'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145297 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

в апеляції я вам сказав, що договірних відносин у вас немає, оскільки в належній (письмовій) формі ви з позивачем не досягли всіх істотних умов як це вимагає ст26 ЗУ про житлово-ком послуги, а тому на підставі ст638 Цивільно кодексу україни, договір між вами особисто і жеком не ПІДПИСАНИЙ... і твердження суду не грунтуються на законові..

в апеляції ви своє сказали також
На жаль, жодна зацікавлена особа на протязі останніх років не зверталася до мене з пропозицією укласти відповідний договір, без якого я позбавлений можливості здійснювати оплату за надані послуги на рахунки невизначених осіб

Тому ви і неплатили...а в рішенні ви і про батька і ні слова не знайдете. це ним прикриваються..

а для вас закон і договір головне.... є договір, є оплата.... немає договру, немає оплати......зара ви чекаєте на пропозицію, на яку ви не зможете відмовитися.....жек вам надасть договір для ознайомлення і підписання..ви туда зробите свої доповнення, підпишете, і зразу почтуть йти кошти на рахунки надавача послуг за виконані ним роботи

В запереченнях на цю справу http://img40.imageshack.us/img40/711/img0331qp.jpg  КП УЖГ визнало, що оскільки тариф органом самоврядування не сформовано, тому договір, який би відповідав вимогам Постанови КМУ №529 від 20.05.2009р., зі споживачем заключити по цій причині - неможливо.

Тому може переробити фразу про те, що "жодна зацікавлена особа не зверталась" - а як вона могла звертатись, якщо тариф не сформовано?
« Останнє редагування: 25 Січня 2011, 19:15:44 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

у мене  тут пару питань до вас....
1. Що у довіренності написано...чи має він право збільшувати зменшувати і т.д. позовні вимоги...
2. що то  таке за документ  Заперечення (представника)  без дати підписання і без відмітки надходження до суду з точки зору ЦПК? і чи буде він завтра у справі...
3. чи можна це заперечення вважати доказом у справі?

1)Довіреність представнику позивача:

http://img17.imageshack.us/img17/5770/img0461cr.jpg
2)Свої "Заперечення" представник позивача надала суду безпосередньо на с.засіданні, як я зрозумів не реєструючи їх в канцелярії.
Але оскільки я їх сфотографував знайомлячись зі зшитою(але не в повному обсязі) справою, і у цих "Заперечень" вже був номер(113-115), який записано в переліку всіх аркушів справи на першій сторінці справи після обкладинки, то я вважаю, що ці "Заперечення" залишаться в справі.
Перелік аркушів справи:

http://img155.imageshack.us/img155/8739/img0474wg.jpg
3) Чи можна вважати доказом в суді?
Я не знаю, бо не є фахівцем.
« Останнє редагування: 25 Січня 2011, 19:16:28 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Все...я вам написав...тільки прохання до  вас.. правильно заповнити .....
Дякую за допомогу!
Дуже на мій погляд красиво написана скарга!

Чи можна ознайомитися з текстом апел. скарги?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Прочитав я ваші заперечення...і можу вам сказати наступне..тільки не обіжайтеся.....ви немаєте поняття що таке суд у цивільному судочинстві..
Так, я це ніколи і не заперечував.
Я не маю ніякої юридичної освіти і ніколи не мав справ з судами.
А почав намагатись якось захищатися від ЖЕКів, просто щоб не здаватись без бою, коли почали підвищувати сплату за ЖКП.
Майже рік якось протягнув з ЖЕКом ("кота за хвіст"), і на тому добре.Буду і в подальшому намагатись захищатись та вчитись, в тому числі і надіюсь з Вашою допомогою.
Зокрема, хотів би навчитись подавати позови і до Верховного, і до Европейського судів.
Попереду мабуть будуть позови до мене за 2010-2011роки(після 04.2010р.) від КП "Дирекція...", та ще мабуть буде позов від ДП "Екос", де я теж не сплачую за ЖКП.
Можливо буде більш успішно для мене.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email


Cуд не вважає підставою для скасування зайвих нарахувань - ухвалення судом рішення, посилаючись на одне з рішень про скасування постанов КМДА, зокрема на рішення яке вступило в силу в січні 2009р., але зовсім не згадує інше рішення суду, про скасування тарифів, яке вступило в силу з 5липня 2007р., а саме №2-166/07, яким було скасовано розпорядження КМДА від 30.05.2007р. №641, а також не згадує постанову  від 06.03.2007р. у справі №2а-412/07, про скасування розпорядження КМДА від 30.10.2006р №1574.
« Останнє редагування: 26 Січня 2011, 00:02:39 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email


Не відповідає дійсності, відповідач не сплачував по квитанціям від ДЕЖ, це робив його померлий батько.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email


Не відповідає дійсності, не доведено позивачем, те що квартира у власності відповідача, суд задавав питання про місце мешкання відповідача, а не про наявність права власності на квартиру, позивач надав довідку від ВСП "Залізничний" про те, що копії правовстановлюючого документу у ВСП не має.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю


Не відповідає дійсності, відповідач не сплачував по квитанціям від ДЕЖ, це робив його померлий батько.

 в апеляції я вам зазначив, що ніяких договірних відносин у вас немає, і обгрунтував чому..якби у вас були договірні відносини , то кошти вже б давно падали на рахунки позивача в повному обємі.. :o

Несіть сьогодні апеляцію в суд..не тяніть резіну.
« Останнє редагування: 26 Січня 2011, 07:41:55 від focus »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

в апеляції зазначне обовязково як я сказав вище про написання вами визнання позову....позов в повному обємі  не визнаю, оскільки..
Я пам"ятаю про це, і вкажу обов"язково.
Вчора прослухав аудіозапис с.з., - те що я не визнаю позов зафіксовано ще й на початку с.з. в фонограмі.
Хотів Вас запитати:
Представник позивача на початку с.з. назвала повне своє прізвище, а в якості адреси - назвала юридичну адресу КП УЖГ, тобто вул.Соціалістична, 6.
Чи достатьо цього(повного ім"я, юридичної адеси, телефону), для того, щоб записати представника КП УЖГ, як сторону процесу?   
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Ви повинны бути готові, до того що вам будуть з будь-якої сторони чинитися перешкоди до доступу до суду.


поштові індекси зазначте обовязково, свої, жека, представника жека

якщо представник  назвла в якості адреси  юридичну адресу КП УЖГ, тобто вул.Соціалістична, 6., то і цю адресу треба в апеляції зазначати., тим паче, якщо це зафіксовано аудіозаписом., тільки поштовий індекс не забувайте також вказувати., інакше будуть чіплятися що не відповідає вимогам


Копію рішення майте на руках, належно завірену, вам ще касацію подавати, а без належно завіреної копії рішення ви не зможете правильно подати
« Останнє редагування: 26 Січня 2011, 10:19:16 від focus »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Дивно... Зникають повідомлення пана (пані) focus в цій темі. Масово. Зниклі повідомлення викликали у мене значний скептицизм щодо наявності практичного досвіду ведення судових справ у пана (пані) focus. Зниклі повідомлення містили наполегливі рекомендації (на мій погляд - мало прийнятні в відомих мені обставинах) по веденню справи (без аналізу процесуальних документів),
Зникло повідомлення з написаною для користувача stepan апеляційною скаргою.
Якщо так і потрібно учасникам форуму - тоді порядок.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Ви повинны бути готові, до того що вам будуть з будь-якої сторони чинитися перешкоди до доступу до суду.


поштові індекси зазначте обовязково, свої, жека, представника жека

якщо представник  назвла в якості адреси  юридичну адресу КП УЖГ, тобто вул.Соціалістична, 6., то і цю адресу треба в апеляції зазначати., тим паче, якщо це зафіксовано аудіозаписом., тільки поштовий індекс не забувайте також вказувати., інакше будуть чіплятися що не відповідає вимогам


Копію рішення майте на руках, належно завірену, вам ще касацію подавати, а без належно завіреної копії рішення ви не зможете правильно подати

1. Немає в Україні жека. Ну немає.

2. Щодо представника позивача. ЦПК України.
Цитувати
Стаття 38. Участь у справі представника
1. Сторона, третя особа, особа, яка відповідно до закону захищає права, свободи чи інтереси інших осіб, а також заявники та інші заінтересовані особи в справах окремого провадження (крім справ про усиновлення) можуть брати участь у цивільній справі особисто або через представника.
2. Особиста участь у справі особи не позбавляє її права мати в цій справі представника.
3. Юридичних осіб представляють їхні органи, що діють у межах повноважень, наданих їм законом, статутом чи положенням, або їх представники.
4. Державу представляють відповідні органи державної влади в межах їх компетенції через свого представника.

Стаття 119. Форма і зміст позовної заяви
1. Позовна заява подається в письмовій формі.
2. Позовна заява повинна містити:
...
2) ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі;


а як ви думаєте апеляційну скаргу подавти....ви хочете щоб ваша апеляційна скарга не відповідала ст295 цпк? адже представник позивача, це теж особа, яка бере участь у справі, її теж треба повідомити і копію скарги надати. читайте цпк ст295-297

Позовна заява була подана від КП УЖГ(позивач) з її реквізитами, http://img687.imageshack.us/img687/5471/img3381bl.jpg
представник позивача діяла в суді на основі довіреності наданій їй КП УЖГ, і представник не значилась в позовній заяві як сторона, тому - для чого мені вносити її в апеляційну скаргу, як сторону?

Досить категорична порада пана (пані) focus вважати особою, яка є учасником судового процесу дівчинку- юрисконсульта, яка веде справу в суді від імені позивача не відповідає ЦПК і свідчить про відсутність досвіду участі в судових справах.

Представник сторони - це окрема особа, яка, зокрема, залучається ухвалою суду. Або подає позов від імені позивача-довірителя.
Наявність чи відсутність представника у позивача (як учасника процесу) в цій справі можна було б встановити з шапки чи фінальних рядків позову. ТІльки фінальна частина позову не опублікована.

До речі, повідомлення focus з цією, явно абсурдною порадою, теж зникло з форуму.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email