'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Справа № 2а-57/09 Куля В.І. до КМДА, КМР, Черновец.(РКМДА 874-1141, РКМР 58/719)  (Прочитано 138396 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Шановний Вікторе Івановичу!

Дайте будь ласка посилання (лінки) на відзиви/заперечення відповідачів як у цій справі, так і в інших справах про скасування тарифів.  ;) Також потрібен лінк, з якого можна б було зрозуміти обгрунтування предметної підсудності таких спорів саме місцевому загальному суду. Збираюся готувати адмінпозов про скасування тарифів, врахувавши процесуальні прийоми Ваших опонентів. Дякую! :)


Заперечення КМДА знайшов самостійно:
http://gro-za.org/story.php?id=83963

Хтось допоможе щодо предметної підсудності? ???

Предметна підсудність визначена в ст. 18 КАСУ. У наших справах проти КМДА повинна застосовуватися частина перша цієї статті. Ми вимушені йти по цьому шляху, оскільки звернення з позовом до ОАС м. Києва було і буде надалі контрпродуктивним. Суперечки на дану тему не варто ініціювати чи продовжувати.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Існує процесуальна лазівка залишити оскарження розпоряджень КМДА у провадженні ОАС м. Києва.  ;) Можливо нею скористаюся.

Стосовно мого питання хочу ще порадитися. Виходячи з того, що деякі розпорядження КМДА так би мовити "індивідуалізовані" для кожного будинку, чи можна їх розглядати як такі дії, що стосуються інтересів конкретної особи? Тобто адмінпозов подавати не до Шевченківського райсуду м. Києва, а за місцем проживання позивача (ч. 2 ст. 19 КАС)? Ваша думка з цього приводу?

P. S. Позов хочу подати або до ОАС м. Києва (є лазівка через формулювання позовних вимог), або до свого районного суду.   
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Існує процесуальна лазівка залишити оскарження розпоряджень КМДА у провадженні ОАС м. Києва.  ;) Можливо нею скористаюся.

Стосовно мого питання хочу ще порадитися. Виходячи з того, що деякі розпорядження КМДА так би мовити "індивідуалізовані" для кожного будинку, чи можна їх розглядати як такі дії, що стосуються інтересів конкретної особи? Тобто адмінпозов подавати не до Шевченківського райсуду м. Києва, а за місцем проживання позивача (ч. 2 ст. 19 КАС)? Ваша думка з цього приводу?

P. S. Позов хочу подати або до ОАС м. Києва (є лазівка через формулювання позовних вимог), або до свого районного суду.
На мою думку, звернення до місцевого районного суду, як до першої інстанції у даних адміністративних справах, має більше шансів на позитивне вирішення. А щодо ОАС - вже ніякі "лазівки" не допоможуть, допоки "місто-герой" не перестане бути "героєм", а Льоня-Космос не приземлиться.
Записаний

Vlad

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 15
    • Перегляд профілю
    • Email

Шановний Вікторе Івановичу.

Я десь бачив, що согодні 02.06.2010 має відбутися слухання апеляції на Постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 15.12.209 р. у справі № 2а-57/09. Якщо це так, - як іде справа? Чи прийняте апеляційною інстанцією якесь рішення?

З повагою,
Влад.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Шановний Вікторе Івановичу.

Я десь бачив, що согодні 02.06.2010 має відбутися слухання апеляції на Постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 15.12.209 р. у справі № 2а-57/09. Якщо це так, - як іде справа? Чи прийняте апеляційною інстанцією якесь рішення?

З повагою,
Влад.
Я цього не бачив, прокоментувати не можу.
Записаний

Vlad

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 15
    • Перегляд профілю
    • Email

Шановний Вікторе Івановичу.

Я десь бачив, що согодні 02.06.2010 має відбутися слухання апеляції на Постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 15.12.209 р. у справі № 2а-57/09. Якщо це так, - як іде справа? Чи прийняте апеляційною інстанцією якесь рішення?

З повагою,
Влад.
Я цього не бачив, прокоментувати не можу.

А, взагалі вже розглядається ця апеляція, чи слухань ще не було?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Шановний Вікторе Івановичу.
Я десь бачив, що согодні 02.06.2010 має відбутися слухання апеляції на Постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 15.12.209 р. у справі № 2а-57/09. Якщо це так, - як іде справа? Чи прийняте апеляційною інстанцією якесь рішення?
З повагою,
Влад.
Я цього не бачив, прокоментувати не можу.
А, взагалі вже розглядається ця апеляція, чи слухань ще не було?
Повідомлень від КААС до учасників процесу не надходило.
Записаний

Vlad

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 15
    • Перегляд профілю
    • Email

Ми, всі хто слідкує за розвитком подій навколо київських комунальних тарифів, будемо дуже вдячні, якщо Ви відразу повідомите нас на цьому форумі про будь-яке рішення, або процесуальну дію КААС, що буде ним прийнято   стосовно цого болючого питання.

З повагою, Влад.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Ми, всі хто слідкує за розвитком подій навколо київських комунальних тарифів, будемо дуже вдячні, якщо Ви відразу повідомите нас на цьому форумі про будь-яке рішення, або процесуальну дію КААС, що буде ним прийнято   стосовно цого болючого питання.
З повагою, Влад.
Можете не сумніватися, що як тільки до мене дійде будь-який документ з апеляційної інстанції, я негайно про це повідомлю у Форумі, і, можливо, на Головних сторінках первісного та даного сайтів.
Записаний

Vlad

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 15
    • Перегляд профілю
    • Email

Дуже вдячні!

Искренне желаем Вам успеха!

Влад.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Был сегодня в КААС...
Во первых узнал № этого дела 22-а-7187/10
Во вторых установлено что дело еще даже не расписано на судью.... это просто ППЦ, почти пол года прошло!Да стояли другие люди в очереди, говорили что уже по полтора года ждут суда :(
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

В.И. обьедените эту тему в "судовые справы"
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

В.И. обьедените эту тему в "судовые справы"
Добре, але трохи пізніше. Бо зараз зайнятий нагальними справами, а для віддушини епізодично заглядаю на Форум.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Был сегодня в КААС...
Во первых узнал № этого дела 22-а-7187/10
Во вторых установлено что дело еще даже не расписано на судью.... это просто ППЦ, почти пол года прошло!Да стояли другие люди в очереди, говорили что уже по полтора года ждут суда :(
Ну правильно. Так воно і є.
Записаний

anton frolov

  • Гість

Это постаноление суда приостанавливает действие распоряжений КМДА, которые Вы обжаловали в суде, или они действуют пока решение суда не вступит в законную силу?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email