'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Чи вважається договір укладеним?  (Прочитано 4607 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Чи вважається договір укладеним?
« : 22 Вересня 2010, 21:40:55 »

Мною на договір про надання послуг було складено протокол розбіжностей та в 2-х екземплярах направлено ЖЕО. У відповідь ЖЕО направляє мені 2 примірника "протоколу узгодження" для підпису (екземпляр протоколу розбіжностей при цьому мені не повертають). Оскільки протоколом узгодження вони не погоджуються з моїми вимогами викладеними в протоколі розбіжностей, я його не підписувала, а подала позов до суду про врегулювання переддоговірного спору.
Чи вважається договір про надання послуг укладеним? Я вважаю, що ні, тому що КП ЖЕО не повернуло мені підписаний екземпляр протоколу розбіжностей, а я не підписувала направлений мені протокол узгодження. Але директор і юрист ЖЕО вважають, що якщо я підписала договір то він є укладеним не зважаючи на те, що ними не підписаний протокол розбіжностей, а мною - протокол узгодження. Хто правий?
« Останнє редагування: 23 Вересня 2010, 08:49:25 від pobeda »
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Чи вважається договір укладеним?
« Reply #1 : 22 Вересня 2010, 21:56:20 »

А ви на договорі, коли ставили, підпис написали "з протоколом розбіжностей"? Я робив так- договір не підписував, ставив "з протоколом розбіжностей" і підписував лише протокол. Коли приходив протокол узгодження - знову його не підписував, ставив "з протоколом урегулювання" і надавав підписаний протокол урегулювання. Ну, а тоді уже, зрозуміло куди - йшов з позовом до суду.
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Чи вважається договір укладеним?
« Reply #2 : 22 Вересня 2010, 23:06:17 »

Так, договір підписувала  із застереженням: "З урахуванням протоколу розбіжностей, який є невід'ємною складовою частиною договору".
А протокол урегулювання я не підписувала, одразу звернулась до суду.
« Останнє редагування: 23 Вересня 2010, 21:52:02 від pobeda »
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Чи вважається договір укладеним?
« Reply #3 : 23 Вересня 2010, 07:44:27 »

Так, договір підписувала  із застереженням: "З урахуванням протоколу розбіжностей, який є невід'ємною складовою частиною договору".
А протокол урегулювання я не писала, одразу звернулась до суду.
В такому випадку - недійсний. Не можливо ж рахувати дійсним частину договору, а частину -ні.
Записаний

oric

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 28
  • City: Бровари
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Чи вважається договір укладеним?
« Reply #4 : 25 Січня 2012, 21:41:04 »

моя історія:
1) підписав два договори(один екземпляр залишив собі), вручив Тепломережі особисто, зобовязав їх представника поставити підпис в отриманні договору та двох примірників протоколу розбіжностей
2)мені вручили підписаний мій екземпляр протоколу розбіжностей та два примірника протокола узгодження розбіжностей(звісно з їхніми редакціями)
3)підписав протоколи узгодження розбіжностей але з поміткою, що не визнаю їх редакції
4)по закону саме виконавець(тепломережа) має законне право звернутися до суду про врегулювання переддоговірного спору з неузгоджених питань, або такі залишаться в редакції споживача(мене) - подають до суду!
5)подаю заперечення
6)суд відмовляє їм в задоволенні позову
7)подають апеляцію
8)подаю заперечення(суд 30.01.2012)
далі буде....
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email