'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Как правильно начать платить ЖЭКу?  (Прочитано 23258 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #45 : 12 Лютого 2011, 16:57:39 »

Олександре, я Вас розумію. У самого приблизно така сама ситуація. Я тільки не розумію, що Ви пропонуєте робити...  Платіть собі тихенько ті суми, які від Вас вимагають і чекайте поки інші люди здобудуть для Вас справедливість.
Всі не можуть займатись одним і тим самим. Це основний принцип суспільства - кожен займається своєю справою ДЛЯ ВСІХ там, де він краще самореалізується. Я наукою займаюсь також не для себе особисто...

У кожного свій шлях, я бажаю Вам успіхів на Вашому.
Взаємно!  :)
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #46 : 12 Лютого 2011, 17:19:58 »

В договоре (в экземпляре ЖЭКа и в моем экземпляре) есть рукописная Оговорка в (Інших умовах) шариковой ручкой...   и здесь нет никаких подписей.
    Что означает оговорка?
    Это совместное заявление сторон или это заявление одной стороны?
Ничего не означает. Вообще ничего. Считайте, что ее нет. Нужно было там расписаться и поставить дату, а лучше - написать ее в протоколе разногласий.

Будет ли письменное уведомление (с подписью и печатью ЖЭКа) о наличии задолженности (начисленной до подписания договора) - нарушением договора, и вправе ли я предъявить ЖЭКу претензию по ст.18 ЗУ Про житлово-комунальні послуги о нарушении условий договора и отказаться от оплаты услуг до устранения этого нарушения?
Наверно не ЖЭКа, а "балансоутримувача", так как Ваш "ЖЭК" скорее всего - не юрлицо. Кстати, надеюсь - Вы заключили договор именно с "балансоутримувачем"?
Ответ - нет. Нужно платить по договору и хранить квитанции, в которых указывать, за какие услуги и за какой период Вы платите.
А то, что Вас будет уведомлять, что задолженность есть - это их право.
Пусть подают в суд. Заплатите за 3 года (если сразу попросите суд учесть срок исковой давности).
Если Вам "балансоутримувач" дал свои реквизиты для оплаты ЖКУ, то все ОК - платите по ним текущие платежи и спите спокойно - пеню с Вас не возьмут. А вот долг за 3 года без пени - могут (пока). Но через 3 года у Вас долга НЕ БУДЕТ!...
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #47 : 12 Лютого 2011, 18:16:12 »

В договоре (в экземпляре ЖЭКа и в моем экземпляре) есть рукописная Оговорка в (Інших умовах) шариковой ручкой...   и здесь нет никаких подписей.
    Что означает оговорка?
    Это совместное заявление сторон или это заявление одной стороны?


Ничего не означает. Вообще ничего. Считайте, что ее нет. Нужно было там расписаться и поставить дату, а лучше - написать ее в протоколе разногласий.

Ух ты, я промахнулся?
А где это прописано - подскажите pls.

Может я попрошу их дать расписаться под этой записью.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #48 : 12 Лютого 2011, 18:50:25 »

В договоре (в экземпляре ЖЭКа и в моем экземпляре) есть рукописная Оговорка в (Інших умовах) шариковой ручкой...   и здесь нет никаких подписей.
    Что означает оговорка?
    Это совместное заявление сторон или это заявление одной стороны?


Ничего не означает. Вообще ничего. Считайте, что ее нет. Нужно было там расписаться и поставить дату, а лучше - написать ее в протоколе разногласий.

Ух ты, я промахнулся?
А где это прописано - подскажите pls.

Может я попрошу их дать расписаться под этой записью.
Ничего это Вам не даст. Этим Вы их не лишите права подавать на Вас в суд по взысканию задолженности. А доказательством того, что Вы платите именно за текущие месяцы будут Ваши квитанции с указанием периодов, за которые оплачиваются конкретные услуги и договор с реквизитами. Вы договорились не о погашении долга, а о платежах за будущие ЖКУ. А захотят они подать на Вас в суд по задолженности - не помогут никакие Ваши приписки в договоре о том, что Вы не признаете долга. Они с этим не согласились в договоре. Будете платить ВСЕ текущие платежи по ЖКУ - долг зафиксируется и начнет отодвигаться в времени...
То есть - время начнет работать против ЖКО, а значит - на Вас...
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #49 : 12 Лютого 2011, 19:14:10 »

Понятно. А тут говорили, что мой платеж с назначением и датами могут просто зачислить в погашение долга и сорвать исковую давность?
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #50 : 12 Лютого 2011, 19:17:20 »

Эта оговорка именно что-бы избежать срыва исковой давности в результате действий ЖЭКа или моей ошибки при платеже.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #51 : 12 Лютого 2011, 19:49:02 »

Понятно. А тут говорили, что мой платеж с назначением и датами могут просто зачислить в погашение долга и сорвать исковую давность?
Так как Вы будете 100% оплачивать текущие ЖКУ, то долг зафиксируется. Если Вы ошибетесь с датами в платежке (к примеру, укажите 2010 год) и пройдет 1000 дней, к примеру, то за этот месяц с Вас возьмут ВДВОЙНЕ, хоть будет Ваша приписка в договоре, хоть ее там не будет.

П.С. Если, конечно, власть примет свой законопроект по пене...
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #52 : 12 Лютого 2011, 23:07:37 »

Всі не можуть займатись одним і тим самим. Це основний принцип суспільства - кожен займається своєю справою ДЛЯ ВСІХ там, де він краще самореалізується. Я наукою займаюсь також не для себе особисто...
Так, звичайно. Але, на мою думку, тут трохи інша ситуація. Вона не пов'язана з професією. Наприклад, у базових справах, які були виграні по тарифах в Києві, позивачі не були правниками за фахом.
Колись я чув, що революція відбувається, коли до неї готові 5% громадян. Те саме я вважаю дійсним і для сфери ЖКП. Але зараз відсоток громадян, які готові захищати свої права в суді значно меньший. Тож ми тут і сприяємо потихеньку його підвищенню :).
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #53 : 12 Лютого 2011, 23:40:39 »

В договоре (в экземпляре ЖЭКа и в моем экземпляре) есть рукописная Оговорка в (Інших умовах) шариковой ручкой...   и здесь нет никаких подписей.
    Что означает оговорка?
    Это совместное заявление сторон или это заявление одной стороны?


Ничего не означает. Вообще ничего. Считайте, что ее нет. Нужно было там расписаться и поставить дату, а лучше - написать ее в протоколе разногласий.

Тут, на мою думку, справа в іншому. Сторони підписали договір у двох екземплярах. Після підписання кожна сторона має свій екземпляр договору. Вважається, що одна сторона не має доступу до екземпляру договору іншої.
Таким чином, якщо Ви б додали свій надпис тільки на своєму екземплярі договору, це фальшування виявилося б порівнянням екземплярів.
Але, ситуація, коли Ваш підпис стоїть тільки на останній сторінці договору не убезпечує Вас від наступної технології фальшування. Інша сторона може викинути сторінку договору на якій не стоїть Ваш підпис і замінити її відкоригованою. Таким чином у суд будуть подані різні копії підписаного договору. Ваш письмовий додаток, з підписом, або без нього, також може бути усунутий за допомогою такої самої технології.
Вихід: підписувати кожну сторінку договору.
Зауваження: всі сторінки договору окрім останньої можуть бути викинуті і передруковані. Таким чином в суді знову будуть дві копії договорів - Ваша з підписаною кожною сторінкою, та протилежної сторони з іншим текстом та без підписів кожної сторінки. Тож суду доведеться встановлювати чи Ви сфальшували свій екземпляр і після цього підписали кожну сторінку свого договору, чи Ваші опоненти сфальшували договір і тому кожна сторінка без підпису.
Вихід: підписувати кожну сторінку договору і на останній сторінці разом із підписом зазначити: "також мною підписана кожна сторінка договору".
Таким чином, якщо Ваш додаток в "Інших умовах" існує на останній підписаній сторінці у двох екземплярах договору, можна стверджувати, що протилежна сторона підписалася під ним.
Якщо ні, і не виконані умови, які викладалися вище - інша сторона має можливість через фальшування позбутися цього надпису у своєму варіанті договору. Якщо не будуть фальшувати, то факт їх підпису під Вашими "Іншими умовами" буде встановлений.
« Останнє редагування: 12 Лютого 2011, 23:44:29 від Андрій »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #54 : 13 Лютого 2011, 00:58:33 »

Так, звичайно. Але, на мою думку, тут трохи інша ситуація. Вона не пов'язана з професією. Наприклад, у базових справах, які були виграні по тарифах в Києві, позивачі не були правниками за фахом.
Колись я чув, що революція відбувається, коли до неї готові 5% громадян. Те саме я вважаю дійсним і для сфери ЖКП. Але зараз відсоток громадян, які готові захищати свої права в суді значно меньший. Тож ми тут і сприяємо потихеньку його підвищенню :).
Це все дуже добре. Але можу сповістити Вам одну неприємну "новину": в нас раніше хоч було "кривосуддя", а тепер його взагалі немає - у нас по факту "паханат". Суди, як і Верховну раду, можна взагалі розпустити - вони потрібні владі тільки для "бутафоріі". В країні де-факто відбувся державний переворот, конституція і права людини стали пустим звуком. Тепер у нас азіатсько-монархічний тип правління кримінально-окупаційної группировки, яка діє під диктовку іншої не дружньої держави. І прийли ці люди НАЗАВЖДИ, бо йшли вони по трупам і мають кримінально-гебістське минуле. Україна для них - территорія з лохами, яких можна і треба використовувати для збагачення. Лукашенко у порівнянні з ними - дійсно "батько нації". Отака неприємна новина...
Тому я й кажу про те, що настав час "перекваліфіковуватись в управдоми" (с) О.Бендер...
Всіх благ!
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #55 : 13 Лютого 2011, 01:20:36 »

Це все дуже добре. Але можу сповістити Вам одну неприємну "новину"
Дякую за новину. Читав таке в Інтернеті. Доказів неможливості через ці причини вести судові процеси у сфері ЖКП не маю. У якості доказів привчився не розглядати відчуття, усні твердження, телевізор і газети.
« Останнє редагування: 13 Лютого 2011, 01:30:11 від Андрій »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #56 : 13 Лютого 2011, 01:24:57 »

...якщо Ваш додаток в "Інших умовах" існує на останній підписаній сторінці у двох екземплярах договору, можна стверджувати, що протилежна сторона підписалася під ним.
Якщо ні, і не виконані умови, які викладалися вище - інша сторона має можливість через фальшування позбутися цього надпису у своєму варіанті договору. Якщо не будуть фальшувати, то факт їх підпису під Вашими "Іншими умовами" буде встановлений.
Ось сам текст: "Нарахування зроблені до підписання договору не визнаю. Під час Дії договору ніякі платежі зроблені на особовий рахунок №... не можуть быти використаны в якості визнання нарахувань, що були зроблені до пыдписання цього договору".
Підпис ЖКО під ним ні до чого ЖКО не зобов'язує:
а) інша сторона щось там "не визнає" - ну то її право;
б) "поточні платежі є тільки поточними" - ну і як це заважає подати на іншу сторону до суду і вимагати заплатити заборгованість (якщо є докази, звісно)?
Цей припис ні на що не впливає.
« Останнє редагування: 13 Лютого 2011, 17:29:15 від Олександр »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #57 : 13 Лютого 2011, 01:29:59 »

Це все дуже добре. Але можу сповістити Вам одну неприємну "новину"
Дякую за новину. Але я вже не сприймаю такого роду новин без доказів. У якості доказів не приймаються відчуття, усні твердження, телевізор і газети.
Так само деякі люди і у 1937 році думали, що воронок забирає дійсно "ворогів народу", поки за ними не приїхали. Вчиться аналізувати все поле інформації...
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #58 : 13 Лютого 2011, 01:37:30 »

Це все дуже добре. Але можу сповістити Вам одну неприємну "новину"
Дякую за новину. Але я вже не сприймаю такого роду новин без доказів. У якості доказів не приймаються відчуття, усні твердження, телевізор і газети.
Так само деякі люди і у 1937 році думали, що воронок забирає дійсно "ворогів народу", поки за ними не приїхали. Вчиться аналізувати все поле інформації...
Вибачаюся, трохи змінив своє повідомлення на яке Ви посилаєтеся. Але наша полеміка вже ні про що. Зі свого боку дискусію припиняю.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #59 : 13 Лютого 2011, 01:45:08 »

...якщо Ваш додаток в "Інших умовах" існує на останній підписаній сторінці у двох екземплярах договору, можна стверджувати, що протилежна сторона підписалася під ним.
Якщо ні, і не виконані умови, які викладалися вище - інша сторона має можливість через фальшування позбутися цього надпису у своєму варіанті договору. Якщо не будуть фальшувати, то факт їх підпису під Вашими "Іншими умовами" буде встановлений.
Ось сам текст: "Нарахування зроблені до підписання договору не визнаю. Під час Дії договору ніякі платежі зроблені на особовий рахунок №... не можуть быти використаны в якості визнання нарахувань, що були зроблені до пыдписання цього договору".
Підпис ЖКО під ним ні до чого ЖКО не зобов'язує:
а) інша сторона щось там "не визнає" - ну то її право;
б) "поточні платежі є тільки поточними" - ну і як це заважає подати на іншу сторону до суду і вимагати заплатити заборгованість (якщо є докази, звісно)?
Цей припис ні на що не впливає.
Підпис зобовязує не використовувати поточні платежі в якості зарахувань по боргу, що є звичайною практикою. Питання про борг дійсно буде вирішуватись у судовому порядку, але борг буде стягуватись у такому разі за строго визначений період часу.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email