'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145282 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Щодо не ходіння в с/з - тут Вам треба самому розуміти всі можливі наслідки. В деяких випадках - слід піти в с/з, в деяких - ні. В деяких написати заяву про розгляд за Вашої відсутності. В деяких - клопотання про перерву. Все залежить від конкретних обставин і Вашої стратегії та тактики захисту. І тут замість Вас ніхто рішення не прийме.
Пані Тетяна!
Якщо я буду тільки сам приймати рішення - то тоді мені не потрібен буде форум.
Ви скажіть , будь ласка в цьому моєму конкретному випадку, на Вашу думку - мені йти в с.з., чи ні?
Я наприклад бачу позитив в тому, щоб не ходити на це с.з., якщо вказати в скарзі, що позивач не надав доказів того, що я являюсь власником квартири, а суд цього питання не досліджував.
Якщо звичайно суд не захоче сам зробити запит до БТІ.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Я не знаю - йти Вам на засідання чи ні. Тут дуже багато нюансів слід врахувати. Щоб коректно, фахово, не нашкодивши Вам відповісти на це питання, треба щонайменше вивчити всі матеріали справи. Та допомагати Вам у веденні справи в якості представника. Вашу справу в повному обсязі я не вивчала. Повноважень представника я не маю.

Якщо так нагально потрібна зовнішня допомога у веденні процесу, Ви могли б звернутись до когось з досвідчених учасників форуму з проханням:
-  взяти на себе частину відповідальності за Вашу справу;
- отримати від Вас довіреність;
- вступити в процес в якості Вашого представника.
Одночасно слід розуміти що участь представника в процесі потребує великої підготовчої роботи, значних витрат часу, матеріальних ресурсів, застосування вже напрацьованого багажу.
За умови отримання згоди тільки ця особа мала б право казати Вам: іти на засідання чи не іти. Таким чином мені допомагав Віктор Іванович. Всі інші випадки і поради - тільки чиясь особиста думка, яку до справи не підшиєш.

Щодо того, навіщо потрібен форум. Зазвичай учасники форуму дають свої коментарі по конкретним процесуальним документам, по наданих опонентами документам, діляться власним досвідом в подібних ситуаціях. Саме тому мене шокували наполегливі і часто абсурдні в сенсі обгрунтувань поради focus і по документам, які він навіть не бачив, і по участі в судовому процесі, що роздавались без врахування Ваших реальних обставин.

Я наприклад бачу позитив в тому, щоб не ходити на це с.з., якщо вказати в скарзі, що позивач не надав доказів того, що я являюсь власником квартири, а суд цього питання не досліджував.
Якщо звичайно суд не захоче сам зробити запит до БТІ.
Це Ваша позиція. І тільки на практиці Ви зможете переконатись - правильна вона чи хибна. Ви зараз вчитеся. І в процесі навчання будуть помилки та перемоги. Без цього етапу - ніяк.

"Якщо звичайно суд не захоче сам зробити запит до БТІ."  І Ви в це досі вірите? Що ап. інстанція самостійно займатиметься вишукуванням доказів?  ;D
ЦПК України. "Цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін".
Суд щось зробить щось тільки тоді, коли Ви самі, на засадах змагальності, пояснюючи суду безпідставність заперечень опонентів доведете необхідність це зробити. Все.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

"Якщо звичайно суд не захоче сам зробити запит до БТІ."  І Ви в це досі вірите? Що ап. інстанція самостійно займатиметься вишукуванням доказів? 
Та ні, звичайно що не вірю, я про запит суду до БТІ як раз і написав - як про мало імовірну на мою думку дію суду.
Але чи захоче суд запропонувати позивачеві самому звернутися до БТІ, з запитом про надання такої інформації про мою квартиру?
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Не має право суд, без належно оформленої позовної заяви, клопототання сторін, подавати такі запити в БТІ...


І робити це суд повинен в межах ЦПК, шляхом постановлення ухвали про витребовування доказів., а для цього повинна бути правильно оформлена позовна заява і відповідні підстави..(КЛОПОТАННЯ СТОРОНИ)

читайте "Тимчасове положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухове майно", затверденого наказом Міністерства юстиції №7/5 від 07.02.02

Подавати він і не буде. Ви в судовому засіданні треба були лише для того, щоб встановити, що ви власник квартири, і ухиляєтеся від сплати...все...решта нічого не треба.



Стаття 137. Витребування доказів

     1. У випадках,  коли щодо отримання доказів у сторін та інших
осіб, які   беруть  участь  у  справі,  є  складнощі,  суд  за  їх
клопотанням  зобов'язаний  витребувати такі докази. Клопотання про
витребування  доказів  має бути подано до або під час попереднього
судового  засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не
проводиться,  -  до  початку розгляду справи по суті із долученням
відомостей  про  неможливість  отримання  таких  доказів  особисто
стороною або іншою особою, яка бере участь у справі.

 Стаття 133. Забезпечення доказів

     1. Особи,  які беруть участь у справі і вважають,  що подання
потрібних доказів є неможливим або у них є складнощі в поданні цих
доказів,  мають право  заявити  клопотання  про  забезпечення  цих
доказів.

Решта гра слів...
« Останнє редагування: 28 Січня 2011, 16:39:04 від focus »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Та ні, звичайно що не вірю, я про запит суду до БТІ як раз і написав - як про мало імовірну на мою думку дію суду.
Але чи захоче суд запропонувати позивачеві самому звернутися до БТІ, з запитом про надання такої інформації про мою квартиру?
Вдруге пояснюю: Не захоче. І буде правий.
Вдруге повторюю, згідно ст. 10 ЦПК України (Цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін) саме Ви в судовому засіданні зобов`язані довести необхідність будь-яких дій.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Не має право суд, без належно оформленої позовної заяви, клопототання сторін, подавати такі запити в БТІ...


І робити це суд повинен в межах ЦПК, шляхом постановлення ухвали про витребовування доказів., а для цього повинна бути правильно оформлена позовна заява і відповідні підстави..

читайте "Тимчасове положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухове майно", затверденого наказом Міністерства юстиції №7/5 від 07.02.02

Подавати він і не буде. Ви в судовому засіданні треба були лише для того, щоб встановити, що ви власник квартири, і ухиляєтеся від сплати...все...решта нічого не треба.
Зафіксовано. Пояснення не відповідають вимогам ЦПК та реаліям судочинства.
Для постановлення ухвали про забезпечення доказів не достатньо правильно оформленої позовної заяви та якихось  міфічних відповідних підстав   :(
« Останнє редагування: 28 Січня 2011, 12:00:15 від Тетяна Academia »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Не має право суд, без належно оформленої позовної заяви, клопототання сторін, подавати такі запити в БТІ...
Тоді в результаті залишається те, що позивач не надав доказів про те, що я є власником квартири, і документально не підтвердив яка в неї площа.
А суд першої інстанції це не дослідив, а посилається на те, що суд нібито це "встановив".
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Вчора ознайомився з нарешті зданою справою до архіву суду, і виявилось що, до матеріалів справи не долучено мої "Заперечення" на позов КП УЖГ, які були мною зареєстровані в канцелярії суду ще 12.11.2010р.
Чи потрібно у додатку до апеляційної скарги додати ці "Заперечення"?
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Вчора ознайомився з нарешті зданою справою до архіву суду, і виявилось що, до матеріалів справи не долучено мої "Заперечення" на позов КП УЖГ, які були мною зареєстровані в канцелярії суду ще 12.11.2010р.
Чи потрібно у додатку до апеляційної скарги додати ці "Заперечення"?

я б не додавав. вони ніякого відношення до апеляції не мають  і ні нащо не впливають.....Потім цей аргумент можна буде використати
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Вчора ознайомився з нарешті зданою справою до архіву суду, і виявилось що, до матеріалів справи не долучено мої "Заперечення" на позов КП УЖГ, які були мною зареєстровані в канцелярії суду ще 12.11.2010р.
Чи потрібно у додатку до апеляційної скарги додати ці "Заперечення"?

я б не додавав. вони ніякого відношення до апеляції не мають  і ні нащо не впливають.....Потім цей аргумент можна буде використати
Можна буде "використати" на чию користь?
І коли це "потім" буде?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Вчора ознайомився з нарешті зданою справою до архіву суду, і виявилось що, до матеріалів справи не долучено мої "Заперечення" на позов КП УЖГ, які були мною зареєстровані в канцелярії суду ще 12.11.2010р.
Чи потрібно у додатку до апеляційної скарги додати ці "Заперечення"?
1. До архіву справу здати не могли. НЕ завершено провадження. Мабуть в канцелярії ознайомлювались.
2. Зауваження до оформлення матеріалів справи (відсутність поданих у встановленому порядку процесуальних документів) слід було подавати до суду 1 інстанції.
3. Зараз можна тільки скаргу голові суду написати.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Вчора ознайомився з нарешті зданою справою до архіву суду, і виявилось що, до матеріалів справи не долучено мої "Заперечення" на позов КП УЖГ, які були мною зареєстровані в канцелярії суду ще 12.11.2010р.
Чи потрібно у додатку до апеляційної скарги додати ці "Заперечення"?

я б не додавав. вони ніякого відношення до апеляції не мають  і ні нащо не впливають.....Потім цей аргумент можна буде використати
Можна буде "використати" на чию користь?
І коли це "потім" буде?
Пане stepan! Вітаю. Питання  абсолютно точні. На чию користь використати.

Щодо відсутності документа в матеріалах справи. Чи була ухвала суду про повернення Вам заперечень? Чи це недбалість секретаря? Чи апарат суду загубив документ? Без відповіді на ці питання неможливо відповісти на питання.

Щодо "Заперечень проти позову" як додаток до власне ап. скарги. Не вирішує ап. суд питання загублених документів.
Неналежно оформлену справу ап. суд повертає до 1 інстанції (Стаття 297.). Все.
Аргументи з Заперечень Ви зможете використати в поясненнях до апеляційної скарги. Якщо зберетесь йти в с/з.  ;D
« Останнє редагування: 28 Січня 2011, 14:41:38 від Тетяна Academia »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Головне щоб апеляція не загубилася
« Останнє редагування: 29 Січня 2011, 10:58:18 від focus »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Головне щоб апеляція не загубилася...особливо документи про сплату ІТЗ або судового збору.
До відома focus. Ви роздаєте поради в темі судового спору на захист прав споживача ЖКП. Судовий збір в зазначених справах не сплачується. Проффффесор Ви наш.  ;D
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Не має право суд, без належно оформленої позовної заяви, клопототання сторін, подавати такі запити в БТІ...


І робити це суд повинен в межах ЦПК, шляхом постановлення ухвали про витребовування доказів., а для цього повинна бути правильно оформлена позовна заява і відповідні підстави..(КЛОПОТАННЯ СТОРОНИ)

читайте "Тимчасове положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухове майно", затверденого наказом Міністерства юстиції №7/5 від 07.02.02

Подавати він і не буде. Ви в судовому засіданні треба були лише для того, щоб встановити, що ви власник квартири, і ухиляєтеся від сплати...все...решта нічого не треба.
Після фіксації нефахових коментарів focus вирішив виправити сам себе.. І знову влучив пальцем в небо.
Процесуальний документ, за результатом розгляду якого може бути постановлена ухвала про забезпечення доказів (а цілком може і не бути постановлена  ;)) - це аж ніяк не клопотання сторони. Документ має назву Заява про забезпечення доказів (стаття 134 ЦПК).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email