'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Не можу зрозуміти  (Прочитано 1750 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

patriot

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5
    • Перегляд профілю
Не можу зрозуміти
« : 25 Вересня 2010, 18:22:08 »

1. КП мені направило договори, які не відповідали Типовим договорам
2. Я направив відповідь про згоду укласти договори на інших умовах, ніж було запропоновано. При цьому тексти договорів я виклав у формі протоколів розбіжностей. В листі я зазначив строк для відповіді (надав КП 19 днів для відповіді)
3. Строк пройшов і через 3 дні КП направило мені протокол узгодження в якому відхилив всі мої пропозиції крім однієї (щодо довідкових відомостей)
От що я не можу зрозуміти.
1. КП повинно було направити мені протокол розбіжностей чи протокол узгодження розбіжностей?
2. Якщо КП направило мені свій протокол після вказаного мною строку, то це означає, що договір не укладений?
3. При зверненні до суду мені вказувати що КП відмовило мені в укладенні договорів чи проігнорувало чи як?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Не можу зрозуміти
« Reply #1 : 25 Вересня 2010, 18:46:57 »

1. КП мені направило договори, які не відповідали Типовим договорам
2. Я направив відповідь про згоду укласти договори на інших умовах, ніж було запропоновано. При цьому тексти договорів я виклав у формі протоколів розбіжностей. В листі я зазначив строк для відповіді (надав КП 19 днів для відповіді)
3. Строк пройшов і через 3 дні КП направило мені протокол узгодження в якому відхилив всі мої пропозиції крім однієї (щодо довідкових відомостей)
От що я не можу зрозуміти.
1. КП повинно було направити мені протокол розбіжностей чи протокол узгодження розбіжностей?
2. Якщо КП направило мені свій протокол після вказаного мною строку, то це означає, що договір не укладений?
3. При зверненні до суду мені вказувати що КП відмовило мені в укладенні договорів чи проігнорувало чи як?
Так, підприємство відхилило Ваш протокол розбіжностей, це означає, що договір не укладений.  Решта формальностей не має значення. У Вас є всі підстави для звернення до суду.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email