'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Щодо пільг на опалення  (Прочитано 2059 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Віктор

  • Гість
Щодо пільг на опалення
« : 15 Серпня 2012, 19:20:48 »

Добрий день. Допоможіть. Я ліквідатор аварії на ЧАЕС. У мене приватний будинок. Користуюся пільгою по оплаті за газ (опалення будинку) із розрахунку 614 куб.м. - зимою та 36 куб. влітку. Якщо я використав в січне 650 куб.м. газу, а в лютому 600куб.м. , чи можу я заплатити в січні за 614куб., а в лютому решту? В Законі нічого не сказано, ніде не можу знайти.
Дякую.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Щодо пільг на опалення
« Reply #1 : 06 Вересня 2012, 19:09:52 »

Офіційно не можете.
Цитувати
17. Розрахунковим періодом для визначення розміру оплати послуг з газопостачання є календарний місяць. Плата за надані протягом розрахункового періоду послуги з газопостачання вноситься не пізніше 10 числа наступного місяця, якщо договором не встановлено інший строк.
 Зняття показань лічильників газу проводиться споживачем щомісяця станом на 1 число місяця, що настає за розрахунковим. Газопостачальне підприємство має право контролювати правильність зняття показань та оформлення споживачем платіжних документів.
{Абзац другий пункту 17 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 165 від 17.02.2010}
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2246-99-п
 Але, якщо газопостачальне підприємство не контролює кожен місяць покази Вашого лічильника, або якщо Ви домовитеся з контролером щоб зафіксували не реальні, а потрібні Вам "віртуальні" покази ( менші чи більші), то така "корекція" можлива, неофіційно... .

Редагування: Виправлено описку.
« Останнє редагування: 07 Вересня 2012, 12:04:45 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Щодо пільг на опалення
« Reply #2 : 07 Березня 2015, 18:53:58 »

Постановою КМУ від 6 серпня 2014 р. № 409 внесено зміни до

ПОЛОЖЕННЯ  про  порядок  призначення  та  надання  населенню  субсидій  для  відшкодування   витрат  на   оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого  газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

Цитувати
Громадяни, яким  призначено субсидію для відшкодування витрат на  оплату  житлово-комунальних  послуг,   зобов'язані   щомісячно сплачувати  свою  обов'язкову  частку витрат на оплату цих послуг. У  разі  коли  вартість  фактично  використаної  послуги менша ніж обов'язкова  частка  витрат  на  оплату  цієї  послуги,  громадяни сплачують  її фактичну вартість. Сума субсидії, яку органами праці і   соціального  захисту  населення  було  переказано  на  рахунки виконавців/виробників  житлово-комунальних  послуг  для  оплати їх вартості  в  розмірі  соціальних  нормативів і яка не використана домогосподарством    внаслідок    економії    споживання   послуг, зараховується  виконавцем/виробником як оплата обов’язкової частки платежу   домогосподарства   на  наступний  розрахунковий  період.
{  Пункт  15  доповнено  абзацом  згідно  з  Постановою  КМ  N 822 (  822-99-п  )  від  14.05.99;  із  змінами,  внесеними  згідно  з Постановами  КМ  N  1703  (  1703-2006-п  )  від 12.12.2006, N 409 ( 409-2014-п ) від 06.08.2014 }

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/848-95-п
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email