'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ЖКХ отключил електроенергию. Помогите.  (Прочитано 7170 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

blaze666

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю
    • Email

Есть долг за квартплату 1800грн, пришли электрики из жека повозились в щитовых, и пропал свет в квартире. На вопрос почему отключили, врут, что не они... предлагают погасить полностью весь долг, только тогда выделят электрика.Говорят (если есть долг- электрика не будет) .. се-ня проплатил 300грн, в конце месяца смогу ещё 1000, остальное только в следующем месяце... Столько времени без электричества нереально...
P.s. Слышал что-то по поводу реструктуризации долга...
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖКХ отключил електроенергию. Помогите.
« Reply #1 : 10 Жовтня 2011, 17:24:19 »

Дії електриков Жек незаконні.
Тому підключіть дроти які вони відключили та закрийте щіток надійним замком.
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: ЖКХ отключил електроенергию. Помогите.
« Reply #2 : 10 Жовтня 2011, 18:03:11 »

Если есть прямой договор с Киевенерго (или хотябы оплата за свет проводилась отдельно на его счёт), я бы сделала следующее:

позвонила бы в Киевенерго и сказала, что какие-то неизвестные люди лазили в щитке квартирных счётчиков, после чего он стал работать в 2 раза быстрее (а со временем - вообще пропал свет в квартире).
Пусть придут их мастера и обязательно зафиксируют в акте (в 2-ух екз., подписаном Вами и соседями), что было несакционированое вмешательство в Ваши внутридомовые електросети "с возможной кражей електроенергии" (что в конечном итоге, привело к остановке жизненеобходимой услуги, Вашим неудобствам, утратам ........всё в таком роде) и пусть ЗАКОННЫЙ ПОСТАВЩИК этой услуги собственноручно возобновит свет.
 Когда получите один екз. этого Акта в руки - на следующий день пойдёте и порвёте свой Жек на куски (то есть - выставите им свой счёт за причинённый вред и прочее).
Таким способом Вы навсегда отобьёте у них охоту близко подходить к Вашей квартире.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: ЖКХ отключил електроенергию. Помогите.
« Reply #3 : 10 Жовтня 2011, 20:55:11 »

Есть долг за квартплату 1800грн, пришли электрики из жека повозились в щитовых, и пропал свет в квартире. На вопрос почему отключили, врут, что не они... предлагают погасить полностью весь долг, только тогда выделят электрика.Говорят (если есть долг- электрика не будет) .. се-ня проплатил 300грн, в конце месяца смогу ещё 1000, остальное только в следующем месяце... Столько времени без электричества нереально...
P.s. Слышал что-то по поводу реструктуризации долга...
Якщо це дійсно були електрики ЖЕК - можна відновити електроенергію самостійно. ЖЕК не має право від'єднувати споживачів. Електропостачальник при відключенні повинен принаймні попередження прислати. Це попередження повинні принести під роспис. При відключенні повинні залишати повідомлення про відключення з попередженням про відповідальність за самовольне включення. Якщо і цього не було - дії по відключенню можуть бути тільки хуліганські. В цьому випадку формально Вас ніхто не відключав. І електропостачання також можна відновити самостійно.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: ЖКХ отключил електроенергию. Помогите.
« Reply #4 : 10 Жовтня 2011, 23:53:54 »

пришли электрики из жека повозились в щитовых, и пропал свет в квартире.
Це на Борщагівці, Відрадному?
Звідки ви взяли, що то електирики з ЖЕКу?
Якщо у вас договір з Київенерго і ви все їм оплачуєте, то які підстави?
Тому напишіть заяву до Київенерго, що хулігани мабуть хотіли вкрасти лічильник, повідрізали проводи, та не встигли вкрасти.
І у заяві напишіть нехай все полагодять і все підключать.
Далі заяву в міліцію з тим самим текстом про хуліганів.

Але це зайвий раз підкреслює Люди, тримайте щиток під замком, і нікого до нього не підпускайте,
хай навіть тих, що кажуть, що вони інспектори, що звіряють покази лічильника.

Вже чула про такі випадки у Соломянському р-ні, коли приходять з ЖЕКу, кажуть, що вони прийшли перевірити покази лічильника, а насправді відрізають дроти.
« Останнє редагування: 11 Жовтня 2011, 19:58:04 від Nimfa »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖКХ отключил електроенергию. Помогите.
« Reply #5 : 11 Жовтня 2011, 01:09:14 »

В мене десь місяців два тому - раптом зникла електроенергія в квартирі.
Я подзвонив сусідці з четвертого поверху(вона завжди все знає), і запитав - чи є в неї електроенергія?
Вона каже - є. А в вас нема?
Так каже - жеківські електрики тільки що були, замінювали згорілі лампочки, може вони ще в домі, пошукайте.
Я подивився на розподільний щиток - дрот, який йшов від моєї квартири до "фази"- перерізано (мабуть бокорізами).
Я його підключив на місце.
Поки що нових "відключень" не було.
Записаний

blaze666

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖКХ отключил електроенергию. Помогите.
« Reply #6 : 12 Жовтня 2011, 09:45:43 »

Вчера взял квитанцию на 500грн, проплатил, се-ня сутра написал заявление, что обязуюсь в следующем месяце проплатить остальное.Сказали се-ня включат=)
*Надо платить вовремя... хватит с меня таких приключений.
Всем СПАСИБО!!!
Записаний

blaze666

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖКХ отключил електроенергию. Помогите.
« Reply #7 : 12 Жовтня 2011, 09:48:09 »

В мене десь місяців два тому - раптом зникла електроенергія в квартирі.
Я подзвонив сусідці з четвертого поверху(вона завжди все знає), і запитав - чи є в неї електроенергія?
Вона каже - є. А в вас нема?
Так каже - жеківські електрики тільки що були, замінювали згорілі лампочки, може вони ще в домі, пошукайте.
Я подивився на розподільний щиток - дрот, який йшов від моєї квартири до "фази"- перерізано (мабуть бокорізами).
Я його підключив на місце.
Поки що нових "відключень" не було.
Соломенский р-н , жек на б-р Лепсе. * у них база есть, кого они отключили и когда .
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖКХ отключил електроенергию. Помогите.
« Reply #8 : 12 Жовтня 2011, 13:32:04 »

В мене десь місяців два тому - раптом зникла електроенергія в квартирі.
Я подзвонив сусідці з четвертого поверху(вона завжди все знає), і запитав - чи є в неї електроенергія?
Вона каже - є. А в вас нема?
Так каже - жеківські електрики тільки що були, замінювали згорілі лампочки, може вони ще в домі, пошукайте.
Я подивився на розподільний щиток - дрот, який йшов від моєї квартири до "фази"- перерізано (мабуть бокорізами).
Я його підключив на місце.
Поки що нових "відключень" не було.
Соломенский р-н , жек на б-р Лепсе. * у них база есть, кого они отключили и когда .
На следующий день после того, как мне "отключили" электроэнергию - звонила видимо начальник ЖЕКА и очень интересовалась, когда же я наконец оплачу задолженность.
Я так понял, что она хотела узнать мою реакцию на "отключение", но я об этом(об "отключении") ей ничего не сказал.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: ЖКХ отключил електроенергию. Помогите.
« Reply #9 : 12 Жовтня 2011, 21:57:02 »

Вчера взял квитанцию на 500грн, проплатил, се-ня сутра написал заявление, что обязуюсь в следующем месяце проплатить остальное.Сказали се-ня включат=)
*Надо платить вовремя... хватит с меня таких приключений.
Всем СПАСИБО!!!
Так Ви не сплачували за е\е, треба було зразу уточнити. То з вас ще й візьмуть за підключення.
Бо є випадки відключення е\е тим, у кого немає боргів за е\е, але "борги" за інші послуги.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖКХ отключил електроенергию. Помогите.
« Reply #10 : 01 Березня 2013, 20:14:47 »

Автор: Nimfa:
Цитувати
Але це зайвий раз підкреслює Люди, тримайте щиток під замком, і нікого до нього не підпускайте, хай навіть тих, що кажуть, що вони інспектори, що звіряють покази лічильника.
Покази лічильника перевіряють контролери, а не інспектори.
Стосовно поради, то вона сумнівна.
1. Електрощиток на сходовій клітині то зона віддповідальності організації що обслуговує будинок. Але невиконання будь-яких робіт "ЖЕКа" "спише" на Ваш замок.
2. Електрощиток на сходовій клітині то зона віддповідальності організації що обслуговує будинок. Ви не вправі встановлювати свої замки і перешкоджати доступу до інхенерних мереж. Тому в разі необхідності ( чи "прикриваючись" необхідністю) "ЖЕКа" може зрізати замок і не нестиме за це відповідальності.
Записаний

Roman

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 371
    • Перегляд профілю
Re: ЖКХ отключил електроенергию. Помогите.
« Reply #11 : 05 Березня 2013, 19:33:49 »

Есть ли законная возможность перенести электросчетчик в квартиру?
Тогда вопрос несанкционированного доступа закроется.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖКХ отключил електроенергию. Помогите.
« Reply #12 : 05 Березня 2013, 19:55:23 »

Есть ли законная возможность перенести электросчетчик в квартиру?
Тогда вопрос несанкционированного доступа закроется.
Є. ПКЕЕН це допускають.
Цитувати
11. Відповідальність за збереження приладів обліку, встановлених у квартирі,  на інших об'єктах споживача, та пломб на них несе споживач.

     Відповідальність за  збереження поквартирних приладів обліку, встановлених на сходових клітках,  та пломб на  них  несе  власник будинку або організація, у віданні якої перебуває будинок.

     Перенесення приладів обліку за бажанням споживача, якщо це не суперечить   вимогам    правил    улаштування    електроустановок, виконується енергопостачальником за рахунок споживача.
Записаний

Roman

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 371
    • Перегляд профілю
Re: ЖКХ отключил електроенергию. Помогите.
« Reply #13 : 05 Березня 2013, 21:23:52 »

якщо це не суперечить вимогам правил улаштування електроустановок
Ознайомитися б з цими правилами.
Скільки може коштувати перенос у Києві?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖКХ отключил електроенергию. Помогите.
« Reply #14 : 05 Березня 2013, 22:57:47 »

якщо це не суперечить вимогам правил улаштування електроустановок

Ознайомитися б з цими правилами.
Скільки може коштувати перенос у Києві?

http://groza.pavlabor.net/downloads/pue-1.7-2006.pdf      ПУЕ
http://fondknig.com/main/171613-pravila_ulashtuvannja_elektroustanovok.html       ПУЕ
http://eom.com.ua/index.php?action=downloads;sa=view;down=1499      ПУЕ
http://www.energiy.com.ua/PUE.html      ПУЕ
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1143-06      ПТЕЕ
Скільки коштує не знаю.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email