по споживачам, можливо і до баз даних КП ГІОЦ (передавати дані напряму в КП ГІОЦ вони точно можуть: з 24-х чисел кожного місяця - відкривається "вікно"). Вони розіслали усім боржникам від імені ЖЕД "листи щастя" місяць-два тому, а тепер - від себе, бо я написав до КП "Керуюча компанія...", що боргу перед ними у мене немає. От вони і уточнили, що "занепокоєні старим боргом"...
Ну напишуть, що старе КП наділило їх усіма правами доступу...
Записаний

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Обережно ЦКС - колектор за ЖКП
« Reply #8 : 05 Березня 2016, 23:15:58 »

Справа не в тму як це відбувається фактично, а в тому, як воно оформлено юридично - що дає підстави вимагати від Вас погашення Вашого боргу перед іншою юридичною осоюою.

На скільки я розумію, повинен бути або договір про "купівлю" боргу, або договір на виконання юридичної підтримки.
З Вашого допису це зараз виглядає як "хтось, хто зветься ЦКС, вимагає від вас розрахуватися по старих боргах".

Скоріше за все листи вони розіслали всім боржникам. Направте їм запит - хто вони такі - хай трохи попрацють Вам відповісти (якщо така інформація не була надана попередньо).

Якщо ж всю інформацію стосовно їх прав вимагати від Вас борг надано - надішліть їм копії всіх судових рішень, якими цей борг визнано недійсним.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Обережно ЦКС - колектор за ЖКП
« Reply #9 : 06 Березня 2016, 09:19:39 »

Так ось рішення Київради:
Цитувати
5. ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ КОНЦЕРНУ ТА ЙОГО УЧАСНИКІВ
5.1. КОНЦЕРН має право:
5.1.1. Укладати угоди, набувати майнові та особисті немайнові права, нести обов’язки, бути позивачем і відповідачем у судах усіх інстанцій.
5.1.2. Координувати діяльність учасників КОНЦЕРНУ, забезпечуючи при цьому найбільш ефективну їх взаємодію.
5.1.2. Представляти інтереси учасників КОНЦЕРНУ у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), Київській міській раді, органах державної влади, у тому числі в судах, інших організаціях, установах, підприємствах.
http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4709/doc/1438797907.html
« Останнє редагування: 06 Березня 2016, 14:22:47 від Юрій Васильович »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Обережно ЦКС - колектор за ЖКП
« Reply #10 : 06 Березня 2016, 11:28:05 »

...надішліть їм копії всіх судових рішень, якими цей борг визнано недійсним.
Так я ж написав:
Після скасування СН я їм знову запропонував оферту по останнім законним тарифам 2000 та 2002 років, але вони відмовились від неї і позовну заяву до суду так і не подали.
« Останнє редагування: 06 Березня 2016, 14:23:33 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обережно ЦКС - колектор за ЖКП
« Reply #11 : 06 Березня 2016, 14:56:34 »

Надійшов лист від Комунального концерну «Центр комунального сервісу»...
Чи потрібно їм взагалі відповідати?
Може стисло написати їм, що вони дезінформовані щодо наявності у мене боргу за ЖКП, що рахунки КП ГІОЦ визнані судом недійсними і такими, що не підлягають оплаті, що для мого будинку не визначена прибудинкова територія, не встановлені її площа та межі, що комунальними працівниками ніколи не робилась звітність про обсяг та якість виконаних робіт, що тарифи на ЖКП з грудня 2006 року по червень 2014 року визнані судами незаконними і нечинними з моменту їх прийняття (всім попереднім КП я все це писав)?
ЦКС не  колектор, як заявляв дописувач у першому пості...
Можливе зверрнення ЦКС до суду - представництво  інтересів виконавців.
Цей лист ЦКС  можна розглядати  як спробу досудового вирішення спору про борг.
Відсутність Вашого реагування потім,  в судовому засіданні,  буде представлене як небажання досудового врегулювання. Це може стати причиною предвзятого ставлення  до Вас судді. А в наказному провадженні взагалі запорука отримання СН,  бо Вашої участі не передбачено.
Тому краще відповісти.  Ваша відповідь потім може бути Вами використана для  доказування наявності спору про  право під час  скасування СН (скасування відбудеться "автоматично").  І в позовному провадженні не завадить.
Паралельно мможна навіть звернутися з вимогою про забезпечення здійснення нарахувань за  чинними тарифами,  та виконання перерахунку щодо нарахувань по  скасованим тариифам.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Обережно ЦКС - колектор за ЖКП
« Reply #12 : 06 Березня 2016, 16:21:50 »

Добре, я їм відповім...
Але "старому КП", яке представляє ЦКС, я після скасування СН, у 2012 році пропонував оферту по останнім законним тарифам 2000 та 2002 років, але вони відмовились від неї. Невже це не є свідченням наявності спору зі "старим КП"? Невже я ще повинен доводити те саме й до всіх юр/осіб, яких буде наймати те "старе КП"?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Обережно ЦКС - колектор за ЖКП
« Reply #13 : 06 Березня 2016, 16:56:09 »

Цитувати
у 2012 році пропонував оферту
Зараз 2016р.  Ви Все життя будете посилатися на 2012р.? Якщо Ви в 2012р. пропонували оферту, а Вам відмовили неправомірно, де позов про визнання договору укладеним?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Обережно ЦКС - колектор за ЖКП
« Reply #14 : 06 Березня 2016, 17:20:16 »

Цитувати
у 2012 році пропонував оферту
Зараз 2016р.  Ви Все життя будете посилатися на 2012р.?
"Старе КП" припинило надавати послуги 01 липня 2014 року і тому я просто чекаю, коли сплине 3 роки (залишилось 1 рік і 4 місяці).
До речі, "новому КП" я запронував також аналогічну оферту - чекаю на відповідь...

Якщо Ви в 2012р. пропонували оферту, а Вам відмовили неправомірно, де позов про визнання договору укладеним?
"Старому КП" я надіслав 2 оферти - "про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" і "про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення". На першу оферту вони відповіли, що не погоджуються, а на другу - нічого не відповіли. То що - це дає мені шанс по послугам з ЦО, ГВ, ХВ та ВВ просто визнати у суді (це якщо вони подадуть на мене) цей договір укладеним?
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email