'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145281 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

Щоб вони мене на с.з. запитали - де я мешкаю, а я що б підтвердив своєю відповіддю ту незаконно отриману КП довідку ф.3?...
При открытии производства по новой редакции ЦПК судья получает справку из адресного бюро про место регистрации ответчика....
« Останнє редагування: 07 Квітня 2011, 08:33:24 від ВАВАНчик »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А яка на Вашу думку буде користь мені для справи, від моєї присутності на с.з.?
В можливості себе захищати.
Яким чином?
Щоб вони мене на с.з. запитали - де я мешкаю, а я що б підтвердив своєю відповіддю ту незаконно отриману КП довідку ф.3?...
При открытии производства по новой редакции ЦПК судья получает справку из адресного бюро про место регистрации ответчика....
Я в деле такой справки не видел.
А что за "адресное бюро"?
В форме № 3 еще и метраж квартиры записан, и право собственности, а без ф3 как узнает суд, что я собственник квартиры, если я в суд не пойду?
« Останнє редагування: 07 Квітня 2011, 02:08:38 від stepan »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Ф. 3 не есть документом подтвердждающим ПРАВО СОБСТВЕННОСТИ!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Степане, та не буде суд дізнаватися, що Ви власник. Він прийме рішення, що ап. скарга необгрунтована - і все.
Ви ж в цьому котлі давно вже варитесь. І скільки за цей час і неправосудного, і незаконного постановлено, бачите? Останні новини з ап. суду бачили? Абсолютно незаконне поновлення строків, справа в руках упередженого судді. http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5779.0.html
А Ви будуєте якісь химери.
Дай Боже, щоб я помилилась. Щоб Вашу справу розглянули об`єктивно. І винісли законне і обгрунтоване рішення. Однак, як у Станіславського: "Не вірю".
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Ну не зовсім "заднім".
Договір на майбутнє, за згодою сторін,  але за вже спожиті послуги, на рахунок КП УЖГ, а не КП ГІОЦ, і за тарифами, які були чинні на той період, коли послуги надавались, та які були затверджені органом місцевого самоврядування.
Можна сказати - "одноразовий" договір, оскільки КП УЖГ більше не надає послуги.
"Договір на майбутнє, за згодою сторін,  але за вже спожиті послуги" - це як? :o
Все, що Ви бажаєте владнати у цьому "договорі", елементарно  можливо виписати у мировій угоді ( якщо Ви згодні частково сплатити, а КП УЖГ погоджується задовільнитися цією проплатою і від інших вимог відмовиться).



Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Ну не зовсім "заднім".
Договір на майбутнє, за згодою сторін,  але за вже спожиті послуги, на рахунок КП УЖГ, а не КП ГІОЦ, і за тарифами, які були чинні на той період, коли послуги надавались, та які були затверджені органом місцевого самоврядування.
Можна сказати - "одноразовий" договір, оскільки КП УЖГ більше не надає послуги.
"Договір на майбутнє, за згодою сторін,  але за вже спожиті послуги" - це як? :o
Все, що Ви бажаєте владнати у цьому "договорі", елементарно  можливо виписати у мировій угоді ( якщо Ви згодні частково сплатити, а КП УЖГ погоджується задовільнитися цією проплатою і від інших вимог відмовиться).
Так я не проти підписати "Мирову угоду" на тих же умовах, а що поганого, якщо я запропоную їм - або мирову угоду, або вже підписаний з моєї сторони договір?
Нехай вибирають, що їм більше подобається, і підписують зі своєї сторони.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Степане, та не буде суд дізнаватися, що Ви власник. Він прийме рішення, що ап. скарга необгрунтована - і все.
Необгрунтована на підставі того, що я прошу захистити мої персональні дані від несанкціонованого розповсюдження, та не розглядати докази в довідці ф3, як здобуті незаконно?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Саме так. Ви просите захистити Ваші персональні дані. А у відповідь Ваші вимоги визнають необгрунтованими. І ап. скаргу відхилять.

Вас це дивує? Ви не бачите аналогічних прикладів по іншим справам? Ви не читали відверто замовного рішення Парінова по тарифній справі 2а-57/09? Ви не знаєте про безпідставне поновлення для КП Дирекція терміну на ап. оскарження по справі пані Ольги (klim)?

Тому дієвим, "з моєї дзвіниці", вважаю наступне: відпрацьовувати ці етапи судового процесу, завідомо програшного, набиратись досвіду. Одночасно - систематично фіксувати всі порушення в наданні ЖКП, постійно закидувати виконавця і балансоутримувача актами-претензіями, вимагати укладання договорів (у відповідності до типових), подавати свої позови - на перерахунок плати, на укладання договорів, на скасування нарахувань з посиланням на рішення по ЖБК Лепсе-4 та на постанову Бабенко у справі 2а-1888/10, тощо. Іншого шляху самозахисту в цих умовах, на жаль, не бачу.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Тому дієвим, "з моєї дзвіниці", вважаю наступне: відпрацьовувати ці етапи судового процесу, завідомо програшного, набиратись досвіду. Одночасно - систематично фіксувати всі порушення в наданні ЖКП, постійно закидувати виконавця і балансоутримувача актами-претензіями, вимагати укладання договорів (у відповідності до типових), подавати свої позови - на перерахунок плати, на укладання договорів, на скасування нарахувань з посиланням на рішення по ЖБК Лепсе-4 та на постанову Бабенко у справі 2а-1888/10, тощо. Іншого шляху самозахисту в цих умовах, на жаль, не бачу.
Я з Вами погоджуюсь, що все це потрібно робити.
Лише хочу запитати, бо не знаю - скільки є прикладів виграних судових процесів, за рахунок фіксування порушень в наданні ЖКП?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Статистики не збирала. Точно пам`ятаю - рішення по родині Кулі щодо перерахунків за неякісне ГВП.
Точно знаю - мої регулярні скарги мене зараз бережуть. З урахуванням рішення легендарної судді Калініченко.
Одночасно. Якщо нічого не робити - значно збільшуються шанси повторної явки ВДВС та телеканалу Сіті.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Якщо нічого не робити - значно збільшуються шанси повторної явки ВДВС та телеканалу Сіті.

Сюжет по "СіТі" http://city-tv.kiev.ua/news/11/04/01/2034.html
Автори сюжету "засвітились" - Віталій Маргалик, Андрій Коваль. Канал "СІТІ" (01.04.11р. 20:34)
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 07 Квітня 2011, 17:09:55 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Саме так. Ви просите захистити Ваші персональні дані. А у відповідь Ваші вимоги визнають необгрунтованими. І ап. скаргу відхилять.

Цитувати
З А К О Н   У К Р А Ї Н И

                  Про захист персональних даних
Стаття 24. Забезпечення захисту персональних даних у базах
                персональних даних

     1. Держава гарантує захист персональних даних.

 Стаття 28. Відповідальність за порушення законодавства
                про захист персональних даних

     Порушення законодавства  про  захист персональних даних тягне
за собою відповідальність
, встановлену законом.
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2297-17
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Так я не проти підписати "Мирову угоду" на тих же умовах, а що поганого, якщо я запропоную їм - або мирову угоду, або вже підписаний з моєї сторони договір? Нехай вибирають, що їм більше подобається, і підписують зі своєї сторони.
Та не підпишуть вони ніякого договору і їх відмова  буде  цілком законною, і ні скільки не свідчитиме проти них - це фантазії focus, на які Ви повелися і марно згаяли свій  час. На даний час у  них немає ніяких законних прав укладати з Вами договір на надання послуг, бо вони не є ні балансоутримувачем, ні виконавцем послуги. А на "Мирову" їх ще умовити треба. Покищо їх зацікавленість в укладанні "Мирової" дорівнює нулю: позов задоволений, а апеляційна скарга слабенька.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Так я не проти підписати "Мирову угоду" на тих же умовах, а що поганого, якщо я запропоную їм - або мирову угоду, або вже підписаний з моєї сторони договір? Нехай вибирають, що їм більше подобається, і підписують зі своєї сторони.
Та не підпишуть вони ніякого договору і їх відмова  буде  цілком законною, і ні скільки не свідчитиме проти них - це фантазії focus, на які Ви повелися і марно згаяли свій  час. На даний час у  них немає ніяких законних прав укладати з Вами договір на надання послуг, бо вони не є ні балансоутримувачем, ні виконавцем послуги. А на "Мирову" їх ще умовити треба. Покищо їх зацікавленість в укладанні "Мирової" дорівнює нулю: позов задоволений, а апеляційна скарга слабенька.
Цілком можливо.
Але чомусь согодні не хотіли мені давати на ознайомлення справу, поки я не підпишу повідомлення про наступне засідання суду(працівник канцеляріїї сказав, що це така була вимога з кабінету судді)
Я підписав, але "печатними буквами".
« Останнє редагування: 07 Квітня 2011, 17:06:03 від stepan »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

І до чого ці дитячі іграшки? Ви часом про статтю 27 ЦПК не забули?
Цитувати
Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов'язки.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email