Довідкові матеріали > Запити до установ, організацій і підприємств з відповідями

Ответ КП ГИВЦ на предложение перестать присылать счета и удалить все из их "базы

(1/2) > >>

dimaden:
Страница 1
Страница 2
И заява какая-то смешная.
Чего делать?
Иск в суд отдельно против КП ГИВЦ с требованиям, указанными в заявлении, ответ на который вы видите?

gro-za:
Іншого виходу немає. Цих доказів для звернення до суду достатньо. Відповідачами слід притягнути також балансоутримувача та виконавців послуг.

dimaden:

--- Цитата: gro-za від 17 Березня 2010, 09:18:06 ---Іншого виходу немає. Цих доказів для звернення до суду достатньо. Відповідачами слід притягнути також балансоутримувача та виконавців послуг.

--- End quote ---

ГИВЦ находится в Днепровском районе, истец в Соломенском. Это Окружной суд?
И под каким соусом привлекать сюда балансодержателя и исполнителя услуг?
Можете посоветовать один из каких-то существующих своих (или не своих) исков в качестве "козы"?

gro-za:

--- Цитата: dimaden від 17 Березня 2010, 10:05:34 ---
--- Цитата: gro-za від 17 Березня 2010, 09:18:06 ---Іншого виходу немає. Цих доказів для звернення до суду достатньо. Відповідачами слід притягнути також балансоутримувача та виконавців послуг.

--- End quote ---

ГИВЦ находится в Днепровском районе, истец в Соломенском. Это Окружной суд?
И под каким соусом привлекать сюда балансодержателя и исполнителя услуг?
Можете посоветовать один из каких-то существующих своих (или не своих) исков в качестве "козы"?

--- End quote ---
Цей спір відноситься до юрисдикції місцевих загальних судів, а не адміністративних, бо КП ГІОЦ не є суб'єктом владних повноважень. Схожі вимоги свого часу я пред'являв до недіючого тепер КП УЖГ Солом'янського району м. Києва, конкретно про визнання нікчемними рахунків  КП ГІОЦ. Використовуючи функцію  ПОШУК у ДЗЕРКАЛі та в новому ФОРУМі Ви зможете знайти тексти судових рішень. А щодо виключення інформації з бази даних КП ГІОЦ - це окрема пісня, яка мене особливо не турбувала, бо мені вже давно не доводиться сплачувати його рахунки, хоч вони з завидною регулярністю надсилаються. Мої спори в кінці-кінців закінчилися мировою угодою, затвердженою ухвалою суду. Мирова угода стосувалася добровільного укладення Типових договорів по КМУ-630 та КМУ-560 на моїх умовах. Ці договори на сайті викладені. Там є три особливості:
1) Плата за утримання будинку не стягується, поки не буде сформований тариф згідно з Порядком, затвердженим КМУ.
2) Плата за комунальні послуги нараховується виключно на підставі показань приладів обліку тепла та води (крім квартири моєї дочки, де відсутній теплолічильник, зате встановлений 4-тарифний лічильник ГВП).
3) Застосовуються тарифи, визначені судовими рішеннями, а вони навіть менші, ніж ті, що діяли до листопада 2006 р., коли нормотворчістю зайнявся "мер усіх киян".
4) Оплата здійснюється на поточний рахунок виконавця послуг, у даному випадку - КП "Індустріальне" Солом'янської районної у м. Києві ради. І ніяких посередників типу Дирекції, ВСП, КП ГІОЦ.
Тим не менше, я не виключаю, що у майбутньому доведеться знову судитися, оскільки КП "Індустріальне" протизаконним способом підпорядковане КП "Дирекція ...", зазнає утисків від останньої, фінансується через "Дирекцію", тобто не є фінансово самостійним, і з часом остання може вимусити розірвати Типові договори зі мною та з моїми родичами. Тоді все знову опиниться в повітрі, як взагалі у м. Києві.

dimaden:

--- Цитата: gro-za від 17 Березня 2010, 10:26:53 ---А щодо виключення інформації з бази даних КП ГІОЦ - це окрема пісня, яка мене особливо не турбувала, бо мені вже давно не доводиться сплачувати його рахунки, хоч вони з завидною регулярністю надсилаються.
--- End quote ---

Это уже при заключенных Договорах?
Но ведь можно обратиться в суд исключительно против КП ГИВЦ, так сказать, потренироваться? :)


--- Цитата: gro-za від 17 Березня 2010, 10:26:53 ---Мої спори в кінці-кінців закінчилися мировою угодою, затвердженою ухвалою суду. Мирова угода стосувалася добровільного укладення Типових договорів по КМУ-630 та КМУ-560 на моїх умовах. Ці договори на сайті викладені. Там є три особливості:
1) Плата за утримання будинку не стягується, поки не буде сформований тариф згідно з Порядком, затвердженим КМУ.
--- End quote ---

Ага, теперь понял. Сам Договор должен быть заключен, просто стоимость договора равна нулю, пока не будет сформирован тариф, после слушаний и всего остального?


--- Цитата: gro-za від 17 Березня 2010, 10:26:53 ---2) Плата за комунальні послуги нараховується виключно на підставі показань приладів обліку тепла та води (крім квартири моєї дочки, де відсутній теплолічильник, зате встановлений 4-тарифний лічильник ГВП).
--- End quote ---

Как мне поступать в моем случае? У меня никаких счетчиков нет. Но в старых тарифах была возможность взимать плату по количеству проживающих людей. Или прописанных/зарегестрированных?


--- Цитата: gro-za від 17 Березня 2010, 10:26:53 ---3) Застосовуються тарифи, визначені судовими рішеннями, а вони навіть менші, ніж ті, що діяли до листопада 2006 р., коли нормотворчістю зайнявся "мер усіх киян".
--- End quote ---

Вот этого вообще не понял. Суд уставнливает тарифы?


--- Цитата: gro-za від 17 Березня 2010, 10:26:53 ---Тим не менше, я не виключаю, що у майбутньому доведеться знову судитися, оскільки КП "Індустріальне" протизаконним способом підпорядковане КП "Дирекція ...", зазнає утисків від останньої, фінансується через "Дирекцію", тобто не є фінансово самостійним, і з часом остання може вимусити розірвати Типові договори зі мною та з моїми родичами. Тоді все знову опиниться в повітрі, як взагалі у м. Києві.

--- End quote ---

Мдаа... Мы сейчас в чуть более выигрышном положении, так как постанова №530 окончательно стала №529, и больше пока ничего не менялось.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version