'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Печерськ.р/с № 2-4027/11 (суддя Цокол): КП УЖГ "Печерськжитло" до Захарченко  (Прочитано 70632 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Да! то я так і не поняв. то  яка норма матеріального права порушена ? у апеляції не знайшов
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Да! то я так і не поняв. то  яка норма матеріального права порушена ? у апеляції не знайшов

Це питання до КП УЖГ.
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Апеляція просто шедевр ;D!
"Краткость -  сестра таланта" Цитируется как совет (пишущему, говорящему) быть кратким, излагать только суть дела (шутл.-ирон.).
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Апеляційні скарги відхилено, отже рішення суду 1-ої інстанції набрало законної сили! ВІТАЄМО відповідача (зустрічного позивача) Захарченко з перемогою!  ;D Наступного тижня буде викладено ухвалу АСК.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Вітання Геннадію Олександровичу!   ;)
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Як же так - послуги ж надавалися в повному обсязі та за діючими тарифами і споживач від послуг не відмовлявся  ;D
Мої поздоровлення і вітання!!!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Вітання Геннадію Олександровичу!   ;)
Також приєднуюсь!
Записаний

Кира

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 89
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Приєднуюсь до привітань! А якою частиною рішення Цокол можна скористатись в інших справах про ЖКП? Порадьте, будь-ласка.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

А якою частиною рішення Цокол можна скористатись в інших справах про ЖКП? Порадьте, будь-ласка.

Скористатися можна запереченнями на первісний позов та апеляцію КП УЖГ, щоб ці самі доводи були корисними для інших споживачів. Судового прецеденту у нас немає, за виключенням обов'язковості постанов Верховного Суду України.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Що тут поробиш, якщо немає доказів... ;D

Геннадію Олександровичу поздоровлення!
Записаний

Lana

  • Гість

  Доброго часу суток всім, хто читає!
Історія вражаюча, приєднуюсь до привітань Геннадію!
Я зараз також знаходжусь у судовому процесі ( якщо це так можна назвати) з Печерськжитло.
Справа  теж з приводу стягнення заборгованості, але з мого нежитлового приміщення. І якби я знайшла Ваш форум трохи раніше, то й поведінка моя була б іншою у суді. А так я заявила, що готова сплатити за послуги з опалення приміщення за останні три роки ( послуги мені дійсно надавалися) але заперечую проти нарахування єксплуатаційних витрат ( оскільки ці послуги мені не надавалися).
Як би можна було поспілкуватися з Геннадієм хоча б по телефону.....певна я б дізналася чимало корисного.
Підкажіть, як це можна зробити?
Мій емєйл  Clare@mail.ru
Записаний

Lana

  • Гість

Доброго часу.
Писала повідомлення про контакт з переможцем Генадіем, але мабуть від  вже не заходить сюди. А жаль.
Прошу допомоги та роз"яснень!!! В мене схожа справа  з тим самим Позивачем " Печерськжитло". Я роздрукувала всі документи  викладені тут стосовно цієї справи, але не зовсім зрозуміла деякі моменти, поясніть будь ласка.....
1. Печерськжитло не мало повноважень та ліцензій у період з 2007 по 2009 рк? Чи не має їх і досі? Де взяти докази?
На позовній заяві від Печерськжитло в мене теж печатки немає ніякої, але не розрахунку та на довіренності юриста Є . На печатці написано - Печерська районна у м. Києві державна адміністрація. Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства Печерського району м. Києва. На бланку " Печерська районна в місті Києві державна адміністрація. Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства Печерського району м. Києва " Печерськжитло".
Це означає, що Печерськжитло привело документи у відповідність до закону? І вже не можна ссилатися у суді на  незаконність їх існування та діяльність? Розтлумачне будь ласка.
Я не юрист, та й часу в обмаль ( тількі вночі), так як я працююча матуся з маленькою дітиною.
Ще підкажіть будь ласка де можна взяти додатки, на які ссилається Геннадій?
Буду дуже вдячна за допомогу. 
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Ще підкажіть будь ласка де можна взяти додатки, на які ссилається Геннадій?

Геннадій мені повідомляв, що написав Вам листа.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email