'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП "Керуюча компанія..." подала позов після скасування судового наказу  (Прочитано 131041 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А КП "Керуюча кампанія..." може за своїм статутом надавати послуги з утримання будинків, виконувати функції балансоутримувача, та виробляти і поставляти теплову енергію для потреб опалення та гарячого водопостачання.
А функції замовника ЖКП її статут вже не передбачає.
Відповідно і цілями КП "Керуюча компанія..." можно вважити(крім балансоутримання майна переданного йому майна) - надання послуг з утримання будинків, та виробництво і поставку теплової енергії.
КП має котельню?
В нових будинках котельні є.
КП "Перший український експертний центр" в м. Києві має на своєму балансі такі будинки.
Чи є такі будинки на балансі у КП "Керуюча кампанія Соломянського району м Києва" мені не відомо, але в Соломянському районі точно є будинки з власними котельнями, і кількість їх постійно зростає.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Тобто,  навіть якщо "припустити, що пунк 2 ст. 264ЦК України також стосується тільки "окремого" випадку", то однаково той вираз "до одного із кількох" включає  в себе просто одного боржника.
Якщо п.2 ст.264 ЦК України стосується не окремого одного боржника, а і тих, до кого позов(судовий наказ) не було пред"явлено, то строк позовної давності може подовжуватись на кількість боржників, які потенційно можуть бути боржниками Позивача(кредитора), за рахунок подачі заяв про судовий наказ, в межах перебігу нового строку позовної давності, який почав відраховуватись, після першого судового наказу.
Можливо я помиляюсь.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Тобто,  навіть якщо "припустити, що пунк 2 ст. 264ЦК України також стосується тільки "окремого" випадку", то однаково той вираз "до одного із кількох" включає  в себе просто одного боржника.
Якщо п.2 ст.264 ЦК України стосується не окремого одного боржника, а і тих, до кого позов(судовий наказ) не було пред"явлено, то строк позовної давності може подовжуватись на кількість боржників, які потенційно можуть бути боржниками Позивача(кредитора), за рахунок подачі заяв про судовий наказ, в межах перебігу нового строку позовної давності, який почав відраховуватись, після першого судового наказу.
Можливо я помиляюсь.
А тому я вважаю, що скасування судового наказу - повинно скасовувати і переривання строку перебігу позовної давності, так же як наприклад залишення позову без розгляду - не перериває позовну давність(ст. 265 ЦК)
« Останнє редагування: 10 Листопада 2015, 09:17:05 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Можливо я помиляюсь.
Саме так.
Цитувати
А тому я вважаю, що скасування судового наказу - повинно скасовувати і переривання строку перебігу позовної давності, так же як наприклад залишення позову без розгляду - не перериває позовну давність(ст. 265 ЦК)
Теж помилково.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Відбулось сьогодні судове засідання по цій справі.
Позивач на засідання не з"явився.
Я подав до суду через канцелярію свої "Заперечення", "Зустрічний позов", та "Заяву про забезпечення доказів".
"Зустрічний позов", та інші документи, суд прийняв, та оголосив перерву до 03.02.16р. на 9-30
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Відбулось сьогодні судове засідання по цій справі.
Позивач на засідання не з"явився.
Я подав до суду через канцелярію свої "Заперечення", "Зустрічний позов", та "Заяву про забезпечення доказів".
"Зустрічний позов", та інші документи, суд прийняв, та оголосив перерву до 03.02.16р. на 9-30
Мабуть треба було подавати "Клопотання про витребування доказів", а не "Заяву про забезпечення доказів".
Ну все одно, суддя ії ще не розглядав, а тільки сказав, що приймає "Зустрічний позов".
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

За подання "Заяви про забезпечення доказів" потрібно сплачувати судовий збір.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

За подання "Заяви про забезпечення доказів" потрібно сплачувати судовий збір.
Я в інформаційних запитах до КП "Керуюча комп." продублював всі докази, які хочу отримати, подивлюсь, може за 2 місяці до слідуючого с.з., КП надасть добровільно докази....тоді і відмовлюсь від Заяви "Про забезпечення доказів".
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email

ДЛя получения информации в ходе судебного рассмотрения лучше подавать ходатайства об истребовании доказателств, если есть сложности с их получением по предваритьельным информзапросам, заявам и др. обращениям.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Для положительного рассмотрения ходатайства об истребовании доказательств подайте в КП "Керуюча комп." запрос о предоставлении публичной информации где изложите все пункты из ходатайства в суд. Откажет КП или даст не полный ответ это и будет основанием для обращения в суд с ходатайством.
 Согласно ГПК в ходатайстве надо указать для чего необходимы истребованные доказательства, а суд уточнит факт самостоятельного обращения в КП и после ответа "нет", откажет. Может удовлетворить несколько пунктов из перечня. Лишит возможности получить доказательства и доказать свою позицию. Это из горького приобретенного опыта.
Приложите к ходатайству в суд запрос и ответ-отказ, результат рассмотрения судом ходатайства будет положительным при убедительным обосновании в необходимости доказательств.

Времени до следующего с/з 2 месяца - уложитесь.     
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

У листі відповіді мені від Позивача, на мої інформаційні запити до нього, зокрема вказано, що:
 
Цитувати
- в КП «Керуюча компанія»  відсутні ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва транспортування та постачання теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.
  - договори на постачання теплової енергії у гарячій воді протягом спірного періоду між ПАТ «Київенерго» та КП «Керуюча компанія» не укладалися.
– документи, що підтверджують виконані роботи з утримання будинків та прибудинкових територій за адресою відповідача з квітня 2010 р. по листопад 2011 р. відсутні.(термін зберігання 3 роки)
Чи можу я якось використати ці факти для захисту від вимог позивача в ході розгляду справи в суді?

Що до тарифів, які використовувала КП «Керуюча компанія» для нарахування сплати за послуги, то вказані наступні тарифи -
Цитувати
Нарахування за централізоване опалення з 01.04.2010 р. по 31.10.2012 р.
здійснювалось на підставі розпоряджень:РКМДА  № 1333 від 30.11.2009 р.,РКМДА №392 від 31.05.2010 р.,
РКМДА №1222 від 29.12.2010 р.,РКМДА №857 від 31.05.2011,

Холодна вода
Тариф 2.87 грн.(з 01.04.2010р.) - РКМДА №980 від 31.08.2009р.,  РКМДА №1141 від 30.09.2009 р.,  РКМДА№1193 від 15.10.2009 р.,  РКМДА №1332 від 30.11.2010 р.
Тариф 3,5 грн. за куб.м. (01.03.2011р. – 31.10.2012 р.) РКМДА №101 від 28.01.2011 р.,  РКМДА №858 від 06.12.2011 р.,  РКМДА №2267 від 06.12.2011 р.

Гаряча вода
Тариф 30,8 грн. на 1 особу(01.04.2010р. – 30.06.2010 р.) РКМДА №1192 від 15.09.2009 р.,  РКМДА №1333 від 30.11.2009 р.
Тариф 41,14грн. на 1 особу(з 01.07.2010р.) РКМДА №392 від 31.05.2010 р.
Тариф 54, 35 грн. на 1 особу(з 01.02.2011 р.) РКМДА №1222 від 29.12.2010 р.
Тариф 55, 61 грн. на 1 особу(з 01.03.2011р.) РКМДА №99 від 27.01.2011 р., РКМДА №857 від 31.05.2011р.

Водовідвід гар. води
Тариф 4,38 грн. на 1 особу (з 01.04.2010 р.) – РКМДА №980 від 31.08.2009 р.  РКМДА №1141від 30.09.2009 р.,  РКМДА №1332 від 30.11.2010 р.
Тариф 5, 32 грн. на 1 особу (з 01.03.2011р.) РКМДА №101 від 28.01.2011 р.  РКМДА №867 від 31.05.2011 р.
Тариф на послугу утримання будинку по адресі відповідача 2,86 грн. за 1 кв. м., який затверджено розпорядженням: РКМД А №1221 від 29.12.2010 р.
« Останнє редагування: 02 Лютого 2016, 17:01:59 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

В документах, викладених у 1 пості, не бачу  ніяких послуг крім утримання будинку.
Тому не факт, що ліцензії були потрібні.   Якщо в розрахунку боргу враховані і інші послуги, то потрібно вимагати надання розділення розрахунку по окремих послугах.
На відсутність "документи, що підтверджують виконані роботи з утримання будинків та прибудинкових територій " треба вказувати, як на відсутність доказів надання послуги. Якщо за той час є складені акти-претензії, то відсутність доказів у позивача ускладнить йому "життя".
« Останнє редагування: 10 Грудня 2018, 12:26:55 від Юрій Васильович »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

В документах, викладених у 1 пості, не бачу  ніяких послуг крім утримання будинку не видно.
Тому не факт, що ліцензії були потрібні.   Якщо в розрахунку боргу враховані і інші послуги, то потрібно вимагати надання розділення розрахунку по окремих послугах.
На мій запит КП надало мені так званий розширений розрахунок заборгованості
« Останнє редагування: 02 Лютого 2016, 20:26:11 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Перший лист розрахунку
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

В документах, викладених у 1 пості, не бачу  ніяких послуг крім утримання будинку не видно.
Тому не факт, що ліцензії були потрібні.   Якщо в розрахунку боргу враховані і інші послуги, то потрібно вимагати надання розділення розрахунку по окремих послугах.
Таким чином КП надало мені роздільний розрахунок по окремим послугам, з відповідними тарифами, які вони застосовували.
Опалення, гаряча і холодна вода, та водовідвід, враховані в розрахунку боргу.
Тільки не зрозуміло, на підставі чого КП вимагає від мене сплату боргу за опалення і гарячу воду, адже КП не укладало договорів з ПАТ "Київенерго" на постачання тепла і гарячої води, і не має ліцензії на проведення господарської діяльності з теплопостачання і транспортування гарячої і холодної води, а я не маю договору ні з КП, ні з ПАТ "Київенерго".
« Останнє редагування: 02 Лютого 2016, 20:45:36 від stepan »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email