'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов КП «Дирекція ... Деснянського району м. Києва» до cyanide  (Прочитано 6198 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Cyanide

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 34
    • Перегляд профілю
    • Email

11 червня відбулося перше засідання.
Подав заперечення. Було видно, що суддя налаштована проти мене, фактично зразу стала видавати фрази типу "Всі будуть платити, а ви не будете?" и т.п.
Представник позивача майже зразу попросив можливості переробити позовну заяву "у звязку з тим, що відкрилися нові обставини" (тут він мав на увазі, що "раптово" стало відомо про те, що квартира приватизована, хоча це вони мали б знати ще за результатами скасування СН.
Потім я зачитував клопотання.
Встиг прочитати дві заяви про зупинення розгляду по 119 ЦПК та через невідповідність СН та позову.
Після першої суддя знов зауважила, чи не здається мені, що я намагаюся затягнути час "поки інші платять". Після другої видно щось сталося, обличчя судді стало виражати коливання, суддя спитала думку представника, на що той відповідав у стилі "все фігня, все заперечую, нема ніякого порушення", після чого пішла до нарадчої кімнати на дві години.
Результат - часткове задоволення:
Ухвала від 11.06.2014:
(click to show/hide)
Після оголошення ухвали спитавши, чі є в мене ще клопотання, і коли почула, що є ще про прозовну давність та про зупинку розгляду, зі словами "Ну, це надовго", оголосила перерву майже на 2 місяці, заваживши, що і позивач просив додаткового часу.
В мене такі питання. Може, не треба було подавати заперечення проти позову зразу ж? тепер в позивача є багато часу та можливостей підготуватися. Чи можу я вносити зміни до заперечення?
Друге, все ж таки, як найкраще аргументувати неперервність позовної давності? щось в мене саме цей момент викликає тривогу...
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
В мене такі питання. Може, не треба було подавати заперечення проти позову зразу ж? тепер в позивача є багато часу та можливостей підготуватися.
Подали возражение  и получили время. Теперь и у Вас есть много времени чтобы достаточно хорошо подготовиться. Разве кто-то отказывается от ЖКУ, отказываются платить неизвестно за что. Пусть истец докажет предоставление ЖКУ по дому. Перечень услуг не доказательства. Какие должны быть подтверждения в предоставлении ЖКУ на форуме много материала. Делайте подборку материалов. Истец предоставит доказательства (если предоставит!) потребуете перерыв для ознакомления.
 От Вас должно быть возражение на ненадлежащие доказательства. Не простое заявление, а изложенные твердые обоснования. 
Вопрос наличия доказательств предоставления услуг и законность применяемых тарифов является ключевым в суде. По этим позициям суды выносят свои решения. Чем больше будете изучать эти вопросы, тем уверенней будете отбивать разную ерунду в суде и докажите их отсутствие или применение незаконных тарифов.

Цитувати
Чи можу я вносити зміни до заперечення?
До перехода суда к рассмотрению по существу (по сути) можете вносить дополнения, уточнения, предоставлять доказательства, истребовать доказательства и все другое, что считаете необходимым для своей защиты. При отказе судом в принятии, можете делать повторную подачу этих заявлений.

Цитувати
Друге, все ж таки, як найкраще аргументувати неперервність позовної давності? щось в мене саме цей момент викликає тривогу...
Очень хорошо об этом растолковал Юрий Васильевич:
Разве не от последней оплаты за ЖКУ ведется отсчет срока исковой давности? Как здесь сформируется период более 3-х лет?
Не від "оплаты за ЖКУ" а від
Цитувати
Стаття 261. Початок перебігу позовної давності
1. Перебіг позовної давності починається від дня, коли особа довідалася або могла довідатися про порушення свого права або про особу, яка його порушила.
Порушенням права в даному випадку є НЕСПЛАТА за послугу, тобто винекнення боргу. А дізнаються комунальники про порушення права 20 числа місяця наступного за розрахунковим ( бо сплачувати за розрахунковий місяць споживач має до 20 числа місяця наступного за розрахунковим), бо не можуть не дізнатись, тому що "ведуть бухгалтерію".
Тобто , дізнавшись в лютому що Ви не сплатили ( не повністю сплатили) за січень 20хх року, комунальники мають три роки ( до лютого 20хх +3) для звернення до суду. І так по кожному окремому неплатежу.  На практиці суди рахують у зворотньому порядку. Від дати звернення до суду відлічують назад три роки і все, що виникло до вирахованої дати, є поза межами строку позовної давності.
Пишите заявление придерживаясь пояснению Ю.В. Он показал как определяется срок исковой давности судами, это не для нас. Надо изложить заявление как разъясняет Ю.В.
Записаний

Cyanide

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 34
    • Перегляд профілю
    • Email

04.08.2014 відбулося друге засідання.
Представник позивача надав купу додаткових матеріалів, половина, на мій погляд - макулатура. Після того, як я тільки почав про те, що мені необхідно час для ознайомлення, суддя моментально оголосила перерву до 2 вересня.
А я планував подати заяви про застосування позовної давності, клопотання про призупинення у звязку з незавершеними процесами по справам № 2а-9037/11/2670 та № 2а-9480/11/2670 та клопотання про витребування доказів. Не склалося.

Матеріали, що подав представник позивача:
1. Роздруківку з Ліги РКМДА № 1041 від 26.06.2013
2. Додаток до згаданого РКМДА - Статут КП "Дирекція" (даю лише першу ст. з печаткою, сам текст є за лінком вище)
(click to show/hide)
3. Договір між КП "Житлорембутсервіс" та КП "Дирекція"
(click to show/hide)
3. Таблиця тарифів на ЖКП з квітня 2008 р. для будинка чомусь за адресою Данькевича, 15.
(click to show/hide)
4. Заява про зменшення позовних вимог з іншими підставами, ніж в основній заяві (враховано, що квартира у приватній власності)
(click to show/hide)
5. Додаток до заяви - нова версія "Розрахунку заборгованості".
(click to show/hide)

Ще питання: я можу подавати доповнення до свого заперечення проти позову (чи як його назвати)? Я можу робити це на будь-якій стадії процесу чи під час попереднього розгляду (це те, що зараз, вірно?). Як я буду знати, що стадія попереднього розгляду закінчилася?
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати
Представник позивача надав купу додаткових матеріалів, половина, на мій погляд - макулатура. Після того, як я тільки почав про те, що мені необхідно час для ознайомлення, суддя моментально оголосила перерву до 2 вересня.

 У Вас заборгованість є? Ви її не заперечуєте?
Записаний

Cyanide

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 34
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
У Вас заборгованість є?
З т.з. КП "Дирекція"  - є. І звісно, я це заперечую.
Але якщо підійти з т.з. сплати за тарифами, які насправді були законними, то це досить складне питання, оскільки оплата здійснювалася дещо хаотично.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Ще питання: я можу подавати доповнення до свого заперечення проти позову (чи як його назвати)? Я можу робити це на будь-якій стадії процесу чи під час попереднього розгляду (це те, що зараз, вірно?). Як я буду знати, що стадія попереднього розгляду закінчилася?

Вже з судової повістки і ухвали про відкритя провадження можна побачити -призначено попереднє судове засідання чи судовий розгляд (так має бути за ЦПК). Заперечення і доповнення на них (додаткові заперечення) подаються до судового розгляду справи (через канцелярію чи суду в засідання) і озвучуються, як правило, до стадії дослідження доказів. Після цього можливі додаткові пояснення. Стадія попереднього розгляду завершується початком пояснень сторін по суті справи. Всі відповіді на питання містяться у ЦПК.
« Останнє редагування: 06 Серпня 2014, 20:39:48 від Перо »
Записаний

Cyanide

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 34
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Позов КП «Дирекція ... » до cyanide
« Reply #21 : 16 Вересня 2014, 11:49:07 »

02.09.2014 відбулося чергове засідання.
Подав доповнення до заперечення, в якому критикував подані того разу, стороною позивача матеріали, зокрема вказував на помилки у "Розрахунку боргу", на неточності в переліку тарифів та додав копію недавнішнього рішення по справі № 2а-118/11.
Також подав три клопотання по призупиненню провадження до вирішення справ № 2а-9037/11/2670, № 2а-9480/11/2670, № 2а-5954/11/2670.
Представник позивача заявив, що усі ці справи не мають ніякого відношення до моєї, оскільки відповідач не приймав у них участі. На мої зауваження, що то не цивільні, а адміністративні справи, не відреагував і продовжував наполягати на своєму.
Суд знов взяв паузу до 22.09.2014, пообіцявши розпочати наступне засідання оголошенням ухвали по моїм клопотанням.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email