'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП-виконавець приєднано до КП-2, а КП ГІОЦ від імені ЦКС малює "борг" перед КП-3  (Прочитано 44426 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Що саме?
1. Тобто, щоб довести, що Ваш борг 851,35 грн., Ви надаєте свій розрахунок, відповідно до якого Ви винні 5854,10 грн.!
2.
Цитувати
А навіщо мій розрахунок по останнім законним тарифам - зрозуміло: бо крім мене його ніхто не зробить для суду і ще, звісно, для того, щоб зменшити суму "боргу" перед КП "Дирекція замовника" з 28956,64 грн до 5854,10 грн.,
Тобто Ви визнаєте борг у 5854,10 грн.
3.
Цитувати
я на 99,99% впевнений, що КП "Дирекція замовника" вже не зробить помісячного розрахунку.
Так Ви ж до суду звертаєтеся про здійснення перерахунку за рішенням суду...  За перерахунком повинно залишитися 851,35 грн., а Ви надаєте розрахунок з визнанням боргу у 5854,10 грн....
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Що саме?
1. Тобто, щоб довести, що Ваш борг 851,35 грн., Ви надаєте свій розрахунок, відповідно до якого Ви винні 5854,10 грн.!
2.
Цитувати
А навіщо мій розрахунок по останнім законним тарифам - зрозуміло: бо крім мене його ніхто не зробить для суду і ще, звісно, для того, щоб зменшити суму "боргу" перед КП "Дирекція замовника" з 28956,64 грн до 5854,10 грн.,
Тобто Ви визнаєте борг у 5854,10 грн.
3.
Цитувати
я на 99,99% впевнений, що КП "Дирекція замовника" вже не зробить помісячного розрахунку.
Так Ви ж до суду звертаєтеся про здійснення перерахунку за рішенням суду...  За перерахунком повинно залишитися 851,35 грн., а Ви надаєте розрахунок з визнанням боргу у 5854,10 грн....
1. Немає у мене такої мети і в позові про це не йдеться. Сума 851,35 грн. виходить, якщо від нарахувань згідно скасованих тарифів відняти суму "боргу", яку мені "малюють" у рахунках (це буде сума, яку я начебто сплатив, але не можу сам це довести), а потім цю суму "сплати" відняти від суми нарахувань по останнім законним тарифам. Для того, щоб це стало реальністю, я дав запити з вимогою помісячного розрахунку "заборгованості" за ЖКП, але відповіді поки ще немає. Тобто, якщо мені не нададуть бажану мені відповідь, то я про це навіть не буду згадувати (і не згадую зараз у позові).
2.+ 3. Невже те, що я навів свій розрахунок "боргу" по останнім законним тарифам "автоматично" означає, що я його одночасно і визнав? Стоп... А може справа в тім, що я у своєму порівняльному розрахунку написав "позиція позивача"?... Може Ви й праві... Значить треба замість цієї фрази написати "згідно останніх законних тарифів"! Тоді такий розрахунок вже не буде означати, що я одночасно визнаю, що отримане негативне сальдо є мій борг (це не моя позиція), а тому це негативне сальдо - безнадійна дебіторська заборгованість (є такий термін), бо всі строки позовної давності для КП давно пройшли. Так?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Зразки позовів у справах про перерахунок викладені на Форумі (прикріпив теми):
https://gro-za.org/forum/index.php?board=41.0
але Ви чому все ускладнюєте. Наприклад пишете про недійсність правочинів, але таких вимог не заявляєте
Я знайшов тільки ці два Ваших зразка позовних вимог:

1) 20120209_ПОЗОВ_ЗМІНИ_УСТІНОВ_redact.pdf

https://gro-za.org/forum/index.php?topic=8212.msg42577#msg42577

2) 20151030_ЗМІНА ПЕРЕРАХУНКИ_МЕТАЛІСТ до 2014_redact.pdf

https://gro-za.org/forum/index.php?topic=9980.msg60602#msg60602

У першій "зміненій позовній заяві" від 2012 року Ви пишете:
Цитувати
Визнати недійсними правочини між мною, власником особового рахунку
XXXXXX і Комунальним підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр»
(код ЄДРПОУ 04013755), оформлені квитанціями оплати за житлово-комунальні
послуги на розподільчий рахунок 2603000018106 у банку «Хрещатик» з 01 грудня 2006 р.
по 31 жовтня 2008 р. на загальну суму 4051,90 грн.
Але у другій "зміненій позовній заяві" від 2015 року вже такої позовної вимоги немає.
То мені орієнтуватись на Вашу "змінену позовну заяву" від 2015 року, як більш сучасну?

Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

То мені орієнтуватись на Вашу "змінену позовну заяву" від 2015 року, як більш сучасну?

Так. А формулювання задоволених позовних вимог знайдете у справах, де задоволено позови. (Хоча у "несучасній" є ряд обставин, на які можна посилатися при позові у Солом'янському районі).
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А тим часом мені надійшли відповіді на мої:
1) претензія до КП ГІОЦ щоб вони прибрали з баз даних всі згадки про фіктивний "борг" перед КП "Керуюча компанія" у розмірі 28956,64 грн.
2) претензія до КП "Керуюча компанія", щоб воно дало доручення КП ГІОЦ прибрати згадки про фіктивний "борг" перед КП "Керуюча компанія" у розмірі 28956,64 грн.
КП ГІОЦ пише, що вони не займаються питаннями нарахування платежів та перерахування боргу і порадили звернутись до КК "ЦКС".
КП "Керуюча компанія" - що заборгованість у розмірі 28956,64 грн. була накопичена у період діяльності КП "Дирекція замовника" і що я можу, сплативши поточну заборгованість перед КП "Керуюча компанія" в розмері 370,94 грн. (ця сума виникла нещодавно через те, що я відмовився платити по незаконним поточним тарифам після винесення постанови 6ААС від 20.12.2018 р. у справі № 826/8441/17 щодо протиправності та скасування РКМДА №668 від 06.06.2017 р.), відкрити новий особовий рахунок, звернувшись з відповідною заявою до КК "ЦКС".
Звісно, що я не буду сплачувати фіктивні "борги", але може є сенс заплатити їм аванс у розмірі 370,94 грн. і відкрити новий особовий рахунок, де вже не буде фігурувати фіктивний "борг" перед КП "Керуюча компанія" у розмірі 28956,64 грн.?
Я вже колись робив так - ось що я писав у призначенні платежу замість "сплата боргу":
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 05 Березня 2019, 19:49:03 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
а тому це негативне сальдо - безнадійна дебіторська заборгованість (є такий термін)
Що таке НЕГАТИВНЕ? Сальдо зі знаком (-) мінус  то є переплата...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Цитувати
а тому це негативне сальдо - безнадійна дебіторська заборгованість (є такий термін)
Що таке НЕГАТИВНЕ? Сальдо зі знаком (-) мінус  то є переплата...
Негативне=від'ємне.
Цитувати
Са́льдо (італ. saldo — розрахунок, залишок) — різниця між надходженнями і витратами за певний проміжок часу...
Сальдо у бухгалтерському обліку — залишок по бухгалтерському рахунку, різниця між сумою записів по дебету і кредиту рахунків. Дебетове сальдо (дебет більше кредиту) показує стан даного виду господарських коштів на певну дату і відображається в активі балансу.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B4%D0%BE
Цитувати
Дебіторська заборгованість, рахунки до одержання (Accounts Receivable) — суми, які нараховуються підприємству від покупців за товари або послуги, продані в кредит. В балансі підприємства записуються як активи.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%B1%D1%96%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C
Тобто, заборгованість споживача перед КП (дебіторська) - це актив КП і ця заборгованість дійсно має знак "+".
Але при цьому на особистому (активному) рахунку споживача в цьому КП сальдо (залишок) має знак "-" (по модулю воно дорівнює заборгованості) через те, що сальдо - це різниця між коштами, які споживач перерахував на свій особистий рахунок в цьому КП (дебет=прихід для КП) і вартістю наданих споживачу послуг від КП (кредит=витрати КП).
Таким чином, при наявності дебіторській заборгованості на особовому рахунку споживача в КП сальдо на цьому рахунку негативне (кредитове). І навпаки - при наявності переплати на особовому рахунку споживача в КП сальдо на цьому рахунку позитивне (дебетове).
« Останнє редагування: 05 Березня 2019, 22:08:45 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Негативне=від'ємне.
Зрозуміло. Щодо особових рахунків споживачів  жкп застосування терміну "негативне" не зустрічав. "Від'ємне" - так. Але погоджуюсь, термін існує... Просто може так статися, що Вам і судді доведеться це пояснити.
Тобто, заборгованість споживача перед КП (дебіторська) - це актив КП і ця заборгованість дійсно має знак "+".
Але при цьому на особистому (активному) рахунку споживача в цьому КП сальдо (залишок) має знак "-" (по модулю воно дорівнює заборгованості) через те, що сальдо - це різниця між коштами, які споживач перерахував на свій особистий рахунок в цьому КП (дебет=прихід для КП) і вартістю наданих споживачу послуг від КП (кредит=витрати КП).
Таким чином, при наявності дебіторській заборгованості на особовому рахунку споживача в КП сальдо на цьому рахунку негативне (кредитове). І навпаки - при наявності переплати на особовому рахунку споживача в КП сальдо на цьому рахунку позитивне (дебетове).
"ГОРЕ ОТ УМА"...   
Основне
Цитувати
Тобто, заборгованість споживача перед КП (дебіторська) - це актив КП і ця заборгованість дійсно має знак "+".
  Саме такого застосування знаків "+" та "-" і дотримуються КП в особових рахунках споживачів і в розрахунках боргу для суду. Бо сальдо рахують як "сальдо" = "борг станом на початок місяця" + "нарахування за поточний місяць" - "сума отриманих платежів у поточному місяці".   Тому борг (+), а переплата (-). Це підтверджено багаторічною практикою. Якщо кілометри паперу з роздруківками моїх особових рахунків можна вважати окремим випадком (всі ж КП в одному місті), то, надіслані дописувачами форуму, матеріали справ у судах з різних міст окремим випадком не назвеш. А Вони складені за таким же принципом.
Не потрібно винаходити велосипед!
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

але може є сенс заплатити їм аванс у розмірі 370,94 грн.

І що з того? Зникне "борг" 28956,64 грн. перед "Дирекцією..."? Якщо Вас не перерахунок цікавить, а милування новою цидулкою "де вже не буде фігурувати фіктивний "борг" тоді робить що хочете.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Саме такого застосування знаків "+" та "-" і дотримуються КП в особових рахунках споживачів і в розрахунках боргу для суду.
І в платіжках:
Цитувати
Как выглядит сам счет?
Правая часть: составляющие суммы к оплате – тариф, показания счетчика, льгота, сальдо.
Сальдо – это платежный баланс, в котором учитывается недоплата/переплата за предыдущие периоды. Положительное сальдо (например, +45 грн.) означает недоплату (долг). Отрицательное сальдо (например, -45 грн.) означает переплату.
Левая часть: незаполненные ячейки, куда клиент вписывает текущие показания своего счетчика.
https://www.segodnya.ua/kiev/kommunalka/vy-poluchili-schet-dlya-oplaty-za-elektroenergiyu-572965.html

Цитувати
Крім того замість терміна «сальдо», складного для сприйняття клієнтів, тепер використовуються два більш зрозумілих слова: «заборгованість» або «переплата» залежно від того, який у клієнта на 1 число місяця грошовий баланс по особовому рахунку. Сума заборгованості позначається знаком «+». Сума переплати – знаком «-».
https://100realty.ua/uk/news/31080

Цитувати
Таким образом, ответ на вопрос, что означает сальдо в квитанции за электроэнергию, звучит следующим образом: это отражение факта того, что по оплате за электроэнергию имеется или задолженность, или переплата. В первом случае значение данного сальдо представляет собой положительную величину, а во втором – отрицательную, со знаком минус.
https://bankiros.ru/wiki/term/cto-takoe-saldo-v-kvitancii
Счет за электроэнергию ПАО «КИЕВЭНЕРГО»:
1, Банковские реквизиты КИЕВЭНЕРГО, по которым поступает плата за электроэнергию.
2. Лицевой счет — номер, который закрепляется за конкретным адресом.
3. КС (контрольная сумма) — уникальный шифр, который вместе с личным счетом нужен для зачисления средств.
4. Адрес клиента. По этому адресу закреплен номер лицевого счета, который указан в этом бланке.
5. Сальдо — платежный баланс (остаток), в котором учитывается недоплата/переплата за предыдущие периоды. Положительное сальдо (например, + 45 грн) означает недоплату (долг). Отрицательное сальдо (например, — 45 грн) означает переплату, то есть вы уплатили больше, чем требовалось. Положительный или отрицательный остаток (сальдо) всегда учитывается при формировании счета.
https://fakty.ua/191825-kievlyane-smogut-polnostyu-kontrolirovat-sostoyanie-raschetov-za-elektroenergiyu


росія
Цитувати
Сальдо можно обнаружить к квитанции, которая присылается ЖКХ ежемесячно. Это может быть не обязательно квитанция об уплате электроэнергии, но еще и счета за газ, вывоз ТТП, водоснабжение и т.п. В ЖКХ слово «сальдо» используется достаточно часто, так как оно представляет собой разницу между двумя значениями. Наличие положительного значения сальдо необходимо как можно быстрее погасить или выяснить причины его возникновения. Если этого не сделать, то повышается вероятность назначения штрафа или пени. Остаток сальдо с нулевым значением говорит о том, что человек является прилежным налогоплательщиком. Рекомендуется осуществлять оплату за услуги ЖКХ ежемесячно и в определенные сроки, чтобы исключить возникновение серьезных проблем.
Источник: https://okommunalke.ru/oplata/saldo 

Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

(click to show/hide)
"ГОРЕ ОТ УМА"...   
Основне
Цитувати
Тобто, заборгованість споживача перед КП (дебіторська) - це актив КП і ця заборгованість дійсно має знак "+".
  Саме такого застосування знаків "+" та "-" і дотримуються КП в особових рахунках споживачів і в розрахунках боргу для суду. Бо сальдо рахують як "сальдо" = "борг станом на початок місяця" + "нарахування за поточний місяць" - "сума отриманих платежів у поточному місяці".   Тому борг (+), а переплата (-). Це підтверджено багаторічною практикою. Якщо кілометри паперу з роздруківками моїх особових рахунків можна вважати окремим випадком (всі ж КП в одному місті), то, надіслані дописувачами форуму, матеріали справ у судах з різних міст окремим випадком не назвеш. А Вони складені за таким же принципом.
Не потрібно винаходити велосипед!
Так, Ви праві, але "велосипед" тут ні до чого. Ось причина плутанини:
Цитувати
Існує два види рахунків: активні і пасивні. Пасивні — це залучені кошти; активні — розміщені кошти компанії, підприємства чи банку. Для активних рахунків: дебет — прихід, кредит — витрата коштів. Для пасивних: кредит — прихід, дебет — витрата.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%82_%D1%96_%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%82
Значить бухгалтерські рахунки виконавців ЖКП - це пасивні, а не активні рахунки, як я помилково вважав. От і все.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

але може є сенс заплатити їм аванс у розмірі 370,94 грн.

І що з того? Зникне "борг" 28956,64 грн. перед "Дирекцією..."? Якщо Вас не перерахунок цікавить, а милування новою цидулкою "де вже не буде фігурувати фіктивний "борг" тоді робить що хочете.
Не зникне, звичайно. більше того, КП "Центр обслуговування споживачів" Київрадою призначено правоприємником КП "Дирекція замовника" і вони у майбутньому зможуть подати на мене в суд, щоб стягнути цей "борг" (хоча він для них безнайдійний, бо всі строки позовної давності пройшли). Цікаво, що ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі» списує (анулює) такі безнадійні борги по заяві, але то приватна компанія. Щодо нового особового рахунку персонально для КП "Керуючої компанії", то сенс тільки у тому, щоб у майбутньому хтось помилково не заплатив, не вказуючи періоду (бо тоді буде визнання "боргу" і переривання перебігу позовної давності, згідно з ч.1 ст. 264), а КП та Концерн саме на це й розраховують.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

КП "Керуюча компанія" - що заборгованість у розмірі 28956,64 грн. була накопичена у період діяльності КП "Дирекція замовника" і що я можу, сплативши поточну заборгованість перед КП "Керуюча компанія" в розмері 370,94 грн. (ця сума виникла нещодавно через те, що я відмовився платити по незаконним поточним тарифам після винесення постанови 6ААС від 20.12.2018 р. у справі № 826/8441/17 щодо протиправності та скасування РКМДА №668 від 06.06.2017 р.), відкрити новий особовий рахунок, звернувшись з відповідною заявою до КК "ЦКС".
Наявність  боргу не може бути причиною відмови у зміні особового рахунку. Нове КП могло б, якщо б хотіло, усім змінити номери особових рахунків ще в 2015р. Чому не змінило? (Питання риторичне...)   Не зрозуміло, чого з цим питанням відсилають до КК ЦКС... Щоб самим отримати платіж, а КК ЦКС відмовив? Бо ж у номерах особових рахунків є якась система. Коли б міняли всім, то теж системно... А якщо змінити по одній квартирі, то новий номер в систему не вписуватиметься... Хоча, заради приколу, спробувати можна.
А можна і по іншому... Згідно до довідки підриємств два. Можна вимагати "розділити" їх у платіжці. 1. КП "Дирекція замовника" рахунок ххх борг ...., нарахувань 0.
2. КП "Керуюча компанія"  рахунок ххх (такий саме) борг ...., нарахувань .....
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

вони у майбутньому зможуть подати на мене в суд, щоб стягнути цей "борг" (хоча він для них безнайдійний, бо всі строки позовної давності пройшли).

Тоді у "сухому підсумку" риторичне питання: навіщо суд просити зобов'язати зробити перерахунок до розміру тарифів, що діяли до 01.12.2006 р.? Тобто, якщо брати Ваш "порівняльний розрахунок", слід зобов'язати відповідачів нарахувати Вам до сплати 10976,60 грн., замість сплачених 5122,50?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

...навіщо суд просити зобов'язати зробити перерахунок до розміру тарифів, що діяли до 01.12.2006 р.? Тобто, якщо брати Ваш "порівняльний розрахунок", слід зобов'язати відповідачів нарахувати Вам до сплати 10976,60 грн., замість сплачених 5122,50?
...замість сплачених 5122,50 нарахованих 39081,89. При цьому "борг" зменшиться з 28956,64 грн до 5854,10 грн. (який я все одно не збираюсь сплачувати, оскільки пройшло 3 роки позовної давності).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email