'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов КП УЖГ Соломянського району м.Києва до stepan та зустрічний позов  (Прочитано 12518 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email


КП  по утриманню житлового господарства Соломянського району м.Києва подало позов проти мене до Соломянського суду м.Києва "Про стягнення заборгованності за коммунальні послуги..."
Я подав "Зустрічний позов", взявши за основу Позовну заяву із справи Бренчичів опубліковану на Вашому сайті (позовна заява на захист прав споживачів житлово-комунальних послуг та про врегулювання переддоговірних спорів) від 03 травня 2010 р.

22 листопада суддя Шереметьева Л.А, винесла Ухвалу, текст якої я приводжу нижче.
Хочу почути пораду, яким чином краще мені діяти в даній ситуації.
Засідання суду перенесено на 17.12.10р.


Вибачте - не знаю, як по іншому завантажити зображення Ухвали.


« Останнє редагування: 12 Березня 2017, 19:44:41 від Юрій Васильович »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Скажите, а какой именно совет вы хотите?
В Вашем определини вам дано строк до "03.12.2010", а мои "солнечные часы" пказывают 14.12.2010. Как Вы сами понимаете, Вы (мягко сказать) ОПОЗДАЛИ.....
Смысл Вам что либо советовать в данной сит-и?!
Совет может быть только 1: подавайте отдельный иск.....
И еще: как я понял истец по первичному иску 1, а по встречному иску должно быть 2 ответчика...... (УЖХ и "ЗАЛИЗНЫЧНЕ")
С учетом того что Вами пропущен срок на исправление недостатков, я бы посоветовал такое:
1е: уточните ДАТУ обращения в суд КП УЖХ. (возможно это было после распуска райсоветов)
2е: попробуйте обеспечить доказательства (если у Вас будет предварительное слушанье) необходимые для пересчета ГВ и ЦО (распоряжение 2306)
3е: ссылааясь на ЗУ про ЖКП потребуте доказательсвто наличия правоотношений между Вами и УЖХ (договор) (а то мне в одном иске написали, что "между УЖХ и отвечиками сложились ФАКТИЧЕСКИЕ ДОГОВОРНЫЕ отношения".)
4е: потребуйте распечатку задолженности, в которой пусть напишут основание ДЛЯ КАЖДОЙ конкретной СУММЫ ЗАДОЛЖЕННОСТИ (в частности НПА на основании которых использовались данные тарифы). Скорее всего эти НПА признаны незаконными в судебном понрядке (или будут признаны), и в дальнейшем это будет основанием для пересмотра дела по Н/в обстоятельствам.
Записаний

Нелен

  • Гість

Степан, а Вы хоть какие-то услуги оплачиваете (или возможно Вы обращались в Жек с письменной просьбой о предоставлении расчётов  фактически потреблённых услуг для их "возможной" оплаты)?
 В каждом судебном споре есть свои нюансы, на которые можно давить. Поэтому, в зависимости от Ваших обстоятельст и ситуации – можно что либо посоветовать.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Степан, а Вы хоть какие-то услуги оплачиваете (или возможно Вы обращались в Жек с письменной просьбой о предоставлении расчётов  фактически потреблённых услуг для их "возможной" оплаты)?
 В каждом судебном споре есть свои нюансы, на которые можно давить. Поэтому, в зависимости от Ваших обстоятельст и ситуации – можно что либо посоветовать.
Из предьявленной мне суммы задолженности в 1736грн. - я оплатил 180грн.
А что в данном случае имеет значение сколько я оплатил?
В ЖЭК не обращался с заявлениями.
Слишком поздно начал читать Ваш сайт, а то может быть действовал бы правильнее.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

22 листопада суддя Шереметьева Л.А, винесла Ухвалу, текст якої я приводжу нижче.
Хочу почути пораду, яким чином краще мені діяти в даній ситуації.
Засідання суду перенесено на 17.12.10р.

Якщо на 17.12.2010 р. призначено розгляд справи по суті, то подавайте "новий" зустрічний позов (не на виконання ухвали суду, про що мабуть слід вказати у тексті позову, але з урахуванням недоліків, на які вказує суддя). 
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

2е: попробуйте обеспечить доказательства (если у Вас будет предварительное слушанье) необходимые для пересчета ГВ и ЦО (распоряжение 2306)
Моя "Заява про забезпечення доказів" - будет рассматриваться судом видимо 17.12.10р(уже 2 раза переносили заседание, не начав его)
Вообще то это уже третье мое "Исковое заявление", которое не принимает судья Шереметьева по этому делу.
Меня интересует законность(согласно  Статьи 119 ЦПК. Форма і зміст позовної заяви) той мотивации, которую судья привела в Ухвале, отказывая принять мой "Зустрічний позов".
Судья в своей Ухвале указывает - "не обгрунтовано", на вопросы, которые на мой взгляд как раз "обгрунтовані" в "Зустрічному позові", поскольку я брал за основу иск из "Справи Бренчичів", которая принята судом к рассмотрению.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

22 листопада суддя Шереметьева Л.А, винесла Ухвалу, текст якої я приводжу нижче.
Хочу почути пораду, яким чином краще мені діяти в даній ситуації.
Засідання суду перенесено на 17.12.10р.

Якщо на 17.12.2010 р. призначено розгляд справи по суті, то подавайте "новий" зустрічний позов (не на виконання ухвали суду, про що мабуть слід вказати у тексті позову, але з урахуванням недоліків, на які вказує суддя).
Я тому і питаю про пораду - тому що, на мій погляд, в "Позові" із "Справи Бренчичів", який я брав за основу для свого "Позову" - все обгрунтовано, а суддя каже, що "не обгрунтовано".
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

вы не хотите выложить текст вашего иска?!
Записаний

Нелен

  • Гість

Степан, возможно я не самый лучший советчик в Вашем споре, но учитывая, что на данный момент (в споре со своим ЖЭКом) я уже в специализированном суде, могу дать лишь некоторые наброски для дальнейшей стратегии.
В Вашем случае, необходимо найти другой «грамотным» подход и мотивацию. Подавайте «наглый», но очень обоснованный  самостоятельный иск, который будет рассматривать другой судья  (хоть на каждую не качественную услугу отдельно).
Хорошо продумайте свою доказательную базу (привлеките нормальных соседей, друзей-свидетелей,…) – глядишь, случайно и обнаружится какой нибудь завалявшийся акт про нарушения ЖЭКа. А там, можно и здоровье проверить, на всякий случай – может не своевременно оказанные услуги  как-то пагубно отразились на Вашем здоровье? Не стесняйтесь с этими ….
Я, например, за последние 5 лет, оплачиваю за год приблизительно Вашу цифру, но при этом постоянно отписываюсь в Жек про то, что этой суммой оплатила только фактически полученные (но некачественные) услуги, поэтому  желаю срочно получить от них подтверждённые данные для перерасчёта (возможно мне ещё должны?!). Разумеется – мне никто, никогда и ничего не давал. То есть, своими действиями (точнее сказать – бездействием), они  «свідомо» лишали меня возможности «срочно побежать и с удовольствием» оплатить  их услуги (в том числе, лишили возможности своевременно проверить их наличие). 
В результате, в суде с меня хотели «получить» около 15 000 грн.(первоначально), но когда я заявила свои бумаги – аппетит уменьшился до суммы 5 000 грн..  (которую я тоже не собираюсь отдавать без боя).   При этом я (пока) не подавала встречный иск (было глупо это делать, видя предвзятое отношение судьи).
Рекомендую, также взять хорошего юриста-процессуальщика и  порвать судью по её же решению и сменить в процессе (с жалобой в Минюст – чтоб другим была наука). 
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Рекомендую, также взять хорошего юриста-процессуальщика и  порвать судью по её же решению и сменить в процессе (с жалобой в Минюст – чтоб другим была наука).


Мой опыт показывает, что нормы ЦПК (как, впрочем и КАС) судьи толкуют так, как им выгодно в каждом конкретном случае. Поэтому процесс в любом случае следует изучать самостоятельно -даже в самом обоснованном иске суд может отказать ввиду допущенных процессуальных нарушений.
Что касается внепроцессуальных жалоб (на судью, а не на решение) - то их следует подавать в ВККС:
http://www.court.gov.ua/kvalifikatsijni_komisiyi/ 
в ВРЮ (на судей высших спец. судов и ВСУ):
http://www.vru.gov.ua/
а также в Комитет по вопросам правосудия (особенно на судей, назначенных на 5-летний срок): 
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site/p_komity?pidid=2087
 ;)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Дуже корисна практика у випадку з упередженим суддєю- "беспредельщиком" - подати максимальну кількість позовів різного змісту (перерахунок плати за опалення на підставі розпорядження 3206, позов на укладання договору на ком. послуги, позов на укладання договору на обслуговування, позов на скасування плати за обслуговування за відсутності держ. акта на землю, укласти договори з Київгазом і позов на скасування нарахувань плати за газ за умови встановлених правовідносин з Київгазом). І подати зразу до суду заяву в порядку ЗУ Про звернення громадян: "Повідомляю, що я не довіряю судді ХХХ слухати справи за моєю участю і прошу не призначати їх цьому судді".

Далі, під час розгляду поточної проблемної справи: по кожному факту порушень процесуального закону (роздрукуйте справу - від корки до корки всі сторінки, витребуйте ТЗ всіх с/з та зробіть їх розшифровки, вивчайте ЦПК, залучайте досвічених процесуальщиків) - письмове заперечення проти дій головуючого в порядку статті 160 ЦПК, реєструєте, оголошуєте, просити постановити ухвалу. Передбачувано - суддя відхиляє. З кожної з йих підстав - письмовий аргументований відвід судді (тримаєте при собі, суддя віхилила заперечення - Ви подали відвід, суддя пішла до нарадчої кімнати писати ухвалу про відхилення відводу).
Тим самим Ви наберете доказову базу для звернень до ВРЮ, ВККС, Комітету з питань правосуддя ВРУ. БАгато напрацювань викладено в давніх матеріалах Віктора Івановича стосовно спорів з суддєю Притулою, я викладала документи в темі про суддю Каліеніченко. Боротися можна, хоча важко. Профілактично - допомагає запрошувати на с/з якомога більше гостей. Група підтримки в залі з купою диктофонів - дуже дисциплінуючий фактор.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

вы не хотите выложить текст вашего иска?!

Вот мой иск, третий по счету в этом процессе, не принятый судом.


















Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email


Шановні фахівці!
Порадьте будь ласка, як краще написати касаційну скаргу на ухвалу Апеляційного суду м.Києва, у справі про стягнення заборгованності з громадянина за позовом КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду Соломянського району м.Києва".
Нижче я виклав ухвалу Апеляційного суду, рішення суду першої інстанції (Соломянського суду) с.Бобровник, Апеляційну скаргу на рішення судді Бобровника, та заперечення на мою апеляційну скаргу від  КП "Дирекція..."
Хочу звернути Вашу увагу на те, що суд першої інстанції не прийняв до розгляду мою зареєстровану в канцелярії суду "Заяву про забезпечення доказів",  не зменшив суму пред"явленої КП "Дирекція..." моєї заборгованності на суму сплачених мною за спірний період 180 грн., копії квитанцій за які були представлені мною як в суд першої інстанції, так і в Апеляційний суд, а також в своєму рішенні суд допустив помилку у підсумку рішення записавши мій борг в сумі 7947 грн., замість 4947грн.
Хочу також зауважити, що ця справа є першим позовом до мене від КП "Дирекція...", а другим за цим позовом був також позов до мене від КП УЖГ на іншу(меншу) суму заборгованності, та за період що передував цьому періоду, тобто  з квітня 2007р. до  01.04.2008р. Позови за двома справами - були пояснені КП "Дирекцією ..." та КП УЖГ зміною(або реорганізацією) цих організацій у 2008 році.
До речеі, позов на стягнення заборгованності від КП УЖГ був поданий від імені КП УЖГ у 2009р.
На моє питання до позивача "...чи існує согодні КП УЖГ, і чи мало воно право подавати позов(адже воно було реорганізоване), я отримав відповідь що зараз існує і КП УЖГ, і КП "Дирекція..."
У справі з КП УЖГ суд не прийняв мій зустрічний позов, про що я вже писав на форумі.
Але при розгляді справи по суті у мене виникло враження що суддя лояльно поставилася до моїх заперечень проти позову КП УЖГ, і у ході засідання ставила питання до представника КП УЖГ - "...чому вони використовували тарифи на ЖКП, які були скасовані рішеннями судів?"
Представник КП УЖГ погодилася з тим, що вони використовували тарифи, які були скасовані (чи призупинені), але пояснила, що це скасування (чи призупинення ) стосувалось тих конкретних справ, і в рішенні суду не було зазначена вимога до виконавчої служби застосовувати ці рішення до всіх інших громадян, і тому КП УЖГ продовжувало застосовувати скасовані (призупинені) тарифи, на що суддя з нею погодилась.
Суддя також розглянула моє(в справі з КП УЖГ) клопотання з вимогою долучити до матеріалів справи мій попередній розрахунок моєї (на мою думку) забогрованності перед КП УЖГ, який я розрахував із рахунку того, що єдиними чинними залишались тарифи від 2005 року.Я для розрахунку взяв квитанції від ЖЕКу за 2005 рік, помножив сумму сплати за цей рік на кількість місяців спірного періоду, і отримав сумму заборгованності, майже вдвічі меншу ніж та, на яку позивається КП УЖГ.
Суддя начебто прийняла до розгляду мою "Заяву про забезпечення позову", де я записав витребувати всі документи, які звичайно переліковуються на "Форумі", і запропонувала позивачу надати ці документи на наступне засідання.А також сказала представнику позивача: - чи не погодиться вона на мій варіант розрахунку заборгованності?
В звязку з цим у мене виникає також питання:
- Якщо я програв перший процесс, а виграю (частково) другий - то чи не дасть мені це можливість переглянути результат першого процесу, і чи не треба про це вказати у касаційній скарзі на рішення Апеляційного суду по справі з КП "Дирекція.."?
Також хочу звернути Вашу увагу на те, що в своїх "Запереченнях" КП "Дирекція погоджується з тим, що вказано в  моїй скарзі, а саме з тим, що у них  не існує державних Актів на прибудинкову територію, та не має механізмів створення цих Актів.


Ухвала Апеляційного суду на скаргу на рішення судді Бобровника арк.1

Ухвала Апеляційного суду на скаргу на рішення судді Бобровника арк.2



Рішення судді Бобровника арк.1

Рішення судді Бобровника арк.2


Апеляційна скарга на рішення судді Бобровника арк.1

Апеляційна скарга на рішення судді Бобровника арк.2

Апеляційна скарга на рішення судді Бобровника арк.3

Апеляційна скарга на рішення судді Бобровника арк.4

Апеляційна скарга на рішення судді Бобровника арк.5

Апеляційна скарга на рішення судді Бобровника арк.6

Заперечення КП "Дирекція..."











































Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

суд першої інстанції не прийняв до розгляду мою зареєстровану в канцелярії суду "Заяву про забезпечення доказів",  не зменшив суму пред"явленої КП "Дирекція..." моєї заборгованності на суму сплачених мною за спірний період 180 грн., копії квитанцій за які були представлені мною як в суд першої інстанції, так і в Апеляційний суд, а також в своєму рішенні суд допустив помилку у підсумку рішення записавши мій борг в сумі 7947 грн., замість 4947грн.

Подавайте заяву про виправлення описки. Як стосовно 3000 грн. різниці, так і 180 грн.

Що стосується касаційної скарги до ВССУ -робить її дуже короткою. Не треба посилатися на сторонні речі. Вкажить, що суд неправильно розрахував складові боргу (доказом є те, що сума у рішенні не відповідає її складовим), а також неправильно застосував зокрема ст. 14 ЦПК, якою вказано, що рішення (стосовно тарифів) є обов'язковими не тільки щодо сторін справи, але й  для усіх на території України. Посилайтеся на аналогічні положення Конституції і КАС (у рішеннях, якими визнані незаконними тарифи). Дуже уважно прочитайте ст. 335 ЦПК України: всі акценти скарги робить тільки на неправильному застосуванні норм права. Наприклад, я не зрозумів -звідки тут застосовані ст. ст. 360, 541 ЦК - де і з ким спільна часткова власність і до кого була заявлена солідарна вимога? :-\
« Останнє редагування: 28 Грудня 2010, 00:53:42 від Перо »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

А уже приняли ЖК УКРАИНЫ?
Вот вам еще одно основание для кассации!
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email