'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Кира

Сторінок: 1 2 [3] 4 5 6
31
Не тільки, а в тому числі й через це.
Якщо можна, то натякніть, будь ласка, які ще порушення з боку ДВС Ви бачите?

32
Тобто постанова ДВС є незаконною лише тому, що вартість квартири набагато перевищує "борг"?
А як в зазначеному випадку (100 грн. боргу) мав би діяти держвиконавець, якби він керувався законом? Запропонувати сплатити добровільно або - в разі несплати боргу - звернути стягнення на зарплату?
Вибачте за прискіпливість, але відразу розібратися складно, а строк на оскарження 10 днів.

33
Стаття 57:
                        1. Арешт  майна  боржника  застосовується  для   забезпечення реального виконання рішення.
От ДВС і застосувала прямо: щоб забезпечити стягнення близько 100 грн. накласти арешт на квартиру і заборонити відчуження в межах суми боргу. Мабуть дверні ручки познімають і продадуть з аукціона.
Проте не зрозуміло, відповідно до якої статті я можу просити скасувати цю постанову держвиконавця.

34
Вам нужно подать не только заперечення, но и зустрічний позов, наприклад, на захист прав споживачів. Принаймні при апеляційному оскарженні тоді не потрібно буде сплачувати судовий збір. Нажаль, сама чотири роки борюся з ЖЕКом, проте жодного (!) позитивного результату. Суди як не чули громадян, так і сьогодні продовжують робити, задовольняючі ЖЕКам отакі позови як у Вас.

35
Так то стягнення не проводиться. А в заголовку теми і в моєму запитанні мова про арешт майна. Якщо можна поясність, будь ласка

36
[Осеаржити у судовому порядку постанову держвиконавця про  накладення арешту.
Але ж відповідно до ЗУ Про виконавче провадження (ч.1 ст.57) держвиконавець має право (п.5 ч.3 ст.11) накласти арешт на квартиру з метою спонукання до сплати "боргу", крім того про це в заяві просив ЖЕК. Отже, посилаючись на які статті можна оскаржити зазначену постанову?

37
А если ДВС наложила арест на квартиру за 100 грн. долга? Как тогда быть?

38
Запитання / Re: Новый исполнитель услуг
« : 23 Квітня 2014, 17:44:27 »
Сделайте самостоятельный запрос  в Госземагентство о придомовом земельном участке. Он за домом не закреплен. Такое по всей Украине. У меня такая бумага есть.
 
Ваши ссылки на нормы законов в суде «не заметят». Собирайте доказательства.


Что Вам дал ответ Госземагенства? По своему опыту знаю, что суд его тоже "не видит". Так что это тоже не доказательство для украинского суда.

39
Запитання / Re: оскарження рішення ВККС
« : 22 Квітня 2014, 23:41:16 »
Дякую за оперативну відповідь.

40
Запитання / Re: оскарження рішення ВККС
« : 22 Квітня 2014, 21:50:49 »
Цитувати
Дисциплінарне стягнення до судді застосовується не пізніше шести місяців із дня відкриття Комісією провадження в дисциплінарній справі, але не пізніше року з дня вчинення  проступку, без урахування часу тимчасової непрацездатності або перебування судді у відпустці.

Подробнее об обжаловании в ВККС, образец заявления и т.д. на офиц. сайте  http://www.vkksu.gov.ua/ua/distsiplinarne-provadjennya/distsiplinarna-vidpovidalnist-suddi/

Я отримала рішення кваліфікаційної комісії з відмовою і хочу його оскаржити до суду. Тому цікавлюся тим, скільки часу маю на підготовку скарги, рахуючи від штампа на конветі...

41
Запитання / оскарження рішення ВККС
« : 22 Квітня 2014, 17:05:10 »
Підкажіть, будь-ласка, скільки часу є на оскарження рішення ВККС.

42
        В квітні 2013 р. Печерський районний суд м. Києва відкрив справу за позовом ЖЕКа (балансоутримувача) до мене про стягнення заборгованості за ЖКП. Суддя не знайшов підстав для відмови у відкритті провадження у справі. Договору між ЖЕКом і мною немає. В позові ЖЕК просив постановити рішення про стягнення суми заборгованості. Додав до позову «Розрахунок боргу», тобто таблицю з набором цифр, про справжній розрахунок мова не йде. Ухвала про відкриття – у ЄДРСР №30884481 (http://reyestr.court.gov.ua/Review/30884481).
        Аналогічно в інших справах, де позивач – ЖЕК: у ЄДРСР №32819658 (http://reyestr.court.gov.ua/Review/32819658).
        Проте, якщо позов подав споживач, то маємо іншу ухвалу: позовну заяву залишити без руху, оскільки вона не відповідає ст.16 ЦПК України, тобто вимоги визнати відсутність зобов’язань перед ЖЕКом, який ухиляється від укладення договору тощо не передбачені ст.16 ЦПК України. Цієї ухвали в ЄДРСР немає.
         Отака-то рівність перед законом ЖЕКу і мене.
         Чи є в когось ідеї, як розбивати таку позицію суду?

43
Якщо рішення суду не скасоване у зв'язку з нововиявленими обставинами, видача виконавчих листів є правомірною. Якщо скасоване -слід подати заяву про визнання листів такими, що не підлягають виконанню (ст. 369 ЦПК).

Справа зараз переглядається і остаточного рішення ще не має.  В цій ситуації як? Хіба така ситуація не перешкоджає видачі виконавчих листів?

44
Моя справа переглядається за нововиявленими обставинами. Проте в цей же час суддя, який вів її раніше - до перегляду, видав другій стороні виконавчі листи. Які правові підстави таких дій судді, адже в тій частині, в якій справа переглядається за нововиявленими обставинами, вона відповідно до ЦПК переглядається повністю з урахуванням нововиявлених обставин.

45
Последний срок подачи заявления 05.06.2013г. Один год после принятия решения.

А звідки інформація, що скаргу на суддю можна подати у ВККС тільки протягом року з дня винесення ним рішення?

Сторінок: 1 2 [3] 4 5 6

Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email