'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145328 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Після фіксації нефахових коментарів focus вирішив повторно виправити себе сам.

Не має право суд, без належно оформленої позовної заяви, клопототання сторін, подавати такі запити в БТІ...


І робити це суд повинен в межах ЦПК, шляхом постановлення ухвали про витребовування доказів., а для цього повинна бути правильно оформлена позовна заява і відповідні підстави..(КЛОПОТАННЯ СТОРОНИ)

читайте "Тимчасове положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухове майно", затверденого наказом Міністерства юстиції №7/5 від 07.02.02

Подавати він і не буде. Ви в судовому засіданні треба були лише для того, щоб встановити, що ви власник квартири, і ухиляєтеся від сплати...все...решта нічого не треба.



Стаття 137. Витребування доказів

     1. У випадках,  коли щодо отримання доказів у сторін та інших
осіб, які   беруть  участь  у  справі,  є  складнощі,  суд  за  їх
клопотанням  зобов'язаний  витребувати такі докази. Клопотання про
витребування  доказів  має бути подано до або під час попереднього
судового  засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не
проводиться,  -  до  початку розгляду справи по суті із долученням
відомостей  про  неможливість  отримання  таких  доказів  особисто
стороною або іншою особою, яка бере участь у справі.

 Стаття 133. Забезпечення доказів

     1. Особи,  які беруть участь у справі і вважають,  що подання
потрібних доказів є неможливим або у них є складнощі в поданні цих
доказів,  мають право  заявити  клопотання  про  забезпечення  цих
доказів.

Решта гра слів...

Сверджувати, що формулювання назв процесуальних документів відповідно до ЦПК - це гра слів щонайменше безвідповідально. Хоча вже є користь. focus прочитав статті 137 та 133 ЦПК. Залишилось дрібниці - прочитати статтю 134.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Щодо відсутності документа в матеріалах справи. Чи була ухвала суду про повернення Вам заперечень? Чи це недбалість секретаря? Чи апарат суду загубив документ? Без відповіді на ці питання неможливо відповісти на питання.
Знайомився я зі справою звичайно що в канцелярії.
Ухвала була тільки про повернення мені зустрічного позову.
Але ще помічник судді після одного засідання сказав, що вони повинні мені повернути копіїї загальновідомих документів(рішення судів, які я надавав суду для ілюстрації рішень по скасуванню тарифів) і я підписався у них, що отримав документи, а тепер думаю, що під цей мій підпис вони можуть будь що підкласти, в тому числі і мої "Заперечення".
Після цього немає бажання взагалі щось підписувати в суді.
А чи маю я право в суді взагалі нічого не підписувать?
На протязі майже всього процесу справа була весь час у судді, і коли вдавалось з ним ознайомитись, і побачивши що там не всі документи є, які я подавав - я отримував відповідь, що "вони ще не підшиті".
А в результаті, після прийняття рішення, виявилось, що найважливіші документи не виявились підшиті взагалі до справи.
І як з цим боротись?
Вони кажуть - не підшито тому, що ще судом  не розглядалось.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Щодо відсутності документа в матеріалах справи. Чи була ухвала суду про повернення Вам заперечень? Чи це недбалість секретаря? Чи апарат суду загубив документ? Без відповіді на ці питання неможливо відповісти на питання.
Знайомився я зі справою звичайно що в канцелярії.
Ухвала була тільки про повернення мені зустрічного позову.
Але ще помічник судді після одного засідання сказав, що вони повинні мені повернути копіїї загальновідомих документів(рішення судів, які я надавав суду для ілюстрації рішень по скасуванню тарифів) і я підписався у них, що отримав документи, а тепер думаю, що під цей мій підпис вони можуть будь що підкласти, в тому числі і мої "Заперечення".
Після цього немає бажання взагалі щось підписувати в суді.
А чи маю я право в суді взагалі нічого не підписувать?
На протязі майже всього процесу справа була весь час у судді, і коли вдавалось з ним ознайомитись, і побачивши що там не всі документи є, які я подавав - я отримував відповідь, що "вони ще не підшиті".
А в результаті, після прийняття рішення, виявилось, що найважливіші документи не виявились підшиті взагалі до справи.
І як з цим боротись?
Вони кажуть - не підшито тому, що ще судом  не розглядалось.

 що до заперечень, то ви їх повинні були подати, до того числа, до якого вам було запропоновано  в ухвалі про відкриття справи....тобто до попереднього засідання..
Оскільки ви це не зробили і не вказали поважної причини, то суд їх, по суті і проігнорував..
« Останнє редагування: 30 Січня 2011, 08:45:27 від focus »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

що до заперечень, то ви їх повинні були подати, до того числа, до якого вам було запропоновано  в ухвалі про відкриття справи....тобто до попереднього засідання..
Оскільки ви це не зробили і не вказали поважної причини, то суд їх, по суті і проігнорував..

Справа в тому, що засідання на якому я подав свої заперечення, було першим(12-11-10р.) після того, як суд скасував(21-10-10р.) за моєю заявою прийняте ним "Заочне рішення".
На цьому першому засіданні, після відновлення судового розгляду, я подав разом зі своїми "Запереченнями" також "Зустрічний позов", "Заяву про забезпечення доказів", "Та заяву про витребування правовстановлюючих документів".(всі документи були зареєстровані через канцелярію, перед судовим засіданням).
Перелік ухвал суду http://img408.imageshack.us/img408/1074/img05221.jpg
Перелік судових засідань http://img17.imageshack.us/img17/2882/img0516kp.jpg

Суддя всі ці документи розглянула, та долучила до матеріалів справи, крім моїх "Заперечень".
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Сергію! Щодо всіх Ваших питань - Ви маєте справу з типовою ситуацією свавілля наших суддів. Лишається вчитись від нього захищатись. В тих умовах, в яких ми знаходимось. І з тим обсягом прав, що Вам надані. Передзвоніть мені ввечері. Поділюсь власним багатющим досвідом боротьби проти свавілля судді Калініченко.

Якщо коротко - на кожне порушення ЦПК, незаконну дію судді, не чекаючи остаточного закінчення процесу повинні мати підготовлений блок з 3-х елементів. Наприклад - відхилено Ваше суттєве клопотання:
1. Заперечення проти дій головуючого на підставі 160 ст. ЦПК з обгрунтуванням переліку порушень (в залежності від обставин - або усно, а потім письмово, або зразу письмово). Якщо треба - вимагати перерву на 5-15 30 хвилин для написання заперечень "прям зараз".
2. Повторне подання клопотання (в тексті можна врахувати причини відмови та посилити аргументацію).
3. У разі відмови - письмовий аргументований відвід судді (заздалегідь підготовлений), скарга голові суду на суддю в порядку ЗУ Про звернення громадян.
За наявності 2-3 зафіксованих подібним чином порушень - вже маєте докази для звернення до ВРЮ, ВККС, РСУ зі скаргою на суддю.

Матеріали справи в умовах свавілля судді Ви повинні відслідковувати після кожного с/з. Все відсканувати (або сфотографувати), далі ВСЕ роздрукувати або зробити перелік всіх аркушів. Періодично звіряти оригінал справи і Вашу копію (роздрукованою чи з портативного компьютера). Докази із справ інколи випаровуються. Або з`являються нові сторінки.  ;D ;D
Після кожного с/з перевіряти - чи підшиті всі документи, які Ви подавали. У випадку відсутності - не вірити розмовам, а моментально подавати "Заяву про неналежне оформлення справи, відсутність документів таких-то, що подавались тоді-то і розглядались тоді-то". Скаргу голові суду на недбалість і некомпетентність секретаря (хто кому і які усні вказівки роздавав - Вас не повинно хвилювати, Ви захищаєте Ваші порушені права). Те саме у випадку винекнення нових документів.
Вдруге повторювати такий фінт не захочуть. А захочуть - відвід секретарю. Письмовий, аргументований.

Якщо не дають матеріали на ознайомлення. Буває. Доведеться проявити волю і наполегливість. Ознайомитись з матеріалами справи - то Ваше право (швидко скажіть, згідно якої статті ЦПК?). Виборюйте його. Як отримали усні відмови в канцелярії і від секретаря судді - зареєструвати в канцелярії заздалегідь підготовлену заяву про ознайомлення з матеріалами з рукописною відміткою "такого-то числа ой-то відмовив в наданні на ознайомлення". І паралельно скаргу голові суду.

Після кожного с/з отримуйте копії ТЗ. Зразу прослухайте - чи достатні рівень звуку і розбірливості. Якщо фонограма нерозбірлива - скаргу голові суду на секретаря. Якщо до справи не приєднаний документ, який розглядався в с/з - розшифруйте ТЗ цього с/з з ходом обговорення цього документу та приєднайте додатком до клопотань та скарг.

Робота надмарудна. Від`їдає до біса часу. АЛЕ! Виконати її треба хоча б один раз. Після того Ви станете в цьому суді легендарною персоною, щодо якого безпардонно свавільнічати не дуже захочуть. Як казав Вовчик в мультику про Капітошку:"Щоби всі боялись, щоб не насміхались" Ну то так, жарти.  :)

Щодо підписування. Ви повинні розписатись за повернуті матеріали. Для захисту себе від несподіванок можна додатково біля розпису перерахувати перелік назв документів, які Вам повернуті. Якщо є підозри, що маєте справу з недобросовісністю - слід себе підстрахувати застережувальними записами.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

що до заперечень, то ви їх повинні були подати, до того числа, до якого вам було запропоновано  в ухвалі про відкриття справи....тобто до попереднього засідання..
Оскільки ви це не зробили і не вказали поважної причини, то суд їх, по суті і проігнорував..
Легендарний focus, ну скільки можна морочити людям голову? На 8 сторінок "мудрих порад і висновків", які беруться невідомо звідки. З якого щастя ви придумали, що stepan не подавав заперечення вчасно? Де, на якому етапі процесу ви це побачили? Перш ніж радувати спільноту своїм безглуздим графоманством, хоча б  для проформи, хоча б побіжно глянули б на матеріали справи.
А то нерозумні, шкідливі поради роздаєте з 18 січня (а потім старанно видаляєте), а обставин справи до цього часу і не знаєте і геть не розумієте.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Головне щоб апеляція не загубилася
Дивина! focus продовжує обманювати шановну публіку і редагувати ляпи в своїх найбезглуздіших повідомленнях. Та так тихесенько, щоб ніхто не помітив.
Що, focus мужності відверто визнати, що помилявся, а тепер розібрався, не дождемось?
focus краще тихенько підмухлює. І легендарне по невігластву наполягання платити судовий збір кудись зникло. Ну фокусник - він і є фокусник.

На всяк випадок, раніше повідомлення focus виглядало таким чином.
Головне щоб апеляція не загубилася...особливо документи про сплату ІТЗ або судового збору.
До відома focus. Ви роздаєте поради в темі судового спору на захист прав споживача ЖКП. Судовий збір в зазначених справах не сплачується. Проффффесор Ви наш.  ;D
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сьогодні отримав "повідомлення" від Апеляційного суду про те, що справа за моєю апеляційною скаргою на рішення Солом"янського суду про стягнення з мене заборгованості призначена до розгляду на 05квітня 2011р. на 11-00.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

пане stepan

Значить так....вам зараз треба, на мою думку, невідкладно  створити докази для суду ( і дивіться щоб такі докази не створила протилежна сторона)

Відшукайте, попросіть у форумчан, відповідні документи, які б узгоджувалися з законодавством. а саме типовий договір про надання послуг.... (утримання будинку, теплопостачання, вода, тобто це що стосується позовних вимог позивача), бажано такий, який недавно ваш КП  підписував з іншими споживачами ), складіть такий договір у двох екземплярах, підпишіть його.(собі можете копію залишити)

складіть відповідну заяву до апеляційного суду, у якій попросіть суд надати вашому позивачу ці документи(підписані вами договори) для ознайомлення, і підписання, якщо позивач відмоиться від ознайомлення чи підписання цих документів, то  просіть ці документи залишити в матеріалах справи. Тобто ви в суді надаєте пропозицію, від якої ваш кп по суті відмовитися не може.  і ці дії ваші свідчать про те що ви і тоді і зара були готові утримувати свою власність..,

Договір підписуйте від 01 квітня 2011року.Термін дії вкажіть один рік. лист надайте суду з таким інтервалом, щоб на наступний день вже був суд. тобто 4 квітня занесіть у канцелярію.

Ваше завдання - показати, що ви бажаєте і хочете належно утримувати свою власність, і платити за послуги, але не можете, бо договір не підписаний з вини КП.

Памятайте, підписання договору, вам всерівно треба вирішувати...краще це зробити першим і хитрішим. Ваше кп не ставить перед вами питання підписання договору...поставте ви  це питання першими і в судовому засідання.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Памятайте, підписання договору, вам всерівно треба вирішувати...краще це зробити першим і хитрішим. Ваше кп не ставить перед вами питання підписання договору...поставте ви  це питання першими і в судовому засідання.
А як вони можуть мені пропонувати підписувати договір, якщо КП УЖГ припинило свою господарську діяльність в 2008 році, замість нього зараз працює на тій же території - КП "Дирекція", і до тогож і КП УЖГ і КП "Дирекція" зараз повинні бути під керуванням ліквідаційної комісії, в зв"язку з ліквідацією райрад?
І чи доцільно мені в такій ситуації пропонувати підписання договору з КП УЖГ, якщо у нього не має майбутнього - ні як у виконавця послуг, ні як у балансоутримувача будинку ?
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Ви будь-те хитрішим. Бачте, вас як вбачається з позову звинуватили в неналежному виконанні ваших обовязків по утриманні вашої власності.вам це треба спростувати.Питання : як?.. з вас вже  стягнули рішенням суду заборгованість,  тому пропонуйте у судовому засіданні позивачу підписати договір, шляхом надіслання до суду двох підписаних вами примірників договору,...це буде доказом того, що ви- простий громадянин, не знали з ким підписувати договір, ніхто до вас не звертався, але ви готові підписати і платити кошти.

Підписуєте договір, зразу підуть кошти на рахунок позивача, за виконані ним роботи у повному обємі. Не підписало ваше КП договір- немає оплати.

Тобто суть така...ви - громадянин. Ви хочете належно утриммувати свою власність. Вам Треба підписати договір.  Ваше КП звернулося за захистом своїх прав в суд. Значить треба запропонувати йому підписати з вами договір. По-перше, якщо не підпише цей договір ваш кп, то цей доказ буде лежати у матеріалах справи., по-друге, якшо підпише, то це свідчить про те, що ви належно виконуєте обовязки....підписали, договір- і кошти йдуть на рахунки надавача послуг. Тобто  ви намагаєтеся у судовому порядку вирішити цей спір, який ви посуті у попередньому пості описали., Суд виступатиме як посередник., тому будуть думати  що в такому випадку робити.

Ваше завдання- показати, що ви готові платити, тільки ж договір треба підписати... а він не підписаний, і як вбаєчається з наданих вами примірників договору, - не підписаний з вини вашого кп, якщо його не підпишуть. (ці матеріали будуть лежати у справі)
 

;D  А що поганого, що ви зробили пропозицію вашому кп підписати договір у суді.? Це ж не заборонено!




 
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

На жаль, відвідувач Фокус продовжує роздавати поради, не розібравшись в обставинах справи.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ви будь-те хитрішим. Бачте, вас як вбачається з позову звинуватили в неналежному виконанні ваших обовязків по утриманні вашої власності.вам це треба спростувати.Питання : як?.. з вас вже  стягнули рішенням суду заборгованість,  тому пропонуйте у судовому засіданні позивачу підписати договір, шляхом надіслання до суду двох підписаних вами примірників договору,...це буде доказом того, що ви- простий громадянин, не знали з ким підписувати договір, ніхто до вас не звертався, але ви готові підписати і платити кошти.

Підписуєте договір, зразу підуть кошти на рахунок позивача, за виконані ним роботи у повному обємі. Не підписало ваше КП договір- немає оплати.

Тобто суть така...ви - громадянин. Ви хочете належно утриммувати свою власність. Вам Треба підписати договір.  Ваше КП звернулося за захистом своїх прав в суд. Значить треба запропонувати йому підписати з вами договір. По-перше, якщо не підпише цей договір ваш кп, то цей доказ буде лежати у матеріалах справи., по-друге, якшо підпише, то це свідчить про те, що ви належно виконуєте обовязки....підписали, договір- і кошти йдуть на рахунки надавача послуг. Тобто  ви намагаєтеся у судовому порядку вирішити цей спір, який ви посуті у попередньому пості описали., Суд виступатиме як посередник., тому будуть думати  що в такому випадку робити.

Ваше завдання- показати, що ви готові платити, тільки ж договір треба підписати... а він не підписаний, і як вбаєчається з наданих вами примірників договору, - не підписаний з вини вашого кп, якщо його не підпишуть. (ці матеріали будуть лежати у справі)
 

;D  А що поганого, що ви зробили пропозицію вашому кп підписати договір у суді.? Це ж не заборонено!
Якщо пропонувати підписати договір з КП УЖГ, за спірний період з 04.2007р. по 04.2008р. то як це можна сформулювати - договір за надані послуги в 2007-2008роках, та моє зобов"язання їх оплатити на р/рахунок виконавця послуг(а не на р/рахунок КП ГІОЦ)?
А за якими тарифами я маю погодитись сплатити борг?
Тими, які на мою думку залишалися чинними, після скасування Розпоряджень КМДА судами?(які призводять до меншої суми заборгованості, ніж та, що мені виставлялась в квитанціях)
Чи тими, які КП УЖГ вважає повинні були бути застосовані?(В такому разі я просто погоджуюсь виконати рішення суду про стягнення з мене заборгованості, але тільки через процедуру підписання договору з КП УЖГ)
Якщо вони не погодяться підписати договір на моїх умовах, то апеляційний суд може сказати, що цей спір вже вирішено в суді першої інстанції, оскільки в своїх запереченнях проти позову я вказував, що не погоджуюсь з тарифами, які були скасовані рішеннями судів, і суд з цими моїми доводами не погодився.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Степане, ну не займається ап. суд збиранням доказів. Це ж робота 1 інстанції.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Степане, ну не займається ап. суд збиранням доказів. Це ж робота 1 інстанції.
А я хіба прошу апеляційний суд - збирати докази?
Ви ж самі мені порадили підготувати, та подати до апеляційного суду договір для підписання його КП УЖГ, щоб це було доказом того, що я бажаю укласти договір, і утримувати свою власність, платити за послуги.
Я тільки питаю про те - які тарифи мені застосовувати в цьому проекті договору, який я пропоную підписати КП УЖГ?
Тарифи КП УЖГ?
Тоді виходить, що я погоджуюсь виконати рішення суду(сплатити заборгованість нараховану мені КП УЖГ), тільки через процедуру підписання договору.
Тарифи які я вважаю були чинними?
Але це спір, який був вирішений у першій інстанції. 
Тоді в чому смисл пропонувати в апеляційному суді договір між мною і КП УЖГ?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email