Судові справи > Виконавче провадження

Щодо виконавчого провадження

(1/5) > >>

mata:
Шановні друзі,
20 грудня я здав Заяву і виконавчий лист у Виконавчу службу.
Канцелярія повідомила призвище працівника на якого розписана моя заява.
Скажіть будь ласка який алгоритм моїх подальших дій (що мені робити зараз і що потім)?

stepan:

--- Цитата: mata від 15 Січня 2012, 17:44:32 ---Скажіть будь ласка який алгоритм моїх подальших дій (що мені робити зараз і що потім)?

--- End quote ---


--- Цитувати ---
 З А К О Н   У К Р А Ї Н И

                    Про виконавче провадження
Стаття 12. Права і обов'язки сторін та інших учасників
                виконавчого провадження
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=606-14
--- End quote ---

Ознайомились?

mata:
Ознайомився.
1. 20.12 я здав документи.
2. Не пізніше 23.12 має бути постанова державного виконавця про відкриття провадження, яку він повинен видати мені і боржнику.
3. Не пізніше 24.12 я мав цю постанову отримати в своєму поштовому відділенні.
4. Сьогодні 15 січня. Я нічого не отримав. На телефонні дзвінки виконавець ховається, або розповідає що в нього не працює доступ до реєстру.

1. Що я (стягувач) можу практично зробити щоб спонукати виконавця до виконання судового рішення (Реально з практики роботи виконавчої служби)?
2. Держ реєстр - це воно:          https://trade.informjust.ua/VPDOC/GetDoc.aspx  ?
 якщо так, щоб туди зайти
то де мені взнати ЄДРВП: і Ідентифікатор доступу: ?
Якщо там нічого суттевого немає - чи можу я подати заву про надання дозвілу для ознайомлення з матеріалами справи (як в суді)?

я фізична особа, а боржник фізична особа підприємець
поясніть новачку по простому будь ласка.

stepan:

--- Цитата: mata від 15 Січня 2012, 18:49:47 ---2. Держ реєстр - це воно:          https://trade.informjust.ua/VPDOC/GetDoc.aspx  ?
 якщо так, щоб туди зайти
то де мені взнати ЄДРВП: і Ідентифікатор доступу: ?

--- End quote ---
З власного досвіду -
Ідентифікатор доступу до ЄДРВП державний виконавець вказує тільки в постановах, які надсилаються стягувачу і боржнику.
Та ще в супровідному листі до постанови.

stepan:

--- Цитата: mata від 15 Січня 2012, 18:49:47 ---Ознайомився.
1. 20.12 я здав документи.
2. Не пізніше 23.12 має бути постанова державного виконавця про відкриття провадження, яку він повинен видати мені і боржнику.
3. Не пізніше 24.12 я мав цю постанову отримати в своєму поштовому відділенні.
4. Сьогодні 15 січня. Я нічого не отримав. На телефонні дзвінки виконавець ховається, або розповідає що в нього не працює доступ до реєстру.

1. Що я (стягувач) можу практично зробити щоб спонукати виконавця до виконання судового рішення (Реально з практики роботи виконавчої служби)?

--- End quote ---
Думаю, що я в такій ситуації підійшов би на особистий прийом до державного виконавця, та задав би йому питання.
У мого ДВ прийомних дней було 2 - середа і п"ятниця, у начальника тільки понеділок.
Запитайте по телефону - коли в них прийомні дні?
Можливо вже доцільно написати та подати скаргу на бездіяльність Вашого виконавця до його керівництва?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version