'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Апеляція на рішення суду щодо відмови по скасуванню боргу (повірка лічильників)  (Прочитано 1928 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Сергій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 42
    • Перегляд профілю

Добрий день.

Прохання порадити щодо того, на чому будувати апеляцію/дати вказівки на успішні апеляції по справам щодо повірки лічильників.

Анонімізована копія рішення суду - у вкладенні до повідомлення

Буду щиро вдячний за поради
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Щодо вимоги "скасувати борг" -справа безперспективна, бо немає такого способу судового захисту і норми матеріального права, яка регулює питання "скасування боргу". Також немає доказів сплати за повірку лічильників, що вставнлено судом. Тож -навіщо було заявляти подібний позов?
Записаний

Сергій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 42
    • Перегляд профілю

Шановний Перо,
дякую за коментар. На жаль, юридичної освіти у мене не має.

Щодо позову - він викладався тут на рецензію,
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8167.msg41786.html#msg41786

Щодо документів про повірку лічильників - був укладений договір з організацією, що має ліцензію на таку діяльність, та акт виконаних робіт

Виконавец поставив підпис оплата - 200 грн на договорі, а не оплачено, і підписи

На основі цього суддя вважає договір нікчемним. Про такий нюанс, що має стояти саме оплачено, я не оплата, я не знав.

Цікавлять поради, як саме будувати апеляцію

Щиро вдячний
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Щодо документів про повірку лічильників - був укладений договір з організацією, що має ліцензію на таку діяльність, та акт виконаних робіт

Не бачу цих документів, а з Ваших слів щодо належності доказів оплати судити важко. Щодо апеляції не можу нічого порадити. Краще складайте новий позов.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email