'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Київенерго нарахувало борг за 2003 рік.  (Прочитано 6804 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Alvako

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю

Добрий день!
Прийшло повідомлення про борг за електроенергію. (м.Київ, вул.Ольжича, 14). Відвідавши сервісну дільницю Київнерго (вул. Волоська, 42) я взнав, що борг появився у 2003-2004 році.
Я купив дану квартиру у 2005 році, при цьому ріелтор надав мені довідку про відсутність заборгованостей по ЖКП. Довідку в оригіналі я віддав у банк, так як брав кредит на квартиру (дзвонив у банк, мою справу вже здали в архів, при написанні заяви можуть підняти архів, та знайти дану довідку).
Квитанції про сплату за електроенергію маю з моменту купівлі квартири, з 2005 року.
На Волоській сказали, або заплачу борг, або за місяць відключать мою квартиру від споживання електроенергії. Я попросив роздруківку, де б я бачив, де, за який період утворився борг - мені відмовили, проте дали квитанцію на сплату боргу з показником лічильника на сьогоднішній день. Тепер я, як сліпе цуценя, маю платити невідомо який борг. Я впевнений, що попередні власники справно платили всі комунальні послуги, я довгий час підтримував з ними стосунки.
Хотів би взнати:
1. В квитанціях написано: "Зберігати 3 роки". Чи є закон про дію боргів після трьох років?
2. Як взнати виписку по рахунку за 2003-2004 рік, коли утворився борг (в Київенерго у такій виписці відмовили)?
3. Чи повинен я платити борг попереднього власника?
З повагою, Олександр
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Київенерго нарахувало борг за 2003 рік.
« Reply #1 : 24 Жовтня 2011, 12:39:56 »

вопрос №1
У Вас есть договор?
Записаний

Alvako

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
Re: Київенерго нарахувало борг за 2003 рік.
« Reply #2 : 24 Жовтня 2011, 13:17:05 »

Договору з Київенерго на руках немає. Коли я купував квартиру, переоформлення договорів всіх комунальних послуг банк передав ЖЕКу (за відповідну плату). Особисто я переоформлював договір тільки на телефон. Коли на Волоській звіряв квітанції - у них фігурувало моє прізвище, тобто договір є, напевне в ЖЕКу.
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: Київенерго нарахувало борг за 2003 рік.
« Reply #3 : 24 Жовтня 2011, 14:35:15 »

Якщо Ви вже отримали від них
Цитувати
квитанцію на сплату боргу з показником лічильника на сьогоднішній день
але  сплачуєте за електроенергію на їх рахунок із зазначенням попередніх/останніх показників - негайно кидайте їм письмову Вимогу стосовно офіційного роз,яснення нарахованого боргу (з попередженням про можливе відключення та його наслідків за "неочікувано" виниклий борг - до моменту з,ясування всіх обставин).
Не забудьте пригрозити їм судовим позовом з моральним і матеріальним відшкодуванням (в любому випадку).
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Київенерго нарахувало борг за 2003 рік.
« Reply #4 : 24 Жовтня 2011, 18:10:57 »

Договору з Київенерго на руках немає. Коли я купував квартиру, переоформлення договорів всіх комунальних послуг банк передав ЖЕКу (за відповідну плату). Особисто я переоформлював договір тільки на телефон. Коли на Волоській звіряв квітанції - у них фігурувало моє прізвище, тобто договір є, напевне в ЖЕКу.
А коли Ви звіряли квитанції на Волоській, то зафіксували покази лічильника електроенергії, його особистий номер, марку виробника,  після того, як стали власником квартири?
« Останнє редагування: 24 Жовтня 2011, 18:26:53 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Київенерго нарахувало борг за 2003 рік.
« Reply #5 : 24 Жовтня 2011, 18:22:19 »

Прийшло повідомлення про борг за електроенергію. Відвідавши сервісну дільницю Київнерго (вул. Волоська, 42) я взнав, що борг появився у 2003-2004 році.
Звідки у Вас інформація, що борг виник у 2003-2004 роках, а не наприклад у 2005?
« Останнє редагування: 24 Жовтня 2011, 18:27:17 від stepan »
Записаний

Alvako

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
Re: Київенерго нарахувало борг за 2003 рік.
« Reply #6 : 24 Жовтня 2011, 18:44:08 »

Покази лічильника взяли з останньої квитанції (крім того кожного місяця приходить контролер Київенерго знімає покази лічильника), сам лічильник поміняли на новий рік назад, що борг виник  у 2003-04 роках - сказали на Волоській у районному відділі Київенерго.
Записаний

Saab

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 35
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Київенерго нарахувало борг за 2003 рік.
« Reply #7 : 29 Жовтня 2011, 12:00:21 »

Я попросив роздруківку, де б я бачив, де, за який період утворився борг - мені відмовили, проте дали квитанцію на сплату боргу з показником лічильника на сьогоднішній день.

Здесь , после регистрации, вам доступны все платежи и начисления по квартире с 2003г.
Записаний

Alvako

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
Re: Київенерго нарахувало борг за 2003 рік.
« Reply #8 : 16 Листопада 2011, 09:45:45 »

Взяв довідку з банку, де брав кредит на квартиру, "Про стан розрахунків за спожиту електричну енергію" станом на 13.05.2005 (коли я купував квартиру) заборгованості немає. Довідка видана Київенерго на Волоській 42.
Я так розумію, що таким обманним способом хтось з Київенерго заробляє гроші! Понесу довідку до них, цікаво яку історію мені розкажуть цього разу!
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
Re: Київенерго нарахувало борг за 2003 рік.
« Reply #9 : 20 Листопада 2011, 13:46:29 »

напишите, пожалуйста, какой будет результат потом... когда они увидят написанное их организацией справку о том, что нет долгов на тот момент.
Записаний

Alvako

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
Re: Київенерго нарахувало борг за 2003 рік.
« Reply #10 : 22 Листопада 2011, 09:34:18 »

Вчора заніс їм справку. Сказали написати заяву на перерахунок боргу і будуть розбиратися на протязі двох тижнів.
Записаний

Alvako

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
Re: Київенерго нарахувало борг за 2003 рік.
« Reply #11 : 24 Листопада 2011, 14:32:07 »

Борг перерахували по даних довідки.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Київенерго нарахувало борг за 2003 рік.
« Reply #12 : 24 Листопада 2011, 14:52:50 »

Ну і добре.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Київенерго нарахувало борг за 2003 рік.
« Reply #13 : 24 Листопада 2011, 15:54:08 »

Бажано цей перерахунок ( або факт відсутності боргу на зазначену дату) зафіксувати документально, наприклад Актом за підписами споживача та постачальника. Щоб на майбутнє мати "захист" від претензій що постачальником висосані з пальця.
Записаний

Alvako

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
Re: Київенерго нарахувало борг за 2003 рік.
« Reply #14 : 28 Листопада 2011, 14:51:28 »

Прийшов лист з Київенерго, що на підставі моєї заяви та довідки борг перераховано на певну дату та на певний показник лічильника.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email