'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145281 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Я не буду коментувати думку Тетяна Academia, у звязку з тим, що відповідач має подати скаргу, яка повинна відповідати вимогам ст. 295 ЦПК, якщо він хоче правильно організувати процес.
 
Стаття 295. Форма і зміст апеляційної скарги
  2. В апеляційній скарзі мають бути зазначені:
  3) ім'я (найменування) осіб,  які беруть участь у справі,  їх
місце проживання або місцезнаходження;
 5. До  апеляційної  скарги  додаються копії скарги та доданих
письмових матеріалів відповідно  до  кількості  осіб,  які  беруть
участь у справі.


 Стаття 215. Зміст рішення суду

  1. Рішення суду складається з:
 імен (найменувань)  сторін та інших осіб,  які брали участь у
справі;


оскільки у справі є довіренність представника позивача, і  суд її залучив до справи,то ця особа бере участь у справі на стороні позивача, хоч і представляє інтереси юнидичної особи...

Якщо відповідач хоче організувати процес, він повинен виконати цю норму закона, сплатити витрати на ІТЗ, судовий збір..А не словоблудієм займатися

 Тим паче, буде дивно бачити ситуацію, коли особа яка бере участь прийде на засідання суду, і спитає, а де моя копія матеріалів  ....

Тим паче ви не стикалися з тією нормою, коли в такому випадку апеляційний суд, своєю ухвалою встановлює, що апеляційна скарга не відповідає вимогам, оскільки не зазначано всіх осіб яків беруть участь у справі, і недодано копій...Робить він це спеціально чи ні це вже інший факт

Жек, чи відповідач, -це юридична особа, вона бути у судовому засідані не може бути фізично, за неї бере участь у справі представник, і він тоже має якісь права....в тому числі і апеляцію і касацію.,
 
http://reyestr.court.gov.ua/Review/7510592
http://reyestr.court.gov.ua/Review/3179002
http://reyestr.court.gov.ua/Review/8469578
http://reyestr.court.gov.ua/Review/6667836


тобто це особа, яка по суті, брала участь..

Те, що я стираю, повідомлення, це моя особиста справа, я не вважаю, щоб моїми набутими знаннями, потім   користувалися, так як паніТетяна Academia . це моє право..А те, що дехто хоче виграти справу, не маючи досвіду в судових справах, це вже інше питання...Філософське.

 АЛЕ я так і не почув знову від Тетяна Academia , Що ви тут можете заперечити з приводу того що я казав, крім того що я не маю досвіду...
« Останнє редагування: 26 Січня 2011, 21:43:27 від focus »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Все...я вам написав...тільки прохання до  вас.. правильно заповнити .....
Дякую за допомогу!
Дуже на мій погляд красиво написана скарга!

Чи можна ознайомитися з текстом апел. скарги?
Викладаю збережену мною копію ап. скарги, що опублікував, а потім видалив (разом з іншими, досить сумнівними з юридичної точки зору дописами) focus. Також публікую збережену корпію сторінки з іще не видаленими дописами focus.
За таких умов ресурс дуже швидко може втратити професійний статус і скотитися до рівня "базарной говорильни".
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Жек, чи відповідач, -це юридична особа, вона бути у судовому засідані не може бути фізично, за неї бере участь у справі представник, і він тоже має якісь права....в тому числі і апеляцію і касацію.,
 

тобто це особа, яка по суті, брала участь..

Те, що я стираю, повідомлення, це моя особиста справа, я не вважаю, щоб моїми набутими знаннями, потім   користувалися, так як паніТетяна Academia . це моє право..А те, що дехто хоче виграти справу, не маючи досвіду в судових справах, це вже інше питання...Філософське.

 АЛЕ я так і не почув знову від Тетяна Academia , Що ви тут можете заперечити з приводу того що я казав, крім того що я не маю досвіду...

Вважаю викладене таким, що суперечить Реєстраційній угоді на цьому сайті.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Тим паче, буде дивно бачити ситуацію, коли особа яка бере участь прийде на засідання суду, і спитає, а де моя копія матеріалів  ....
Цитувати
Жек, чи відповідач, -це юридична особа, вона бути у судовому засідані не може бути фізично, за неї бере участь у справі представник, і він тоже має якісь права....в тому числі і апеляцію і касацію.,
Так ЖЕК відповідач чи позивач?
А ця  Ваша юридична особа "фізично" скаргу читати здатна?
Цитувати
До Апеляційного суду м. Києва

Комунальне підприємство по утриманню
житлового господарства Солом’янського району м.Києва
м. Київ, вул. Соціалістична, 6
фактична адреса (див позов),,

Представник позивача Повні дані

Відповідач повні дані
І які "дані" представника буде вказувати  stepan? В нього що є домашня адреса та номер особистого телефону юрисконсульта ЖЕКу , який до того ж сьогодні один, а завтра дивись вже інший. От з`явиться замість юристконсульта інша посадова особа ЖЕКу з довіреністю і скаже дайте й мені єкземпляр, то що будемо друкувати?
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати
Тим паче, буде дивно бачити ситуацію, коли особа яка бере участь прийде на засідання суду, і спитає, а де моя копія матеріалів  ....

Цитувати
Жек, чи відповідач, -це юридична особа, вона бути у судовому засідані не може бути фізично, за неї бере участь у справі представник, і він тоже має якісь права....в тому числі і апеляцію і касацію.,

Так ЖЕК відповідач чи позивач?
А ця  Ваша юридична особа "фізично" скаргу читати здатна?
Цитувати
До Апеляційного суду м. Києва

Комунальне підприємство по утриманню
житлового господарства Солом’янського району м.Києва
м. Київ, вул. Соціалістична, 6
фактична адреса (див позов),,

Представник позивача Повні дані

Відповідач повні дані

І які "дані" представника буде вказувати  stepan? В нього що є домашня адреса та номер особистого телефону юрисконсульта ЖЕКу , який до того ж сьогодні один, а завтра дивись вже інший. От з`явиться замість юристконсульта інша посадова особа ЖЕКу з довіреністю і скаже дайте й мені єкземпляр, то що будемо друкувати?


 відповідно до статуту підприємства, у нього є органи управління..Директор,який представляє підприємство, наприклад, може подати відповідний позов, ЩО ВІН і ВІДПОВІДНО ЗРОБИВ, тому один примірник підприємтву(директору)

 Ви не переживайте... ці дані є в матеріалах справи, в даному випадку представник, скажімо Іванов, назвав свою робочу адресу. В апеляції може брати участь Іванов і Петров, Сидоров...Тільки ж треба суд організувати спочатку..

 Стаття 163. Відкриття судового засідання


 1. У призначений для розгляду справи час головуючий відкриває
судове засідання і оголошує, яка справа розглядатиметься.

     2. Секретар  судового  засідання  доповідає  судові,  хто   з
викликаних  у справі осіб з'явився в судове засідання,  чи вручено
судові  повістки  та  повідомлення  тим,  хто  не   з'явився,   та
повідомляє причини їх неявки, якщо вони відомі.

     3. Суд встановлює особи тих,  хто з'явився, а також перевіряє
повноваження представників.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/3179002
« Останнє редагування: 26 Січня 2011, 22:14:22 від focus »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Те, що я стираю, повідомлення, це моя особиста справа, я не вважаю, щоб моїми набутими знаннями, потім   користувалися, так як паніТетяна Academia . це моє право..А те, що дехто хоче виграти справу, не маючи досвіду в судових справах, це вже інше питання...Філософське.

 АЛЕ я так і не почув знову від Тетяна Academia , Що ви тут можете заперечити з приводу того що я казав, крім того що я не маю досвіду...
Взявши на себе відповідальність давати поради, тим більш так наполегливо, Ви повинні відповідати за їх якість. Вам повідомлялось, що надані рекомендації досить сумнівні з юридичної точки зору. Замість відстоювання (аргументованого) власної позиції Ви вдалися до знищення доказів  :)
На всяк випадок, щоб нові відвідувачі могли складати враження про фаховий рівень "консультантів", публікую тему, з якої почалась Ваша присутність на форумі.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Пані Тетяна Academia, я з вами спорити не буду більше, скажу лише одне, може ви зрозумієте...

З такою позицією, яка зараз у вас є, Ви праві, безумовно, беззаперечно,коли Ви скажімо, свої права захищаєте скажімо у Франції...

Однак у нас таке не проходить, і коли мені знайомі розповідають, що для того щоб судовий наказ вступив у законну силу (це років два-три тому було), поштовий правцівник, скажімо йде не до боржника(який напиклад не живе у кваритрі місяців 9), а до сусіда на пару поверхів вище, а той сусід, нічого не розуміє, і підписує, а потім суд видає судовий наказ, і боржник в шоці, що його так вставили..

і тут ніякі правила, на які ви посилалися, бачте, не допомогли.
« Останнє редагування: 26 Січня 2011, 22:47:26 від focus »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Пані Тетяна Academia, я з вами спорити не буду більше, скажу лише одне, може ви зрозумієте...

З такою позицією, яка зараз у вас є, Ви праві, безумовно, беззаперечно,коли Ви скажімо, свої права захищаєте скажімо у Франції...

Однак у нас таке не проходить, і коли мені знайомі розповідають, що для того щоб судовий наказ вступив у законну сили (це років два-три тому було), поштовий правцівник, скажімо йде не до боржника(який напиклад не живе у кваритрі місяців 9), а до сусіда на пару поверхів вище, а той сусід, нічого не розуміє, і підписує, а потім суд видає судовий наказ, і боржник в шоці, що його так вставили..

і тут ніякі правила, на які ви посилалися, бачте, не допомогли.
Ключовий елемент - " і коли мені знайомі розповідають, що для того щоб судовий наказ вступив у законну сили"
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Наявність чи відсутність представника у позивача (як учасника процесу) в цій справі можна було б встановити з шапки чи фінальних рядків позову. ТІльки фінальна частина позову не опублікована.

Шановна пані Тетяна!
Я виклав "Позовну заяву" КП УЖГ в повному обсязі, який є в справі.
Ось -
арк.3 http://img687.imageshack.us/img687/5471/img3381bl.jpg
арк.4 http://img267.imageshack.us/img267/172/img3391p.jpg
Наступним арк.5 в справі йде - Довідка від ВСП "Залізничний" ф.3 http://img820.imageshack.us/img820/1203/img3401z.jpg
А ось перелік аркушів справи http://img155.imageshack.us/img155/8739/img0474wg.jpg
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Те що у позові не зазначено представника, нічого не означає.... на момент подачі позову, справи у суді немає, представника у справі немає.... Коли відбувається суд по суті, то у справі можуть зявитися треті особи, прокурори, представники сторін, в тому числі і адвокати, Тому треба їх всіх рахувати і надавати особам, які беруть участь у справі копії.. Якщо апелянт хоче організувати суд в апеляційному порядку, він повинен, всіх у заяві зазначити, і надати їм копії, і собі також, оскільки він також є особа яка бере участь..


Пане степан, несіть сьогодні апеляцію, не тяніть...сроки закінчуються, а спорити у суді про сроки вам не бажано..., якщо ще не занесли, то свої дані у апеляції ставте на перше місце, а далі позивача, і представника, без зазначення  хто ці особи є у справі...

попередньо я думаю,  у апеляційного суда, коли буде суд, письмово, треба буде просити, ту довідку  забрати зі справи, оскільки цей доказ. здобутий з порушенням закону,

Як вбачається цей документ виданий громадянину, а громадянин, цю довідку не давав на суд.. особистими документами громадянина, без його згоди користуватися, розповчюджувати не можна (ЦК), тому цей доказ здобутий з порушенням.. (це така попередня думка)
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 07:44:08 від focus »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Те що у позові не зазначено представника, нічого не означає.... на момент подачі позову, справи у суді немає, представника у справі немає.... Коли відбувається суд по суті, то у справі можуть зявитися треті особи, прокурори, представники сторін, в тому числі і адвокати, Тому треба їх всіх рахувати і надавати особам, які беруть участь у справі копії.. Якщо апелянт хоче організувати суд в апеляційному порядку, він повинен, всіх у заяві зазначити, і надати їм копії, і собі також, оскільки він також є особа яка бере участь..


Пане степан, несіть сьогодні апеляцію, не тяніть...сроки закінчуються, а спорити у суді про сроки вам не бажано..., якщо ще не занесли, то свої дані у апеляції ставте на перше місце, а далі позивача, і представника, без зазначення  хто ці особи є у справі...

попередньо я думаю,  у апеляційного суда, коли буде суд, письмово, треба буде просити, ту довідку  забрати зі справи, оскільки цей доказ. здобутий з порушенням закону,

Як вбачається цей документ виданий громадянину, а громадянин, цю довідку не давав на суд.. особистими документами громадянина, без його згоди користуватися, розповчюджувати не можна (ЦК), тому цей доказ здобутий з порушенням.. (це така попередня думка)
Потік свідомості...
Які прокурори? Які представники, в тому числі адвокати? "Апелянт хоче організувати суд в апеляційному порядку"..
З якого Марсу Ви прилетіли?
Яке прохання "у апеляційного суда, коли буде суд, письмово, треба буде просити, ту довідку  забрати зі справи, оскільки цей доказ. здобутий з порушенням закону"
Де Ви таке бачили в цивільному процесі?
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 08:47:13 від Тетяна Academia »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Наявність чи відсутність представника у позивача (як учасника процесу) в цій справі можна було б встановити з шапки чи фінальних рядків позову. ТІльки фінальна частина позову не опублікована.

Шановна пані Тетяна!
Я виклав "Позовну заяву" КП УЖГ в повному обсязі, який є в справі.
Ось -
арк.3 http://img687.imageshack.us/img687/5471/img3381bl.jpg
арк.4 http://img267.imageshack.us/img267/172/img3391p.jpg
Наступним арк.5 в справі йде - Довідка від ВСП "Залізничний" ф.3 http://img820.imageshack.us/img820/1203/img3401z.jpg
А ось перелік аркушів справи http://img155.imageshack.us/img155/8739/img0474wg.jpg

Не веде Ваш позивач справу через представника. Викиньте з голови всю маячню, що понаписував focus
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Цитувати
Тим паче, буде дивно бачити ситуацію, коли особа яка бере участь прийде на засідання суду, і спитає, а де моя копія матеріалів  ....

Цитувати
Жек, чи відповідач, -це юридична особа, вона бути у судовому засідані не може бути фізично, за неї бере участь у справі представник, і він тоже має якісь права....в тому числі і апеляцію і касацію.,

Так ЖЕК відповідач чи позивач?
А ця  Ваша юридична особа "фізично" скаргу читати здатна?
Цитувати
До Апеляційного суду м. Києва

Комунальне підприємство по утриманню
житлового господарства Солом’янського району м.Києва
м. Київ, вул. Соціалістична, 6
фактична адреса (див позов),,

Представник позивача Повні дані

Відповідач повні дані

І які "дані" представника буде вказувати  stepan? В нього що є домашня адреса та номер особистого телефону юрисконсульта ЖЕКу , який до того ж сьогодні один, а завтра дивись вже інший. От з`явиться замість юристконсульта інша посадова особа ЖЕКу з довіреністю і скаже дайте й мені єкземпляр, то що будемо друкувати?


 відповідно до статуту підприємства, у нього є органи управління..Директор,який представляє підприємство, наприклад, може подати відповідний позов, ЩО ВІН і ВІДПОВІДНО ЗРОБИВ, тому один примірник підприємтву(директору)

 Ви не переживайте... ці дані є в матеріалах справи, в даному випадку представник, скажімо Іванов, назвав свою робочу адресу. В апеляції може брати участь Іванов і Петров, Сидоров...Тільки ж треба суд організувати спочатку..

 Стаття 163. Відкриття судового засідання


 1. У призначений для розгляду справи час головуючий відкриває
судове засідання і оголошує, яка справа розглядатиметься.

     2. Секретар  судового  засідання  доповідає  судові,  хто   з
викликаних  у справі осіб з'явився в судове засідання,  чи вручено
судові  повістки  та  повідомлення  тим,  хто  не   з'явився,   та
повідомляє причини їх неявки, якщо вони відомі.

     3. Суд встановлює особи тих,  хто з'явився, а також перевіряє
повноваження представників.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/3179002

Знову потік безсвідомого.
"Ви не переживайте... ці дані є в матеріалах справи, в даному випадку представник, скажімо Іванов, назвав свою робочу адресу. В апеляції може брати участь Іванов і Петров, Сидоров...Тільки ж треба суд організувати спочатку.."
Який представник? Вбачається відсутність у focus розуміння змісту базових термінів
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

На найближче майбутнє. З метою забезпечення юридичної чистоти порад, що надаються відвідувачам форуму. Маю намір найближчим часом в міру сил цитувати ВСІ повідомлення focus. Щоб їх могли прокоментувати досвідчені учасники форуму. Потім видалю.

Я не буду коментувати думку Тетяна Academia, у звязку з тим, що відповідач має подати скаргу, яка повинна відповідати вимогам ст. 295 ЦПК, якщо він хоче правильно організувати процес.
 
Стаття 295. Форма і зміст апеляційної скарги
  2. В апеляційній скарзі мають бути зазначені:
  3) ім'я (найменування) осіб,  які беруть участь у справі,  їх
місце проживання або місцезнаходження;
 5. До  апеляційної  скарги  додаються копії скарги та доданих
письмових матеріалів відповідно  до  кількості  осіб,  які  беруть
участь у справі.


 Стаття 215. Зміст рішення суду

  1. Рішення суду складається з:
 імен (найменувань)  сторін та інших осіб,  які брали участь у
справі;


оскільки у справі є довіренність представника позивача, і  суд її залучив до справи,то ця особа бере участь у справі на стороні позивача, хоч і представляє інтереси юнидичної особи...

Якщо відповідач хоче організувати процес, він повинен виконати цю норму закона, сплатити витрати на ІТЗ, судовий збір..А не словоблудієм займатися

 Тим паче, буде дивно бачити ситуацію, коли особа яка бере участь прийде на засідання суду, і спитає, а де моя копія матеріалів  ....

Тим паче ви не стикалися з тією нормою, коли в такому випадку апеляційний суд, своєю ухвалою встановлює, що апеляційна скарга не відповідає вимогам, оскільки не зазначано всіх осіб яків беруть участь у справі, і недодано копій...Робить він це спеціально чи ні це вже інший факт

Жек, чи відповідач, -це юридична особа, вона бути у судовому засідані не може бути фізично, за неї бере участь у справі представник, і він тоже має якісь права....в тому числі і апеляцію і касацію.,
 
http://reyestr.court.gov.ua/Review/7510592
http://reyestr.court.gov.ua/Review/3179002
http://reyestr.court.gov.ua/Review/8469578
http://reyestr.court.gov.ua/Review/6667836


тобто це особа, яка по суті, брала участь..

Те, що я стираю, повідомлення, це моя особиста справа, я не вважаю, щоб моїми набутими знаннями, потім   користувалися, так як паніТетяна Academia . це моє право..А те, що дехто хоче виграти справу, не маючи досвіду в судових справах, це вже інше питання...Філософське.

 АЛЕ я так і не почув знову від Тетяна Academia , Що ви тут можете заперечити з приводу того що я казав, крім того що я не маю досвіду...
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 09:25:21 від Тетяна Academia »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

попередньо я думаю,  у апеляційного суда, коли буде суд, письмово, треба буде просити, ту довідку  забрати зі справи, оскільки цей доказ. здобутий з порушенням закону,

Як вбачається цей документ виданий громадянину, а громадянин, цю довідку не давав на суд.. особистими документами громадянина, без його згоди користуватися, розповчюджувати не можна (ЦК), тому цей доказ здобутий з порушенням.. (це така попередня думка)

А таки й дійсно!
Довідка видана на моє ім"я, без моєї згоди.
В довідці, яка була додатком до надісланої мені поштою "Позовної заяви", нижче підписів було написано від руки - "на суд".
А в довідці, яку я сфотографував підшиту у справі, ще дописано від руки - "без предьявлення паспортів та правовстановлюючих документів".
То може про це вказати в апеляційній скарзі, що позивач не надав належних доказів про площу квартири, та що вона приватна?

http://img190.imageshack.us/img190/6626/img0469ye.jpg
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email