'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145283 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

р.s  скаже апеляційний суд заплатити 120 грн за ітз, заплатіть...Не спорьте...
Так все ж таки, скільки по закону треба платити за ІТЗ - 120грн., чи 30грн.?

Суму витрат на ІТЗ апеляційного розгляду скагри на рішення суду встановлює «Порядок оплати витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів, пов'язаних з розглядом цивільних та господарських справ, та їх розмірів»,
120 грн тут ні до чого.
Мені апеляційний суд в своїй ухвалі про усунення недоліків вказав заплатити 120грн за ІТЗ.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Пане степане.....читайте, у вас аналогічне на 99% рішення буде...тільки на печі не лежіть........і  шукайте в рішенні докази своєї вини..
http://reyestr.court.gov.ua/Review/12403773

В цьому рішенні я не побачив жодних заперечень відповідача.
Я хоч якось намагався зашищатись, а в цій справі відповідач визнав позов..., і в чому ж тут цікавість спору?
Ну а вина, як я зрозумів з Ваших повідомлень мені, що відповідач не довів, що позивач не надав належних доказів на підтвердження позову?
« Останнє редагування: 19 Січня 2011, 23:21:38 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Обовязково треба оставляти в себе ксерокс оплачених витрат (копії квитанції) І правильно надавати оригінали квитанції суду....щоб двічі не платити потім..адже ці квитанції можуть згубитися  по дорозі... якщо слати по почті, то цінним листом з описом вкладення
Копії я завжди роблю.
Квитанції закріплюю степлером у двох точках.
А от опис вкладення останній раз не зміг зробити, так як прийшов до пошти за 5 хвилин до закриття і з трудом умовив поштаря взагалі прийняти бандероль.А це був останній день.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
З позову видно, що жек хоче з відповідача стягнути борг внаслідок того, що, вибачте, він сидить на печі, і не платить.

 ні дояких спадкоємців жек вимог не заявляє...


stepan мабуть розраховував  що заявою про те, що "рахунок" виписано на померлу особу, а не на нього, він переконає суд в тому, що позов подано до НЕНАЛЕЖНОГО відповідача і суд відмовить позивачу. Я ж намагався пояснити, що все це потрібно було ДОВОДИТИ (варіанти можливі різні, точно підказати не знаючи деталей, не можливо).

Я у якості доказа надав суду копію свідоцтва про смерть мого батька.А доказом, я вважаю, того, що позивач попередження надсилав померлій особі - надав сам позивач, у довідці ф.3, де вказано, що власником особового рахунку є мій батько, а також зазначено що він помер.
Довідка  ф.3  http://img820.imageshack.us/img820/1203/img3401z.jpg
« Останнє редагування: 19 Січня 2011, 23:43:25 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Якщо приватна (приватизована, куплена, подарована, отримана у спадок), то які правовстановлюючі документи від ВСП Ви хотіли отримати. Свідоцтво на право власності ( чи договір дарування, куплі-продажу, свідоцтво про спадщину) та технічний паспорт квартири  мають бути у Вас.
Ви вимагаєте від позивача документи, що маєте на руках, замість того щоб вимагати докази того що позивач ніс витрати на утримання будинку, бо збитки можуть  бути тільки в тому разі, якщо позивач здійснював утримання та обслуговування будинку витрачаючи на це свої кошти замість Ваших платежів.
Доказів що послуги дійсно надавалися.
Ви мене не зрозуміли.
Я не вимагав від позивача правовстановлюючих документів, а тільки вказав на те, що вони визнали, що у них не має копії правовстановлюючих документів на мою квартиру, а отже не зрозуміло звідки вони взяли цифру про площу моєї квартири.Адже квартира може змінити свою площу, може бути наприклад перепланована, може бути добудований балкон.До речі, суддя запитала відповідача - звідки вони взяли площу моєї квартири, якщо у них немає копії правовстановлюючих.
Відповідач сказала, що не знає звідки КП УЖГ взяло величину площі, можливо з ордеру, або з так званого "плану поверху будинку".
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Останній раз пишу для вас... спеціально....запишіть собі
Дякую за пояснення.
Але якщо суддя першої інстанції вважає той рахунок-попередження який надав позивач - і є доказом того, що я не сплачую ЖКП, і цим завдаю КП збитків, а апеляційний суд каже, що підстав для скасування рішення першої інстанції не має, не пояснюючи чому, тоді що робити?
Я вимагав від позивача бухгалтерських документів які підтверджують витрати позивача, на що суддя мені сказала - "....то йдіть в бухгалтерію, і там розбирайтесь, навіщо ви в суд тягнете ці папери?"
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

а впеляційному суді просити треба скасувати рішення, і залишити позовну заяву без розгляду..я вам про це писав раніше..викладайте рішення, я вам складу апеляцію.
Дякую!
Піду спитаю в суд, може вже готове рішення.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

а впеляційному суді просити треба скасувати рішення, і залишити позовну заяву без розгляду..я вам про це писав раніше..викладайте рішення, я вам складу апеляцію.

Отримав сьогодні нарешті копію повного рішення судді Шереметьевої від 18.01.11 по цій моїй справі.
Арк.1

http://img94.imageshack.us/img94/2682/img362e.jpg
Арк.2

http://img521.imageshack.us/img521/5499/img363h.jpg
Арк.3

http://img535.imageshack.us/img535/6499/img364x.jpg
Арк.4

http://img263.imageshack.us/img263/9205/img365n.jpg
Арк.5

http://img546.imageshack.us/img546/1799/img366.jpg
Чомусь надали копію на 3 аркушах, не прошиту.
Написав клопотання, щоб надали належним чином завірену копію рішення.
« Останнє редагування: 26 Січня 2011, 00:29:39 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Все...я вам написав...тільки прохання до  вас.. правильно заповнити .....
Дякую за допомогу!
Дуже на мій погляд красиво написана скарга!
Зроблю як Ви сказали.
Цікавить одне питання - чому мені на Вашу думку не треба йти на засідання до апеляційного суду?
Це тому, що я можу щось не те відповісти на запитання апеляційного суду, і тому програти справу, чи з іншої причини?
Ви наприклад, теж в моїй ситуації не пішли б до с.з.?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

..несіть завтра..бо терміни вже вичерпуються
За моїми підрахунками - десятий день після судового засідання 18.01.2011р. настає 28.01.2011р., в п"ятницю.
А скажіть будь ласка, якщо я програю апеляцію і касацію, то чи достатньо буде підстав в написаній Вами заяві, для того щоб подати до Европейського суду?
Чи можна в разі програшу (апел. і касац.), ще буде подати до Верховного суду, якщо знайти аналогічні рішення  з його практики(про відсутність договірних відносин, та недоведеність позовних вимог позивача його доказами)?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Якщо вам ясно, то і суду ясно і позивачу буде ясно...

Вас  зробили винним, доказів немає, по судах тягають. .
Я в суді казав, що якщо рахунки мені будуть нараховані за тарифами, які залищалися чинними після скасування судами постанов №640-643, то я згоден їх оплатити.
Суддя каже, що я таким чином частково визнав позов.
То чи не є те, що я частково визнав позов - доказом того, що я не сплачував за ЖКП, і тим самим завдав збитків позивачу?
Я щось не зовсім розумію - як позивач мав би доказати, що він несе збитки?
Можливо надати суду довідку про стан свого поточного рахунку за спірний період, де будуть вказані його витрати(на зарплату наприклад), та надходження коштів за ЖКП(від власників квартир), і ця різниця повинна складати суму позову у 1736,29грн.(звичайно з відніманням сум, які утворили всі інші боржники)?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Пане stepan! Щодо порад пана (пані) focus - "дай боже нашому теляті та й вовка з`їсти". "В действительности все не так, как на самом деле".
Як показує досвід, ніяка найідеальнно скаладена позовна заява чи апеляційна скарга - це і не гарантія і не запорука перемоги. Щодо апеляційного процесу - ймовірність 90 відсотків, суд Вам відмовить. З аргументацією "Не може правильне рішення бути скасованим з одних лише формальних міркувань". Причин тому багато. В тому числі - відсутність у Вас досвіду судових баталій. Ви той досвід зараз тільки набираєте.

Наше реальне судочинство (корумповане, "беспредельное", упереджене, фактично зрощене з адміністративною владою) дуже далеке від уявлень окремих людей "як воно повинно бути". Теоретично правильні логічні конструкції (як повинно бути, що суд повинен зробити) в наших реаліях не працюють. І судді виносять кривосудні рішення пачками. І Ви, пане stepan, це вже відчули на власному досвіді.

Борг за ЖКП -це типова справа. Як про "Дітей війни". Ми цю проблему обговорювали "в реальному просторі". Зупинити стандартний хід судового процесу можливо за наявності у Вас доказів (належних і допустимих) щодо ненадання послуг. Хоча це теж не гарантія. В моїй справі  легендарна суддя Калініченко встановила, що послуги надаються в повному обсязі незважаючи на близько 30 приєднаних до справи скарг та актів-претензій споживачів щодо відсутності послуг. Неправосудне рішення оскаржене в усіх інстанціях. Набрало законної сили. Посилання на тексти рішень і тексти скарг в дописі http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4836.msg17425.html#msg17425

Я не кажу, що поради пана (пані) focus - незаконні. Але, на мою думку, "дуже далекі вони від реалій". З дописів пана (пані) focus вбачається відсутність практичного досвіду участі в судових процесах. Принаймні у відповідь на моє прохання опублікувати чи надати посилання на судові рішення з виграними справами - тиша. Захищати ж себе доводиться виходячи з реалій, а не з ідеальних уявлень. При всьому тому Ви можете і маєте право використовувати всі можливості і всі надані вам рекомендації для захисту своїх прав. А ще - готувати доказову базу і подавати власні позови по скасуванню нарахувань за ненадані послуги, на укладення договорів, тощо.

Успіху!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Сперечатися - марна справа. Практика - критерій істини.  :)
Читайте матеріали форуму. І не тільки по моїй справі.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

якщо хочте програти, то можете все що хоч давати.. їм це тільки й треба...ніякої довідки про стан рахунку за спірний період не можна надавати суду....Це буде глупість з вашої сторони, про яку ви потім сильно пошкодуєте, але буде пізно...Вас суд підпихує до договірних відносин, і ви, як я бачу, ведетеся на це..((
Та Ви мене мабуть не зрозуміли.
Про "поточний рахунок" - це я намагався зрозуміти з точки зору позивача: які докази повинен був би надати позивач, що б ні в кого не було би сумнівів, що це є належні докази, того що вони понесли збитки, в результаті того, що я не платив.
А я не збираюсь ніяких поточних рахунків додавати, тим більше що і взяти іх мені не має де.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email


Не може прийматись до уваги також те, що відповідно до ч. 1 ст. 202 ЦК України, надання вказаних послуг без їх оплати є правочином, на підставі якого у відповідача виник обов'язок по оплаті наданих послуг.
Як слідує із наведених вище положень ч. 1 ст. 19 Закону України "Про житлово -комунальні послуги", ч. 6 ст. 10 Закону України " Про приватизацію державного житлового фонду ", правовідносини між сторонами повинні базуватись на двосторонній угоді чи договорі. Отже, одностороннє надання певних послуг споживачеві не може бути розцінене, як двосторонній правочин, що наділяє сторони відповідними правами та обов'язками.
Відповідно до ч. 3 ст. 202 ЦК України, односторонній правочин може створювати обов'язки лише для особи, яка його вчинила.

Це все дуже цікаво, але наскільки я зрозумів - суддя мені "ліпить" те, що я нібито сплачуючи квитанції за ЖКП за період який був раніше до того, як виникла оспорювальна заборгованість(тобто до травня 2007р.) - нібито "погодився з умовами та тарифами за надані послуги." http://img263.imageshack.us/img263/9205/img365n.jpg

Але це вона "домислила", не дослідивши матеріалів справи, оскільки я взагалі нічого не платив позивачу, а оплату за ЖКП до оспорювального періоду - здійснювалась моїм батьком, який був власником ОС рахунку, і який помер в квітні 2007р.(я саме тому і перестав платити ЖЕКу).
І про те коли він помер - зазначено у довідці, яку позивач надав у додатку до своєї "Позовної заяви"(Батько знятий з реестрації в ЖЕКу з 24.04.2007р. див.Довідку ф.3) http://img820.imageshack.us/img820/1203/img3401z.jpg
Може про це вказати в скарзі одним абзацем?
« Останнє редагування: 25 Січня 2011, 14:23:54 від stepan »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email