'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Чи є рекомендації для мешканців новобудов?  (Прочитано 7052 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Валерій

  • Гість

Доброго дня, Вікторе Івановичу.

Деякий час читаю Ваші нариси та інше... Здебільшого розглянуто дві ситуації: перед договірні спори та примус виконавця укласти типовий договір або ж відносини що певний час вже тривають (з договором чи без нього).

Прошу висловити Вашу думку/надати пораду стосовно моєї ситуації.

Я придбав житло у КГС через інвестування. Будинок передано в експлуатацію ДП "Дарниця" (щось на кшталт ТОВ). Нещодавно відбулося відкриття під заселення. Частина мешканців вже заселилася.
Наразі "скручують руки" змушуючи до підписання договору: ключі видають через співробітників ДП - відповідно після підписання договору, у КГС видають свідоцтво після пред'явлення підписаного договору...

Отже першочергове і необхідне - отримати ключі та свідоцтво..
Чи вірно я розумію, що законного способу отримати ключі та право власності у короткий термін (до двох місяців - обмеження у моєму випадку) без підписання запропонованого договору, не існує..?

Самі запитання
Питання № 1: Чи сильно ускладнює судовий розгляд підписання договору, з огляду на те, що він підписується  з усвідомленням, з мого боку, наявних невідповідностей і в найближчий час розпочнеться його оскарження?
(претензії стандартні: ненадання структури тарифу, повірка лічильників силами власника, пропуск деяких пунктів щодо відповідальності виконавця).

Питання № 2: Чи можете Ви надати рекомендації що до заходів, які варто вжити до (або під час) підписання договору для спрощення наступних дій у подальшому "спілкуванні" з виконавцем та судовому розгляду?

Питання № 3: Коли справа дійде до суду - потрібно вимагати укладення двох договорів згідно постанов КМУ, чи це не принципово і можна "закрити очі" на те, що наразі договір складено за основними положеннями цих постанов?
 
Сам договір, як що потрібно, знаходиться тут: (не викладаю на форум щоб не нагружати, якщо зайве)
http://picasaweb.google.com/115621700686550130642/2?feat=directlink

П.С.
Можливо я надто переймаюся і ситуація для новобудов, після підписання договору наданого виконавцем, автоматично ототожнюється з договірними відносинами що тривають певний час?

-------------
Від щирого серця дякую за Вашу працю.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Цитувати
Питання № 1: Чи сильно ускладнює судовий розгляд підписання договору, з огляду на те, що він підписується  з усвідомленням, з мого боку, наявних невідповідностей і в найближчий час розпочнеться його оскарження?
(претензії стандартні: ненадання структури тарифу, повірка лічильників силами власника, пропуск деяких пунктів щодо відповідальності виконавця).
Питання № 2: Чи можете Ви надати рекомендації що до заходів, які варто вжити до (або під час) підписання договору для спрощення наступних дій у подальшому "спілкуванні" з виконавцем та судовому розгляду?
Питання № 3: Коли справа дійде до суду - потрібно вимагати укладення двох договорів згідно постанов КМУ, чи це не принципово і можна "закрити очі" на те, що наразі договір складено за основними положеннями цих постанов?
Сам договір, як що потрібно, знаходиться тут: (не викладаю на форум щоб не нагружати, якщо зайве)
http://picasaweb.google.com/115621700686550130642/2?feat=directlink

1) Підписуйте з Протоколом розбіжностей.
2) Подайте зустрічну оферту (пропозицію) про укладення Типових договорів, затверджених постановами КМУ №№ 630 та 529. Бланки договорів слід наперед роздрукувати, заповнити та додати до до оферти.
3) Не чекайте, поки справа "сама дійде" до суду. У раз відмови підписати Типові договори та/або узгодити Протокол розбіжностей слід діяти на випередження - звертайтеся до суду з позовом.
Записаний

Валерій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
    • Email

1) Підписуйте з Протоколом розбіжностей.
Обов'язково спробую підписати з протоколом розбіжностей, але ж чи вийде так?
Як можна спонукати виконавця до підписання договору з протоколом розбіжностей?
Як що не погодяться підписати протокол розбіжностей я буду змушений підписати договір у запропонованому вигляді..
Я на разі не можу встрянути в тягонину на декілька місяців  :( ... для мене цей момент є головною перепоною.

Який Ви бачите порядок подальших дій?
Чи після підписання запропонованого договору без протоколу розбіжностей "сіпатись" буде неварто?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

1) Підписуйте з Протоколом розбіжностей.
Обов'язково спробую підписати з протоколом розбіжностей, але ж чи вийде так?
Як можна спонукати виконавця до підписання договору з протоколом розбіжностей?
Як що не погодяться підписати протокол розбіжностей я буду змушений підписати договір у запропонованому вигляді..
Я на разі не можу встрянути в тягонину на декілька місяців  :( ... для мене цей момент є головною перепоною.

Який Ви бачите порядок подальших дій?
Чи після підписання запропонованого договору без протоколу розбіжностей "сіпатись" буде неварто?
У нас в судочинстві нічого швидко не вчиняється. Хочете отримати бажаний результат - доведеться працювати, працювати, працювати ... і витрачати час.
Записаний

Валерій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
    • Email

Дякую, Василю Івановиче, за надані відповіді.

Нажаль я не отримав (принаймні не зрозумів) відповідь на головне питання для новоселів у новобудовах.

Але то таке - з часом розберусь :)
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Дякую, Василю Івановиче, за надані відповіді.
Нажаль я не отримав (принаймні не зрозумів) відповідь на головне питання для новоселів у новобудовах.
Але то таке - з часом розберусь :)
Можливо, Ви мали на увазі ось це:
Цитувати
Я придбав житло у КГС через інвестування. Будинок передано в експлуатацію ДП "Дарниця" (щось на кшталт ТОВ). Нещодавно відбулося відкриття під заселення. Частина мешканців вже заселилася.
Наразі "скручують руки" змушуючи до підписання договору: ключі видають через співробітників ДП - відповідно після підписання договору, у КГС видають свідоцтво після пред'явлення підписаного договору...
Якщо маєте час та терпіння, то можете написати скаргу до забудовника, з ким укладали інвестиційний договір. Якщо ні, підписуйте договір, який Вам підсовують, але в кінці зробіть застереження невидимими чорнилами про те, що договір підписаний під тиском і з погрозою, що без укладення договору ключі не видадуть. Фломастери з невидимими чорнилами бувають у продажу. Надпис проявляється під дією ультрафіолетового ліхтарика. Все це продають у комплекті і зовсім не дорого. Зробивши таке застереження, слід сфотографувати останню сторінку договору при ультрафіолетовому освітленні. Отримавши ключі, звертаєтесь з претензією до забудовника, вимагаєте визнати договір неукладеним. У разі заперечень - звертаєтесь до суду. 
Записаний

Валерій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
    • Email

ВАУ! Майже як в детективі про Бонда  8)
Чи будуть доказом фотографії?
Договір надіслали без підписів з їх сторони - отже бланки для підписання, швидше за все, запропонують інші...
Непомітно скористатися невидимими чорнилами навряд чи вийде...

А простіших варіантів зовсім нема?
Невже не можна, наприклад, звернутися з тим же протоколом розбіжностей до виконавця... ?
договір, принаймні в моєму випадку, містить положення про можливість перегляду
"Споживач має право на:
...
20.10 Внесення за погодженням з Виконавцем змін у договір, що впливають на розмір плати за послуги.
..."

Після відмови - позов до суду про невідповідність положенням ПКМУ № 630, 529 та примус привести у відповідність...
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

ВАУ! Майже як в детективі про Бонда  8)
Чи будуть доказом фотографії?
Договір надіслали без підписів з їх сторони - отже бланки для підписання, швидше за все, запропонують інші...
Непомітно скористатися невидимими чорнилами навряд чи вийде...

А простіших варіантів зовсім нема?
Невже не можна, наприклад, звернутися з тим же протоколом розбіжностей до виконавця... ?
договір, принаймні в моєму випадку, містить положення про можливість перегляду
"Споживач має право на:
...
20.10 Внесення за погодженням з Виконавцем змін у договір, що впливають на розмір плати за послуги.
..."

Після відмови - позов до суду про невідповідність положенням ПКМУ № 630, 529 та примус привести у відповідність...
Будь ласка, в чому питання, хто Вам заважає?
Записаний

Валерій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
    • Email

Ну то я питаю з боку "чи не виглядає така практика зовсім недоречною у творчій науці - юриспруденції", оскільки практики у цьому зовсім не маю.

Якщо відразу після підписання оскаржувати договір не є доречним і суд по замовчанню відразу відмовить у розгляді - то навіщо мені "лізти у пельку".

Дякую, Вікторе Івановичу, за надані відповіді.
Тему можна, як на мене, закрити.
« Останнє редагування: 30 Квітня 2010, 16:29:52 від Валерій »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

не киянин не знаю що то таке КГС.
але
Цитувати
Я придбав житло у КГС через інвестування. ... ...у КГС видають свідоцтво після пред'явлення підписаного договору...
а дочого договір на послуги жкг до видачі свідоцтва про власність.  це явне порушення Ваших прав оцим КГС (зрозуміло що він/воно діє у змові з комунальниками). але зверніться до КГС офіційно письмово і з попередженням, що якщо не отримаєте свідоцтво то подасте на них до суду,  а договір з ЖЕКом Ви узгоджуватимите як це передбачено ЗУ "Про ЖКГ-послуги" та Цивільним кодексом. доречі для укладення договору треба мати на руках свідоцтво про власність або ордер на квартиру бо в договорі треба вказувати чи Ви власник чи наймач квартири.
взагалі то це практика "викручування рук" яка й розрахована на те що: або Вас можна залякати, або у Вас нема бажання витрачати свій час.

одночасно подайте скарги на дії КГС до всих можливих органів. не думаю що в них буде бажання довго тягнути з видачею свідоцтва.
« Останнє редагування: 30 Квітня 2010, 16:55:48 від Юрій Васильович »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

не киянин не знаю що то таке КГС.
але
Цитувати
Я придбав житло у КГС через інвестування. ... ...у КГС видають свідоцтво після пред'явлення підписаного договору...
...
взагалі то це практика "викручуваннярук" яка й розрахована на те що або Вас можна залякати або у Вас нема бажання витрачати свій час.
Вірно, так воно і є. А КГС - це суржик-абревіатура від КМБ - "Київміськбуд", він же "Киевгорстрой".
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

це ж треба, забув про "Киевгорстрой".
Записаний

Валерій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
    • Email

Так, вибачайте, то був суржик :)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Та за що Вам вибачатися? Ви ж питали Віктора Івановича - він же зрозумів про що мова.
і хай там чи КГС, чи КМБ, чи АБВГД - головне нехай не перевищюють своїх повноважень.
час дати їм "по рукам".
« Останнє редагування: 30 Квітня 2010, 18:43:00 від Юрій Васильович »
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email