'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ПОЗОВ на перерахунок нарахувань за ЦО та ГВ на захист прав споживачів  (Прочитано 59752 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Сьогоднішнє с/з перенесено на 22 березня 2016 року на 15-00 через хворобу судді...
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Сьогоднішнє с/з перенесено на 22 березня 2016 року на 15-00 через хворобу судді...

До того часу слід долучити рахунки за січень-лютий, з яких вбачається що зростає "борг", нарахований у т. ч. за тарифами, які не підлягають застосуванню. Підстрахуйтеся також запитом до Є-Р щодо застосованих ним у його рахунках тарифів.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

До того часу слід долучити рахунки за січень-лютий, з яких вбачається що зростає "борг", нарахований у т. ч. за тарифами, які не підлягають застосуванню. Підстрахуйтеся також запитом до Є-Р щодо застосованих ним у його рахунках тарифів.
ТОВ "Євро-реконструкція" визнало у своєму запереченні, що за період з 01.07.2014 по 20.11.2014 включно вони нараховували мені плату за ЦО за тарифами, встановленими НКРЕКП від 06.06.2014 № 650.

Що до рахунків за січень-лютий 2016, то, по-перше, там "інфляційна складова боргу" та 3% річних не відображається, а само "тіло" боргу за період з 01.07.2014 по 20.11.2014 не змінюється. Натомість, в опалювальний період 2015-2016 я маю субсидію, яка у рахунках відображається і повинна перераховуватись на рахунок виконавця, але, тим не менше, борг на величину субсидії не зменшується! Тому я не хочу залучати нові рахунки як доказ у справах по перерахунку нарахувань, бо не визнаю їх.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

уточнення:
..."новий" борг на величину субсидії не зменшується.... (тобто, нові нарахування у межах соціальних норм субсидія не погашає, або погашає лише частково)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

З написаного я не розумію, про що йдеться. Отримайте в Є-Р відповідь на запит про структуру свого боргу, з якої б вбачалось, що цифра боргу складається з неправомірного тарифу. Якщо з відповіді це не буде вбачатися -витребуйте цей доказ через суд.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

З написаного я не розумію, про що йдеться. Отримайте в Є-Р відповідь на запит про структуру свого боргу, з якої б вбачалось, що цифра боргу складається з неправомірного тарифу. Якщо з відповіді це не буде вбачатися -витребуйте цей доказ через суд.
Вони надали бухгалтерську довідку нарахувань за ЦО за період жовтень 2014 року-квітень 2015 року, де фігурує тариф 9,36 грн./кв. м. Крім того, у своїх запереченнях вони фактично визнають, що керуються тарифами, які були встановлені п.55 постанови НКРКП № 650 від 06.06.14 р. Цього достатньо?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Достатьньо чи ні -це до суду питання. Про рахунки я вже писав.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Достатьньо чи ні -це до суду питання. Про рахунки я вже писав.
Що до рахунків. У своїй первісній позивній заяві від 31 серпня 2015 року я надав копії рахунків на сплату ЖКП за серпень-листопад 2014 року, а у повторно зміненій позовній заяві від 14 грудня 2015 року я надав ще й копію рахунку на сплату ЖКП за листопад 2015 року (щоб довести, що відповідач порахував 5,6 куб. м. гарячої води за чинними тарифами, яких ще не існувало до 8 травня 2015 року, коли ці 5,6 куб. м. були спожиті). Додатково я ще надам копії актів про показники квартирних лічильників холодної та гарячої води на 21 листопада 2014 року та 1 травня 2015 року. До речі - виконавець у телефонному режимі був запрошений для складання цих актів, але не прийшов. Питання: чи має право суд не залучити до справи такі акти, які підписані тільки споживачем-власником квартири та ще двома сусідами-споживачами ЖКП?

Оскільки "борг" за послугу ЦО за весь період, що оскаржується (з 01.07.2014 р. по 20.11.2014 р.) виставлено у рахунку за грудень 2014 року (це 590,31 грн., якщо врахувати, що за листопад 2014 року треба взяти 2/3 від виставленої суми), то мабуть треба надати суду й рахунок на сплату ЖКП за грудень 2014 року?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Я не бачу Ваших рахунків, тому не можу з цього приводу щось порадити. Як докази потрібно надати рахунки щодо спірного періоду, з яких би можна було побачити наявність "боргу". Подавайте клопотанням про залучення доказів: як такі рахунки (в яких "акумульовано" борг), так і показники лічильників, акти; листування з відповідачем тощо. Поясненнями суду слід довести -що у сукупності все це є належними і допустимими доказами наявності спору з відповідачем щодо його нарахувань за тарифами, які не підлягали застосуванню у спірний період. Оцінку доказам буде надавати суд.
« Останнє редагування: 03 Березня 2016, 17:36:38 від Перо »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Питання: якщо "розрахунок ціни вимоги про стягнення заборгованості за послуги з ЦО" з печаткою ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЇ" підписано "представником ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЇ", а на "бухгалтерській довідці нарахувань за послугу ЦО" стоїть підпис директор департаменту енергозбуту ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЇ" з тім самим прізвищем, то чи потрібно ще й свідоцтво від ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЇ" на ім'я цієї людини, як представника ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЇ" (воно у мене також є)?

Це мені для клопотання про долучення доказів до справи.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

І взагалі - чи потрібен ще "розрахунок ціни вимоги про стягнення заборгованості за послуги з ЦО", якщо є рахунок на сплату ЖКП за грудень 2014 року,у якому вже вказаний "борг" за послугу ЦО за весь період, що оскаржується (з 01.07.2014 р. по 20.11.2014 р.)?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Це мені для клопотання про долучення доказів до справи.

Доказів для підтвердження ЧОГО?

І взагалі - чи потрібен ще "розрахунок ціни вимоги про стягнення заборгованості за послуги з ЦО", якщо є рахунок на сплату ЖКП за грудень 2014 року,у якому вже вказаний "борг" за послугу ЦО за весь період, що оскаржується (з 01.07.2014 р. по 20.11.2014 р.)?

Потрібен КОМУ? Ви до когось висуваєте вимогу про стягнення заборгованості, що питаєте чи потрібен розрахунок ціни такої вимоги?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Це мені для клопотання про долучення доказів до справи.

Доказів для підтвердження ЧОГО?

І взагалі - чи потрібен ще "розрахунок ціни вимоги про стягнення заборгованості за послуги з ЦО", якщо є рахунок на сплату ЖКП за грудень 2014 року,у якому вже вказаний "борг" за послугу ЦО за весь період, що оскаржується (з 01.07.2014 р. по 20.11.2014 р.)?

Потрібен КОМУ? Ви до когось висуваєте вимогу про стягнення заборгованості, що питаєте чи потрібен розрахунок ціни такої вимоги?
Ви писали раніше:
Цитувати
Як докази потрібно надати рахунки щодо спірного періоду, з яких би можна було побачити наявність "боргу". Подавайте клопотанням про залучення доказів: як такі рахунки (в яких "акумульовано" борг), так і показники лічильників, акти; листування з відповідачем тощо. Поясненнями суду слід довести -що у сукупності все це є належними і допустимими доказами наявності спору з відповідачем щодо його нарахувань за тарифами, які не підлягали застосуванню у спірний період.
Вимога про стягнення заборгованості з мене висувалась виконавцем послуги ЦО в іншій справі (яка наразі зупинена) по періоду, який охоплює спірний період у цій справі за моїм позовом до виконавця послуги ЦО про перерахунок. От я і думаю - чи потрібно мені, крім:
- "рахунку на сплату ЖКП за грудень 2014 року, у якому за послугу ЦО її виконавець виставив мені «борг» у розмірі 802,41 грн. за період з жовтня по листопад 2014 року", надати ще й
- бухгалтерську довідку нарахувань за послугу ЦО за період жовтень 2014 року – квітень 2015 року, де фігурує тариф 9,36 грн./кв. м. за жовтень-листопад 2014 року, яку підписав директор департаменту енергозбуту, головний бухгалтер та начальник відділу розрахунків виконавця послуги ЦО, та
- розрахунок ціни вимоги про стягнення заборгованості за послугу з ЦО з мене, підписаний представником відповідача, з якої вбачається, що сальдо на 1 грудня 2014 року становить 802,41 грн., яке у подальшому входить у розрахунок «заборгованості» за опалювальний період 2014-2015 років.

Але на розрахунку ціни вимоги про стягнення заборгованості за послугу з ЦО з мене, немає печатки виконавця, є тільки підпис його представника, а окремо надається довіреність від виконавця послуг з ЦО та ГВ на ім'я цього представника.

От я і питаю - чи потрібно взагалі мені надавати додаткові докази про наявність спору щодо "боргу" - може достатньо рахунку на сплату ЖКП за грудень 2014 року, де вже фігурує цей "борг"? А якщо надавати - то чи потрібно ще й свідоцтво від виконавця послуги ЦО на ім'я цієї людини, як представника виконавця (воно у мене також є)?

Що до "бухгалтерської довідки нарахувань за послугу ЦО за період жовтень 2014 року – квітень 2015 року", де фігурує тариф 9,36 грн./кв. м. за жовтень-листопад 2014 року, я вважаю, що вона потрібна, бо вона свідчить, що при нарахуванні мені за спірний період на послугу ЦО виконавець цієї послуги керувався саме спірним тарифом.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Повторюю.
1) Навіщо якесь "свідоцтво" ТОВ "Євро-Реконструкція"? Для Вас це доказ ЧОГО?
2) Ваше завдання (як позивача) -надати докази порушення прав. Які саме -неодноразово писалося. Чи сприйме суд це як докази -це питання до суду, а не до Форуму. Ви знову питаєте -подавати чи не подавати, як нібито тут від когось залежить вирішення цієї дилеми.
Крім того, якщо у зупиненій справі спірний період перетинається з цією справою, то можливо краще їх об'єднати? Бо там є докази застосування до Вас спірних актів, на підставі чого може бути стягнена заборгованість, а у цій справі саме ці докази суд може кваліфікувати як відсутність доказів порушення Ваших прав?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Навіщо якесь "свідоцтво" ТОВ "Євро-Реконструкція"? Для Вас це доказ ЧОГО?
"Розрахунок ціни вимоги про стягнення заборгованості за послугу ЦО" з мене, підписаний представником відповідача - там так і написано дослівно. Тому, якщо я хочу надавати цей документ, я повинен давати й свідоцтво від ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЇ", що ця людина дійсно представляє виконавця послуг ЦО та ГВ. Якщо Ви вважаєте, що достатньо рахунку на сплату ЖКП за грудень 2014 року, у якому за послугу ЦО її виконавець виставив мені «борг» за весь період, що оскаржується, то я не буду давати додаткові докази.
Надам тільки "бухгалтерську довідку нарахувань за послугу ЦО за період жовтень 2014 року – квітень 2015 року, де фігурує тариф 9,36 грн./кв. м. за жовтень-листопад 2014 року".

якщо у зупиненій справі спірний період перетинається з цією справою, то можливо краще їх об'єднати? Бо там є докази застосування до Вас спірних актів, на підставі чого може бути стягнена заборгованість, а у цій справі саме ці докази суд може кваліфікувати як відсутність доказів порушення Ваших прав?
Як "доказ застосування до мене спірних актів" в справі "виконавець послуги ЦО проти мене", в справі "я проти того самого виконавця послуги ЦО та ГВ" "суд може кваліфікувати як відсутність доказів порушення моїх прав"?  ??? Ви хочете сказати, що якщо я надам суду "бухгалтерську довідку нарахувань за послугу ЦО за період жовтень 2014 року – квітень 2015 року", де фігурує незаконний тариф 9,36 грн./кв. м. за жовтень-листопад 2014 року, то це суд зможе трактувати як відсутність доказів порушення моїх прав? Як таке може бути? ???

Що до об'єднання справ. Може я помиляюсь, але я вважаю, що краще спочатку отримати малу тактичну перемогу (рішення про перерахунок за частину опалювального періоду) в одній справі, яку потім використати в іншій, де розглядається моя "заборгованість" по всьому опалювальному періоду, коли буде позитивне рішення в адміністративних справах по відповідних тарифах. Якщо об'єднувати - це означає одразу "заморозити" все разом на 1-2 роки...
« Останнє редагування: 13 Березня 2016, 19:49:09 від Олександр_2015 »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email