'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Зустрічі учасників форуму  (Прочитано 33906 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Приміщення
« Reply #15 : 23 Грудня 2010, 11:01:54 »

Мене день і час влаштовує. Думаю на першій зустрічі перезнайомимось. можемо вирішити, які позови і до кого найбільш актуальні та з яких доцільніше розпочинати раніше, шоб мати кращий зиск з протистояння наши недолугим(а може самим собі на думці) нормотворцям.
Мене також влаштовує і 15:00 25.12.2010р.
« Останнє редагування: 24 Грудня 2010, 20:20:14 від Валентина »
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Приміщення
« Reply #16 : 23 Грудня 2010, 12:32:40 »

Ув. Валентина,підтримую такий план дій!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Приміщення
« Reply #17 : 23 Грудня 2010, 14:26:59 »

Мене день і час влаштовує. Думаю на першій зустрічі перезнайомимось. можемо вирішити, які позови і до кого найбільш актуальні та з яких доцільніше розпочинати раніше, шоб мати кращий зиск з протистояння наши недолугим(а може самим собі на думці) нормотворцям.
Підтримую.
Додатково. Хотілося б зібрати до купи список всіх суспільно значимих справ, що ведуть в судах учасники форуму. Як приклад - відомі справи ВІктора Івановича, низка справ, які ведуть Перо та ВАВАНчик, здобутки Валентини. Це те, що відомо мені.
На сьогодні немає в цьому повної картини  (тарифи та виконавці ЖКП в Києві, тарифи та виконавці ЖКП в інших містах, КПГІОЦ КМДА, тарифи на газ від НКРЕ, завершені успішно для споживачів справи по стягненню боргу, тощо).
За наявності систематизованого списку легше буде зрозуміти першочергові потреби в нових позовах.

Також можна обговорити засоби комунікації. Як показав досвід (в тому числі вилучення серверів io.ua) - потрібні засоби резервування. І резервні майданчики спілкування.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Приміщення
« Reply #18 : 23 Грудня 2010, 16:43:35 »

Додатково. Хотілося б зібрати до купи список всіх суспільно значимих справ, що ведуть в судах учасники форуму.

Присутнім бути не зможу, бо у цьому році потрібно позакривати "хвости" по відкритих судових провадженнях та подати документи у суди. Але я підтримую пропозиції і заявляю клопотання  :) про розгляд на зустрічі питання щодо систематизації судових справ і типових запитань на форумі. Немає доброго, коли у різних гілках з'являються окремі рішення і ухвали з питаннями їх прокоментувати, або зображення інших судових рішень не по темі, коли ця тема у гілці відхиляється від основної. У цьому питанні слід навести порядок. Слід врахувати, зо форум індексується. Можливо слід зробити так, як у прикладах моїх справ чи справ Тетяни чи В. І.: відкрита цільова гілка (бажано дати № справи по першій інстанції), в якій викладаються усі процесуальні документи з суду. Якщо у сторони справи немає можливості ці документи сканувати, обробляти та викладати -слід проробити механізм взаємодії з іншими, у кого така можливість існує. На цю "судову" гілку можна давати посилання в інших гілках, але не дискутувати у ній. І навпаки -у гілках із запитаннями давати посилання на дискусії, де надаються відповіді, щоб не плодити "дублюючих" тем. Насправді тем не так вже багато -це цільові питання укладання Типових договорів, питання перерахунків за ЖКП, процесуальні питання з приводу ведення судових справ та ін. Тобто пропоную обговорити питання організації тем на форумі, щоб це було зручним дл усіх, бо це є основний майданчик для щоденного спілкування. У 2011 році, судячи з того, як складається ситуація у сфері ЖКП, кількість судових справ і запитань значно збільшиться. Слід до цього бути готовим організаційно. :)
« Останнє редагування: 23 Грудня 2010, 16:47:59 від Перо »
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Приміщення
« Reply #19 : 23 Грудня 2010, 17:52:04 »

Колись мною підіймалася тема типових запитань і в першому варіанті сайту навіть був такий розділ. Але згодом Віктор Іванович його прикрив. Чомусь цей розділ йому заважав. Пояснити важливість цього розділу мені не вдалося. Тож в мене є така пропозиція. Користувач форуму, який у змозі побачити у форумі типове запитання, сформулювати його і відповісти, може створити тему у розділі запитання із назвою <Типове запитання: "">, в якій викласти всю інформацію. Технічно ця тема може бути "приліплена" Засновником чи Адміністратором. Якщо таких тем назбирається багато, можна буде їх виділити в окремий розділ. Такий підхід дозволить рухатися еволюційно від існуючої структури форуму.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Приміщення
« Reply #20 : 23 Грудня 2010, 18:00:26 »

Пане Андрію. Типові запитання можуть жити в режимі "закритої теми". Попередня версія типових запитань перетворювались на смітник.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Приміщення
« Reply #21 : 23 Грудня 2010, 18:07:35 »

Закрити тему не є проблемою.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Приміщення
« Reply #22 : 23 Грудня 2010, 18:14:03 »

Пане Перо! Приєднуюсь до Вашого клопотання щодо структурування тем в якості третьої особи без самостійних вимог.

Ідеї фільтрування дублюючих тем та відсікання "базарного стилю" вимагають більш відповідального підходу від всіх дописувачів форуму (це ідеально, а тому і нереально). Тому лишається метод більш жорсткого модерування. Не бачу інших засобів зберігати якість ресурсу (з цією метою, думаю, В.І. припиняв певні дискусії). В сьогоднішній ситуаці вся Європа дивиться на шановного Адміна. І розуміє, що збільшує на нього навантаження. Чим можемо допомогти, пане Адмін? Ви будете на зустрічі в суботу?
Записаний

Лана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 161
    • Перегляд профілю
Re: Приміщення
« Reply #23 : 23 Грудня 2010, 19:02:48 »

Добрый вечер участники форума
С удовольствием приму участие в запланированной встрече. Только у меня тоже есть просьба назначить ее чуть раньше хотя бы на 15,00. Есть запланированные дела которые не смогу отменить.
Но если не возможен перенос по времени то обязательно сообщите когда планируется следующая встреча.   
Спасибо за понимание
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Приміщення
« Reply #24 : 23 Грудня 2010, 19:25:28 »

Щодо часу зустрічі. Потрібна ясність. Наскільки я розумію, більшість орієнтується на 16:00. Думаю, що орієнтована тривалість зустрічі - 2 години. Оскільки вселенських питань ми все одно і не обговоримо і не вирішимо. Перша задача - познайомитись :)

Прошу ініціатора зустрічі повідомити остаточно час та контактний телефон для тих, хто заблукає.
Записаний

comfah

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Приміщення
« Reply #25 : 23 Грудня 2010, 19:44:53 »

Шановні  форумчани! Визначення часу  зустрічі залишається  за  ВАМИ. Прошу про  визначений час мене повідомити. Перша  зустріч організаційна  і  тому  запрошую  в  першу  чергу найбільше  досвідчених  та  підготовлених форумчан( В. Андрійович, Валентина, Т. Academia, Перо, Ваванчик, Валерій, Георгій (пробачте, кого  не  назвав). Зустріч  потрібна  для  визначення  стратегічного  плану взаємодії і  координації, як  типових так і  не  типових поставлених  питань. На  мою думку, відпрацьовані рекомендації для  подальшої  боротьбі, будуть висвітлюватись в одному з  розділів  сайту для допомоги іншим   громадянам. На  місці  буду о 15год.
тел. для заблукавших 050-312-38-80.   
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Приміщення
« Reply #26 : 23 Грудня 2010, 19:57:02 »

Додатково. Хотілося б зібрати до купи список всіх суспільно значимих справ, що ведуть в судах учасники форуму.
Якщо у сторони справи немає можливості ці документи сканувати, обробляти та викладати -слід проробити механізм взаємодії з іншими, у кого така можливість існує.

Можу допомогти. Звертайтесь. 
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Приміщення
« Reply #27 : 23 Грудня 2010, 20:05:54 »

Мені підходить і 15:00. Аби хтось сказав точно.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Приміщення
« Reply #28 : 23 Грудня 2010, 20:07:41 »

Цитувати
Но если не возможен перенос по времени то обязательно сообщите когда планируется следующая встреча. 
Может счначала провести первую, и увидеть на сколько она контрпродуктива (или наоборот)?!
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Приміщення
« Reply #29 : 25 Грудня 2010, 10:53:32 »

Мапа
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email