'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: опалення будинку  (Прочитано 3783 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: опалення будинку
« Reply #15 : 12 Березня 2020, 21:17:31 »

     Наявність нежитлових  приміщень ніяким чином не повинно позначатися на визначені одиниці тепла на 1 м. кв.»
Якщо ці приміщення опалюються, то їх наявність ЗМЕНШУЄ кількість витраченого тепла на 1 м. кв. Це елементарно...
Прикладом про «20 Гкал» я доказую, що при правильному розділені,( якщо їм так зручно рахувати з допомогою програмного комплексу поділивши на жилі та нежилі), сума в платіжці не зміниться.
20 Гкал/ 1500 м.кв.=0,013333 Гкал.м.кв.. ;    16 Гкал/ 1200м.кв.=0,013333 Гкал.м.кв.
Тобто розрахунок для мешканців залишається незмінним незалежно від наявності, чи відсутності нежилих приміщень. Я в цьому був впевнений, тому і почав боротьбу, але отримав спротив в «Київтепло».
Це не розрахунок. Цей приклад не має ніякого обгрунтування звідки взялось число 16. Якщо Теплоенерго вигадало якийсь алгоритм розподілу загального об'єму отриманих будинком Гкал на "отримані житловими" та "отримані нежитловими" приміщеннями, то хай ознайомлять Вас з ним.  А ми вже потім проаналізуємо.
хоча це прописано в постанові №633».
ПКМУ № 633 вносить зміни до ПКМУ № 630. Тому слід казати "це прописано в постанові №630".
Маючи можливість знімати показники з лічильника, я в той же час не знаю, коли зняли показники тепловики та скільки дорахували по середньому. Тобто, не знаю кінцевої цифри, без якої підрахунки не можливі.
Ви маєте право бути присутнім під час знімання показників. Маєте право отримати ці дані за запитом. Я, наприклад, вже 12 років кожен раз отримую другий прмірник акту зняття показів тепломіра у будинку. І самостійно розраховую свій платіж на один - два тижня раніше від офіційного надання платіжок.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email