'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Солом.р/с, АСК, ВСУ, ВСУ + н/о. Суддя Калініченко О.Б., справа 2-119  (Прочитано 71689 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Закінчена робоча версія касаційної скарги. Зведені дві таблиці "Правовий аналіз порушень норм права".Прошу критики. Прошу зауважень. І редакційних, і що вбачається зайвим чи не зрозумілим в тексті, що потребує додаткового обгрунтування.
Дякую всім за допомогу. Вдячна Юрію Васильовичу за редакційні правки. Дякую Віктору Івановичу.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Тетяно Іванівно, "стороннім оком" проглянув Вашу скаргу. Як на мене, то потрібно вказати засоби зв`язку позивачів, щоб з-за такої дрібниці не "придралися". У четвертому абзаці пропоную невеличку правку, щоб чітко розрізнялося що було два зустрічних з яких один відхилено судом. Також є декілька технічних помилок ( не ту клавішу натисли або щось інше - подібне, в мене теж таке бувало - потім знаходиш як роздрукуєш).
Я взяв помилки у червоні дужки, а поряд червоним вставив свої правки або  пропозиції, а Ви вже вирішуйте що підійде, що ні.
Ще на 7 стор. у п. 6 перегляньте бо (щось тут не стикується).

перевірив вкладення - відкривається. читається.
« Останнє редагування: 24 Травня 2010, 20:20:19 від Юрій Васильович »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Или я не очень внимательно посмотрел, или НЕТУ ТАМ :(
скорее второе :(
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Или я не очень внимательно посмотрел, или НЕТУ ТАМ :(
скорее второе :(
Так не повинно бути. Якщо це постанова чи ухвала, то повинна бути преамбула, мотивувальна частина, резолютивна частина. Якраз у цій частині судді демонструють повагу до норм права. Чого не можна сказати інколи в інших обставинах.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Тетяно Іванівно, "стороннім оком" проглянув Вашу скаргу. Як на мене, то потрібно вказати засоби зв`язку позивачів, щоб з-за такої дрібниці не "придралися". У четвертому абзаці пропоную невеличку правку, щоб чітко розрізнялося що було два зустрічних з яких один відхилено судом. Також є декілька технічних помилок ( не ту клавішу натисли або щось інше - подібне, в мене теж таке бувало - потім знаходиш як роздрукуєш).
Я взяв помилки у червоні дужки, а поряд червоним вставив свої правки або  пропозиції, а Ви вже вирішуйте що підійде, що ні.
Ще на 7 стор. у п. 6 перегляньте бо (щось тут не стикується).

перевірив вкладення - відкривається. читається.
У преамбулі слід зазначити, які саме рішення оскаржуються - першої, чи другої інстанції, чи обох. Викласти резолютивну частину і зазначити, в якій частині рішення/ухвала оскаржуються. Потім коротко - з яких мотивів. А далі - які порушення мали місце, обґрунтувати, у чому полягають порушення. Можна послатися на порівняльні таблиці. Рекомендую чітко дотримуватися норм ЦПК щодо змісту касаційної скарги. Погляньте на зразки в Нарисах Форумів обох сайтів - первинного і даного. На жаль, не маю більше часу продовжувати. Дуже жаль, бо справа резонансна.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Це не ухвала и не постанова, це просто відповідь на звернення....
В ній є посилання лише на 5301/09, а на "оригінальний" номер (по шевченківському сду) - нема :( .
7.06 у мене звов слухання в тому суді.... Гляну чи не надали додаткові копії (по інших справах) ті уважніше перегляну цю відповідь.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Віктор Іванович,Ви як завжди праві "слона то я и не приметил"!!!  А чи є в Тетяни Іванівни час на виправлення, ухвала то від 25 березня? чи в неї є підстави для подовження строку?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Дякую за поради та зауваження. До вечора матиму виправлену версію скарги. Прошу критичних зауважень всіх, хто матиме можливість вичитати, у кого буде час та натхнення   :)

Строк маємо до вечора 26.05.10 (рішення у справі 25 березня, здати скаргу на пошту можна до кінця 26 травня, строк 2 місяці, відлік починається з наступного дня).
« Останнє редагування: 25 Травня 2010, 14:46:49 від Тетяна Academia »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

ХМ, чтото у меня подозрение что это решение тоже "скасовано" :(
В голосеевском суде подал забезпечення доказив(вытребование этой постановы), а в ответ пришло что эту постанову скасувалы (со слов судьи) :( . Через две недели у меня там будет слушанье опять, возьму дело для ознакомления, и тогда скажу со 100% уверенностью!

От чому менше всього треба вірити - так це словам судді!

Перепрошую. Не дуже розумію, навіщо Вам копати в Шевченківському райсуді, шукати оригінали тієї постанови. Наскільки я розумію, маємо юридичний факт: Постанова КААС у складі головуючого Горбань Т.І., суддів Попович О.В., Мамчура Я.С. від 14.01.2009 року. Постанова зареєстрована в Реєстрі судових рішень, реєстраційний номер 3307472, адреса http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/3307472.
Все. Ніхто нічого більше не повинен витребувати (подивіться в ЗАКОНІ УКРАЇНИ Про доступ до судових рішень).
Достатньо посилання на Реєстр судових рішень. Ви ж не берете в мін.юсті чи ще десь завіреної належним чином копії Конституції чи копії ЗУ "Про житлово-комунальні послуги"
Якщо судді цього недостатньо - пишете пояснення "У відповідності до ЗУ Про доступ до судових рішень ..."

Якщо я помиляюсь - досвічені юристи мене поправлять.   ;)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Хороший закон, не знал о его существовании :(
Но ответ на Ваш вопрос в нем и находится, итак читаем:
Цитувати
Стаття 8. Захист інформації, внесеної до Реєстру

 ......
     2. Не допускається вилучення судових рішень із Реєстру.
вопрос номер один: а если решение есть, но оно скасовано судом (или более высоким, или по нововыявленным обстоятельствам?!
Цитувати
...     4. У  разі  виправлення  судового   рішення   відповідно   до
процесуального  закону  його  текст  у  Реєстрі не змінюється. 
снова тоже самое!
Цитувати
До Реєстру додатково вноситься судове рішення,  яким внесено зміни до відповідного судового рішення.
и попробуй его найди :(
Цитувати
Стаття 9. Доступ до судових рішень заінтересованих осіб

     1. Особа, яка не бере (не брала) участі у справі, якщо судове рішення безпосередньо стосується її  прав,  свобод,  інтересів  чи обов'язків,   може  звернутися  до  апарату  відповідного  суду  з письмовою заявою про:

     1) надання можливості ознайомитися із судовим рішенням;

     2) надання можливості  виготовити  в  приміщенні  суду  копії
судового рішення за допомогою власних технічних засобів;

     3) виготовлення копії судового рішення апаратом суду.
2. У заяві особа повинна обґрунтувати,  чому вона вважає,  що судове рішення безпосередньо стосується її прав, свобод, інтересів чи обов'язків.

     3. Заява   розглядається   відповідальною   службовою  особою апарату  суду  невідкладно,  а  якщо  вона  потребує   додаткового вивчення, - протягом трьох робочих днів.
А эта статья еще больше мне нравится..... Главное чтобы мотивы того кто будет звернення рассматривать устроили. ;)
« Останнє редагування: 25 Травня 2010, 22:40:38 від ВАВАНчик »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Перероблена скарга. На рецензію. Користувалася касаційною скаргою на рішення по виселенню з гуртожитку.
Прошу зауважень.
ВІкторе Івановичу, підкажіть! Чи треба залишати в скарзі блок "Позивач 1 вимагав - відповідач подав зустрічний позов -  позивач 2 вимагав  - справи об`єднані в одне провадження - другий зустрічний позов суддя відхилила"?
Ціла сторінка тексту.
« Останнє редагування: 25 Травня 2010, 22:56:47 від Тетяна Academia »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Перероблена скарга. На рецензію. Користувалася касаційною скаргою на рішення по виселенню з гуртожитку.
Прошу зауважень.
ВІкторе Івановичу, підкажіть! Чи треба залишати в скарзі блок "Позивач 1 вимагав - відповідач подав зустрічний позов -  позивач 2 вимагав  - справи об`єднані в одне провадження - другий зустрічний позов суддя відхилила"?
Ціла сторінка тексту.
Мабуть, не варто. Суддя-доповідач заплутається і відмовить у відкритті провадження.
Крім того:
Деякі зауваження редакційного характеру:
Двічі допущена описка "Пповідомлення ".
В пункті "4. Порушення вимог статей 1, 214 ЦПК України" словосполучення "при будинкових"
В пункті "5. Порушення вимог статей 10, 57-60, 214 ЦПК України - виконавці не надавали відповідачам житлово-комунальні послуги, незначна кількість наданих послуг були неналежної якості" сприймається неоднозначно. Якщо послуги не надавали взагалі, то про якість послуг немає сенсу говорити.
прошу:
В пункті "4. З огляду на те, що житлово-комунальні послуги відповідачам фактично не надаються, а надані послуги були і є неналежної якості та невідповідної кількості" - аналогічно.

Додатки зайві.
Цитувати
5. Копія Постанови КААС від 14.01.2009 року.
6. Копія Постанови Шевченківського райсуду м. Києва від 05.07.2007 року у справі
2а-166/2007.
7. Копія Ухвала КААС від 23.12.2008 року у справі 22-а-5383/08.
8. Копія Постанови Шевченківського райсуду м. Києва від 06.03.2007 року у справі
2а-412/07.
9. Копія Ухвали КААС від 17.07.2008 року у справі 22-а-16/08.
10.  Правовий аналіз порушень норм процесуального права в рішенні Солом’янського районного суду від 07.10.2009 року у справі 2-119/09.
11. Копія журналу судового засідання Апеляційного суду м. Києва від 25.03.2010 року у справі № 22-801/10.
12. Копія ухвали колегії суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України від 21.05.2008 року.
Вистачило б  посилання на першоджерела.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Викладаю текст, що поїхав на Пилипа Орлика. Як з`ясувалось, індекс у них 01024.
Прибрала з скарги додатки з "правовим аналізом". Вони свою справу по структуруванню думок зробили.
Довела обсяг до 8 сторінок, з них 6 - зміст.
« Останнє редагування: 26 Травня 2010, 17:44:01 від Тетяна Academia »
Записаний

Cyanide

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 34
    • Перегляд профілю
    • Email

Пропоную зібрати в одній темі всі судові справи, що стосуються "тарифів Черновецького", з усіма атрибутами, що дозволять використати посилання на судові рішення для суду, зверненбьдо органів влади і т.п.
Приблизно так, як зроблено в першому пості цієї теми.
Просто дуже важко відслідковувати, хто коли з ким судився і які результати.
Вибачте, якщо така тема вже є, я новачок тут.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Пропоную зібрати в одній темі всі судові справи, що стосуються "тарифів Черновецького", з усіма атрибутами, що дозволять використати посилання на судові рішення для суду, зверненбьдо органів влади і т.п.
Приблизно так, як зроблено в першому пості цієї теми.
Просто дуже важко відслідковувати, хто коли з ким судився і які результати.
Вибачте, якщо така тема вже є, я новачок тут.
Є такий розділ, він так названий - "Судові рішення". Тільки до наповнення руки не доходять.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email