'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Робота по скасуванню судового наказу -2 в Дарницькому р/с  (Прочитано 51944 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

5. а) Ухвали КААС від 17.07.2008 року у справі № 22-а-16/08;
Скасована ВАСУ. Рішення по суті немає, тому згадувати не потрібно (поки що).
Тобто "Постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 06.03.2007 р. у справі № 2а-412/2007" також згадувати наразі не потрібно?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

...
Кстати, может мне нужно подойти в канцелярию и поинтересоваться, сдано ли им мое дело и пришло ли почтовое уведомление (без личного ознакомления с делом)?
как хотите!

Цитувати
26 сент+3 дня+10 дней=9 окт (воскресенье)
"+ 3дня" - согласно "Наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 12.12.2007 № 1149".
Неверная арифметика....
Ни каких 3х дней нет, есть только 10.
Отсчет с даты ПОЛУЧЕНИЯ копии СН.
Если у Вас "зудит в жо... боку", то прийдите в суд, и попросите выдать Вам (под расписку) копию СН. С даты получения и начнется отсчет 10 дней!
Цитувати
Так в понедельник, 10 октября уже будет поздно подавать заявление про отмену СН?
Зависит ТОЛЬКО от Вашей тактики!
Возможно и 10.01.2012 будет еще не поздно.
Цитувати
Владимир, я считаю, что если он так сделает, то это оспорит любой юрист - правда  ;) ?
Да, но нужна ли Вам еще одна апелляция?


Цитувати
После 01.11.2011 точно нужно будет платить СЗ и ІТЗ при подаче "заявы про скасування СН"?
ИТЗ вообще отмирает как класс! Только СЗ.

Цитувати
Вы считаете, что суды не имеют право отменять "не чинні" НПА? В принципе - логично...
Я счмитаю, но они так не считают!

Цитувати
Я с Вами согласен, так как это "отрицание отрицания"  ;) . Другое дело, что они вступили в силу только с момента последней отмены. А с другой стороны - они же все равно "нечинні", так как не были зарегистированы в Минюсте...
Об этом не мне, а судьям творящим беспредел в судах нужно рассказывать!

Цитувати
Я имею в виду - на какие жертвы я должен буду пойти, кроме того, что тратить время на судебные заседания по этому делу?
Только время, и то не обязательно!

Цитувати
что за публикация?
В порядке ст. 171 КАСУ
...
Тобто "Постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 06.03.2007 р. у справі № 2а-412/2007" також згадувати наразі не потрібно?
Она в Вашем деле не несет "смысловой нагрузки".
« Останнє редагування: 03 Жовтня 2011, 19:34:14 від ВАВАНчик »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Неверная арифметика....
Ни каких 3х дней нет, есть только 10.
Отсчет с даты ПОЛУЧЕНИЯ копии СН.
Так об этом же и речь - у меня на конверте виден только один штемпель - с датой отправки "Д" (а даты получения - стерты). Поэтому я имею право применить формулу "Д+3", которая верна для Киева (см. "Наказ Міністерства транспорту та зв'язку України від 12.12.2007 № 1149" и Ухвалу ВАСУ от "15" квітня 2010 р. № К-14937/09 :
http://jurportal.org/writ/9007655).

Как судья сможет "отсчитать 10 дней с 08.09.2011"? Владимир, я считаю, что если он так сделает, то это оспорит любой юрист - правда  ;) ?
Да, но нужна ли Вам еще одна апелляция?
А что мне даст ожидание "рекомендационного письма с СН"? Денег это мне не прибавит, время мне не нужно выигрывать сейчас - все равно КП УЖГ уже "встало на тропу войны". Только разозлю судью (типа я "умнее его"). Да и число аппеляций и заяв в этом случае может быть больше, чем если подавать сразу заяву (к примеру - возьмет судья и опубликует объявление в "Урядовом курьере")! А я потом буду доказывать, "что я не велосипед" (может и докажу, но нервов потрепаю в 3 раза больше)... Лучше наверное "принять бой"...

Тобто "Постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 06.03.2007 р. у справі № 2а-412/2007" також згадувати наразі не потрібно?
Она в Вашем деле не несет "смысловой нагрузки".
Я так понял, что только из-за того, что соответствующее решение КААС по ней отменено ВАСУ.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Шановний Олександре, Вам треба в будь-якому разі готувати заяву про скасування СН. Не сьогодні так завтра Вам все одно принесуть СН з повідомленням. Так що розпочинайте роботу по складанню заяви про скасуванню СН, а подавати будете вже за обставинами. Можете чекати, поки принесуть особисто в руки і розпишетесь про вручення. Але все одно принесуть  ;)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

А что мне даст ожидание "рекомендационного письма с СН"? Денег это мне не прибавит, время мне не нужно выигрывать сейчас - все равно КП УЖГ уже "встало на тропу войны". Только разозлю судью (типа я "умнее его"). Да и число аппеляций и заяв в этом случае может быть больше, чем если подавать сразу заяву (к примеру - возьмет судья и опубликует объявление в "Урядовом курьере")! А я потом буду доказывать, "что я не велосипед" (может и докажу, но нервов потрепаю в 3 раза больше)... Лучше наверное "принять бой"......
Если решение принято, то СОВЕТ: получить копию СН в суде.

ПС: объявление в УК стоит от 500 грн. Судье больше не чем заниматься, чем делать публикации :)
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Шановний Олександре, Вам треба в будь-якому разі готувати заяву про скасування СН. Не сьогодні так завтра Вам все одно принесуть СН з повідомленням. Так що розпочинайте роботу по складанню заяви про скасуванню СН, а подавати будете вже за обставинами. Можете чекати, поки принесуть особисто в руки і розпишетесь про вручення. Але все одно принесуть  ;)
Шановна Nimfa, дякую за пораду (погоджуюсь) - сподіваюсь завтра написати заяву і виставити тут для зауважень...
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Тобто "Постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 06.03.2007 р. у справі № 2а-412/2007" також згадувати наразі не потрібно?

Ця постанова перебуває у законній силі.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Если решение принято, то СОВЕТ: получить копию СН в суде.
То есть, не просто ознакомиться с делом, а чтобы мне выдали копию СН? А я имею право? Ведь если я его получил по почте, то зачем мне еще одна копия? А если я ее не получал, то откуда я узнал про существование СН по мне? Как это нужно аргументировать в заяве? И самое главное - что мне это даст? Если только для "обновления даты" его отмены, то это стремно. Может для надежности - чтобы исключить соблазн задним числом вписать "дату вступления в законную силу" 19-21 сентября?

ПС: объявление в УК стоит от 500 грн. Судье больше не чем заниматься, чем делать публикации :)
Это хорошо  :) .
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Так об этом же и речь - у меня на конверте виден только один штемпель - с датой отправки "Д" (а даты получения - стерты).


Дата получения -это когда Вы получаете. Дата отправки -штемпель на конверте. Если штемпель стерт, то дата отправки определяется по штрих-кодовому идентификатору рекомендованного письма:
http://www.ukrposhta.com/www/upost.nsf/search_post?openpage
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

дата отправки определяется по штрих-кодовому идентификатору рекомендованного письма:

Так в том то и дело, что не заказным ему отослан СН!!!!!!!
В этом то и есть вся "соль"!

ПС: по новым правилам укпочты штампель о получении не ставится!!!!
Можно найти НПА.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Тобто "Постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 06.03.2007 р. у справі № 2а-412/2007" також згадувати наразі не потрібно?
Ця постанова перебуває у законній силі.
Тоді Тетяна Academia помилилась:
Постанова Шевченківського районного суду м. Києва від 06.03.2007 р. у справі № 2а-412/2007 (Додаток 2) (набрала законної сили згідно ухвали КААС від 17.07.2008 року у справі № 22-а-16/08, Додаток 3);
Якщо це так, то чи була оскаржена "Постанова Шевченківського районного суду м. Києва від 06.03.2007 р. у справі № 2а-412/2007" і де можна знайти відповідне судове рішення (мабудь це мені не потрібно, якщо скасоване РКМДА № 1574 не діяло у останні 3 роки)?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Так в том то и дело, что не заказным ему отослан СН!!!!!!!

Тогда получения в понимании ЦПК нет вообще. А де-факто можно сказать, что получено в нужный день -доказательств обратного нет.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Тоді Тетяна Academia помилилась:
Постанова Шевченківського районного суду м. Києва від 06.03.2007 р. у справі № 2а-412/2007 (Додаток 2) (набрала законної сили згідно ухвали КААС від 17.07.2008 року у справі № 22-а-16/08, Додаток 3);

Якщо це так, то чи була оскаржена "Постанова Шевченківського районного суду м. Києва від 06.03.2007 р. у справі № 2а-412/2007" і де можна знайти відповідне судове рішення (мабудь це мені не потрібно, якщо скасоване РКМДА № 1574 не діяло у останні 3 роки)?


Ніхто не помилився. Ви, мабуть трошки заплутались в адмін. справах. Ось ці рішення. http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5718.0.html
І Постанова ШРС 1 інстанції, і ухвала КААС, згідно якої Постанова ШРС набрала законної сили.

А взагалі, це рішення не дуже й потрібно у справах по скасуванню судового наказу в 2011 році.
Виправлено. Трошки сплутала тему.
« Останнє редагування: 03 Жовтня 2011, 21:57:06 від Тетяна Academia »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Так в том то и дело, что не заказным ему отослан СН!!!!!!!

Тогда получения в понимании ЦПК нет вообще. А де-факто можно сказать, что получено в нужный день -доказательств обратного нет.
А можливо написати заяву на пошті, щоб вони надали мені довідку, коли до них надійшов цей судовий лист? Наприклад - 28 серпня (коли я його знайшов у своїй п/с). І це буде доказом того, що "день отримання боржником копії СН" не міг бути раніше. Так можна зробити?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Щодо фіксації дати отримання СН моя думка така.

Маєте щонайменше три варіанти для дій. Який вибирати - на Ваш розсуд.
1. Відповідно до ЦПК СН Ви повинні отримати рекомендованим листом. Крапка. До того, як Ви не розпишетесь в повідомленні про вручення - наказу Ви не отримували. А простий лист міг просто загубитись. І Ви його не оотримали. З мінусів - на етапі виконавчого провадження написати заяву про те, що СН не набрав законної сили.
2. Вважаєте датою отримання дату штемпеля на конверті + 2-3 дні на проходження пошти. Доказ - конверт. Це щоб швидше здихатись того СН. Хоча, не завжди слід поспішати.  ;)
3. Коли Вам того забажається - відвідати суд, та в цивільній канцелярії попросити повідомити про всі справи, які були в 2011 році стосовно Особа-1. Вам повідомляють про СН. Ви просите надати його копію, залишаєте розписку про отримання. Це - дата отримання СН.

А далі - купа варіантів в залежності від Вашої фантазії та бажань марудитись з цим.

Я б вибрала перший варіант. Однак мені СН вже приходив влітку. Повідомили належним чином, рекомендованим листом. Заяву про скасування СН задовольнили.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email