'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145287 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Я вже повідомляла все, що думаю з приводу творчості focus.

Абсурдна, нічим не підтвердженої вимога шукати домашні адреси та телефони ВСІХ юрисконсультів Вашого позивача, щоб розіслати їм листи щастя.

Текст скарги... Як на мене - стандартний безликий текст, взятий з якогось довідника. Без врахування реальних обставин, без дослідження допущених саме Вашою суддею порушень норм матеріального та процесуального права конкретно по ВАШІЙ справі, з посиланнями на аркуші справи. На таку скаргу отримаєте ухвалу ап. суду: "Відмовити. Не може бути правильне по суті рішення скасоване з одних формальних міркувань". І це буде правильно.

Щодо відсутності письмового договору. Ми ж обговорювали. Відсутність договору - це не підстава не оплачувати надані послуги.
Чому так? Ще раз. ЗУ Про ЖКП.
1. Послуги надаються безперебійно. (тобто витрати на їх надання КП несуть постійно).
2. Договір не підписаний, але ж послуги споживаються.
3. Чи є в справі докази, що послуги не надавались, а оплату за них вимагають?

Віктор Іванович неодноразово повідомляв: судовий захист - це робота. Марудна, кропітка, важка. І за Вас її ніхто не зробить. Або якісно зробить професійний юрист, але за дуууже великі гроші. І це буде правильно. А графоманські вправи - на то вони і вправи.
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 16:35:38 від Тетяна Academia »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Я 03.01.2011р.(в понеділок) дзвонив до Головпоштамту, і мені відповіли, що бандеролі приймають 03.01.2011р до 19:00, а на пошті, на вокзалі, в цей же день відповіли, що працюють до 18:00, а пошта біля мене працювала до 17:00.
 Можливо це був якийсь не повний робочий день?
Про які бандеролі Ви ведете мову? Нащо Вам це? Листування ведемо з використанням рекомендованих поштових відправлень (судову повістку відіслати) або цінних листів з описом та повідомленням про вручення (щоб мати доказ про короткий зміст надісланих відправлень).
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Мало, що доказів вини немає, позовна заява не відповідає вимогам закону, та ще й формально гроші незаконно стягнули..листи щастя надіслали якраз відповідачу.
Я завжди вписую представника, ту адресу, яку він назвав у судовому засіданні,і ніхто навіть і не пікає..всі суди відкривають провадження і судять, , а конкретно з точки зору права я так і нічого і не почув у творчості Тетяна Academia у цій справі..
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Мало, що доказів вини немає, позовна заява не відповідає вимогам закону, та ще й формально гроші незаконно стягнули..листи щастя надіслали якраз відповідачу.
Я завжди вписую представника, ту адресу, яку він назвав у судовому засіданні,і ніхто навіть і не пікає..всі суди відкривають провадження і судять, , а конкретно з точки зору права я так і нічого і не почув у творчості Тетяна Academia у цій справі..
Зафіксовано.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Я завжди вписую представника, ту адресу, яку він назвав у судовому засіданні,і ніхто навіть і не пікає..всі суди відкривають провадження і судять, , а конкретно з точки зору права я так і нічого і не почув у творчості Тетяна Academia у цій справі..
Будь ласка, опублікуйте процесуальні документи на підтвердження Ваших слів!
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Пане степан, майте на увазі таку думку....у апеляційній інстанції через суд, запропонувати  і підписати з свого боку мирову угоду з позивачем у письмовому вигляді(почитайте ЦПК ст175, 306)...

приблизно такого змісту...Тут треба подумати, але зміст приблизно такий...Що ви зобовязуєтеся підписати з позивачем,  договір про надання послуг, який повинен відповідати ст.26 Зу про житлово-комунальні послуги, і з моменту його  підписання сторонами, вносити кошти за виконані позивачем роботи, відповідно до договору і тарифів, встановлені органом місцевого самоврядування.. Позивач, у випадку згоди на цю пропозицію, відмовляється   від   позову, і більше з цього приводу у суд не звертається .

Тільки даний документ треба правильно буде скласти...подумати...Якщо його позивач не підпише, от вам буде доказ, що не хоче з вами підписувати договір сторона. і тоді не хотіла і зара не хоче, ухиляється, і борг виник з її вини  і тут може виявитися багато цікавих деталей...
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 22:12:59 від focus »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Відповідно до ст. 322 ЦК України власник зобов»язаний утримувати своє майно, якщо інше не встановлено договором або законом.
Якщо це неправомірно, то як це сформулювати правильно в скарзі?

якщо інше не встановлено договором або законом
Оскільки ніякого договору з істотними умовами, визначеними ст. 26 Закону "Про ЖКП" не укладено, а цим Законом встановлено, що платником житлово-комунальних послуг є саме споживач за договором, що має бути укладеним відповідно до Типових договорів, то немає підстав для застосування судом положень ст. 322 ЦК.

Проте це не головне, і не на цьому слід акцентувати увагу.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

суд мене питав "де я мешкаю?", а не "чи є я власником квартири?"

правильно питав  :)
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

суд мене питав "де я мешкаю?", а не "чи є я власником квартири?"

правильно питав  :)
Правильно то правильно, але чому суд вирішив, що він нібито встановив, що я є власником квартири?
З матеріалів справи це не випливає, і суд цього питання не досліджував.
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 23:45:47 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Пане степан, майте на увазі таку думку....у апеляційній інстанції через суд, запропонувати  і підписати з свого боку мирову угоду з позивачем у письмовому вигляді(почитайте ЦПК ст175, 306)...

приблизно такого змісту...Тут треба подумати, але зміст приблизно такий...Що ви зобовязуєтеся підписати з позивачем,  договір про надання послуг, який повинен відповідати ст.26 Зу про житлово-комунальні послуги, і з моменту його  підписання сторонами, вносити кошти за виконані позивачем роботи, відповідно до договору і тарифів, встановлені органом місцевого самоврядування.. Позивач, у випадку згоди на цю пропозицію, відмовляється   від   позову, і більше з цього приводу у суд не звертається .

Тільки даний документ треба правильно буде скласти...подумати...Якщо його позивач не підпише, от вам буде доказ, що не хоче з вами підписувати договір сторона. і тоді не хотіла і зара не хоче, ухиляється, і борг виник з її вини  і тут може виявитися багато цікавих деталей...
То Ви кажете - не ходити мені в суд на с.з., а то кажете - запропонувати в апеляційній інстанції підписати мирову угоду.
Яким чином?
Написати клопотання перед розглядом справи?
Не думаю, що в такому питанні(мирової угоди) суд буде щось вирішувати без моєї присутності.
Чи все ж таки йти на с.з.?
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 23:53:04 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Пане степан, майте на увазі таку думку....у апеляційній інстанції через суд, запропонувати  і підписати з свого боку мирову угоду з позивачем у письмовому вигляді(почитайте ЦПК ст175, 306)...

приблизно такого змісту...Тут треба подумати, але зміст приблизно такий...Що ви зобовязуєтеся підписати з позивачем,  договір про надання послуг, який повинен відповідати ст.26 Зу про житлово-комунальні послуги, і з моменту його  підписання сторонами, вносити кошти за виконані позивачем роботи, відповідно до договору і тарифів, встановлені органом місцевого самоврядування.. Позивач, у випадку згоди на цю пропозицію, відмовляється   від   позову, і більше з цього приводу у суд не звертається .

Тільки даний документ треба правильно буде скласти...подумати...Якщо його позивач не підпише, от вам буде доказ, що не хоче з вами підписувати договір сторона. і тоді не хотіла і зара не хоче, ухиляється, і борг виник з її вини  і тут може виявитися багато цікавих деталей...
Справа ще й в тому, що КП УЖГ більше діяльністю не займається, і тому навіщо їй договір на майбутнє, коли майбутнього у ньго нема, а є тільки неотримані борги за минуле.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

З матеріалів справи це не випливає, і суд цього питання не досліджував.

Це не має значення для справи у контексті предмету спору.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Як тільки що вияснив - представник КП УЖГ мала довіреність для суду на строк до 31.12.2010р, і 12.01.2011р. приймала участь у с.з. з простроченою довіреністю.
Чи треба це вказувати у апел.скарзі, як порушення суду?
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Пане степан, майте на увазі таку думку....у апеляційній інстанції через суд, запропонувати  і підписати з свого боку мирову угоду з позивачем у письмовому вигляді(почитайте ЦПК ст175, 306)...

приблизно такого змісту...Тут треба подумати, але зміст приблизно такий...Що ви зобовязуєтеся підписати з позивачем,  договір про надання послуг, який повинен відповідати ст.26 Зу про житлово-комунальні послуги, і з моменту його  підписання сторонами, вносити кошти за виконані позивачем роботи, відповідно до договору і тарифів, встановлені органом місцевого самоврядування.. Позивач, у випадку згоди на цю пропозицію, відмовляється   від   позову, і більше з цього приводу у суд не звертається .

Тільки даний документ треба правильно буде скласти...подумати...Якщо його позивач не підпише, от вам буде доказ, що не хоче з вами підписувати договір сторона. і тоді не хотіла і зара не хоче, ухиляється, і борг виник з її вини  і тут може виявитися багато цікавих деталей...

То Ви кажете - не ходити мені в суд на с.з., а то кажете - запропонувати в апеляційній інстанції підписати мирову угоду.
Яким чином?
Написати клопотання перед розглядом справи?
Не думаю, що в такому питанні(мирової угоди) суд буде щось вирішувати без моєї присутності.
Чи все ж таки йти на с.з.?


моя думка особиста, не йти... заяву  і мирову угоду підписану і запропоновану для підписання іншій стороні запропонувати через апеляційний суд письмово...поштою. або канцелярією.за декілька днів до судового засідання. Моя думка, 90%, що позивач відмовиться від Вашої пропозиції.
поперше, може виявитися, що та сторона не зможе підписати договір, по друге, це, посуті, фактично, підтверджує, те що у вас немає договірних зобовязань, по третє, те що ви бажаєте платити кошти , але не знаєте кому і стільки і защо.

доречі у позові так хитро написано, що не ясно, які послуги надає вам позивач, і взагалі, чи надає він вам, чи хтось інший надає, тобто не відомо хто він є - виконавець робіт? балансоутримувач? і т.д.


http://reyestr.court.gov.ua/Review/8053690
http://reyestr.court.gov.ua/Review/6366324
http://reyestr.court.gov.ua/Review/4131423
 
багато таких рішень є... читайте

« Останнє редагування: 28 Січня 2011, 07:44:23 від focus »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Пане степан, майте на увазі таку думку....у апеляційній інстанції через суд, запропонувати  і підписати з свого боку мирову угоду з позивачем у письмовому вигляді(почитайте ЦПК ст175, 306)...

приблизно такого змісту...Тут треба подумати, але зміст приблизно такий...Що ви зобовязуєтеся підписати з позивачем,  договір про надання послуг, який повинен відповідати ст.26 Зу про житлово-комунальні послуги, і з моменту його  підписання сторонами, вносити кошти за виконані позивачем роботи, відповідно до договору і тарифів, встановлені органом місцевого самоврядування.. Позивач, у випадку згоди на цю пропозицію, відмовляється   від   позову, і більше з цього приводу у суд не звертається .

Тільки даний документ треба правильно буде скласти...подумати...Якщо його позивач не підпише, от вам буде доказ, що не хоче з вами підписувати договір сторона. і тоді не хотіла і зара не хоче, ухиляється, і борг виник з її вини  і тут може виявитися багато цікавих деталей...

То Ви кажете - не ходити мені в суд на с.з., а то кажете - запропонувати в апеляційній інстанції підписати мирову угоду.
Яким чином?
Написати клопотання перед розглядом справи?
Не думаю, що в такому питанні(мирової угоди) суд буде щось вирішувати без моєї присутності.
Чи все ж таки йти на с.з.?


моя думка особиста, не йти... заяву  і мирову угоду підписану і запропоновану для підписання іншій стороні запропонувати через апеляційний суд письмово...поштою. або канцелярією.за декілька днів до судового засідання. Моя думка, 90%, що позивач відмовиться від Вашої пропозиції.
поперше, може виявитися, що та сторона не зможе підписати договір, по друге, це, посуті, фактично, підтверджує, те що у вас немає договірних зобовязань, по третє, те що ви бажаєте платити кошти , але не знаєте кому і стільки і защо.

доречі у позові так хитро написано, що не ясно, які послуги надає вам позивач, і взагалі, чи надає він вам, чи хтось інший надає, тобто не відомо хто він є - виконавець робіт? балансоутримувач? і т.д.


http://reyestr.court.gov.ua/Review/8053690
http://reyestr.court.gov.ua/Review/6366324
http://reyestr.court.gov.ua/Review/4131423
 
багато таких рішень є... читайте



На мою думку, поради focus даються без розуміння реальних обставин справи.
Про мирову угоду, підписання договору - не відповідає обставинам справи. Щодо КПУЖГ. Ви вже й самі розумієте, що focus ані гілок обговорення проблем цього спору, ані процесуальних документів не вивчав. Людина дає поради, базуючись на якихось уявленнях "як це повинно бути".

Щодо не ходіння в с/з - тут Вам треба самому розуміти всі можливі наслідки. В деяких випадках - слід піти в с/з, в деяких - ні. В деяких написати заяву про розгляд за Вашої відсутності. В деяких - клопотання про перерву. Все залежить від конкретних обставин і Вашої стратегії та тактики захисту. І тут замість Вас ніхто рішення не прийме.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email