'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: інтерв`ю для газети "Факти та коментарі"  (Прочитано 3103 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ірина Рибінська

  • Гість

Шановний Викторе Івановичу!
Як і домовлялися, відправляю Вам чорновий варінт інрев`ю. Сподіваюся, що я не все перебрехала з того, що Ви мені розповіли. Але враховуючи, що на момент нашої розмови я мала температуру 38, то думаю, що щось таки перекрутила (( Тому прошу Вас дуже не гніватися, а поправити. Вихід публікації попередньо заплановано на середу 26 листопада. Але дуже попрошу Вас внести свої правки до понеділка (22 листопада), коли стаття має сдаватися в роботу. 

Заздалегідь вдячна, Ірина Рибінська
журналіст газети "Факти та коментарі"
моб. тел. 067-929-71-91, р.486-54-30, 481-28-05, gala@facts.kiev.ua
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Шановний Викторе Івановичу!
Як і домовлялися, відправляю Вам чорновий варінт інрев`ю. Сподіваюся, що я не все перебрехала з того, що Ви мені розповіли. Але враховуючи, що на момент нашої розмови я мала температуру 38, то думаю, що щось таки перекрутила (( Тому прошу Вас дуже не гніватися, а поправити. Вихід публікації попередньо заплановано на середу 26 листопада. Але дуже попрошу Вас внести свої правки до понеділка (22 листопада), коли стаття має сдаватися в роботу. 

Заздалегідь вдячна, Ірина Рибінська
журналіст газети "Факти та коментарі"
моб. тел. 067-929-71-91, р.486-54-30, 481-28-05, gala@facts.kiev.ua
Шановна Ірино, Ви непогано зафіксували основні обставини та факти. Деякі стилістичні правки тексту виділені червоним кольором. Якби мені довелося виконувати подібну роботу вперше, то навряд чи зміг би написати краще. Поздоровляю з оволодінням новою тематикою! У вкладеному файлі - скоригований текст.
« Останнє редагування: 19 Листопада 2010, 16:00:49 від gro-za »
Записаний

Ірина Рибінська

  • Гість

Інтернет-варіант статті можна побачити тут

http://fakty.ua/122981-kievskij-pensioner-vyigral-bitvu-s-zhekom
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Інтернет-варіант статті можна побачити тут

http://fakty.ua/122981-kievskij-pensioner-vyigral-bitvu-s-zhekom

Дякую, Ірино! Бажаю Вам успіхів. Можливо, Ви не залишите поза увагою цей Форум і в подальшому. Багато болючих питань виникає у громадян України після внесення змін в законодавство, а ще більше виникнуть після чергових, невдовзі очікуваних, змін. Роль журналістів у поширенні інформації щодо реальних загроз для населення - неоціненна. Лиш би на Вас не тиснули ...
На мене не можуть - руки короткі.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email