'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Реєстрація за місцем проживання  (Прочитано 1711 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

talapishka

  • Гість

Доброго дня.

У пункті 2.2  "ПОРЯДКУ реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів"    зазначено

2.2. Для реєстрації місця проживання особа або її законний представник подає до територіального підрозділу ДМС України, а після утворення центрів надання адміністративних послуг (далі - центр) - до відповідного центру:


письмову заяву про реєстрацію місця проживання;

документ, до якого вносяться відомості про місце проживання;

квитанцію про сплату державного мита або документ про звільнення від його сплати;

талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні (у разі зміни місця проживання в межах України). Талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні не подається у разі оформлення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання;

документи, що підтверджують:

право на проживання в житлі - ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди) або інші документи. У разі відсутності зазначених документів реєстрація здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім’ї на реєстрацію місця проживання. У разі реєстрації місця проживання у центрі договір оренди житлового приміщення може бути засвідчено адміністратором центру;



У місцевому підрозділі ДМС відмовляються приймати моє свідоцтво про право власності, пояснюючи це тим, що власниками квартири є я, мої батьки і сестра, а тому потрібна згода усіх співвласників житла, хоча згода співвласників потрібна "у разі відсутності зазначених документів (свідоцтва про право власності)"

Чи правомірні такі вимоги?
Записаний

thunderclap

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 601
    • Перегляд профілю

Ви не є одноосібним власником квартири. Якщо квартира є у власності кількох осіб, то розпоряджатися нею можна за згодою всіх співвласників. Реєстрація в квартирі нової особи зачіпає права інших співвласників, а тому згода їх потрібна.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email