'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Порушення судом вимог ст.222 ЦПК (надсилання копії рішення)  (Прочитано 2291 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

divchina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю

Добрий день! Проконсультуйте будь-ласка в такому питанні і як мені поступити.
1. В суді першої інстанції рішення прийнято не на мою коритсь,
2. Подав апеляційну скаргу (розглядали в декілька засідань), а я мешкаю в іншому місці і в решті решт за моєю заявою ухвалили рішення в якому мені відмовили і залишили в силі рішення суду першої інстанції,
3. Т.к. рішення було проголошено за моєї відсутності, надіслали копію рішення лише через 18 днів звичайним листом,
4. Строки на кассаційне оскарження пропущені, подав клопотання до АС про повідомлення мене про результати розгляду справи та надсилання копії рішення встановленим порядком, а також щоб повідомили чи надсилалось мені копію рішення, яким чином, чи є в матеріалах справи повідомлення про вручення,
5. Надіслали знову звичайним листом, написали "повторна копія", та що вперше за вихідним номером .... копія рішення була мені надіслана,
6. Що можна в такій ситуації зробити (окрім персонального ознайомлення в суді з матеріалами справи, дуже далеко і не можливе для мене)?
Дякую!
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Рішення апеляційного суду вступає у законну силу одразу після його проголошення. Тому в будь-якому раз, коли Ви невкладаєтеся в термін у 20 днів, потрібно разом з касаційною скаргою подавати заяву про поновлення строку на оскарження і додаватии докази поважності причин пропущення. Ви могли надати доказами копію супровідного листа ап.суду та конверт з поштовим штемпелем ( дата відправки листа ) і просити рахувати строк, як мінімум, з дати відправки листа. У Вас залишилось би десь 2  тижні на складання касаційної скарги ( вкластися можливо).
 Зараз же Вам залишається лише знову робити вигляд, що Ви нічого не отримали ( довести отримання простого листа не можливо, він поштою  ніде не реєструється) і подати скаргу на ім'я голови ап.суду про не надсилання копії рішення в яякій просити надіслати копію рішення. А також просити окремо вказати поштовий реєстраційний номер рекомендованого листа з копією рішення, якщо такий надсилався ( не той  вихідний номер, що вказує суд а саме поштовий).
Правда справа вже мабуть  у суді  першої інстанції.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email