'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145284 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Степане, я ніколи не пропонувала Вам подібну маячню. А за фантазії Фокуса відповідати - боже збав.
пане stepan

Значить так....вам зараз треба, на мою думку, невідкладно  створити докази для суду ( і дивіться щоб такі докази не створила протилежна сторона)

Відшукайте, попросіть у форумчан, відповідні документи, які б узгоджувалися з законодавством. а саме типовий договір про надання послуг.... (утримання будинку, теплопостачання, вода, тобто це що стосується позовних вимог позивача), бажано такий, який недавно ваш КП  підписував з іншими споживачами ), складіть такий договір у двох екземплярах, підпишіть його.(собі можете копію залишити)

складіть відповідну заяву до апеляційного суду, у якій попросіть суд надати вашому позивачу ці документи(підписані вами договори) для ознайомлення, і підписання, якщо позивач відмоиться від ознайомлення чи підписання цих документів, то  просіть ці документи залишити в матеріалах справи. Тобто ви в суді надаєте пропозицію, від якої ваш кп по суті відмовитися не може.  і ці дії ваші свідчать про те що ви і тоді і зара були готові утримувати свою власність..,

Договір підписуйте від 01 квітня 2011року.Термін дії вкажіть один рік. лист надайте суду з таким інтервалом, щоб на наступний день вже був суд. тобто 4 квітня занесіть у канцелярію.

Ваше завдання - показати, що ви бажаєте і хочете належно утримувати свою власність, і платити за послуги, але не можете, бо договір не підписаний з вини КП.

Памятайте, підписання договору, вам всерівно треба вирішувати...краще це зробити першим і хитрішим. Ваше кп не ставить перед вами питання підписання договору...поставте ви  це питання першими і в судовому засідання.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

у вас триває судовий конфлікт.. Вам ніщо не забороняє  запропонувати підписати угоду, навіть у судовому засіданні....вам головне зафіксувати факт підписання вами договору. це є доказ того, що ви хочете платити.  І цей факт у майбутньому можете використовувати

Договір від 1 квітня 2011 року. з цього числа і будете платити за надані вам послуги, якщо протилежна сторона підпише. а борг  за минулі терміни, це вже суд вирішує, на основі матеріалів справи.

Взагалі, прочитайте повністю 41 сторінку наступного форуму http://kovel.net.ua/gb/viewtopic.php?f=2&t=6971 і зробіть для себе висновок.

Нема договору з вини ЖЕКу - нема підстав для оплати (односторонній правочин створює обов`язки лише для того, хто його вчинив)


Так, я погоджуюся, що апеляційний суд не збирає докази. Але це і не треба. ... ви надали два примірника, підписали договір, а чи підпише цей договір ваше кп?  нові обставини можуть у судовому засіданні виявитися. Чому договір не підписано зі сторони КП, що воно зробило для підписання і тд. 

Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Степане, я ніколи не пропонувала Вам подібну маячню. А за фантазії Фокуса відповідати - боже збав.
Вибачте, я переплутав Ваше повідомлення з іншим.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

у вас триває судовий конфлікт.. Вам ніщо не забороняє  запропонувати підписати угоду, навіть у судовому засіданні....вам головне зафіксувати факт підписання вами договору. це є доказ того, що ви хочете платити.  І цей факт у майбутньому можете використовувати
Вчора відбулось судове засідання в апеляційному суді по справі за позовом до мене КП УЖГ.
Я по Вашій пораді на суд не пішов, але за день до с.з.(знов таки по Вашій пораді) зареєстрував в канцелярії два документи -
1)Клопотання до суду - вилучити довідку ф.3 зі справи, як таку, що здобута протиправним шляхом, інформація в довідці містить мої персональні дані, погодження на поширення яких я не надавав, закон про захист перс. даних вступив в силу з 01.01.2011р. , а також попросив суд зробити приватне визначення стосовно дій посадових осіб, які без моєї згоди надали таку довідку.
2)Мою "Заяву про мирову угоду", в якій запропонував позивачу підписати зі мною договори на надання послуг, та зобов"язався сплатити борг після підписання договорів, а також попросив суд у разі згоди на мою пропозицію зробити перерву в с.з. для того щоб підготувати тексти договорів, та текст "мирової угоди".
Вчора ж зустрів представника КП УЖГ в ЖЕЦі, яка мені повідомила, що суд зробив перерву в с.з., та попросив її передати мені повістку на наступне с.з., яке має відбутися 14.04.11р.
Я повістку підписувати відмовився, сказав - нехай надсилають поштою.
Вона сказала, що її попередив суд, що вони повістку по пошті надсилати не будуть.
Тому постає наступне питання - чи може суд, якщо я не з"явлюсь на наступне засідання - залишити мою скаргу без руху?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Вы не понимаете смысл процесуального действия "БЕЗ РУХУ"!
Нет не могут... Это может быть только до открытия производства.
Вам можно было спросить на счет: "оставят без рассмотрения"....
По ЦПК не предусмотренно в апеляции оставлять без рассмотрения в случае неявки.
По правильному: если нет данных о вручении повестки стороне - должны перенести слушанье.

ПС: ничего не понял про УЖГ, Дирекция, зализнычный.....
« Останнє редагування: 06 Квітня 2011, 12:35:54 від ВАВАНчик »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

у вас триває судовий конфлікт.. Вам ніщо не забороняє  запропонувати підписати угоду, навіть у судовому засіданні....вам головне зафіксувати факт підписання вами договору. це є доказ того, що ви хочете платити.  І цей факт у майбутньому можете використовувати
Вчора відбулось судове засідання в апеляційному суді по справі за позовом до мене КП УЖГ.
Я по Вашій пораді на суд не пішов, але за день до с.з.(знов таки по Вашій пораді) зареєстрував в канцелярії два документи -
1)Клопотання до суду - вилучити довідку ф.3 зі справи, як таку, що здобута протиправним шляхом, інформація в довідці містить мої персональні дані, погодження на поширення яких я не надавав, закон про захист перс. даних вступив в силу з 01.01.2011р. , а також попросив суд зробити приватне визначення стосовно дій посадових осіб, які без моєї згоди надали таку довідку.
2)Мою "Заяву про мирову угоду", в якій запропонував позивачу підписати зі мною договори на надання послуг, та зобов"язався сплатити борг після підписання договорів, а також попросив суд у разі згоди на мою пропозицію зробити перерву в с.з. для того щоб підготувати тексти договорів, та текст "мирової угоди".
Вчора ж зустрів представника КП УЖГ в ЖЕЦі, яка мені повідомила, що суд зробив перерву в с.з., та попросив її передати мені повістку на наступне с.з., яке має відбутися 14.04.11р.
Я повістку підписувати відмовився, сказав - нехай надсилають поштою.
Вона сказала, що її попередив суд, що вони повістку по пошті надсилати не будуть.
Тому постає наступне питання - чи може суд, якщо я не з"явлюсь на наступне засідання - залишити мою скаргу без руху?
ЦПК не передбачено, щоб ап. суд вилучав з м/с якісь документи.
Яка "мирова угода та підписання договорів" з КПУЖГ? Ця ЮО припинила обслуговувати Ваш будинок з 01.04. 2008 року. Це вже зовсім поза рамками.
Степане, досвідчені учасники форуму неодноразово повідомляли Вам щодо порад focus, ці поради - з світу фантазій особи про те, як повинно здійснюватись судочинство, поради особи, яка не розібралась в обставинах саме Вашої справи. Ці поради не підтверджені практикою. Попри неодноразові пропозиції, focus так і не опублікував жодного документа на підтвердження своїх думок. Кого і про що Ви тепер питаєте?

Щодо ЦПК. У випадку неявки апелянта, не повідомленого належним чином, в засіданні може бути оголошена перерва. У випадку повідомлення - справа буде розглянута. Ваша неявка не перешкоджає розгляду.
Щодо відмови отримувати повістку. Будьте готові до наступного:
1. Представник КПУЖГ подасть до суду акт про те, що Ви відмовились отримувати виписану Вам повістку,
2. Суд вирішить (цілком законно), що Ви повідомлені належним чином,
3. Справа буде розглянута за Вашої відсутності.
Вгадайте, який буде результат?
Зазначений алгоритм - підтверджений практикою, спір з тим-таки КПУЖГ Солом`янського району.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

у вас триває судовий конфлікт.. Вам ніщо не забороняє  запропонувати підписати угоду, навіть у судовому засіданні....вам головне зафіксувати факт підписання вами договору. це є доказ того, що ви хочете платити.  І цей факт у майбутньому можете використовувати

Вчора відбулось судове засідання в апеляційному суді по справі за позовом до мене КП УЖГ.
Я по Вашій пораді на суд не пішов, але за день до с.з.(знов таки по Вашій пораді) зареєстрував в канцелярії два документи -
1)Клопотання до суду - вилучити довідку ф.3 зі справи, як таку, що здобута протиправним шляхом, інформація в довідці містить мої персональні дані, погодження на поширення яких я не надавав, закон про захист перс. даних вступив в силу з 01.01.2011р. , а також попросив суд зробити приватне визначення стосовно дій посадових осіб, які без моєї згоди надали таку довідку.
2)Мою "Заяву про мирову угоду", в якій запропонував позивачу підписати зі мною договори на надання послуг, та зобов"язався сплатити борг після підписання договорів, а також попросив суд у разі згоди на мою пропозицію зробити перерву в с.з. для того щоб підготувати тексти договорів, та текст "мирової угоди".
Вчора ж зустрів представника КП УЖГ в ЖЕЦі, яка мені повідомила, що суд зробив перерву в с.з., та попросив її передати мені повістку на наступне с.з., яке має відбутися 14.04.11р.
Я повістку підписувати відмовився, сказав - нехай надсилають поштою.
Вона сказала, що її попередив суд, що вони повістку по пошті надсилати не будуть.
Тому постає наступне питання - чи може суд, якщо я не з"явлюсь на наступне засідання - залишити мою скаргу без руху?

ЦПК не передбачено, щоб ап. суд вилучав з м/с якісь документи.
Яка "мирова угода та підписання договорів" з КПУЖГ? Ця ЮО припинила обслуговувати Ваш будинок з 01.04. 2008 року. Це вже зовсім поза рамками.
Степане, досвідчені учасники форуму неодноразово повідомляли Вам щодо порад focus, ці поради - з світу фантазій особи про те, як повинно здійснюватись судочинство, поради особи, яка не розібралась в обставинах саме Вашої справи. Ці поради не підтверджені практикою. Попри неодноразові пропозиції, focus так і не опублікував жодного документа на підтвердження своїх думок. Кого і про що Ви тепер питаєте?

По перше - запропонована мною мирова угода на мою думку ніяким чином не погіршує мої шанси на захист.
По друге - я вважаю краще, якщо я запропоную підписати договір з КП УЖГ на сплату мною вже наданих мені КП УЖГ послуг раніше, але на зафіксований у договорі рахунок КП УЖГ (а не на рахунок КП ГІОЦ), а також за вказаними в договорі тарифами, затвердженими органом місцевого самоврядування, які діяли на час надання послуг.Такий договір також на мою думку мені не завадить нічим.
 
Цитувати
Стаття 306. Відмова позивача від позову та мирова угода
                 сторін


     1. В апеляційному суді  позивач  має  право  відмовитися  від
позову,  а  сторони - укласти мирову угоду відповідно до загальних
правил про ці процесуальні  дії  незалежно  від  того,  хто  подав
апеляційну скаргу. http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=8&nreg=1618-15

Далі - що до питання чи ходити мені на с.з. - Ви мені порадили таким чином -
Цитувати
Тетяна Academia
Я не знаю - йти Вам на засідання чи ні.

Володимир Юрійович повідомив мені, що дійсно інколи є сенс не йти на с.з., але ні в якому разі не писати, щоб розглядали без моєї участі(що здається пропонував мені пан focus, тому я не бездумно слідув його порадам, а зважував сам), що я і зробив.
Далі - що до поради вилучити довідку ф.3, ця порада також є в статті(стаття "А мы дураки платим") харківського адвоката, тому якщо суд довідку і не вилучить, але в справі буде моє клопотання про те щоб суд не враховував інформацію в цій довідці, як отриману незаконно.Вважаю що гірше від цого мого клопотання до суду також не буде.
То в чому я по Вашому не правильно дослухався порад досвічених учасників форуму?
А яка на Вашу думку буде користь мені для справи, від моєї присутності на с.з.?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

А яка на Вашу думку буде користь мені для справи, від моєї присутності на с.з.?
В можливості себе захищати.

Одночасно. Я дивлюся на Вашу ситуацію з своєї дзвіниці. З урахуванням власного 3-річного досвіду судових суперечок з КП Дирекція, КП Чоколівське, КПУЖГ (в рамках кількох справ). З огляду на саме мої способи ведення справ.
Одночасно. Юриспруденція - не наука, не ремесло. Мистецтво. Можливого. І, мабуть, буде добре, коли мій досвід Вам не знадобиться. А Ви самі сформуєте свій стиль роботи. Який приведе саме Вас до перемоги.

Успіху Вам!
« Останнє редагування: 06 Квітня 2011, 15:55:50 від Тетяна Academia »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

ПС: ничего не понял про УЖГ, Дирекция, зализнычный.....
Против меня подали иск КП "Дирекция..", по которому уже было виконавче провадження, и касация еще не рассмотрена, и КП УЖГ, по которому сейчас рассматриваеться моя апеляционная жалоба.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А яка на Вашу думку буде користь мені для справи, від моєї присутності на с.з.?
В можливості себе захищати.
Яким чином?
Щоб вони мене на с.з. запитали - де я мешкаю, а я що б підтвердив своєю відповіддю ту незаконно отриману КП довідку ф.3?
А ще можуть запитати - чи є я власником квартири?
А з матеріалів справи це зовсім не відомо.
А представник КП в запереченнях до моєї апел. скарги перше що пише - це те що суд 1 інстанції встановив, що я мешкаю в квартирі за вказаною адресою, а якщо не враховувати цю довідку то не зрозуміло де я мешкаю, і чи є я власником квартири.
« Останнє редагування: 06 Квітня 2011, 15:55:38 від stepan »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Степане, передивіться цей пост, доповнила його. А Ви одночасно написали відповідь.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5449.msg23334.html#msg23334
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
По друге - я вважаю краще, якщо я запропоную підписати договір з КП УЖГ на сплату мною вже наданих мені КП УЖГ послуг раніше, але на зафіксований у договорі рахунок КП УЖГ (а не на рахунок КП ГІОЦ), а також за вказаними в договорі тарифами, затвердженими органом місцевого самоврядування, які діяли на час надання послуг.Такий договір також на мою думку мені не завадить нічим.
Тобто Ви пропонуєте укласти договір за минулий час "заднім числом"?
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

Шановний Степан!  я надсилав Вам особисте повідомлення. Прошу невідклано  відповісти на нього: так чи  ні.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Шановний Степан!  я надсилав Вам особисте повідомлення. Прошу невідклано  відповісти на нього: так чи  ні.
Я тільки що його прочитав, і вже Вам відповів.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
По друге - я вважаю краще, якщо я запропоную підписати договір з КП УЖГ на сплату мною вже наданих мені КП УЖГ послуг раніше, але на зафіксований у договорі рахунок КП УЖГ (а не на рахунок КП ГІОЦ), а також за вказаними в договорі тарифами, затвердженими органом місцевого самоврядування, які діяли на час надання послуг.Такий договір також на мою думку мені не завадить нічим.
Тобто Ви пропонуєте укласти договір за минулий час "заднім числом"?
Ну не зовсім "заднім".
Договір на майбутнє, за згодою сторін,  але за вже спожиті послуги, на рахунок КП УЖГ, а не КП ГІОЦ, і за тарифами, які були чинні на той період, коли послуги надавались, та які були затверджені органом місцевого самоврядування.
Можна сказати - "одноразовий" договір, оскільки КП УЖГ більше не надає послуги.
А що, це протизаконно?
Пам"ятаєте як Ксанф пообіцяв у нетверезому стані, що вип"є море, а потім прийшов до Сократа просити допомоги цього уникнути за будь який спосіб?
Так Сократ йому запропонував сказати, щоб спочатку перекрили всі річки, які впадають до моря, і тоді він його вип"є.
 
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email